bočice

Naučite da fino ofarbate svoje figurice ili da napravite deo terena za Warhammer.

Moderators: Shunka, bojan

Post Reply
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

bočice

Post by teclis »

Zna li neko gde imaju da se kupe prazne bočice zapremine 10-15ml, koje bih koristio za boje.
User avatar
Hertz
Posts: 548
Joined: Wed Dec 08, 2010 9:01 pm

Re: bočice

Post by Hertz »

U Alexandar kozmetiksu
Image
User avatar
Dark Angels
Posts: 245
Joined: Sat Dec 04, 2010 3:15 am

Re: bočice

Post by Dark Angels »

Mozes i reciklirati stare bocice od washeva i boja. Ja kad potrosim neki GW Wash isperem bocicu toplom vodom, zatim ostavim u Axel-u da izjede ostatke. Posle jelte cetkicom ocistim ako je sta zaostalo i eto bocice za nove boje i miskovanje. Moram da kazem da redje ispiram ove u kojima je bila boja, jer em brze troshim washeve, a i lakse se bocica od washa pere od iste za boju.

Ovo mi je bas posluzilo za par boja koje sam davno uzeo od P3 range-a. Jer one njigove boce su uzas za koriscenje. Ok lepo zaptivaju da se boja ne susis ali se jos lepse i lakse prosipaju. :D
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: bočice

Post by teclis »

Gugl je uradio svoje na kraju :). Preko puta ulice ima neka radnja za ecigare sta ja znam, kupio 10 komada od 10ml za 139din (sto je zapravo skupo cene se krecu 3-6din po bocici)
http://eliquid.rs/bocice-10ml

edit: a evo iz prve ruke isprobao sam ih, nisu loshe malo su mekane, nisu premekane al su mekshe nego vallejo bočice.
Image
Post Reply

Return to “Kreativna sekcija”