Šta trenutno farbate?

Naučite da fino ofarbate svoje figurice ili da napravite deo terena za Warhammer.

Moderators: Shunka, bojan

Post Reply
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Dzon Vejn »

Ovo je svakako vise od tabletop ;). Halberdi su ispali posebno dobro, cak i pored toga sto imaju boje koje ja ne preferiram ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Mandragoran
Posts: 112
Joined: Tue Feb 09, 2010 12:55 pm
Location: Vidikovac

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Mandragoran »

Svaka cast D.! Jos kojom brzinom ih ti farbas, a kao sto rece Dzon, iznad tabletop kvalitet.. rispekt! :D
Swordsmeni su mi bas cool.. 8-)
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Šta trenutno farbate?

Post by milosh »

Evo da i ja kao veliki ljubitelj Dellamorteovog farbanja prozborim koju :D Prvo stvarno svaka cast na brzini kojom zavrsavas masovne jedinice. Tvoje vojske izgledaju odlicno sto je daleko iznad tabletop kvaliteta. Medjutim i ovde ponavljas dve boljke a to su:

1. Cini mi se da za svaku figuru utrosis podjednako truda bilo da je to obican pesadinac ili general vojske. Tako tvoje masovne jedinice izgledaju fenamenalno ali neke druge, kojima bi trebalo da posvetis vise paznje, izgledaju isto kao pesadijske (a trebalo bi da izgledaju bolje :) Evo ti par primera - u tvojoj demonskoj vojsci bloodleteri izgledaju bolje nego bloodthirster. Da se razumemo i on izgleda odlicno ali mislim da ti to mozes mnogo bolje za takvu jednu figuru (a to si dokazao ofarbavsi onog dzina koji je odlican ali necu jos tamo da te hvalim :mrgreen: ). Drugi primer pogledaj na ovim fotografijama. Tvoji helbardiri i swordsmeni izgledaju bolje nego vitezovi i karakter (ok oni su jos wip ali takav utisak ostavljaju).

2. Kvalitet postolja je znacajno losiji od kvaliteta ofarbane figure. Znam da te verovatno mrzi da posle pedantnog farbanja gomile pesaka poradis na postoljima ali probaj da nadjes volje i vremena i vojska ce ti izgledati stvarno wow (i ovako je odlicna)

U svakom slucaju si uzor na koji bi mi ostali trebalo da se ugledamo kada gledamo brzinu i kvalitet farbanja.
Image
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Dellamorte »

evo jos nekih stvari ;)
(jos nemam ljucki sijalicu-kupujem uskoro i photoshop-al instaliracu,pa ce bit i boljih fotki) elem

ArchLector
Image

Noge od W Priesta,Ruka od Valtena,Telo od nekog Bretonca sa dodatkom lanca i dvorepe komete,plast greenstuff,glava iz wizard seta i stit od imperijalaca kopljanika iz 5-e edicije (aka Myrmidia). Uradjen po kolor shemi da se uklopi u unit


BsB
Image
doradjen i sredjen(posto sam ga pre bojio ali realno usrano)


Inzinjer 1
Image
komplet sredjen

Inzinjer 2
Image


Reikland Knights
Image
Kupljeni u petak od Duleta i imali su neku osnovnu boju-tako da rekoh nije fer da ih koristim za takmicenje-jos 8 ostala da kompletiram ;) mada i tih 8 skoro da su gotovi..bas ih stancam... a u nekom od kola radicu na Kurt Helbertu i onom Bsb-u Swarc-u


Dark Elves

Hellbronka
Image
(iz avanturistickog seta whfb-a)

Assasin
Image
odlivak (kupljen od Ridjeg+ dodat Korsarski mac)



jos kog pesaka doradih..al to je nebitno..btw za kampanju radim 10 empire strelaca-ostalo mi jos cetri...pa ovih dana ih zavrsavam i slikam ;)
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Dzon Vejn »

Ti si bolestan covek :D - odbijam da poverujem da sve to uspevas da ofarbas za 2 nedelje ;). Osim ako nemas neki disorder koji ti omogucava da farbas dok spavas :D.

Slike ti nisu neke (em su tamne, em si turio crnu pozadinu - taman ne vidim nista :D). Odakle ti ovaj BSB coveculjak? Jel to neka nova figura ili si ti nesto konvertovao? On mi se bas dopada, cak i sa ovako losom slikom.

edit: jel su ti to wizard / frp setovi "od ranije" ili to ima i dalje negde da se pazari (gde) ?
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Dellamorte »

12 bilo obojeno al me neko ludilo uhvatilo pa izhajlatovah i doradih jos 4,i rasklopih war altar i napravih unit fillere...inace odavno sam radio sve samo sredih sad(znaju ljudi sa kojima sam igrao)
(pa reko d okacim sliku)
a odradih i 4 outrajdera i 4 stara dobojih i sedih neke hgunere al su slike usrene pa cu malko bolje d ufotkam i okacim... :(
Image


@ Dzon
e ma jbg stvarno i patim od nesanice i svetlo mi odgovara da radim nocu(a i sve jeste nastajalo kad ostanem budan..pa docekam jutro... e onda se zabagujem i komiram posle bureka ;) )

e wizardi su iz novog seta,a helbronka je iz onog Warhammer fantasy seta,izaso kad je i Mordhejm bio aktuelan..mislim da je 2001 ,al u H storu ostao nekim cudom ap sam kupio pre 2 godine.)
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Dellamorte »

evo van pauka i radovi za vreme proslog kola :)
btw bice ih jos dosta(TTQ-a) jer mi odlozeni ispiti zbog ove vanredne situacije-planiram da zavrsim hordu corsara i jos CD knightova....

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Šta trenutno farbate?

Post by teclis »

ovaj dellamorte nije normalan! :D
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Ko, jel' ja? »

Trenutno farbam Cynwall elfove i jako se zabavljam. Odavno nisam farbao rackham figure.
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Zekina banda »

a sta si ofarbao? ;)
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Ko, jel' ja? »

Zekina banda wrote:a sta si ofarbao? ;)
I to je u radu :)
User avatar
Razz
Posts: 44
Joined: Sun Mar 29, 2009 6:54 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Razz »

Evo nesto i ja zavrsih malo su losije uslikani ali sta je tu je :)

http://razzminis.deviantart.com/#/d4xbs7n
Vodka! That's a child's drink, why am I drinking this stupid drink, oh and why am I on a traffic island?
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Šta trenutno farbate?

Post by novot »

Razz wrote:Evo nesto i ja zavrsih malo su losije uslikani ali sta je tu je :)

http://razzminis.deviantart.com/#/d4xbs7n
Ti to hocesh da kazesh da si konachno zavrshio te crnorke? Napoookon!
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Razz
Posts: 44
Joined: Sun Mar 29, 2009 6:54 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Razz »

novot wrote:Razz wrote:
Evo nesto i ja zavrsih malo su losije uslikani ali sta je tu je :)

http://razzminis.deviantart.com/#/d4xbs7n


Ti to hocesh da kazesh da si konachno zavrshio te crnorke? Napoookon!
Da ja :P
Vodka! That's a child's drink, why am I drinking this stupid drink, oh and why am I on a traffic island?
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Dellamorte »

posle duge pauze i u nedostatku boja(ovo nekako ofarbah)
Image
Image
Image
Image


i zavrsih stitove ovoj jedinici
Image
Image
Image
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Dellamorte »

Markus Wulfhart-doduse u Talabekland shemi kako bi se uklopio u jedinicu ;)
doduse moj prvi fine cast(kojim i nisam bas zadovoljan.... gw-ov rezin je nekako mekan i bas dosta boje mora da se stavi kako bi se primila)
Image
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Petar
Posts: 145
Joined: Sat Mar 22, 2008 2:25 pm
Location: The Ambiss

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Petar »

Sklepao sam pola necro destroyer-a od nekih bits-ova pa ga farbam u ratnicke boje Nihilakh dinastije :) Cisto da vidim kako bi to ispalo :P
Shunka wrote:...Veliki pop. Ali u sustini nije narocito opasan. Sasvim dobro radi u svom coporu...
iv_lonc
Posts: 13
Joined: Mon Sep 26, 2011 10:04 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by iv_lonc »

ja nisam do sad kacio slike ovde ali hocu cim zavrsim svu vojsku ,elem zavrsio sam do sad uz pomoc 2 druga ork deff dreda , ork worbosa ,gaskull traku,40 ork bojsa,6 motora ,3 helikoptera 5 nobza ,10 luta ,ork trukk ,mozda ima jos nesto sto nisam pomenuo ali sve to je zavrseno od oktobra meseca .ovo sto je zavrseno je cak uradjeno i sa zavrsnim slojem providnog auto laka . cim provalim kako se slika i postavlja na net eto slikica , slikacu jos danas vec ako uspem da stignem s obzirom da cu imati malo vremena . ostale figure sto cu farbati planiram da do kraja leta zavrsim ,ja se nadam posto ima jos puno :D nadam se da cu uspeti.
User avatar
Thule
Posts: 5
Joined: Mon Nov 22, 2010 1:43 am

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Thule »

Krenuo sam farbati svoju Space Wolves vojsku. Ovo mi je za sada prvi lik koga sam ofarbao, a ujedno i prva minijatura koju sam ofarbao, tako da sam jos uvek tezak pocetnik. U pitanju je Wolf Guard Termninator sa TH/WC.

Zamolio bih za sugestije, savete, sta da radim, sta da ne radim i tsl. posto verujem da nije bas na nekom nivou :)

Baze cu raditi na kraju, tako da njih jos nisam dirao.

Image

Image

Image
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by deka »

Moje pitanje nema veze sa farbanjem, nego sa "konfiguracijom" modela...
Ko'j će ti TH/WC kombinacija???
Thunder Hammer ide u paketu sa Storm Shield-om... Kako bi dobio Invulnerable save na 3...
A Wolf Claw sa drugim Wolf Claw-om... Kako bi dobio dodatni napad za 2 ista Close Combat oružja...

A onda konstatacija da ti fali upotreba vosh-eva / inkova na modelu
Image Image
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3198
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Mrzimsvee »

Ne obaziri se previse, Deka zivi u 5-oj ediciji.
Sada bonus napad dobijas ako imas dva oruzija sa special weapon pravilom.
"They shall be my finest warriors, these men who give of themselves to me. Like clay I shall mould them, and in the furnace of war forge them. They will be of iron will and steely muscle. In great armour shall I clad them and with the mightiest guns will they be armed. They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them. They will have tactics, strategies and machines so that no foe can best them in battle. They are my bulwark against the Terror. They are the Defenders of Humanity. They are my Space Marines and they shall know no fear."
Emperor of mankind – on the Creation of the Space Marines.

"By reason. By truth. I have learned how your hearts and minds function. With that lore, I brought peace to this culture."
"--At the cost of freedom."
"Peace reigns, as I reign. I wouldn't expect your to understand. You are a little man, with little dreams."
"--You've ushered in the peace of the graveyard. Peace, at the cost of surrendering all choice, all freedom. The city lies in terror, forced to live by the standards you place upon our shoulder."
"Yes...yes."
"--But every sin...is punished, but punished by death, no matter the crime. No matter the scale of the sin. The people of the city live in silence, lest a single word earn them death for speaking out against you."
"Yes. Listen. Listen to the sound of raw silence. Is it not serene?"
- Night Haunter addressing a gathering of Nostraman nobles

"Your presence does not surprise me, Assassin. I have known of you ever since your craft entered the Eastern Fringes. Why did I not have you killed? Because your mission and the act you are about to commit proves the truth of all I have ever said or done. I merely punished those who had wronged, just as your False Emperor now seeks to punish me. Death is nothing compared to vindication."
User avatar
Thule
Posts: 5
Joined: Mon Nov 22, 2010 1:43 am

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Thule »

Znam za to pravilo, zato sam i sastavio jednog ovakvog lika. :)

Stavio sam nesto Nuln Oila preko armor-a, ali mi je ispao nekako kao prljav. :?
User avatar
Brother Coa
Posts: 240
Joined: Sun Nov 28, 2010 4:01 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Brother Coa »

Dark Vengence Dark Angele.

Iako mi idu sporo, tek sam zavrsio tri taktikalca i dva terminatora a imam ih vec mesec i po dana.
United we stand!!!
Enemies of Man, fear our wrath!!!
User avatar
Khârn
Posts: 21
Joined: Mon Jan 14, 2013 7:52 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Khârn »

trenutno bojim svoje Chaos Chosen marince u iron warrior boje.

neki lepo ispadnu a neki jednostavno nisu za te boje.
...Thirteen times shall the Traitor King go forth.In the End Times the iron fortress shall be cast down,Its walls breached and its Gate forced open.Those that dwell beyond shall spill through it.
The air shall burn and the ground shall melt.The Daemon shall lie down with the Machine.Brother shall slay brother with fire and sword.
The Eye shall stare ublinking at its prize.And the Traitor King shall cross the bridge of stars.He shall return to finish Warmonger's red work.Upon holy soil shall the fate of men be decided.
User avatar
Razz
Posts: 44
Joined: Sun Mar 29, 2009 6:54 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Razz »

Evo nesto i od mene :D

Image

Nadam se da vam se svidja :)
Vodka! That's a child's drink, why am I drinking this stupid drink, oh and why am I on a traffic island?
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Dzon Vejn »

Meni se bas bas dopadaju. Bas imaju taj neki "orky feel".
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Šta trenutno farbate?

Post by milosh »

Izgleda odlicno! Red sunz znak mi se bas svidja, isto kao i nijansa crvene kojom si farbao vozilo, verovatno cu uraditi nesto slicno jer bas lepo izgleda. Mozda je jedino moglo malo vise prljavstine i oguljene boje za moj ukus ali ovo uopste nije primedba :)
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Megabaja »

kao sto sam vec rekao... jebeno dobra nijansa crvene i zute mu daje neverovatan smek.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Moff_Tarkin »

Image

Prvi od njih 20 ... bice tesko ali valjda cu izdrzati
Drska od sekire ce biti doradjena posto se hajlajti ne vide ako bas ne zagledas
Dimco
Posts: 94
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:19 pm
Location: Kragujevac

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Dimco »

Moff_Tarkin wrote:Image

Prvi od njih 20 ... bice tesko ali valjda cu izdrzati
Drska od sekire ce biti doradjena posto se hajlajti ne vide ako bas ne zagledas
Lepo, a što se tiče farbanja 20 figura...ja ovih dana planiram da krenem da farbam oko 160 IoB klanratova...tako da glavu gore i četkicu u ruke. :)
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Moff_Tarkin »

Auu tebi onda bas sledi izazov :)
Hvala na motivaciji
User avatar
DoctorW
Posts: 8
Joined: Mon Feb 18, 2013 12:24 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by DoctorW »

Kao novi clan foruma da se predstavim necim sto sam posle mnogo vremena ofarbao :)
Attachments
IMG_20130211_152551.jpg
Kupujem polovno/novo LOTR. PM :)
Ima li živih kolekcionara LOTR GW u CG? :)
Jocinetu
Posts: 115
Joined: Fri Jan 25, 2013 11:32 am
Location: Temerin

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Jocinetu »

Evo mojih bebica: Descent 1st Edition http://www.boardgamegeek.com/images/use ... 2/jocinetu
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Šta trenutno farbate?

Post by teclis »

120 zombija. uzas
Dimco
Posts: 94
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:19 pm
Location: Kragujevac

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Dimco »

teclis wrote:120 zombija. uzas
Xexe, nije to strašno, kad se setim samo da sam ofarbao 120 slejvova iz prethodne edicije za nekih 5-6 dana...zombiji bar nemaj repove. :P
Doduše meni stoji nekih 160 IoB klanovaca na neodređenom čekanju, ofarbao sam samo 40 komada koje koristim a ostali čekaju neku novu pacovsku knjigu kad možda da budu potrebni.
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Dellamorte »

trolci :D

Image
Image
Image
Image
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Šta trenutno farbate?

Post by žubor »

Toliko su ruzni da su prelepi :)
Image
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Zekina banda »

Image
Image
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Šta trenutno farbate?

Post by Dellamorte »

jbg,opet me blic zeznuo..:(

btw a nivo bahacenja,baja iz Rhina nije dovoljno cool pa mu treba mac :D lol



Image
Image
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Šta trenutno farbate?

Post by PeraNekron »

Simpatican ti ovaj Rhino. :D Ali nije dovoljno crven! :P

Ja farbam Deathmark snajperiste....totalno sam ispao iz kondicije, ledja me bole od farbanja.
Juce sam zavrsio Annihilation Barge i Immortale.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Post Reply

Return to “Kreativna sekcija”