A Game of Thrones - Boardgame

Poruke vezane za ostale igre koje su zastupljene u klubu Zmaj.

Moderators: žubor, mladjano bugarce, Zekina banda

Post Reply
Sting the King

A Game of Thrones - Boardgame

Post by Sting the King »

Poštovane kolege fanovi Pesme Leda i Vatre,

Nekoliko mojih drugara i ja smo vec duže vreme organizovani preko jedne google grupe radi lakšeg okupljanja i igranja ove fenomenalne stone igre. Imamo sve ekspanzije i uvek smo spremni da upoznamo nove igrače. Igramo ređe nego što bi hteli, pre svega zbog hroničnog nedostatka zainteresovanih igrača. Igramo i verziju za 6 i verziju za 4 igrača, a čak smo i nabavili posebnu mapu za 9 igrača, koju su na internetu napravili fanovi igre!

Ako ima zainteresovanih ljudi koji bi igrali (prevashodno u Beogradu), neka mi pošalju PM sa pitanjima i mail adresom i ja ću ih dodati u google grupu preko koje se mi organizujemo. Obično igramo po klubovima, ali se ponekad desi da idemo kod nekoga kući.

Idealno bi bilo da znate pravila pre nego što dođete, ali u suštini to nije bitno. Najvažnije je da imate želju da ih naučite. Sve ostale informacije i objašnjenja ćete dobiti kada se pridružite našoj maloj google grupi.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: A Game of Thrones - Boardgame

Post by Hypodermic »

Postovani Sting the king, kako si sam rekao da neki put igrate po klubovima, a kako je ovo forum kluba koji postoji u Beogradu, zaista ne vidim zasto ne bi ste mogli da organizujete okupljanja i preko ovog topica, a ne da se ljudi cimaju na google groups ;)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Sting the King

Re: A Game of Thrones - Boardgame

Post by Sting the King »

Zato što među nama ima ljudi koji puno rade, slabo posećuju forume a puno puta u toku dana proveravaju mail. Iz toga razloga je mnogo praktičnije da svi budu na jednoj google grupi, a ne da moraju posebno da se loguju na neki forum da bi videli šta se dešava.

Zapravo, iskustvo duze od decenije me je ubedilo da su mailing grupe najlakši, najbrži i najefikasniji način organizovanja grupe ljudi preko interneta :).

Naravno, ne želim da iskažem neko nepoštovanje prema klubu Zmaj, pogotovo jer su mnogi iz ove naše male grupe vrlo upoznati sa klubom. Moj topik je pokušaj da pronađemo još istomišljenika, ne bi li svi zajedno mogli da uživamo u odličnoj igri kakva je AGOT Boardgame. A što da ne i u Klubu Zmaj :).
djoks
Posts: 1
Joined: Wed Aug 15, 2012 5:52 pm

Re: A Game of Thrones - Boardgame

Post by djoks »

Pozdrav, ja sam iz Beograda i zeleo bih da va se pridruzim u igranju te igre. Moj email je [email protected] i posto sam nov u svemu ovome voleo bih da me uputite kako funkcipnise ovaj nacin komunikacije. Hvala unapred.
Inace ja ceka da izadje drugo izdanje ove igre u americi i da je narucim preko interneta. Od ostalih FF dustvenih igara imam Fury of Dracula pa ako se nekome igra ta igra mozemo da pokusamo. Hvala jos jednom.
Post Reply

Return to “Ostale igre & Razno”