World of Warcraft TCG

Poruke vezane za ostale igre koje su zastupljene u klubu Zmaj.

Moderators: žubor, mladjano bugarce, Zekina banda

Post Reply
tanja

World of Warcraft TCG

Post by tanja »

Pojavila se i strateska igra kartama World of Warcraft TCG, koja se jako oslanja na svoju kompjutersku verziju.

Posto je dosta igraca kupilo ovu igru na sajmu knjiga, moze li neko da iznese prve utiske?

Da li je istina da postoje specijalne karte sa kodovima za kompjutersku verziju na osnovu kojih se dobjaju specijalni predmeti kao turtle mount?
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Post by meloras »

Da li se zna cena tim kartama i sta je bilo u ponudi?Totalno sam neobavesten u vezi ove stvari pa me zanimaju sve informacije.
jednorog
Posts: 11
Joined: Sat Apr 22, 2006 4:32 pm

Post by jednorog »

Za sada su izasli starter i buster. Sajamska cena na standu Jednoroga 1200 i 320. Pogledaj ovde za više detalja o igri.

U Beogradu, moze se naci u White Dragonu.
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Jeli jel ima igraca Wow ctg-a kod nas???
Evo ja sam u SKopju kupio starter i par boostera da se malo igram sa devojkom, pa kad se vratim interesuje me da li ima neko ko igra??
Image
Image
Image
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

Igra se kolko ja znam u white, Black dragonu i hjobiju... a ima i nesto igraca u grifonu....
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
jednorog
Posts: 11
Joined: Sat Apr 22, 2006 4:32 pm

Post by jednorog »

WoW TCG turniri se igraju nedeljom u 15 h, WD, Vojvode Milenka 44, Beograd.

Ovog meseca WoW turniri su, pored nedelja, najavljeni i za 17. i 24. i 31. januar (srede).
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

I u Xclubu se igra svake subote od 15h
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Imam pitanje: da li se za ovu godinu planiraju regionalsi za WoW tcg, ako da, kada?
Nenad Stojiljkovic

Lokacija prodavnice

Post by Nenad Stojiljkovic »

Zanima me koje ovlasceni distributer za WoW TCG?TRazim vise od nedelju dana po internetu,ali nigde da ga nadjem.Mislim da je Jednorog,ali zna neko njihovu tacnu lokaciju prodaje? :)

EDIT: Pronasao sam.Moze da se kupi u sledecim Jednorog prodavnicama:

White Dragon, Vojvode Milenka 44, Beograd
Xclub, Ilije Ognjanovica 9, Novi Sad
Dragon, Kralja Aleksandra 4, Novi Sad
Asgard, Vojvode Tankosića 49, Niš
Xclub II, Bregalnička 52, Šabac

Takodje,u tim mestima iodrzavaju se i turniri,koliko sam shvatio.Vidimo se u White Dragonu!
User avatar
dublerius
Posts: 60
Joined: Sun Dec 04, 2005 1:11 am
Location: novi sad, vojvodina, srbija, balkan, europa, stari svet, zemlja, solarni sistem, mlecni put

Post by dublerius »

xclub nije vise na toj adresi
koliko ja znam jedan od vlasnika asgarda je otisao u vojsku pa su zatvorili dok se nevrati(znam da je u vojsci ali za zatvaranje nisam siguran)
burn the infidels in the holy flames of menoth
Image
Nenad Stojiljkovic

...

Post by Nenad Stojiljkovic »

Kako god,vazno mi je da je White Dragon tu gde pise,za ostalo me zabole dupe! :lol: Mnogo bre daleko od Beograda...
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

Ima ih i Rick u svojoj ponudi...
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Nenad Stojiljkovic

Post by Nenad Stojiljkovic »

A sta je Rick? :)
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Nenad Stojiljkovic wrote:A sta je Rick? :)
http://www.fantasygamesserbia.com/
Nenad Stojiljkovic

Post by Nenad Stojiljkovic »

Kod Rick-a ne znam koje su cene,
chopi
Posts: 15
Joined: Mon Mar 27, 2006 11:58 pm

Post by chopi »

Nenad Stojiljkovic wrote:Kod Rick-a ne znam koje su cene,znam da su kod Jednoroga 1420 Starter (Heroes of Azeroth),a booster 350 :)
Imam ja jedan neotvoren (Heroes of Azeroth) starter
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Post by mladjano bugarce »

Prodaja je na MARKETU.
ImageImage
chopi
Posts: 15
Joined: Mon Mar 27, 2006 11:58 pm

Post by chopi »

Sorry.
User avatar
warlord
Posts: 56
Joined: Thu Jun 14, 2007 8:08 am
Location: Novi Sad
Contact:

Post by warlord »

INFO:
ne postoji official distirbutor za WOW u Srbiji
Xclub je promenio adresu, nova je Radnicka 20/III
Xclub ima gomilu singlova na prodaju
Richard je jeftiniji od Jednoroga, ne puno ali je jeftiniji i uvek ima nove edicije ...i tako...
Image
Nenad Stojiljkovic

...

Post by Nenad Stojiljkovic »

Kako god,bio sam juche u White Dragonu,i kupio Starter Deck...Nazalost,nisam nasao Booster pack,jer ih kod ovih nema... :)
User avatar
switch
Posts: 17
Joined: Sun Dec 05, 2004 10:15 pm
Location: Somewear Far Beyond

Post by switch »

hmm jel bi bio neko ljubazan da napise brojeve telefona dotichnih klubova
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

Eve ti moj broj, a Saletov ti dam kada se cujemo sta ti treba...

064654324
Image
Necrofenser
Posts: 1
Joined: Sun Nov 14, 2010 1:53 pm

Re: World of Warcraft TCG

Post by Necrofenser »

Jer iko još prodaje ovaj TCG? Mene interesuje onaj Drums of War PVP Starter Deck za 2 igrača! Ako ima neko i polovan ili nov ja bi ga kupio!
zivlaks

Re: World of Warcraft TCG

Post by zivlaks »

Imam 2 wow starter deck-a, jedan je heroes of azeroth a drugi through the dark portal. imaju 95 i 85 karata u njima, znaci dopunjavane su karte iz boostera raznoraznih, vise se ni ne secam kako sta. ako ima zainteresovanih mogao bih ovde izlistati i pojedinacno karte. karte su u kutijama.

p.s. moze zamena za neke magic karte, nisam posebno probirljiv : D

0600 783 826
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: World of Warcraft TCG

Post by meloras »

Nema toga vise kod nas da se kupi.Cak i igraca ima jako malo.Jaw jos imam kolekciju,mozda i Rover cuva svoju,ali osim nas sumnjam da jos neko to ima i igra.
User avatar
Thazzrill
Posts: 4
Joined: Sat Jul 09, 2011 12:52 pm
Location: Belgrade

Re: World of Warcraft TCG

Post by Thazzrill »

Jel igra jos neko wow tcg, ja citam na sajtu crnog zmaja, kao cesto turniri, oni kazu da ih nece biti uskoro. Juce sam kupio Heroes of Azeroth u C22, da li cu moci da igram ovo sa nekim, jel ima neko u Beogradu da igra ovo?
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: World of Warcraft TCG

Post by meloras »

Imam ja te karte,mada ih ne igram cesto obzirom da nema igraca.
User avatar
Thazzrill
Posts: 4
Joined: Sat Jul 09, 2011 12:52 pm
Location: Belgrade

Re: World of Warcraft TCG

Post by Thazzrill »

Jel ima, i da li ce biti nekih turnira iz wow tcga?
Ja sam razmisljao da li da kupim MGT il Wow TCG, ali uzeo sam wow zato sto igram sve delove jos od 2000-te i jos i igram wow na retailu.
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: World of Warcraft TCG

Post by meloras »

Turnira nema sanse za sad.Ali igranja ovako moze da bude,samo da se ljudi organizuju.Bilo je ranije u c22 ljudi koji su to igrali,ali su se pogubili vremenom.
Ako te zanima da probas imam dosta setova karata i raznih raid deckova,steta je da samo stoje na polici.
User avatar
Thazzrill
Posts: 4
Joined: Sat Jul 09, 2011 12:52 pm
Location: Belgrade

Re: World of Warcraft TCG

Post by Thazzrill »

Nadam se da ce biti nesto. Tek jos ucim o wow tcgu, pa razmisljam da napravim svoj deck, kolike bi ti bile cene za odredjene karte (prosecno ili za jedan deck) u c 22 sam 3 karte platio 100 dinara sto nije bas jeftino.

Treba mi jos nesto dekova da mogu da igram sa bratom. Ali trenutno nisam bas pri parama, ali ako oces mozemo da se zamenimo, imam tonu igrica za pc, imam original wotlk(cd, pakovanje i sve)
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: World of Warcraft TCG

Post by meloras »

Izgleda da je doslo do nesporazuma.Nisam mislio da ih prodajem,vec da ih imam pa ako hoces imas sa kime da se igras.
Posto nemamo zvanicne turnire niti bilo kakvu podrsku za igru uvek mozes za ucenje igre da stampas karte koje ti se svidjaju,pa kad ukapiras kako sta funkcionise polako probas da ih nabavis.Za prijateljske partije se niko nece buniti sto si napravio kopije nekih karata.Uostalom to sam ja i radio za neke karte koje nikako nisam mogao da nabavim odavde.
User avatar
Thazzrill
Posts: 4
Joined: Sat Jul 09, 2011 12:52 pm
Location: Belgrade

Re: World of Warcraft TCG

Post by Thazzrill »

Aha... super... videcu malo dok naucim.
Da imam jedno pitanje u vezi svega ovoga?
Prvo koje karte mogu da koristim kao resurse?sve?

I pokusacu da odstampam karte da mogu da igram sa mojim bratom nasao sam sve na tcgbrowseru
E sad pitanje, ja sam u ovom Heroes of Azeroth dobio negde 60 karata. Da li ja moram sa svim da igram? Mislio sam da koristim heroja tauren shamana, ali pola karata su abillty za priest, za mage, oko 30 ally, quest i armor i weapon.
Skinuo sam sa neta ceo spil koji mogu da odstampam samo problem stampac mi je bezvezan pa se ne vide slova. Da li cu moci da igram sa mojim bratom, ako kopiram spellove alliance ally,(posto sam ja horda) weapone, questove, iteme? To ispadne negde oko 30 i nesto karata,
Jel mogu da igram ja sa 61 a moj brat sa 30 i nesto?
To bih igrao ovako bezveze samo da probam
Izvinjavam se sto pisem u ovom topicu.
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Re: World of Warcraft TCG

Post by meloras »

Sve karte mozes kao resurse da koristis.Naravno najbolje da to budu neke koje zbog manjka resursa ili trenutne situacije neces koristiti (nesto recimo sto kosta 7-8 resursa a ti imas tek 2 napr.)

Karte koje skidas sa neta gledaj da ti budu istog formata kao originalne karte.
U starterima dobijes obicno gomilu svega i svacega ali vrlo retko kompletan deck za nekoga.Zato vidi od svega toga za pocetak sta ti se svidja pa nadji na netu neke dodatne karte.Spil treba da ima 60 karata minimum tako da nek ti to bude neka granica.Ispod toga ne moze da radi jer kad potrosis dek to je game over.Jako je lako preterati pa imati po 100 karata u deku ali to retko funkcionise.
Od svih tipova karata (heroji,saveznici,armor,weapon,ability,quest,location i sl),zapravo ti treba heroj karta i abilitiji,bez ostalog moze da radi (moj mage ima 60 ability karata,povremeno stavim 3-4 saveznika koji ga lece).Opet warrior sa druge strane nemoze nista da uradi bez gomile opreme i oruzja.Malo procesljaj po netu kako izgledaju razni dekovi.
Ability za neku klasu radi samo za tu klasu,sto znaci priest nece moci da koristi karte koje koristi samo npr. warrior.Imas karte koje svi mogu da koriste,to se vidi u gornjem uglu kada nema ikonica neke klase.Isto je i sa opremom.
Takodje horda ne moze koristiti ally saveznike ili karte sa njihovim simbolom (i obrnuto).

Naravno za isprobavanje kako sta radi i ucenje pravila nemoras da se striktno pridrzavas minimuma karata,niti frakcija,jer to tad nije toliko vazno.Samo ko sta moze da koristi.

To je rekao bi to,slobodno pitaj ako imas pitanja.Nadam se da cu imati net na moru pa da odgovorim.Igra je jako kul ako volis mmo verziju.Raid dekovi su isto zanimljivi sa kooperativnom igrom pa kad se naucite mozemo i to da igramo.
Post Reply

Return to “Ostale igre & Razno”