Rage ccg

Poruke vezane za ostale igre koje su zastupljene u klubu Zmaj.

Moderators: žubor, mladjano bugarce, Zekina banda

Post Reply
User avatar
Rat with a tool
Posts: 864
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Rage ccg

Post by Rat with a tool »

Matora igra White Wolf-a iz 1995. bazirana na Werewolf:the Apocalypse rpg-u, nesto slicno kao VtES. Skoro sam nabavio nesto karata, a cuo sam da se ova igra igrala davnih godina i kod nas od strane nekolicine njih. Ima li nekog od tih da je zainteresovan da igra? Ili mozda cak i da proda svoje karte? Rado cu ih otkupiti :mrgreen:
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Rage ccg

Post by Rover »

zuluf ima karte...i verovatno je jako zainteresovan da igra. igrasmo mi to u sigilu pre nekog vremena, nazalost samo sa 2 deka, posto tolko ima...
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Surfer
Posts: 107
Joined: Fri Jul 10, 2009 9:52 pm

Re: Rage ccg

Post by Surfer »

Izvinjavam se zbog threadkromansije, ali zainteresovao sam se skoro za ovu igru. Da li jos neko zeli da naruci karte preko neta pa da oformimo ekipu za igranje u C22?
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Rage ccg

Post by novot »

Samo da ti skrenem paznju, da novija i starija edicija nisu kompatibilne, tako da vodi rachuna, ako nabavljash iz kojih edicija su karte. Inache sam i ja pre jedno 2 godine ponovo pocheo da se malo interesujem za ovu igru, ali se sve na kraju zavrshilo time shto sam najveci deo karata nashao u elektronskom obliku... Jedan skupljen (skoro 100 % kompletno) kartichni sistem mi je dovoljan 8-)
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
Post Reply

Return to “Ostale igre & Razno”