M10 LOL

Sve o ovoj kartičnoj igri...

Moderator: Moderators

User avatar
Maneater
Posts: 95
Joined: Tue Dec 30, 2008 1:15 pm

Re: M10 LOL

Post by Maneater »

jebes dualce nova pravila su stigla nema vise mana burna mada to se vec znalo da ce biti, kombat steta vise ne koristi stek??? procito sam objasnjenje nekoliko puta ali i dalje???
User avatar
Snake
Posts: 159
Joined: Fri Jan 14, 2005 9:21 pm
Location: Pazi da ti ne kazem...

Re: M10 LOL

Post by Snake »

Nema mana burna
Menja se token ownership
Combat damage ne koristi stek
Deathtouch i Lifelink nisu vishe triggered abilitiji.....

Jel se oni to zajebavaju??? Combat damage trikovi su bili jedni od najzanimljivijih i najbitnijih delova mtg-a, i sada ga izbacuju samo zato shto pochetnici ne mogu da skapiraju kako radi stek... Ne mogu da verujem da tje da ga zaglupe samo da bi privukli josh derishta...
Image
So Damnation sucks where Wrath of God blows, but both of them rock
Aman wrote:Marvo citaj pravila, mrzi me da brisem vase male pogane postove...
kisici decacima
po guzici devojcicama
User avatar
Luka
Posts: 136
Joined: Thu Jan 15, 2004 10:01 am
Location: Beograd

Re: M10 LOL

Post by Luka »

Jel sam ja jedini kojem se ovi novi "dualci" cine malo govnavim?
Izgubio sam veru u sebe, veru u ljubav, veru u svet, jedinu nadu sam nasao u igli... i sada heklam i super mi je!
http://piv.pivpiv.dk/
http://kevan.org/brain.cgi?Grim%20Morieth
User avatar
vojvoda
Posts: 51
Joined: Sun Oct 03, 2004 11:11 pm
Location: Banjaluka

Re: M10 LOL

Post by vojvoda »

Luka wrote:Jel sam ja jedini kojem se ovi novi "dualci" cine malo govnavim?
Najgovnavije je to sto stalno izmisljaju neke nove dualce ... ono, krknes para i para da skupis set dualaca (da bi uopste bio kompetitivan) a oni onda izbace "nove" .. koji se opet kostati ~15-20e komad..

Jel moze biti nesto "govnavije"?
User avatar
Luka
Posts: 136
Joined: Thu Jan 15, 2004 10:01 am
Location: Beograd

Re: M10 LOL

Post by Luka »

vojvoda wrote:
Luka wrote:Jel sam ja jedini kojem se ovi novi "dualci" cine malo govnavim?
Najgovnavije je to sto stalno izmisljaju neke nove dualce ... ono, krknes para i para da skupis set dualaca (da bi uopste bio kompetitivan) a oni onda izbace "nove" .. koji se opet kostati ~15-20e komad..

Jel moze biti nesto "govnavije"?
Kad vec tako pitas moze: da te nove "dualce" stampaju samo u core edicijama ne bi li nekako povecali prodaju iste, tj. da svake godine prave nove dualce i da te karte budu legalne na Standardu oko godinu i po dana.
Izgubio sam veru u sebe, veru u ljubav, veru u svet, jedinu nadu sam nasao u igli... i sada heklam i super mi je!
http://piv.pivpiv.dk/
http://kevan.org/brain.cgi?Grim%20Morieth
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Re: M10 LOL

Post by Whatevaaa »

Mislim da je vecina ovih promena dobro, jedino sto ne kapiram je ovo sto dmg ne ide na stack za vreme combata... Mislim da je to bash govnavo i malo zaglupljuje magic.
A ovi dulaci su kao karte dosta dobri, a i kao nacin da se prebrodi ekonomska kriza..
Fiki: nisi gledao
Fiki: guide to strap-on sex?
Fiki: jako je dobro
bogdan
Posts: 31
Joined: Wed Aug 22, 2007 5:03 pm

Re: M10 LOL

Post by bogdan »

Image
Image





The Fix: As soon as damage is assigned in the combat damage step, it is dealt. There is no time to cast spells and activate abilities in between; the last time to do so prior to damage being dealt is during the declare blockers step.

znaci ovo je najgore od svega
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Re: M10 LOL

Post by valhalla »

nisam detaljno citao to oko promene pravila ali mi je upalo u oci ono

"no more mogg fanatic tricks"

:( :( :(
Bugi
Posts: 49
Joined: Mon Feb 23, 2009 10:01 pm

Re: M10 LOL

Post by Bugi »

valhalla wrote:nisam detaljno citao to oko promene pravila ali mi je upalo u oci ono

"no more mogg fanatic tricks"

:( :( :(
strashno! =((
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: M10 LOL

Post by Chuck Norris »

Jujuju koji retardi, kako se ovi proovi nisu zalili il tako nesto?

Jel ova pravila vaze na natsima?

btw novi dualci - Full shit menace
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Re: M10 LOL

Post by valhalla »

Chuck Norris wrote:Jel ova pravila vaze na natsima?
Cini mi se da pise od 11. jula da vaze.

Dualci nisu losi za T2...
Bugi
Posts: 49
Joined: Mon Feb 23, 2009 10:01 pm

Re: M10 LOL

Post by Bugi »

Chuck Norris wrote:Jujuju koji retardi, kako se ovi proovi nisu zalili il tako nesto?
polako i hoce
zhalili su se kada su 'teli da saseku protourove sa 5 na 3 itd. i za josh dosta sranja
Ruel je prikupljao peticiju na njihovom forumu xD i upalilo je
a i za ovo ce... nadam se
nisu valjda cave i sise
Chuck Norris wrote:Jel ova pravila vaze na natsima?
realno i da vazhe... da li bi ih poshtovao :D
Chuck Norris wrote:btw novi dualci - Full shit menace
:-({|=
skinuli su painove zbog ovoga

menjaju pravila zato shto je novim igrachima teshko da skapiraju dmg na steku
i sam stek i ne znam ni ja shta josh
pa svi smo isto proshli bili i nauchili...
manaburn su skinuli zato shto ljudi na mtgo-u ne znaju da pritisnu ctrl+z i otapuju landove, i ove pedere mrzi da malo modifikuju interface i kod za otap landova kada se greshkom spusti drugi land kad si se zatapovao itd.
i drugo taj dmg na steku je uvek ali uvek umeo da preokrene partiju!
zaglupljuju ovo maximalno
a i nije shto su sasekli nego shto su ubili u pojam... skroz
lifelink ne ide na stek
combat trikovi ne pale vishe
karte koje su izbacili skorije
tipa retardirani Throngling [ili kako god da se zove XD] koji menja p//t nema vishe nikakvu funkciju (nije da i ovako ima :D ) itd...
ma strashno!
uskoro ce na starter packovima pisati 3+ umesto 13+ XD
mentoli
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Re: M10 LOL

Post by valhalla »

"exile" nije samo novo ime za RFG...

vise ne mozze "wish za wish" tj cunning wish ide u taj exile i ne mozes ga dohvatiti vise sa drugim wishom...
nema wish za kartu koja je extirpatovana...
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: M10 LOL

Post by Chuck Norris »

Bugi wrote:
Chuck Norris wrote:Jujuju koji retardi, kako se ovi proovi nisu zalili il tako nesto?
polako i hoce
zhalili su se kada su 'teli da saseku protourove sa 5 na 3 itd. i za josh dosta sranja
Ruel je prikupljao peticiju na njihovom forumu xD i upalilo je
a i za ovo ce... nadam se
nisu valjda cave i sise
Chuck Norris wrote:Jel ova pravila vaze na natsima?
realno i da vazhe... da li bi ih poshtovao :D
Chuck Norris wrote:btw novi dualci - Full shit menace
:-({|=
skinuli su painove zbog ovoga

menjaju pravila zato shto je novim igrachima teshko da skapiraju dmg na steku
i sam stek i ne znam ni ja shta josh
pa svi smo isto proshli bili i nauchili...
manaburn su skinuli zato shto ljudi na mtgo-u ne znaju da pritisnu ctrl+z i otapuju landove, i ove pedere mrzi da malo modifikuju interface i kod za otap landova kada se greshkom spusti drugi land kad si se zatapovao itd.
i drugo taj dmg na steku je uvek ali uvek umeo da preokrene partiju!
zaglupljuju ovo maximalno
a i nije shto su sasekli nego shto su ubili u pojam... skroz
lifelink ne ide na stek
combat trikovi ne pale vishe
karte koje su izbacili skorije
tipa retardirani Throngling [ili kako god da se zove XD] koji menja p//t nema vishe nikakvu funkciju (nije da i ovako ima :D ) itd...
ma strashno!
uskoro ce na starter packovima pisati 3+ umesto 13+ XD
mentoli[
/quote]

:P
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
Nikola
Posts: 126
Joined: Sat Sep 06, 2003 3:41 pm
Location: Novi Sad

Re: M10 LOL

Post by Nikola »

Sve je, realno, ok, izuzev steka kod shtete, koji je zasran za sve pare...

Ono, uspeli su i prevenciju shtete da uchine loshijom nego shto jeste. No small feat!
Mare
Posts: 115
Joined: Sun Dec 07, 2008 4:47 pm

Re: M10 LOL

Post by Mare »

Ajde neka se neko raspita
da li vec postoji neka peticija za ovo pravilo za dmg na steku,
ako ne postoji da je mi startujemo,
zato sto magic u kome ne mogu da se igram sa tim nije moj magic i prvo ja,
pa onda i moji frendovi magic playeri to necemo dozvoliti!
pozdrav
Bugi
Posts: 49
Joined: Mon Feb 23, 2009 10:01 pm

Re: M10 LOL

Post by Bugi »

[url]http://www.wizards.com/Magic/Magazine/A ... re/42a[url]

"To figure out exactly where the problems were, we got into the mind of the casual player—not the player knee-deep in regular sanctioned play or Magic Online, but rather the one who plays our game at home, at school, or at the small local shop. We drew upon our own experiences and those of our co-workers. We ran focus tests. We went out in the field and played against such players—players who love, love, love Magic but don't have the need or desire to devote themselves to learning all the ins and outs of the rules."

menjaju pravila zato shto njihov ortak sa kojim igraju po kuci ne mozhe da skapira DMG on the stack,
ili kako radi muligan ili zashto je umro kada ga je ovaj sprzhio u glavi a na karti pishe lifelink a on je na steku
ili zashto je prso zhivote od manaburna

i josh ga mrzi da onako mastan googluje za pravilo ili otvori rule book! ili kao nema vremena...
degradiraju igru samo zbog toga
pa nek smisli svoja pravila ako ga mrzi da uchi prava!
jeeeee to je isto ko kada bi riba rekla "hocu da se jebem al necu da mi udje"...
glupi ameri!
strashnooo!!
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Re: M10 LOL

Post by Whatevaaa »

Bugi I don't like when you talk cause that means you're not sucking my cock.
Fiki: nisi gledao
Fiki: guide to strap-on sex?
Fiki: jako je dobro
Micko
Posts: 76
Joined: Thu Jun 12, 2008 8:33 am

Re: M10 LOL

Post by Micko »

Ovo za M10 je katastrofa...tek sam danas procitao ovo za kombat i prosto ne mogu da verujem sta pise :)

"This was a particularly tricky change to implement, as it had the potential to create bad experiences in situations where double blocking occurs and the defending player has access to a damage prevention ability (or anything similar). If damage was prevented to one creature, the attacker would just kill the other, which is unintuitive. Players expect to be able to use their healing spells to save creatures that are actually going to die. To solve problems like these, during the declare blockers step, if a creature is blocked by multiple creatures, the attacker immediately announces an order in which that attacking creature will be assigning damage to the blockers. When it comes time to actually deal the damage, lethal damage must be assigned to the first blocker before any can be assigned to the second, and so on. Now, in complex combat situations there will be some foreknowledge of which creatures are in the most danger before damage is dealt."

Znaci imam 5/5 bice koje kada umre puca 1 stete svi bicima, napadnem i protivnik me blokira sa 5 1/2 bica. I sta sada? Ne mogu da podelim svakom od njegovih bica 1 dmg-a ??? Nego moram da ubijem PRVU DVOJICU ??? Nema vise "napad, jedan stete bicu A, jedan Bicu B...moj umre...a vidi sada, pyroclasma - dva stete svim bicima i svi tvoji umru :P " Sada je " napad, ubijem ti jednog, piroklasma - ne umre niko "

Ovo je samo vrh ledenog brega..a to su i oni videli cim su napisali nesto ovog tipa

"Second, deathtouch allows a double-blocked creature to ignore the new damage assignment rules and split its damage among any number of creatures it's in combat with however its controller wants to."

Vec popravljaju svoju babunarije....


Ove ostale promene su onako...meh.... nista spektakularno. Drugi nazivi za zone i malo simplifikacije, ali ovo za combat..... ubise combat skroz :)
User avatar
Roderick
Posts: 135
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:56 pm

Re: M10 LOL

Post by Roderick »

Ko kad je vecina krenula da igram magic, ne koristimo stack :P
Ali to za dmg assign... jaoo sto je glupo. Nema uopste vise razmisljanja, nece uopste biti interesantno.
Image
User avatar
Snake
Posts: 159
Joined: Fri Jan 14, 2005 9:21 pm
Location: Pazi da ti ne kazem...

Re: M10 LOL

Post by Snake »

Shta tje uskoro da bude na turnirima, mozhesh da vratish do 3 poteza unazad, da igra ne bi bila previshe rigorozna? xD Mislim jbt, neka naprave dva seta pravila or smthing, pa onaj ko hotje da igra turnirski magic, neka igra po pravim pravilima, ovako sve vishe i vishe postaje, kao shto bi moja bivsha rekla, "skupljanje slichica" sledetje tje da naprave trap karte i motji tjemo da morphujemo instante i sorcery-je or smthing XD
Image
So Damnation sucks where Wrath of God blows, but both of them rock
Aman wrote:Marvo citaj pravila, mrzi me da brisem vase male pogane postove...
kisici decacima
po guzici devojcicama
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: M10 LOL

Post by Chuck Norris »

Micko wrote:Ovo za M10 je katastrofa...tek sam danas procitao ovo za kombat i prosto ne mogu da verujem sta pise :)

"This was a particularly tricky change to implement, as it had the potential to create bad experiences in situations where double blocking occurs and the defending player has access to a damage prevention ability (or anything similar). If damage was prevented to one creature, the attacker would just kill the other, which is unintuitive. Players expect to be able to use their healing spells to save creatures that are actually going to die. To solve problems like these, during the declare blockers step, if a creature is blocked by multiple creatures, the attacker immediately announces an order in which that attacking creature will be assigning damage to the blockers. When it comes time to actually deal the damage, lethal damage must be assigned to the first blocker before any can be assigned to the second, and so on. Now, in complex combat situations there will be some foreknowledge of which creatures are in the most danger before damage is dealt."

Znaci imam 5/5 bice koje kada umre puca 1 stete svi bicima, napadnem i protivnik me blokira sa 5 1/2 bica. I sta sada? Ne mogu da podelim svakom od njegovih bica 1 dmg-a ??? Nego moram da ubijem PRVU DVOJICU ??? Nema vise "napad, jedan stete bicu A, jedan Bicu B...moj umre...a vidi sada, pyroclasma - dva stete svim bicima i svi tvoji umru :P " Sada je " napad, ubijem ti jednog, piroklasma - ne umre niko "

Ovo je samo vrh ledenog brega..a to su i oni videli cim su napisali nesto ovog tipa

"Second, deathtouch allows a double-blocked creature to ignore the new damage assignment rules and split its damage among any number of creatures it's in combat with however its controller wants to."

Vec popravljaju svoju babunarije....


Ove ostale promene su onako...meh.... nista spektakularno. Drugi nazivi za zone i malo simplifikacije, ali ovo za combat..... ubise combat skroz :)
jedva cekam svetsko da vidim po kojim rulinzima ce se igrati, ako je po ovim verovatno cu prestati da igram mtg.

Yu-gi-oh ftw
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
Snake
Posts: 159
Joined: Fri Jan 14, 2005 9:21 pm
Location: Pazi da ti ne kazem...

Re: M10 LOL

Post by Snake »

U, a ima josh jedna zanimljiva stvar - regeneracija
Netjesh motji vishe da regenerishesh bitje kada mu se nanese combat damage, jer ono, po novim pravilima riknjava odma' xD
Image
So Damnation sucks where Wrath of God blows, but both of them rock
Aman wrote:Marvo citaj pravila, mrzi me da brisem vase male pogane postove...
kisici decacima
po guzici devojcicama
Micko
Posts: 76
Joined: Thu Jun 12, 2008 8:33 am

Re: M10 LOL

Post by Micko »

Snake wrote:U, a ima josh jedna zanimljiva stvar - regeneracija
Netjesh motji vishe da regenerishesh bitje kada mu se nanese combat damage, jer ono, po novim pravilima riknjava odma' xD
Pa ovo nisi mogao ni do sada :)

Mogao si dok je steta na steku a to mozes i po novim pravilima ( samo moras to uraditi u drugom stepu ... declare blockers stepu ).
User avatar
Nikola
Posts: 126
Joined: Sat Sep 06, 2003 3:41 pm
Location: Novi Sad

Re: M10 LOL

Post by Nikola »

Ja realno malo previshe kenjam, verovatno ce se u mojim partijama ovakve stvari malo deshavati, ali, kako ne razmishljaju o ljudima poput Micka, kojima je blokiranje regularan deo magica?

Uzhas!
Mare
Posts: 115
Joined: Sun Dec 07, 2008 4:47 pm

Re: M10 LOL

Post by Mare »

The Fix: Mana pools now empty at the end of each step and phase, which means mana can no longer be floated from the upkeep to the draw step, nor from the declare attackers step to the declare blockers step of combat.
User avatar
Galovic
Posts: 261
Joined: Tue Apr 08, 2008 10:00 am
Location: Novi Sad
Contact:

Re: M10 LOL

Post by Galovic »

Nikola wrote:Ja realno malo previshe kenjam, verovatno ce se u mojim partijama ovakve stvari malo deshavati, ali, kako ne razmishljaju o ljudima poput Micka, kojima je blokiranje regularan deo magica?

Uzhas!
lol


nego ja stvarno pokušavam da ne kenjam previše dok zaista nešto ne probam....

ali brate.... ovo sa stetom je bas bzvz... pa jedva sam naucio kako radi hahahaha .....

jeste komlexno ali zato je i dobro kad skontas.... jako bitan deo magica..... čekaću dok ne probamo ... nisam ni pročitao sve druge promene.... jbt bas radikalna promena ... koja nekako ne obećava više uzbuđenja ... običnije je nekako...
MTGO: portugalovic
Image
User avatar
Nikola
Posts: 126
Joined: Sat Sep 06, 2003 3:41 pm
Location: Novi Sad

Re: M10 LOL

Post by Nikola »

Ahah, ovaj bugi im objashnjava na mtg.com board-ovima :D

EDIT: i josh pokazuje da nije ni prochitao clanak uspeshno :P
Bugi
Posts: 49
Joined: Mon Feb 23, 2009 10:01 pm

Re: M10 LOL

Post by Bugi »

Nikola wrote:Ahah, ovaj bugi im objashnjava na mtg.com board-ovima :D

EDIT: i josh pokazuje da nije ni prochitao clanak uspeshno :P

i savrsheno ga boli kurac =)))

poenta je bitna!!! XD
da je sve retardirano
User avatar
Nikola
Posts: 126
Joined: Sat Sep 06, 2003 3:41 pm
Location: Novi Sad

Re: M10 LOL

Post by Nikola »

Prochitaj ko bira redosled blokera, svoj post diskreditujesh :P

A tako je lep i dugachak... (prodre duboko u neku drugu temu...)
Bugi
Posts: 49
Joined: Mon Feb 23, 2009 10:01 pm

Re: M10 LOL

Post by Bugi »

Nikola wrote:Prochitaj ko bira redosled blokera, svoj post diskreditujesh :P

A tako je lep i dugachak... (prodre duboko u neku drugu temu...)
;D
ima smisla
hvala =))
User avatar
Galovic
Posts: 261
Joined: Tue Apr 08, 2008 10:00 am
Location: Novi Sad
Contact:

Re: M10 LOL

Post by Galovic »

dajte link
MTGO: portugalovic
Image
User avatar
Nikola
Posts: 126
Joined: Sat Sep 06, 2003 3:41 pm
Location: Novi Sad

Re: M10 LOL

Post by Nikola »

http://forums.gleemax.com/showthread.php?t=1201480

Samo se potpishi pravim imenom i prezimenom, da znaju s kime imaju posla, i MtG je spashen!
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: M10 LOL

Post by SerbZmaj »

Srecom postoje stoni tenis i paintball :mrgreen:
Bugi
Posts: 49
Joined: Mon Feb 23, 2009 10:01 pm

Re: M10 LOL

Post by Bugi »

Gile!!! ujebashe ti Ravager-a!!!! sa promenom pravila, vidim ja to XD
sa motkama i pushkama pravo u pobunu xD

elem
Zvi Mowshowitz

http://www.top8magic.com/2009/06/ruined ... owshowitz/
User avatar
Snake
Posts: 159
Joined: Fri Jan 14, 2005 9:21 pm
Location: Pazi da ti ne kazem...

Re: M10 LOL

Post by Snake »

Ljudi su pocheli da pishu mailove zhalbe, predlazhem i vama to da uradite, shto vishe to bolje, mozhda se zajebu pa ih prochitaju :D

http://www.wizards.com/company/emailtoa ... %20Changes

Ako ne znate shta da napishete, evo vam kako sam ja napisao, pa iskoristite to kao kostur or smthing :)

Dear Aaron Forsythe and Mark L. Gottlieb,
Regarding your article "Magic 2010 Rules Changes":

Considering the infamous change of combat damage not using stack - even though it appears that this change will make the game simpler, it will only create more confusion with the new players. Not only is it more complicated to explain why is combat damage the only phase of the game that doesn't use the stack, it is now even more difficult to explain how the changed blocking system works. And you tell us that new players can't understand it. Well what about us, that had to learn the rules when we started? It wasn't a big deal if you tried to use your brain in the process. And when we learned them, it all made sense. Magic was always a logical game, and no matter how many minor rule changes you implemented, it never changed the core of the game and you could always adjust to the changes in a few minutes. With this, all that is gone. I hope you are reading our complaint letters, because it has never been this much discussion and displeasure, even from the high-ranked pro players, and it's not just a random rant or fear of trying new things. Please, reconsider it, because the game we all love so much will never be the same...

EDIT: a ako vam bash dosadno uradite i ovo :D
http://www.thepetitionsite.com/1/give-s ... e-a-chance
Image
So Damnation sucks where Wrath of God blows, but both of them rock
Aman wrote:Marvo citaj pravila, mrzi me da brisem vase male pogane postove...
kisici decacima
po guzici devojcicama
Mare
Posts: 115
Joined: Sun Dec 07, 2008 4:47 pm

Re: M10 LOL

Post by Mare »

palite na ovaj sajt i ajmo akcija za combat dmg stackhttp://www.thepetitionsite.com/1/give-s ... e-a-chance
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: M10 LOL

Post by Chuck Norris »

Ju kako mrzim tog Zvia retarda, ako odem na svetskom a on bude tamo, nek mu je bog u pomoci
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
Micko
Posts: 76
Joined: Thu Jun 12, 2008 8:33 am

Re: M10 LOL

Post by Micko »

Sukara tribe elder vise nije smrtni neprijatelj savana lion-a. :? Sada mu je samo neprijatelj :mrgreen:
Bugi
Posts: 49
Joined: Mon Feb 23, 2009 10:01 pm

Re: M10 LOL

Post by Bugi »

http://www.pro-dots.com/

josh jedna peticija...
ko zheli neka popuni to je minut posla...
Locked

Return to “MtG: Opšta rasprava”