Magneti u Srbiji

Naučite da fino ofarbate svoje figurice ili da napravite deo terena za Warhammer.

Moderators: Shunka, bojan

Post Reply
User avatar
Dark Angels
Posts: 245
Joined: Sat Dec 04, 2010 3:15 am

Magneti u Srbiji

Post by Dark Angels »

Poz,

naleteo sam na firmu Gaus koja se bavi prodajom magneta.

Okrenuo sam ih i priupitao za neki cenovnik i dimenzije, nazalost na samom sajtu nema cenovnik, ali se informacija moze dobiti putem telefona firme.

Sta sam na brzinu saznao, jer sam pitao sta imaju od manjih dimenzija magneta:

2x2mm
3x1mm
4x1mm
prvi broj je precnik, drugi je debljina, oblik kovanica
itd. (nisam sve popamtio)

Cena: kazu oko 10 din. po komadu. I minimalna kolicina za slanje postom je 100 komada.

Sajt firme: http://www.magneti.co.rs

Eto toliko od mene.

Naravno ako je neko imao iskustva sa ovom firmom nek pise slobodno.

EDIT: Pitao sam da li moze da se miksuje porudzbina tj da se uzimaju razlicite dimenzije pa da se napakuje 100 komada, rekli su da je moguce jedino ako imaju na stanju namagnetisanih komada. Ako ne, onda je minimum 100 komada jedne dimenzije.
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: Magneti u Srbiji

Post by igor »

Strasno, nemoj da ste ludi da kupujete za 10 din komad.
Preko aliexpress-a / ebay-a izadje od 0.9-1.4 din komad, sve sa postarinom. Lepo narucite 1000 komada i budete mirni.
Jeste da se ceka ali vredi.
Mi smo grupno uzimali a i ja sam sam uzeo vec dva puta i sve uredno stigne, bez ikakvih problema. ;)
PfcParatrooper
Posts: 316
Joined: Sat Sep 08, 2012 5:27 am

Re: Magneti u Srbiji

Post by PfcParatrooper »

Ja porucio od njih nikad mi stiglo nije! Tri puta ih zvao da proverim sta se desava i svaki put:"Kolega nije poslao, saljemo danas...", posle i odustao.
User avatar
Dark Angels
Posts: 245
Joined: Sat Dec 04, 2010 3:15 am

Re: Magneti u Srbiji

Post by Dark Angels »

PfcParatrooper wrote:Ja porucio od njih nikad mi stiglo nije! Tri puta ih zvao da proverim sta se desava i svaki put:"Kolega nije poslao, saljemo danas...", posle i odustao.
Mora da je bilo, ma de cu se cimam za par magneta.... slepci.
Post Reply

Return to “Kreativna sekcija”