Moje igre

Poruke vezane za ostale igre koje su zastupljene u klubu Zmaj.

Moderators: žubor, mladjano bugarce, Zekina banda

Post Reply
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Moje igre

Post by Rover »

U poslednje vreme sam počeo malko više da se bavim game designom, i evo prve igre (biće ih još, dve veće koje nisam sam radio su u izradi, jedna je pri kraju, drugoj treba playtestinga, kad budem u bg-u tamo negde u julu-avgustu videću da cimam što veći dijapazon ljudi da testiraju, treća će biti do kraja meseca):
Hold my hand
Hold my hand je igra za 4-8 igrača, trebalo bi da se igra brzo (desetak, petnaest minuta po partiji). U igri igrači su deca koja prolaze kroz začaranu šumu u kojoj žive vile, pokušavajući da bezbedno stignu kući, dok vile žele da ih pretvore u vile, da bi se sa njima igrale. Na bgg strani imate linkove za download, pa skinite, probajte, kažite šta mislite...
Igra je napravljena za talmičenje na bggu - 24h contest, u kome treba napraviti igru za 24h sam, bez ičije pomoći za bilo šta, tako da igra nije baš playtestovana, ali meni deluje ok :wink:
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Moje igre

Post by Rover »

evo i druge igre : Long way home
Igra za 3-6 igrača u kojoj su igrači ideje koje padaju na pamet pijanom liku koji pokušava da se iz kafane vrati kući. Svaki igrač ima jedan glavni cilj (daj ženi cveće, onesvesti se u kafani, stigni kući na vreme ili otrezni se), i više manji cliljeva koji mu donose viktori poene. U toku igre igrači "proramiraju" akcije koje će pijanac raditi, a onda se akcije odigravaju u odredjenom redosledu.
igra je napravljena za 12h hour contest na temu confusion.
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Bloodymir
Posts: 3
Joined: Fri Apr 12, 2013 12:19 am

Re: Moje igre

Post by Bloodymir »

Long way home me podseca pomalo na Everyone is John(pravila: http://pftdcast.com/resources/EveryoneIsJohn.pdf), RPG koji nazalost nisam imao prilike da probam.
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Moje igre

Post by Rover »

odatle je i delimicno potekla ideja ;)
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: Moje igre

Post by lord warrior »

Rover wrote:odatle je i delimicno potekla ideja ;)
Meni vise deluje da je inspirisana nekim ljudima koje poznajemo.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Moje igre

Post by Rover »

Nova igra - Knight's journey, zasnovana na sahovskom problemu knight's tour. igra se sa obicnim sahom i nekim tokenima( bitno je da budu slicnog oblika u 2 boje). ispod imate pravila, i print ako postoji neko ko nema sah...

Print: https://drive.google.com/open?id=0B4QxY ... authuser=0
Pravila : https://drive.google.com/open?id=0B4QxY ... authuser=0
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
Post Reply

Return to “Ostale igre & Razno”