GW Skalpel

Naučite da fino ofarbate svoje figurice ili da napravite deo terena za Warhammer.

Moderators: Shunka, bojan

Post Reply
User avatar
Dark Angels
Posts: 245
Joined: Sat Dec 04, 2010 3:15 am

GW Skalpel

Post by Dark Angels »

Poz,

zanima me da li je neko nasao alternativna seciva za GW Skalpel (dole na slici)?

Cuo sam da postoje mogucnosti kupovine hiruskuh seciva tj samo nozica, ali da li to pasuje?
Takodje sam cuo da su krta ta seciva medicinska i da pucaju...

P.S. sad sam nasao ovaj skalpel na GW sajtu, i procitao da ne zele da prodaju seciva direkto na sajtu zbog mladjanih hobista koji se mogu poseci (da ne kazem poklati) sa secivom....

Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: GW Skalpel

Post by Hypodermic »

A sto ga nisi porucio sa zadnjom porudzbinom?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Dark Angels
Posts: 245
Joined: Sat Dec 04, 2010 3:15 am

Re: GW Skalpel

Post by Dark Angels »

Hypodermic wrote:A sto ga nisi porucio sa zadnjom porudzbinom?
Imam vec dva... pa sam mislio da kupim seciva da se ne bih gadjao sa drskama u jednom momentu. :lol:

Porucicu ga ja sledeci put, jer je alatka extra. Samo me zanimalo da li postoji alternativa...
Jagos
Posts: 246
Joined: Mon Nov 10, 2008 2:41 pm

Re: GW Skalpel

Post by Jagos »

Imas u bilo kojoj radnji komisione robe komplet sa dodatnim nozicima, za neke smesne pare. Meni rade posao.
User avatar
Dark Angels
Posts: 245
Joined: Sat Dec 04, 2010 3:15 am

Re: GW Skalpel

Post by Dark Angels »

Jagos wrote:Imas u bilo kojoj radnji komisione robe komplet sa dodatnim nozicima, za neke smesne pare. Meni rade posao.
Ako mislis na onaj set u plasticnom "kofercetu" pa sa brdom nastavaka (ako se ne varam drskica je neke cudne bordo boje, a kutijica plava) onda znam na sta mislis.

Uzeo sam to jednom i lepo me je posluzilo. Ali me smara sto nema set istih nozica... :/

Hvala svakako na ideji.
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: GW Skalpel

Post by Telion »

Dark Angels wrote:
Hypodermic wrote:A sto ga nisi porucio sa zadnjom porudzbinom?
Imam vec dva... pa sam mislio da kupim seciva da se ne bih gadjao sa drskama u jednom momentu. :lol:

Porucicu ga ja sledeci put, jer je alatka extra. Samo me zanimalo da li postoji alternativa...
Mislim da trenutno imas u klubu jedan..ako ne nadjes neku dobru zamenu.
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
Dark Angels
Posts: 245
Joined: Sat Dec 04, 2010 3:15 am

Re: GW Skalpel

Post by Dark Angels »

Telion wrote:
Dark Angels wrote:
Hypodermic wrote:A sto ga nisi porucio sa zadnjom porudzbinom?
Imam vec dva... pa sam mislio da kupim seciva da se ne bih gadjao sa drskama u jednom momentu. :lol:

Porucicu ga ja sledeci put, jer je alatka extra. Samo me zanimalo da li postoji alternativa...
Mislim da trenutno imas u klubu jedan..ako ne nadjes neku dobru zamenu.

Opa!
Hvala na informaciji.
User avatar
stefaz
Posts: 327
Joined: Tue May 20, 2008 6:33 am

Re: GW Skalpel

Post by stefaz »

Ja imam neki random skalper iz Golsfortijeve a tamo sam uzeo i pakovanje od 10 rezervnih seciva.
Sad, da li pasuju, ne znam. Mislim da bi trebalo jer seciva izgledaju prilicno isto.
Proveri tamo.
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: GW Skalpel

Post by hindza »

Googlaj Olfa Srbija i vidi da li kod dobavljača ima nešto što paše u tvoju dršku.
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
Post Reply

Return to “Kreativna sekcija”