Battletech Clan Invasion Kickstarter - jos 4 dana do kraja

Poruke vezane za ostale igre koje su zastupljene u klubu Zmaj.

Moderators: žubor, mladjano bugarce, Zekina banda

Post Reply
BritkaKandza
Posts: 17
Joined: Thu Nov 01, 2018 10:55 pm

Battletech Clan Invasion Kickstarter - jos 4 dana do kraja

Post by BritkaKandza »

U toku je Battletech Clan Invasion Kickstarter od strane Catalyst Game Labs-a.

Image


Link ka kickstarter strani:
https://www.kickstarter.com/projects/45 ... n-invasion

Ostalo je još 4 dana do kraja, uspeo je još prvog dana da skupi osnovni goal od $30.000 (prvog dana su skupili 15 puta više novca). Nastavljaju redizajn minijatura koji su počeli sa prethodna dva boxseta. Fanovi su totalno otkačili sa podrškom, prvobitni plan je bio Clan Invasion boxset sa pet minijatura i još 4 mech packa, svaki sa po 4/5 minijatura (Clan Star pack sa 5 minijatura, Inner Sphere Lance pack sa 4 minijatura), da bi krajnji rezultat bio Clan Invasion boxset sa još 19 mech packova i jednim Battle Armor packom.

Bitne informacije:
- Datum isporuke prvog talasa obećanih stvari je Mart 2020-e. Za taj mesec garantuju isporuku boxseta i prvih 2-6 mech packa
- Postojaće distribucioni centar za EU, koji će biti odgovoran za isporuku paketa i ostalim evropskim zemljama, ne samo EU, tako da će poštarina biti drastično smanjena, u odnosu na slanje paketa iz USA.
Attachments
Clan_Invasion_promo.jpg
Last edited by BritkaKandza on Tue Aug 13, 2019 4:54 pm, edited 1 time in total.
BritkaKandza
Posts: 17
Joined: Thu Nov 01, 2018 10:55 pm

Re: Battletech Clan Invasion Kickstarter - jos 4 dana do kraja

Post by BritkaKandza »

UPDATE:

Postavljene su smernice koliko bi shipping koštao za odredjene pledge nivoe, razvrstano po najčešćim svetskim regijama. To se može naći u komentarima na ovaj update:

https://www.kickstarter.com/projects/45 ... ts/2592559

U svakom slučaju, Srbija izgleda potpada pod "Rest of World" (ROW) kategoriju, što se kosi sa onim što su pisali u prethodnim komentarima na ranijim update-ima. To znači da izgleda EU distribution center ne ispunjava ordere za evropske zemlje koje nisu u EU, jer $75 za Star Captain pledge nivo (koji sam košta $95) definitivno nije cena za shipping iz EU zemlje u neku drugu non-EU zemlju, šta god pričali.
judge_redeemer
Posts: 42
Joined: Thu Jun 02, 2016 7:57 pm

Re: Battletech Clan Invasion Kickstarter - jos 4 dana do kraja

Post by judge_redeemer »

Realno vise se isplati da se saceka da store (neki od lokalnih moze da nabavi) s tim da daju uzasno malo battlemech-ova za tu cenu.
Battletech Introductory Box Set je dosao sa 24 minijature.
I realno je vredeo te pare.
Ovde daju 5...
BritkaKandza
Posts: 17
Joined: Thu Nov 01, 2018 10:55 pm

Re: Battletech Clan Invasion Kickstarter - jos 4 dana do kraja

Post by BritkaKandza »

Kvalitet i estetika minijatura iz "Introductory Box Set" su diskutabilni.

Jedan od razloga zašto nisam ranije nabavio BT minijature je bio izgled većine starih minijatura. Da budemo realni, izgled minijatura nisu update-ovali od 90-ih na ovamo.

Krajem jula mi je stigao "A Game Of Armored Combat" boxset, i minijature iz tog seta izgledaju mnogo bolje.

Clan Invasion boxset je $50, stari "Introductory Box Set" je koštao $60. Star packovi su $25 za 5 mechova, Clan Invasion je $50 jer dolazi sa pravilima, mapama i ostalom papirologijom, što meni čini cenu relativno podnošljivijom.
judge_redeemer
Posts: 42
Joined: Thu Jun 02, 2016 7:57 pm

Re: Battletech Clan Invasion Kickstarter - jos 4 dana do kraja

Post by judge_redeemer »

Pazi ja sam sasvim zadovoljan, ok Battlemaster i MadCat su bili daleko bolji od ostalih minijatura, jer se sklapaju, a ostali su iz komada.
Mada cak i izgled nije toliko los, atlas je i dalje nakurcen, hunchback i dalje izgleda vise no pristojno i sl.
Light i medium mechs su mahom problematicni tipa dervis, spider i sl.
Ali u celosti gledano, ipak dobijes dovoljno da imas diverzitet i da mozes menjas sta hoces vodis u lance-u.

BattleTech Alpha Strike: Lance Pack-ovi su bili dodatni bonus al ih je malo svega 4 po boxu, ali mislim da su bili cak i nesto jeftini 20ak funti +/-...
No to jedino ako si hteo vodis Steiner scout lance...

Ovo novo mi je mahom preskupo za kolicinu stvari unutra.
Pogotovo sto technical redout mozes nadjes na netu.

Jedino ajde pravila ako su nesto menjali u odnosu na pravila iz Introductory Box-a.
Post Reply

Return to “Ostale igre & Razno”