Dellamorte Galerija- PlagDronjci ;)

Naučite da fino ofarbate svoje figurice ili da napravite deo terena za Warhammer.

Moderators: Shunka, bojan

User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Dellamorte Galerija- PlagDronjci ;)

Post by Dellamorte »

uradih z 4 sata rada
(znam bolja opcija je mortis endzin,al ovo odradih kao poklon z svoju curu..a ono ce koristiti ovo umesto DE koldrona ;) )
e sad sto se tice sto u ovoj spirit hordi ne odradih metal..pa devojci se ovako bas svidelo-da postavka bude eteralna..uzivajte..uskoro i Luminark zavrsavam :)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

e da izvinite sto bolje ne obradih sliku..al samo sto zavrsih sa bojadzisanjem pa reko odma d okacim :)
Last edited by Dellamorte on Thu Aug 01, 2013 8:34 pm, edited 16 times in total.
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Hertz
Posts: 548
Joined: Wed Dec 08, 2010 9:01 pm

Re: Coven throne

Post by Hertz »

Moćno :applause:
Image
Dimco
Posts: 94
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:19 pm
Location: Kragujevac

Re: Coven throne

Post by Dimco »

Za 4 sata..., ja farbam doomwheel već 2 noći, oće oči da mi iskoče i negine mi još bar 4-5 sati da završim. Svaka čast!
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Coven throne

Post by Kirgan »

Super je mada bi ja malo popravio crvenu na par mesta inace je extra :applause: :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Coven throne

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Svaka cast!Bas mnogo dobro izgleda za 4 sata rada :) :applause: :applause: :applause:
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Coven throne

Post by bojan »

JEdino sto mi malo kvari fenomenalan utsak su dosta grubo odradjena lica.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Coven throne

Post by teclis »

meni je stvarno sjajan!!!
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Hurricanum/luminark

Post by Dellamorte »

@ Teclis Hvala :)
@ Bojan -tvoje misljenje mi veoma znaci a i svakako sam mislio da malko jos doradim lica..(jbg ne moz na brzinu a da bude dobro,tako da cu i u buduce da pazim i da malko vise paznje posvetim detaljima) :)

@Dr,Kirgan i Hertz hvala vam puno ljudi :)))
@ Dimco -modele je ovakak bas se vosevima brzo predje + drybrush(sa ogromnom cetkom i to je to.... evo sad huricanum zavrsih i bogami 2 i po dana mi trebalo a bas mislih da cu brze... btw jedva cekam da vidim doomwheel kad bude gotov :)))

a sad slike hurikana/luminarka-posto sklopih d moz i jedno i drugo(a veci akcenat je na hurikanumu-jer cu to i koristiti)
izvinite za tresh kvalitet slika...al baterije na mom aparatu otisle -tako da sam morao fonom d uslikam(cisto d sam znam da zavrsih sa ovim..posto se vikendom sa kafanom druzim...a ne sas chetkom ;) )..al uskoro i ljucki slike,pa posle demigrifonci :)

Image
Image
Image
Image
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
Dimco
Posts: 94
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:19 pm
Location: Kragujevac

Re: Hurricanum/Luminark

Post by Dimco »

Dodaću ja ovde Doomwheel kad bude gotov da ne otvaram novu temu. Pri kraju sam, još baza da se uradi i par "ukrasa" i eventualno još jedan wash. Ukapirao sam da ću podhitno morati da pazarim 3-4 nove kvalitetne četkice, ove moje su baš matore a i nisu nešto kvalitetne pa me baš me usporavaju. Još samo da napravim ovaj light box pa da mi i slike liče na nešto. :)
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Hurricanum/Luminark

Post by milosh »

@Dimco Otvori novu temu za tvoje modele, ova je Dellamorteova ;)

@Dellamorte

Nekako mi se cini da su zbrzao ovaj Luminark ili sta-god-da-je. Posebno mi se ne svidjaju metalni delovi, njima bas fali posvetljavanja. I jos neki delovi zahtevaju dodatnu paznju. Ovo ce ti biti jedan od centralnih delova armije i mislim da bi trebalo malo vise da se potrudis jer znam da to mozes ;)
Image
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Demigrifonci

Post by Dellamorte »

malo boljih slika h/L

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

i demigrifonci (bas se iskidah dok ih odradih do kraja....)

Image
Image
Image
Image
Image
Image

malko se ne vide detalji jer slucajno smanjih slike..jbg...al kad se otvori klub(nadam se uskoro..imacete priliku d ih vidite)
Image
Image
Image
Image
Image
Image

malko se podtrudih i okolo baza i hvala Milosu na motivaciji za to :)
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Demigrifonci

Post by milosh »

Odlicni su! Iskreno, bila bi bas steta da se za ovako lepe modele nisi potrudio sa bazama. Samo tako nastavi! :applause: :applause: :applause:
Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Demigrifonci

Post by Dzon Vejn »

Od cega tacno je postolje?
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Demigrifonci

Post by milosh »

Ja bih rekao da je ovaj kamen pluta, a bilje pojma nemam :)
Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Demigrifonci

Post by Dzon Vejn »

Gde je pazarite, posto okvirno kosta i (mada ne vidim dobro da li ima toga na ovim figurama) cime popunjavate "oko" plute, da se "utopi" u ostatak postolja?
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Demigrifonci

Post by Dellamorte »

aham Pluta je u pitanju.e pa pazi ja sakupljam pampure od vina(gde god nadjem) i stavim da se malko osusi i isecka se na listice,ostatak se polomi i zato izgleda neravnomerno .(btw u poljoprivrednoj apoteci kod Bajlonove pijace nadjoh ogroman pampur(za bocu od 25 l) koj kosta 40 din..tako da je to alternativa-a to bas koristih za ove vece parcice). a dovoljno vezivo za ispod je drvofiks.eventualno jos koje kamence(pesak) i to je to.
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: Demigrifonci

Post by hindza »

Ja sam kupio plutu na metar ovde: http://www.dermabg.com/ Cene se ne sećam tačno, ali imaju razne debljine, finoće i teksture, najbolje je da odeš i vidiš. Ima da se uzme na ploče, što je skuplje, ili na kvadratni metar, gde ti čovek seče sa velikog kotura širinu koja ti treba. Uzeo sam plutu debljine 2mm, ako se ne varam, mislim da je bilo oko pola kvadrata ili tako nešto, i da me je izašlo 150 din. Nemoj me držati za reč povodom cene jer se ne sećam baš. Pola kvadrata može da ti posluži za jako veliki broj figura. Takođe imaju i pampure, od recimo Φ15 pa do nekih Φ50.
Sve lepim drvofiksom, a ako imam da uradim puno baza plutu prvo zalepim topljenom plastikom, pa posle oko nje posipam pesak, dodajem kamenčiće (ili od rasturenog pampura ili od rizle) ili druge zezancije(http://www.mytinyworld.co.uk/images/sup ... atural.jpg), a posle normalno farbam i flockujem...
Uputiću te (i ostale koju si zainteresovani) da pogledaš tutorijale veselog poljaka po kojima ja radim svoje baze i jako sam zadovoljan kako ispadaju (s obzirom na moj skill level ;), a i dobio sam pozitivne komentare na ovom našem forumskom takmičenju ):
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... epX5lKQQpU
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8rWmgBWsA4
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... KbER9AR32M

Siguran sam da u Dermi može da se nađe još dosta zanimljivih stvari za ovaj naš hobi.
Ako ima još nekih pitanja, rado bih pomogao :)
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Demigrifonci

Post by Dzon Vejn »

Fala ;). Obici cu ih ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Demigrifonci

Post by Dellamorte »

@ hindza e fenomenalni tutorijali,imam tog lika na yt-u i bas puno stvari ima da se nauci od njega... jaooo e da imam airbrush...
btw bas odlicno sto si stavio link :)))))


-e slike su brzinske..najzad zavrsih jos 13 preostalih grejtsvordova...pa evo kako unit izgleda.jos mi ostalo kurtu helberovica i witch hantera d dovrsim i gotov sam sas imperijom :)))

Image


(ovog drugog sa desne strane radih d lici na Dzejson statona..lol)
Image


Image
Image
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
Dimco
Posts: 94
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:19 pm
Location: Kragujevac

Re: Grejtsvordi gotovi

Post by Dimco »

Prelepo.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Grejtsvordi gotovi

Post by Kirgan »

Super su, mada mi se cini da ti fali jedan highlight :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

jos gotovih stvari

Post by Dellamorte »

5 maraudera(ovi iz prvog reda sa sve zastavom)
Image
Image

a evo slika svih
Image
Image
Image
Image



Kornov heroj
Image


samo lord na mantikori(tj ovaj drugi jahac-jer mantikoru odavno obojih)
Image
Image
Image


7 maraudera(sa zastavom) -tako da su i oni sad kompletni :)

Image
Image

dalje.. Dark Elfovska zmajca
Image


i imperija...

W Hunter

sexy slika
Image

Image
Image


Warrior P now

Image
Image
Image

i inzinjer
Image
Image
Image


izvinite za tres slike and neke brze radove ali se nadam da ima i neka slicica koja ce vam se svideti :) uzdravlje :)
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Dellamorte Galerija

Post by Kirgan »

Treba da popravis oci na zadnja dva modela, kao i da malo posvetlis figure :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Dellamorte Galerija

Post by Ko, jel' ja? »

Fino to izgleda, samo molim te promeni duh efekat na poslednjim slikama, prilicno je jezivo i kvari utisak o samoj figuri.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Dellamorte Galerija

Post by novot »

Da, radovi su fini, ali ovaj efekat apsolutno ne ide. Figure su na specifichan nachin radjene i to se nikako ne uklapa.
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Dellamorte Galerija

Post by Olsianon »

Dobri molerski radovi :applause:
Samo ti foto efekti u pozadini figura su i po meni suvišni, neka jednostavnija pozadina je sasvim dovoljna :)
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Dellamorte Galerija

Post by Dellamorte »

hvala puno svima :)
a svakako cu poslusati savet i skinuti ove tresh efekte....(sad me sve sramota...eh sta moja dokonost radi)
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Dellamorte Galerija

Post by deka »

Samo vi zezajte čoveka sa četkicom, ali meni jedna od slika sa desne strane, u From The Flickr Pool sekciji, deluje jako poznato...

Image

P.S. Čestitam...
Image Image
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Dellamorte Galerija

Post by Dellamorte »

hvala deko :) mada mislim da su objavili bas zato sto sam ja prosek(z bojenje) a njima takve stvari i trebaju..jbg potrosacko drustvo pa da malo motivisu ove svoje.
inace u Srbiji mislim da ima preko 10 bojaca za koje glavu dajem da bi mogli da osvoje zlatnog demona.

a ja sam samo brza kineska ttc-manufaktura... a ova stranica je da cisto drzim updejt sta radim i naravno stvarno volim i svacije slike da gledam(i sakupljam na kompu) pa kome se svidi i nesto moje ..bice mi vrlo drago da zavrsi negde ;)


e a sad sto se tice rada ove nedelje..tj pon utorak i sad...




Witch-ichkice ;)
uzivao bojeci ih


Image
Image



i naravno miss bikinija slika
(ovo ce se Kirganu svideti,pa nece da zamera za oci ;) )
Image


Kornov herald
jbg nisam imao veliku bazu pa uzeo 2 konjicke..jbg

Image
Image
Image
Image
Image


Kurta Hrebeljanovic (ili ti po austriski Helberg)..aka Marko Kraljevic Mustaci

Image
Image
Image
Image



i 17 Miki-Maus Horrora... bas i nisam imao motiva da ih obojim posto vec ima 23 obojena..zato sam ih isarao i smuckao na brzinu


Image
Image
Image
Image


i generalno to bi bilo to :)


EDIT:evo danas odradih test prasice-z svinjojahace..kolko je bolja slika bez blica i na dnevnom svetlu..

Image
Image
Last edited by Dellamorte on Thu Jul 26, 2012 2:11 pm, edited 1 time in total.
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Dellamorte Galerija

Post by Olsianon »

Odlično :applause: !
Moj favorit je Kornov Herald :twisted: !
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Dellamorte Galerija

Post by Kirgan »

Extra si uradio sve (malo posvetli guzove), Kurto, Herald i Prasici su extra :twisted:

http://dailyfailcenter.com/wp-content/u ... l-1097.jpg
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Dellamorte Galerija

Post by Dellamorte »

jbg updejty posle puno vremena ..al mislim da sam prevaziso ttq i otiso dalje...doduse i trebalo mi je vremena
izvinite za mutne slike(nisu obradjivane) ;)

Image
Image
Image
Image


i blendovane guze ;)
Image
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Dellamorte Galerija

Post by Dellamorte »

Image
Image
Image
Image

Image
Image
Image
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Dellamorte Galerija

Post by teclis »

do jaja su ovi novi plagbereri!!! super odradjeno, very nurglish of you :)
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Dellamorte Galerija

Post by bojan »

Umesaj malo zute za plaguebearer-e za gnoj/sluz efekat, ovako pomalo previse lice na neke raspale orke...
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Dellamorte Galerija

Post by sto mu gromova »

bojan wrote:Umesaj malo zute za plaguebearer-e za gnoj/sluz efekat, ovako pomalo previse lice na neke raspale orke...
bash tako. zelena ti je previshe jednolichna.
samo da su ti malo vece slike, mozda bi i mogao da kazem neshto vishe.
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Dellamorte Galerija

Post by bojan »

inace gloss varnish je za plague-bearer-e majka, dobije efekat gadne bolesne sluzi.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Dellamorte Galerija

Post by Kirgan »

sto mu gromova wrote:
bojan wrote:Umesaj malo zute za plaguebearer-e za gnoj/sluz efekat, ovako pomalo previse lice na neke raspale orke...
bash tako. zelena ti je previshe jednolichna.
samo da su ti malo vece slike, mozda bi i mogao da kazem neshto vishe.
Bas to :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Dellamorte Galerija

Post by Dellamorte »

hvala ljudi na savetima :)
sredicu to pa kacim slike(vaistinu da im fali malo zute ,a kako mi je i ostatak demonske vojske predjen glosom(posto imam dosta metalnih pberera),i njih cu srediti )

btw

evo sta sklepah u casovima dokonosti
2 death wizarda od svakojakih bitzeva
Image
Image
Image

i jednog za konjica (ovaj moze da bude ili Light ili Heaven)
Image
Image

uskoro i njih farbam...


btw a imam ideju da napravim tablu za imperisku armiju..evo nekih crteza skica za to(pa cu kaciti i WiP)...

Image
Image

ideja je da na tabli napravim mini stazicu i oslikam neki ovakav motiv
Image
a tabla ce biti 70 x 40cm
i naravno sem stazice i po nekog drveta(najverovatnije cu kupiti ona gw-ova)
ideja je da napravim Sunce kapiju,2 zida i dve kule (mada mozda i kupim Dethknell watchtower i adaptiram)....


Image

videcu sta i kako ce da bude....

btw jel imate neki predlog za osnovu ili jednostavno i stirodur od 5 cm moze da izdrzi napor ?(sve figure su mi plasticne)?
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
deka
Medved ili Jeti? Odlučite sami.
Posts: 1116
Joined: Thu Feb 24, 2005 3:55 pm

Re: Dellamorte Galerija

Post by deka »

...jel imate neki predlog za osnovu...
Lesonit ploča... Relativno lagana, solidno čvrsta, a laka za sečenje i obradu...
Image Image
Post Reply

Return to “Kreativna sekcija”