Prag

Sve o ovoj kartičnoj igri...

Moderator: Moderators

User avatar
Al je kul ovaj Cepa
Posts: 96
Joined: Tue Jul 25, 2006 4:41 pm

Prag

Post by Al je kul ovaj Cepa »

idemo akiiii 4-0
ostale nisam video al idemoooo :D
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Re: Prag

Post by Whatevaaa »

Kolko vidim sada aki ide 6-0, gile 6-1. Svaka cast cobani, pobedite jos jednu samo :)
Ostali tesko da ce uci u D2 :/
Fiki: nisi gledao
Fiki: guide to strap-on sex?
Fiki: jako je dobro
User avatar
Luka
Posts: 136
Joined: Thu Jan 15, 2004 10:01 am
Location: Beograd

Re: Prag

Post by Luka »

Aleksa je vec prosao u drugi dan.
Kod Gileta jos nisu izasli rezultati za osmu rundu.
Napred Nasi!!!
Izgubio sam veru u sebe, veru u ljubav, veru u svet, jedinu nadu sam nasao u igli... i sada heklam i super mi je!
http://piv.pivpiv.dk/
http://kevan.org/brain.cgi?Grim%20Morieth
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Re: Prag

Post by Whatevaaa »

Svaka cast alexa :)
Isplatilo se to sto sam te jebao na moru izgleda
Fiki: nisi gledao
Fiki: guide to strap-on sex?
Fiki: jako je dobro
Bugi
Posts: 49
Joined: Mon Feb 23, 2009 10:01 pm

Re: Prag

Post by Bugi »

Gile i Gay =)) ushli u d2
7-2... 7-2...
sad me zvao Gile
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Re: Prag

Post by Whatevaaa »

Svaka cast momci za day2 :)
Fiki: nisi gledao
Fiki: guide to strap-on sex?
Fiki: jako je dobro
User avatar
Maneater
Posts: 95
Joined: Tue Dec 30, 2008 1:15 pm

Re: Prag

Post by Maneater »

:applause: :applause: :applause: :applause: :applause:
User avatar
MTG gamer
Posts: 102
Joined: Sun Feb 17, 2008 12:55 am

Re: Prag

Post by MTG gamer »

Pridruzujem se cestitkama... Svaka cast!
Bugi
Posts: 49
Joined: Mon Feb 23, 2009 10:01 pm

Re: Prag

Post by Bugi »

jebiga vezaano je za Prag xD
"So, what card provoked most rules questions throughout the tournament so far? Why, it's none other than the infamous Harm's Way, the little card that could. The problem is that it can actually do more than most players assume from just looking at it. If, for example, your opponent casts Earthquake (X=3) you really can redirect one point of damage it would deal to your Centaur Courser as well as one damage it would deal to you (or one damage each that would be dealt to two of your Centaur Coursers, saving both). Thanks to Rules Manager Mark Gottlieb, Harm's Way now will receive a new wording, slightly altered for clarity: "The next 2 damage that a source of your choice would deal to you and/or permanents you control this turn is dealt to target creature or player instead."
"

i sada Harm's Way postaje mnogo dobar XD =))

back to the topic X)
Gay 24
Gile 21
User avatar
Maneater
Posts: 95
Joined: Tue Dec 30, 2008 1:15 pm

Re: Prag

Post by Maneater »

aleksa 30 poena dva kola do kraja
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Re: Prag

Post by Whatevaaa »

Alexa svaka cast na 63em mestu, valjda si upao u pare :)))
Fiki: nisi gledao
Fiki: guide to strap-on sex?
Fiki: jako je dobro
User avatar
Luka
Posts: 136
Joined: Thu Jan 15, 2004 10:01 am
Location: Beograd

Re: Prag

Post by Luka »

Whatevaaa wrote:Alexa svaka cast na 63em mestu, valjda si upao u pare :)))
Jeste. 200$ konkretno.
Izgubio sam veru u sebe, veru u ljubav, veru u svet, jedinu nadu sam nasao u igli... i sada heklam i super mi je!
http://piv.pivpiv.dk/
http://kevan.org/brain.cgi?Grim%20Morieth
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Prag

Post by SerbZmaj »

Cestitke ljudovi! :-({|=
User avatar
Snake
Posts: 159
Joined: Fri Jan 14, 2005 9:21 pm
Location: Pazi da ti ne kazem...

Re: Prag

Post by Snake »

Svaka chast obojici, a pogotovu giletu koji je po drugi put ushao u day 2 na GP-u :D
Image
So Damnation sucks where Wrath of God blows, but both of them rock
Aman wrote:Marvo citaj pravila, mrzi me da brisem vase male pogane postove...
kisici decacima
po guzici devojcicama
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: Prag

Post by gile »

Cao ljudi hvala svima na podrsci sada sam stigao iz praga ovi su malo ranije dosli u ns al niko se nije javio:D
Kasnije stize riport imamo cak i neke slike
poz
to be or not to be.....that is a question...now
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: Prag

Post by Chuck Norris »

Hvala svima na cestitkama,

harm's way treba da je mythic

usao sam u pare jeeeeeeeee 63 a 64 ih dobija mega user :D

aj da napisem nesto, da ne ispadnem gile

pa prve 2 runde dobio sam 2 baje jebo sam im kevu, inace bas se vidi koliko bajevi znace(jako puno)

razdvojio sam seald deck ali ono sto se secam, tj. one dileme da li i kako da igram je bila oko:

white:

harms way
pacifism
taper
safe passage
i jos par cool karata je bilo u beloj

blue:

sphinx ambassador
air elemental
mind control
wall of frost
wind drake
i jos par stvari u krivoj

black:

diabolic tutor
gravedigger
consume spirit
bog wraith
child of night mozda 2 nisam siguran
drudge ske.
kelinore bat
dread warlock
2 tendrils

red:

artiljerija
pinger
l. bolt
i to je to

green:

ranger
overrun
spider
g. growth
runeclaw bear
dealdy recluse
craw wurm
s. rhino
awakener druid
birds of paradise
llanowar elves
jelen

nisam igrao plava ni belu, naravno ne ni crvenu

odlucio sam se za konzistentnost i u vecini slucajeva se isplatilo one zelene karte i crne sam igrao, mozda postoji izmena u nekoj karti a od landova pored basica sam imao t. expanse

bolje je imati konzistentnist nego bombe(cak se pobedjuje i ant queen) BAM!

inace,

prve dve runde bajevi

onda sam isao 6-0 opusteno

a 7 partija me dobio madjar gabor :D

2-1 me dobije

prvu me pregazi sa flajerima i gorgon flailom

drugu ga pritisnem a onda spusti white knighta i gorgon flail i napada me sa flajerom pa prebacuje flail na knight-a, uglavnom u jednom trenutku napadnem sa svima da mu prodjem sa neki dmg, on blokira i odigra safe passage tu me ownuje ali mi daje kartu prolaska ako povucem overrun ili tutora i tako posto sam odigrao 2 tendrilsa i consume s. imao sam oko 30 zivota, pa me je ubijao bas puno poteza i onda kada me je ostavio na 1 povlacim tutora, bilo mi je ostalo oko recimo 10 karata u spilu igram forest iz deka tapujem jos 5 mane i igram overrun i on predaje to mi je bila najjaca partija na turniru.

drugu krene sa dve mane a prvi i topdeckuje 2 mane i sve flajere i pregazi me, a bio sam floodovan

sledecu dobijam nekog rusa koji je imao neki heavy krme naya deck, serra, rhinoje, balotha, behemotha 9/9, fireball itd, bilo 1/1 ali u poslednjoj maligan na 5 i dobijam ga bez problema

zadnja partija dana igram protiv nekog uber naba(lik je ok ovako) ali ne zna da igra, primeri su:

napada sa reclusom a nema blokere, a ja mu prolazim za 6 recimo kad napadnem sledeci potez

a druga je ta sto napadam ja sa mojim reclusom on blokira sa njegovim i igra giant growth na njegovog i ja kao nemoj da si retard nemoj to raditi i kao ok, te dve greske sa mu oprostio ali inace to nebi radio, cisto sam video da je nab pa reko aj nemoj, ali i da sam ga pustio da napravi greske apsolutno nebi uticalo na tok igre, bashovao me je 2-0 sa kartama poput:

ant queen
overrun
djinn of wishes
air elemental
cudgel troll
baloth 7/7
wurmovi

i tako dalje

uglavnom 7/2 nije lose a u drugom danu

prvi draft draftujem g/r neki beatdown sa elfovima, archdruidom, 2 g. growtha, 3 giant spidera(gospodin pauk) :D, i 2 prized unicorna - posle harms waya, overruna najjaci uncommon definitivno meni se cak u nekim situacijama mnogo vise svideo od overruna, stvarno sick karta

inace 1 partija u 2 danu igram vs. w/u

prvu me pregazio sa flajerima

drugu ja njega na brzinu

a trecu sam mu spustio 5 potez enormous balotha i nije mu bilo svejedno :D

gg 2-1 za mene

inace pored tih spih flajera jako mi je zao sto ni u jednom dekcu ili sideboardu nisam imao windstorm koji je bas bas sick, a u sva 3 decka sam igrao zeleno :(

druga partija vs r/b lik mi spusta sgc-a u svakoj od 3 partije u jednoj ga cak spusta dvaput tako sto igra gravediggera

jednu ga dobijam ali dve nisam mogao

2-1 za tog lika

trecu partiju prvog drafta se ne secam ali znam da sam dobio

novi draft

draftovao sam w/g imao sam solidan deck stim sto nije imao nijedan removal, samo bica a od spelova sam imao 2 x overrun, excomunicate - jako dobra karta, poneki giant growth, glorious charge i to je valjda to od spelova a od bica neka random aggro bica, od boljih sam imao unicorna, serapha, i to je to valjda, jedino mi je jako zao, (zato sam i verovatno isao 2-1) je to sto pored prvog pika guardian serapha u prvom boosteru nisam uzeo pacifism kao drugi pick u prvom busteru vec tendrils koji je bio jedina crna karta, a to sam uradio i zato sto nije bila dobra crna karta u mom prvom boosteru, ali jbga ispostavilo se da juza nab igra crno

anyway prva partija bas protiv juze, ja kontam da ce igrati crvenu jer sam mu pustao bombe a on igra g/b lol

zelene karte smo imali skoro iste, prednost mu je bila sto je imao crne removele, flyere, fear likove i to

inace prva partija spustam u 3 potezu serapha preko rampanta i napadnem ga jednom on spusta pauka - uzas

i tako ide partija smaramo se spustamo stvari on napada i prolazi mi za dmg sa warlockom i jos nekim sranjem ne secam se tacno, i ja povlacim overrun i gg 1-0

druga partija on krene sa pritiskom igra mi mind shatter nije da je nista bitno bacio ali dobija me tu partiju brzo

i onda treca ja maligan na 6 igram prvi, ne bas prijatna situacija ali krecem kako nego aggro, mada on se stabilizuje obojica stojimo, sa acidic slime mi ubija mi belu ostajem bela less napada me sa warlockom a aj njega sa pegasusom i onda dolazi baja - unicorn i pobedjuje partiju! 2-1 za mene ftw

sledeca partija

igram vs. u/g

lik ima skoro isti deck kao i onaj sto me dobio u zadnjem kolu prvog dana, stim sto ovaj nije imao djinna i trolla ali i dalje uzas, uglavnom prva partija roka me sa flajerima ja njega isto napadam i on igra overrun, ja imam serapha na stolu koji inace preventuje dmg iako umre u blocku namestam sebi tako da ostanem na 1, morao sam dati serapha inace bih poduvao, i racunao da pobedjujem sa giant growthom ili overrunom ako topdeckujem i to se i desava, topdeck overrun :D

sledecu ga izdominiram sa moja dva flajera seraphom i 2/2 first strike i cekam zadnje kolo

zadnja partija najlosija koju sam odigrao ne zbog moje igre vec zbog stvari tipa:

lik levo od mene je extremno smrdeo i morao sam da igram facing right, drugo lik protiv koga sam igrao mega citer, cituje na kockici, cak je pokusao i da povuce extra kartu! ali je imao dosta quality deck jebem li mu mater, imao je harms way, whelpa, l. bolt, tapere itd. uglavnom prvu igramo igramo, on samo povlaci sa vrha nakon sto je odigrao 6 manu nije povukao land za raliku od mene i duvam ga tu partiju

sledeca ga pobedjujem na neku grbu aggro iako mi je odigrao i harms way i l. bolt inace ludi Vlaja upada u jednom trenutku u partiju vice stop zove sudiju mi gledamo sta se desava i ispostavlja se da nije skontao situaciju i svi se slatko nasmejemo, uglavnom dobijam 1-1 i sledeca sta drugo nego maligan na 4 jebeni, jos sam imao i dobro otvaranje ali lik samo igra i igra spelove ne povlaci zemlje kad mu ne trebaju dobija me i to je 2-1 za njega, malo sam bio skenjan na foru necu cak dobiti ni pare, ali eto usralo me :D

uglavnom Prag je cool grad, hrana mi se ne svidja(mc disaster) jedino je kineska bila ftw i jos po nesto

mnogo Prag lici na Bg, stim sto ima starijih znamenitosti svuda po gradu. dosta smo razgledali, naigrali se mtg-a, bas se lepo proveli i izgleda da je mnogo dobro ici po gp-ima tako da se nadam da ce nas veci broj ici na gp Pariz recimo

i jedino sto je put malo naporan tako da svima preporucujem cheap flights over road trip

eto to je to, nesto sam sigurno izostavio ako se setim napisacu, bilo je super i jedino mi je zao sto nas nije vise bilo ali su tu bili djecaci iz Hrvatkse da nam prave drustvo(cak i poneki Slovenac) nadam se da se vidimo u Parizu :D
Last edited by Chuck Norris on Sat Sep 12, 2009 6:25 pm, edited 2 times in total.
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Re: Prag

Post by Whatevaaa »

chobani ste, hrana u pragu je dobra :)
Fiki: nisi gledao
Fiki: guide to strap-on sex?
Fiki: jako je dobro
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: Prag

Post by Chuck Norris »

Whatevaaa wrote:chobani ste, hrana u pragu je dobra :)
ti bi i govno pojeo

i da picka ti u gacama baaaaaaaaaaaaaaaah!
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
Al je kul ovaj Cepa
Posts: 96
Joined: Tue Jul 25, 2006 4:41 pm

Re: Prag

Post by Al je kul ovaj Cepa »

akiju nedostaju sastavi shto
je pisao u shkolici, pa nashao ovde
da se da u pisanje :)
ju kakav proliv idem da bacim :S
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: Prag

Post by Chuck Norris »

heh

bio sam gladan pa sam brzo pisao

nadam se da ako galovic uvede mtg u skole da ce se pisati reportovi sa gp-a umesto ane karenjine :D
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
Micko
Posts: 76
Joined: Thu Jun 12, 2008 8:33 am

Re: Prag

Post by Micko »

Chuck Norris wrote:...
nadam se da ako galovic uvede mtg u skole da ce se pisati reportovi sa gp-a umesto ane karenjine :D

:applause: :applause: :applause:
User avatar
Galovic
Posts: 261
Joined: Tue Apr 08, 2008 10:00 am
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Prag

Post by Galovic »

Whatevaaa wrote:chobani ste, hrana u pragu je dobra :)
naravno da je hrana dobra, odlična je... samo ima onih koji nemaju pojma...

BEEEEEM!
MTGO: portugalovic
Image
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: Prag

Post by gile »

Evo da napisem I ja riport posle ko zna koliko vremena.Ovaj put smo isli u zlatni grad prag.Posle jako puno cimanja za vizu(nabijem na kurac onog ceha u ambasadi sto me je maltretirao)uspeo sam da je dobijem.I jos samo da odemo do praga sto nece biti tesko jer gosn galovic je obezbedio sluzbeno vozilo(direktor exita multimilioner ftw;p) fiat doblo koji je do jaja za putovanja.
Posle nekog puta od 10 sati stizemo do praga i prvo iznenadjenje hostel.Pa kako da ga opisem,hmmmm,licio je na neku rupu.Pod jedan on je glavno steciste i spavaonica vecine molera praga,ima ocaravajuci miris nogu kada udjete u njega I da kupatilo je zajednicko sto je bas fora jer mozes pokupiti jako puno bolesti od zdravih praskih molera.Predivno jednom recju.Al ajde sto je to za muskarcine I junake kao sto smo mi:D
I tako smeestimo se malo prozujimo po pragu I sutra na turnir.
Dolazimo tamo I ofc sve je puno zgodnih,mladih igraca medjika u najboljim godinama,prosto raj za ljubitelje muckaraca.
Guramo se do manjeg reda(galovic koristi svoju VIP zlatno-platinastu karticu exit festivala-exit mafija FTW) I registrujemo se dok ostali cekaju.Lepo je poznavati vazne ljude.
Ulazimo unutra I sedamo bla,bla dobijamo dek liste popisujemo saljemo dalje.Meni dolazi moj pool I ja mislim daj neku bombu bilo sta.Gledam boje vidim bela dosta fina u crvenoj shivan i efret I ball,crna okej,plava kurac I u zelenoj medju zadnjim kartama GARRUK.Jako sam zadovoljan bio jer sam znao da mogu da napravim dobar dek.E sada imali bi ceo moj sild pool al posto je matija vlahovic aka ravex aka jajara aka osjecanin iskoristio moje karte za igranje pokera u lokalnoj birtiji posle 1 dana dobicete samo moj dek koji me je donio do drugog dana.
Dek je g/w sa spleshom r:
White:
2xblinding mage
2xpacifism
1xrhox pikemaster
1xwall of faith
1xstormfron pegasus
1xsiege mastodon
Green:
1xcentaur courser
2xrampant growth
1xgarruk
1xprized unicorn
1xcudged troll
1xelvish visionary
1xdeadly recluse
1xmist leopard
1xenormous baloth
2xcraw wurm
Red:
1xfireball
1xact of treason
1xlightning bolt
Lands:
8xforest
7xplains
2xmountain
Eto to je dekic,u crnoj znam da sam imao dobru krivu I par dobrih karata rise from the grave sam upamtio al nisam znao koliko su dobri child of nigh jer sam ih imao par a nisam znao jer sam se extenzivno spremao za ovaj event odigrajuci cak jedan thg koji sam igrao sa nasim Milutinom I na kom smo bili 3 jer nismo imali srece.Posle me je milutin odrao u podeli karata al dobro to je za neku drugu pricu.Posle tako extenzivnog spremanja napravio sam ovakav dek koji mi se cinio stabilnim snaznim sa dobrom mana krivom(osim na 3 mane:D).Inace fireball je MVP.Dobio mi je bar 5 partija samo on.Prejebena karta.
E sada posto sam lvl 1 pro imao sam baj prvo kolo sto je jako dobro jer bajevi na gpu koliko god da ih imate su keva,toliko olaksavaju da stvarno uvek kada idete bi trebali da se potrudite da ih imate.
Naravno na gpu smo se nasli sa hrvatskom bratijom tj osjeckom ekipa svima nama poznata:lendvaj njihov vodja i staratelj,matija ko stariji brat koji pazi na djecicu,kuka malo djetence koje stalno voli nekuda da odluta I vlaja kao majka koj pazi na svoja jaja.To je samo neki moj pogled na stvari nemoj neko da se ljuti:D.Oni su naravno poceli da se lese od alkohola od samog starta gpa iako su I kuka I vlaja imali po 3 baja I sansu nesto da urade al ne njima je mnogo bolje da pricaju da su se napili u pragu:P
A sada idemo malo da opisemo kola koja smo igrali protiv lokalnih proova:D
1 kolo-bay
2 kolo-Neki random lik,na njegovom licu vidim da je random al lik izgleda kao serijski ubojica,ima oziljak preko chela,celav itd…
Nema veze kod nas srba nema straha.
Prva partija je bas gusta znam da je nesto njega prokenjalo sveo me je na 1 I onda napravio gresku jre je mislio da je rise from the grave instant kada ono medjutim nije I lagana prva pobjeda dana za mene.
Drugu sam ga unistio nije mi uzeo niti jedan zivotni poen.
Inace samo da kazem sto se tice ovih pravila da nsita ne smetaju cak mi se cini da su poboslajli igru jer vise nema blok sa tokenom od siga evo ti 2 dmga sto je super:P
2:0
3 kolo
Neki nemac koji ima istovetan dek mome samo to on ima soul wardena a ja nemam
PRvu ga ubijam posle flooda obojice sa ballom ftw,drugu mi ode na suvise lifa I ja misplejam sa garrukom jer sam konj I ne znam da u ediciji postoji jedna interesantna karta koaj se zove safe passage:D.Tako ti ja opalim sa garukom overrun on meni tu kartu ja kao molim,sta oces,umro si,kada ono medjutim uzmem ti ja to da citam I ono lol.
Som mislio sam da ima u citavoj ediciji samo fog al jbg to je zato sto nisam uopste igrao ovu ediciju I nisam se spremao,ustvari lazem procitao sam 1 spoiler pre nego sto cu da krenem.
I 3 ponovo krene warden al ga drzim na dovoljno nisko zivotra I posle 3 safe pasaga uspevam da ga ubijem sa naravno mocnim ballom u glavu
3:0
4 kolo
Eh ove partije se ne scam bas najbolje samo sto znam je to da sam gubio prvu I da sam ga posle dobio dve I pobedio:D
4:0
Sada sam vec na sjajnih 4:0 I vec pocinjem da razmisljam o drugom danu
5 kolo
Dolazi mi neki lik marko iz nemacke
Caskamo I tako ja malo trazeci info o tome kakav dek imam pitam koliko bajeva on kaze 0 onako pun sebe,to mi vec smrdi jer mi se cini da sam naleteo na broken dek kao sto I jesam.
Prva partija je ant queen+overrun gg,druga je earthquake+overrun gg
Kasnije sam pogledao njegov dek I ono je bolest imao je covek ludilo od karata-antquenn,overrun,ball,quake,siege gang-uzas(kasnije je on usao jedva sa 7-2 pokvareni stanovnik eu:D)
4-1
Ovde sada vec pocinjema da malo kriziram jer sam bas glatko izgubio od ovog lika al obe partije takodje I pored njegovog broken deka sam bio screwan sto je njemu olaksalo poso,te zovem mog concelijerija koje mi daje reci utehe I podrske.To je naravno mojsije nasa gromada mtg sveta.On mi pomze svojim savetima tipa topdekuj,vuci kartu dok ne gleda,pljuni ga u oko.sutiraj ga ispod stola koje ja naravno u potpunosti usvajam I koji mi doista pomazu:D
6 kolo:
Protiv nekog lika koji igra bez slivova al kada sam obratio paznju an njegove karte nisu bila markovane tako da nisam zvao sudiju mada savet sviam uvek imajte slivove jer mogu da vas drkaju zbog toga.
Njega sam unistio bas unistio nije imao nikakve sanse jdn dek je radio kako treba I tu je bio ponovo mocni ball a pomogao je I garruk u 3 potezu ftw:D
5-1
7 kolo:
Opet lik igra bez slivova neki lik iz belgije koji kada mu kazem da sam iz srbije ona kaze oh rly,mada ovo nije bila najcudnija reakcija na to odakle dolazim:P.
Pa ovaj lik je imao dosta bolestina u deku
Prvu mi je odigrao 2x serra koje ja resavam mojim pacifismima I prebijam gas a svojim krmicima.
E sada druga je zanimljiva jako jer mi on spusta foil bainslajera,a cudno je to sto igra lik bez slivova I bas dosta haba karte zbog cega sam zvao dudiju da vidi da li ima neki pattern tual nije bio na srecu tog lika.
I tako lik spusta meni bainslayera,serru,air elemntala al onda mu ja odigravam jedan windstorm koji od pocekta imam u ruci a koji je sajdan.GG
Kako je lepo kada jedan glupi uncommon pobedi tolike bombe:D
6-1
Sada samo jos jedna iz dva kola I sada se vec stv nadamo 2 danu..
8 kolo:
Igram protiv nekog lika koji je iz finske jako fin decko,al nama pre pocetka runde uzimauju da dek cekuju dekove na sta mi on kaze da ce dobiti game loss a ja ne mogu da verujem da sam tolike srece jer je kaze ostavio neku kartu u sajdu.
Ja sam presrecan.
Naravno on I dobija loss I krecemo 2 gde ga ja operem neverovatno jer slece 3 potez garruka koji mi omogucava laku pobedu,tj gomilu mojih prasica da prodju I ubiju finog finca:D
I eto udjoh ponovo na jednom gpu u drugi dan.Kakva radost,kakva sreca.
E sada treba da se igra za drugi dan jer ova podeba znaci puno sada.
Da sam ovu pobedio mozda bi sve bilo drugacije u drugom danu tj ne bi propao.
Al jbg sreca je to.
7-1
9 kolo:
Igram protiv ceha koji izgleda kao klasican hooligan I na moje pitanje odakle sam ja srbija pita me are you a fan of rd star na sta ja kurcevito ipak je to eu postuju se prava ljudi kazem OFCOURSE:d,a on meni kaze ja sam fan slavije ja kao lol.Tu se malo ispricamo I ispadne fin lik a izgleda kao masovni ubica;D
Na pitanje koliko je imao bajeva one meni 0 sto meni znaci da ima jako dobar dek kao sto je I imao.igrao je plavozeleno sa spleshom crvene za samo jednu kartu vidcete koju.
Elem prvu ga odvalim,drugu ga napadam I ja ni ne znam da ima lik crvenu u deku,ubijam ga,lik spusta crvenu I earthquake ja kao lol ne seri ona kaze sada sam ga topdeckovo,ja e u kurac;D
Tu me dobije posle toga jer ja nisam imao vise gasa.
I 3 naravno budem screwoan kako to obicno ide I kada se izvucem iz screwa treba mi topdeck balla ja kada ono land,pruzim mu ruku I sve pogledam sledecu kartu kada ono pogadjajte-FIREBALL:D
Eh jbg da sam tada topdeckovo sve bi bilo duragicje al jbg.
I tako sa 7-2 idem u drugi dan sto nije lose al moglo je bolje.
Posle gpa idemo u neku birtiju dajedemo gde dok cekamo igramo poker,igramo mtg gde me svi koji nisu usli u drugi dan prebijaju sto je totalno nebitno sada jer sam ja uso a oni nisu:D
I na obrok cekamo nekih 3 sata na sta smo totalno popizdeli I tako mrtvi umorni odlazimo kuci da spavamo 4 sata pre sutrasnjeg dana sto nikako ne treba raditi a sto cu sledeci put ispraviti svakako I spavati bar 7,8 sati kada udjem u drugi dan.
Ponovo cinim istu gresku iz beca jbg.
Naravno sa nama su u birtiji bili I nasa braca osjecani medju koga bih posebno izdvojio kuku koji mi je prirastao za srce kao stariji,blago ometen brat u razvoju:D
Uf dosta od mene za sada sledeci put citajte zasto sam propao u drugom danu,kako alexa topdeckuje kada mu treba,I kako je rvat ponovo dosao do polufinala velikog gpa.
Poz za sve I potrudicu se sto pre da napisem drugi deo.
to be or not to be.....that is a question...now
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: Prag

Post by Chuck Norris »

gile wrote:Evo da napisem I ja riport posle ko zna koliko vremena.Ovaj put smo isli u zlatni grad prag.Posle jako puno cimanja za vizu(nabijem na kurac onog ceha u ambasadi sto me je maltretirao)uspeo sam da je dobijem.I jos samo da odemo do praga sto nece biti tesko jer gosn galovic je obezbedio sluzbeno vozilo(direktor exita multimilioner ftw;p) fiat doblo koji je do jaja za putovanja.
Posle nekog puta od 10 sati stizemo do praga i prvo iznenadjenje hostel.Pa kako da ga opisem,hmmmm,licio je na neku rupu.Pod jedan on je glavno steciste i spavaonica vecine molera praga,ima ocaravajuci miris nogu kada udjete u njega I da kupatilo je zajednicko sto je bas fora jer mozes pokupiti jako puno bolesti od zdravih praskih molera.Predivno jednom recju.Al ajde sto je to za muskarcine I junake kao sto smo mi:D
I tako smeestimo se malo prozujimo po pragu I sutra na turnir.
Dolazimo tamo I ofc sve je puno zgodnih,mladih igraca medjika u najboljim godinama,prosto raj za ljubitelje muckaraca.
Guramo se do manjeg reda(galovic koristi svoju VIP zlatno-platinastu karticu exit festivala-exit mafija FTW) I registrujemo se dok ostali cekaju.Lepo je poznavati vazne ljude.
Ulazimo unutra I sedamo bla,bla dobijamo dek liste popisujemo saljemo dalje.Meni dolazi moj pool I ja mislim daj neku bombu bilo sta.Gledam boje vidim bela dosta fina u crvenoj shivan i efret I ball,crna okej,plava kurac I u zelenoj medju zadnjim kartama GARRUK.Jako sam zadovoljan bio jer sam znao da mogu da napravim dobar dek.E sada imali bi ceo moj sild pool al posto je matija vlahovic aka ravex aka jajara aka osjecanin iskoristio moje karte za igranje pokera u lokalnoj birtiji posle 1 dana dobicete samo moj dek koji me je donio do drugog dana.
Dek je g/w sa spleshom r:
White:
2xblinding mage
2xpacifism
1xrhox pikemaster
1xwall of faith
1xstormfron pegasus
1xsiege mastodon
Green:
1xcentaur courser
2xrampant growth
1xgarruk
1xprized unicorn
1xcudged troll
1xelvish visionary
1xdeadly recluse
1xmist leopard
1xenormous baloth
2xcraw wurm
Red:
1xfireball
1xact of treason
1xlightning bolt
Lands:
8xforest
7xplains
2xmountain
Eto to je dekic,u crnoj znam da sam imao dobru krivu I par dobrih karata rise from the grave sam upamtio al nisam znao koliko su dobri child of nigh jer sam ih imao par a nisam znao jer sam se extenzivno spremao za ovaj event odigrajuci cak jedan thg koji sam igrao sa nasim Milutinom I na kom smo bili 3 jer nismo imali srece.Posle me je milutin odrao u podeli karata al dobro to je za neku drugu pricu.Posle tako extenzivnog spremanja napravio sam ovakav dek koji mi se cinio stabilnim snaznim sa dobrom mana krivom(osim na 3 mane:D).Inace fireball je MVP.Dobio mi je bar 5 partija samo on.Prejebena karta.
E sada posto sam lvl 1 pro imao sam baj prvo kolo sto je jako dobro jer bajevi na gpu koliko god da ih imate su keva,toliko olaksavaju da stvarno uvek kada idete bi trebali da se potrudite da ih imate.
Naravno na gpu smo se nasli sa hrvatskom bratijom tj osjeckom ekipa svima nama poznata:lendvaj njihov vodja i staratelj,matija ko stariji brat koji pazi na djecicu,kuka malo djetence koje stalno voli nekuda da odluta I vlaja kao majka koj pazi na svoja jaja.To je samo neki moj pogled na stvari nemoj neko da se ljuti:D.Oni su naravno poceli da se lese od alkohola od samog starta gpa iako su I kuka I vlaja imali po 3 baja I sansu nesto da urade al ne njima je mnogo bolje da pricaju da su se napili u pragu:P
A sada idemo malo da opisemo kola koja smo igrali protiv lokalnih proova:D
1 kolo-bay
2 kolo-Neki random lik,na njegovom licu vidim da je random al lik izgleda kao serijski ubojica,ima oziljak preko chela,celav itd…
Nema veze kod nas srba nema straha.
Prva partija je bas gusta znam da je nesto njega prokenjalo sveo me je na 1 I onda napravio gresku jre je mislio da je rise from the grave instant kada ono medjutim nije I lagana prva pobjeda dana za mene.
Drugu sam ga unistio nije mi uzeo niti jedan zivotni poen.
Inace samo da kazem sto se tice ovih pravila da nsita ne smetaju cak mi se cini da su poboslajli igru jer vise nema blok sa tokenom od siga evo ti 2 dmga sto je super:P
2:0
3 kolo
Neki nemac koji ima istovetan dek mome samo to on ima soul wardena a ja nemam
PRvu ga ubijam posle flooda obojice sa ballom ftw,drugu mi ode na suvise lifa I ja misplejam sa garrukom jer sam konj I ne znam da u ediciji postoji jedna interesantna karta koaj se zove safe passage:D.Tako ti ja opalim sa garukom overrun on meni tu kartu ja kao molim,sta oces,umro si,kada ono medjutim uzmem ti ja to da citam I ono lol.
Som mislio sam da ima u citavoj ediciji samo fog al jbg to je zato sto nisam uopste igrao ovu ediciju I nisam se spremao,ustvari lazem procitao sam 1 spoiler pre nego sto cu da krenem.
I 3 ponovo krene warden al ga drzim na dovoljno nisko zivotra I posle 3 safe pasaga uspevam da ga ubijem sa naravno mocnim ballom u glavu
3:0
4 kolo
Eh ove partije se ne scam bas najbolje samo sto znam je to da sam gubio prvu I da sam ga posle dobio dve I pobedio:D
4:0
Sada sam vec na sjajnih 4:0 I vec pocinjem da razmisljam o drugom danu
5 kolo
Dolazi mi neki lik marko iz nemacke
Caskamo I tako ja malo trazeci info o tome kakav dek imam pitam koliko bajeva on kaze 0 onako pun sebe,to mi vec smrdi jer mi se cini da sam naleteo na broken dek kao sto I jesam.
Prva partija je ant queen+overrun gg,druga je earthquake+overrun gg
Kasnije sam pogledao njegov dek I ono je bolest imao je covek ludilo od karata-antquenn,overrun,ball,quake,siege gang-uzas(kasnije je on usao jedva sa 7-2 pokvareni stanovnik eu:D)
4-1
Ovde sada vec pocinjema da malo kriziram jer sam bas glatko izgubio od ovog lika al obe partije takodje I pored njegovog broken deka sam bio screwan sto je njemu olaksalo poso,te zovem mog concelijerija koje mi daje reci utehe I podrske.To je naravno mojsije nasa gromada mtg sveta.On mi pomze svojim savetima tipa topdekuj,vuci kartu dok ne gleda,pljuni ga u oko.sutiraj ga ispod stola koje ja naravno u potpunosti usvajam I koji mi doista pomazu:D
6 kolo:
Protiv nekog lika koji igra bez slivova al kada sam obratio paznju an njegove karte nisu bila markovane tako da nisam zvao sudiju mada savet sviam uvek imajte slivove jer mogu da vas drkaju zbog toga.
Njega sam unistio bas unistio nije imao nikakve sanse jdn dek je radio kako treba I tu je bio ponovo mocni ball a pomogao je I garruk u 3 potezu ftw:D
5-1
7 kolo:
Opet lik igra bez slivova neki lik iz belgije koji kada mu kazem da sam iz srbije ona kaze oh rly,mada ovo nije bila najcudnija reakcija na to odakle dolazim:P.
Pa ovaj lik je imao dosta bolestina u deku
Prvu mi je odigrao 2x serra koje ja resavam mojim pacifismima I prebijam gas a svojim krmicima.
E sada druga je zanimljiva jako jer mi on spusta foil bainslajera,a cudno je to sto igra lik bez slivova I bas dosta haba karte zbog cega sam zvao dudiju da vidi da li ima neki pattern tual nije bio na srecu tog lika.
I tako lik spusta meni bainslayera,serru,air elemntala al onda mu ja odigravam jedan windstorm koji od pocekta imam u ruci a koji je sajdan.GG
Kako je lepo kada jedan glupi uncommon pobedi tolike bombe:D
6-1
Sada samo jos jedna iz dva kola I sada se vec stv nadamo 2 danu..
8 kolo:
Igram protiv nekog lika koji je iz finske jako fin decko,al nama pre pocetka runde uzimauju da dek cekuju dekove na sta mi on kaze da ce dobiti game loss a ja ne mogu da verujem da sam tolike srece jer je kaze ostavio neku kartu u sajdu.
Ja sam presrecan.
Naravno on I dobija loss I krecemo 2 gde ga ja operem neverovatno jer slece 3 potez garruka koji mi omogucava laku pobedu,tj gomilu mojih prasica da prodju I ubiju finog finca:D
I eto udjoh ponovo na jednom gpu u drugi dan.Kakva radost,kakva sreca.
E sada treba da se igra za drugi dan jer ova podeba znaci puno sada.
Da sam ovu pobedio mozda bi sve bilo drugacije u drugom danu tj ne bi propao.
Al jbg sreca je to.
7-1
9 kolo:
Igram protiv ceha koji izgleda kao klasican hooligan I na moje pitanje odakle sam ja srbija pita me are you a fan of rd star na sta ja kurcevito ipak je to eu postuju se prava ljudi kazem OFCOURSE:d,a on meni kaze ja sam fan slavije ja kao lol.Tu se malo ispricamo I ispadne fin lik a izgleda kao masovni ubica;D
Na pitanje koliko je imao bajeva one meni 0 sto meni znaci da ima jako dobar dek kao sto je I imao.igrao je plavozeleno sa spleshom crvene za samo jednu kartu vidcete koju.
Elem prvu ga odvalim,drugu ga napadam I ja ni ne znam da ima lik crvenu u deku,ubijam ga,lik spusta crvenu I earthquake ja kao lol ne seri ona kaze sada sam ga topdeckovo,ja e u kurac;D
Tu me dobije posle toga jer ja nisam imao vise gasa.
I 3 naravno budem screwoan kako to obicno ide I kada se izvucem iz screwa treba mi topdeck balla ja kada ono land,pruzim mu ruku I sve pogledam sledecu kartu kada ono pogadjajte-FIREBALL:D
Eh jbg da sam tada topdeckovo sve bi bilo duragicje al jbg.
I tako sa 7-2 idem u drugi dan sto nije lose al moglo je bolje.
Posle gpa idemo u neku birtiju dajedemo gde dok cekamo igramo poker,igramo mtg gde me svi koji nisu usli u drugi dan prebijaju sto je totalno nebitno sada jer sam ja uso a oni nisu:D
I na obrok cekamo nekih 3 sata na sta smo totalno popizdeli I tako mrtvi umorni odlazimo kuci da spavamo 4 sata pre sutrasnjeg dana sto nikako ne treba raditi a sto cu sledeci put ispraviti svakako I spavati bar 7,8 sati kada udjem u drugi dan.
Ponovo cinim istu gresku iz beca jbg.
Naravno sa nama su u birtiji bili I nasa braca osjecani medju koga bih posebno izdvojio kuku koji mi je prirastao za srce kao stariji,blago ometen brat u razvoju:D
Uf dosta od mene za sada sledeci put citajte zasto sam propao u drugom danu,kako alexa topdeckuje kada mu treba,I kako je rvat ponovo dosao do polufinala velikog gpa.
Poz za sve I potrudicu se sto pre da napisem drugi deo.
smehotres na prve 3 bold recenice

o losih li karata gile, jel ti bilo tesko da sastavis deck :P

vlaja je ipak srednjoskolski razbojnik :D

vidim ovaj nemac bas nije imao srece na sealed-u

nice report :)
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Re: Prag

Post by valhalla »

bravo Gile! :applause:

Daj nastavak, zima dolazi!
Rvacki Prvak

Re: Prag

Post by Rvacki Prvak »

Gile picko, uzasnog li reporta!

Imas PM.
User avatar
Eon Blue Apocalypse
Posts: 64
Joined: Thu Jun 16, 2005 8:20 am
Location: soon everywhere

Re: Prag

Post by Eon Blue Apocalypse »

hehe stvarno uzasnog li reporta al dobro bravo Gile ti si heroj Praga,svaka ti castila :D :D :applause:
"If God is our Father," you thought, "then Satan must be our cousin." Why didn't anyone else understand these important things?
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: Prag

Post by gile »

Rvacki Prvak wrote:Gile picko, uzasnog li reporta!

Imas PM.
E da tebe sam zaboravio da spomenem
Bices spomenut u drugom delu
cccc
Kako bahato ponasanje....
Za ovo mozes umrjet samo da znas;D
Elem sto se tice onoga sto si mi poslao na pm cim budes znao sve info stavi slobodno na forum,pa cemo da vidimo kako je masa zainteresovana za to.
Ono sto si mi ti poslao izgleda prebrutalno sto se tice nagrada.
to be or not to be.....that is a question...now
User avatar
ShuPac
Posts: 22
Joined: Mon Mar 02, 2009 9:56 am

Re: Prag

Post by ShuPac »

gile wrote: /cut/
hrpetina besmislenih rečenica u kojima ne postoje znakovi intepunkcije, a da ne govorimo o nekakvoj priči
/cut/

prestani više Vlahovića nazivat Osječaninom. on je naš Vinkovčanin i takav će ostati.

da iskoristim tvoj vokabular - duvaj ga bre


errrr ... jesam li napomenuo kako ti je report totalno ukurcu?

P.S. zajebavam se ... report je totalno ok i naravno čestitke na drugom danu
Last edited by ShuPac on Tue Sep 15, 2009 2:24 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Re: Prag

Post by Whatevaaa »

Super ti je report, lepo sam se zabavio citajuci
Fiki: nisi gledao
Fiki: guide to strap-on sex?
Fiki: jako je dobro
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Prag

Post by Aman »

gile wrote:report...
Image
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
RaveX
Posts: 19
Joined: Sun Feb 22, 2009 3:37 pm

Re: Prag

Post by RaveX »

gile wrote:Evo da napisem I ja riport... /cut
http://www.youtube.com/watch?v=WAOxY_nHdew

:mrgreen:
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Re: Prag

Post by Whatevaaa »

own
Fiki: nisi gledao
Fiki: guide to strap-on sex?
Fiki: jako je dobro
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: Prag

Post by Chuck Norris »

Whatevaaa wrote:own
picka ti u gacama baaaaaaaaaaaaaaaaaah!
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: Prag

Post by gile »

Eh pa bio bi red da konacno napisem drugi deo riporta posle 7 dana:D
Jbg sta cu lenj sam jedva sam se i ovo naterao.
Hvala na svim komentarima a onima koji su komentarisali glupostima bice odg na kraju riporta.
E sada ostavio sam vas kada smo usli u drugi dan alexa i ja,sto je jako veliki uspeh al sada je trenutak da uradimo nesto u drugom danu.Bar jedan od nas dvojice:D
Ja sam govorio da sam zadovoljan sa 4-2 a bilo je malo drugacije:D
I tako dan pocinje posle spavanja nekih 3 sata u nasem predivnom Tadz-mahalu,kupanju u istoj kupaonici gde se kupao neki moler i polaganom kretanju ka sajtu.
Tamo dolazimo puni elana,manja je guzva nego juce i sedamo da draftujemo.
Ja sam inace imao puno vezbe u draftu ove edicije odigrao sam cak,ali cak 0 draftova tako da sam pokusao da me couchuju galovic i alexa malo o draftu jer su oni odigrali 214325234 draftova od kada je izasla m10 ali nije bas uspelo jer draft m10 je kao surfovanje bez daske za surf.
I tako ja sedam i otvaram prvi buster sanjajuci o nekom divnom reru kada ono kita,nema cak ni dobar uncomon,gledam komone vidim tendrils,reko ajde mada me to gura u heavy crnu dobra je karta valjda ce doci jos crne a i saveti moja dva pro priajtelja su bila:CRNA JE NAJBOLJA,SAMO DRAFTAJ CRNU,UZ CRNU DOLAZIS DO VRHA i slusajuci njihove savete uzmem to.I krene tako crna da dolazi uzmem ja par pikova kada vidim otvara se bela dolazi mi verdict neki 4 pik ja kao super ajde sada cu da uzmem i belu i da igram jedan od pro dekova koji je naseg rvatskog proa civvivididinija doveo do 13-0 i t8,tj crno bjela kombinacija.i tako se zavrsi buster ja sam crno bjeli i kud cu sta cu sa srecom krecem u 2 buster,naravno ne otvaram nista i uzimam nesto,i tada krece pocetak sunovrata,krece da dolazi zelena ja tu uzimam nekje crno bjele stvarcica al totalno presusuju tedve boje i otvara se zelena,uzimam par zelenih pikova i uopste nisam zadovoljan jer sada sam u 3 boje a nemam dovoljno plejbala i kvalitet karata mi je los.ovo me podseca na draft u srbiji kada do mene sedi neko od lokalnih proova i namerno me sece jer je debil kao sto mi se desilo pre neki dan.I tako ja krecem u 3 bustero sa zeljom da napravim dobar dek,opet nista ne otvaram uzimam neku glupost i onda odjednom krecu crvene karte da dolaze,gde cu sada u 4 boju i uzimam neke crno bjele gluposti kao sto su recimo 3 duresa i takva sranja.
i posle 4,5 pika otvara se plava,meni sada vec nista nije jasno kako se tako menjaju boje i kako se tako draft odjednom sjebo,bacim ja malo pogled desno od mene na mog vrlog ceskog prijatelja izuzetne lepote kada on igra 4-boje.NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeee,odem u drugu zemlju nekoliko stotina kilometara od srbije i retardi me i dalje jure,uzas....I tako je taj pro 4 boje,bacim pogled levo da vidim sta je ovaj pro kada on isto ko ja crno beli iako sam jako sekao u prvom busteru obe boje.Jbg sta cu opet znanje pobededjuje debila mene.Inace sve vreme drafta mi se jako pisalo tako da sam odma posle drafta potrcao do wca koji je skroz sa druge strane hale tako da zamalo da se upisam.Srecom imao sam pampers:D.
I tako posto sam zavrsio draft i sklopio dek zaplakalo mi se jer cini mi se da imam dek koji ne moze da pobedi nikoga.Naravno tu dolaze nasi proovi koji pricaju ma super ti je dek,odraces ih,najjaci si a ja gledam moja 3 duresa i 11 strasnih creatura i place mi se.
Uostalom evo vam dek lista pa vi vidite koliko je los dek bio.
Mislim da nikada nisam u zivotu imao losiji draft dek,uzas u drugom danu GP-a sjajno,bolje da sam se upisao.
3xduress(SEKRET TECH)
1xelite vanguard
1xhowling banshee
1xbog wraith
1xdivine verdict
1xblack knight
1xwhite knight
1xdiabolic tutor
1xwall of faith(OH YEAH)
1xgravedigger(sa kojim nista nisam imao da vratim vise puta)
1xdoom blade
1xvampire aristocrat
2xsafe passage
1xwhispersilk cloak
2xdeatmark
1xlightwielder paladin
1xtendrils of coruption
1xrise from the grave
1xsiege mastodon
1veteran armorsmith
16xlands
To je taj superiorni dek,toliko sam bio lajt na plejblima da sam cak morao staviti 3 jebena duresa,koja sam mislio da ce biti super jer ce sklanjati protivniku iz ruke rimuvale a moje kreature se malo pomalo uzimati njego life totalno.Yeah right tako to obicno ide.
1 kolo:
Neki plavi natipaticni lik kome vidim u ocima da je mtg sve u zivotu vazduh koji udise,hrana koju jede,jedina radost i sreca.Prvu gubim na klasican flood jer jelte nije da sam stavio 16 landova u dek,on inace ima 3-bojan dek neko crvenoplavozeleno smece sa puno rimuvala i bombi(stablestag,magma fenix,fireball,mind control)Naravno on ni u jednoj partiji nije imao nikakvih problema sto se tice mane,ni boja ni toga koliko je ima.posle prve glartko izgubljene drugu polagano gubim al se jos uvek drzim i onda potez veka(ovo je verovatno zbog umora a i tada me je posmatrao ravex pa sam se usrao jer me takva zvezda posmatra ucesnik day2 zadnji put 1998 godine na gpu u katovicama),i ja radim dialbolic tutor,gledam po deku kud cu sta cu i vadim paladina kao moju najbolju kartu.To bi sve bilo super da ja njemu nisam pokazao tog paladina na sta prokleti mudzahedin odg sa sure.ja sam samo oborio glavu u nemom priznanju sopstvene gluposti.Glatko gubim partiju,cak ni taj paladin nije bio nesto preterano bitan....
0-2
Ah posle ovakvog poraza pocinjem da vec mislim o tome koliko los imam dek i da se ovo sto pre zavrsi jer mislim da je ovaj dek za 0-3 cak da nije ni za 1-2.
2 kolo:
Dobijam da igram za stolom 1,sto znaci da ce mnogo ljudi videti moju nemoc i nemogucnost mog deka da pobedim ikoga.
Igram protiv nekog holandjanina cini mi se,onako dosta je ruzan bio pa cemo reci da je holandjanin.
ELem prvu igramo i uspevam na neki volseban nacin da ga dobijem,meni nista nije jasno vise,al onda shvatam da je verovatno kljuc pobede u tome da spustis vise od 2 krickra po partiji.On je igrao belo plavo po meni mozda i najbolja kombinacija edicije mada ja uvek preferiram crveno zeleno agro stajl:D
Drugu glatko gubim na screw i na to sto moj gravedigger ne moze nikog da vrati iz mog grejva jer je on spustio meni jedan od najboljih plavih uncomona edicije wall of frost koji je apsolutno neprelazan za moje bomba kreature.
Tu se vec okupila gomila oko mene i posmatra,moram priznati da je bas lep osecaj kada vas tako gledaju ljudi negde u ino,gde ne znaju ko ste,vec ih samo zanima kako ce se partija zavrsiti.
Trecu gubim glatko jer nisam povukao vise od dva kricra.
Jdn sa ovakvim dekom nemoguce je bilo pobediti.
Bar ja tako mislim.
Idem okolo i gledam sta ljudi rade i slucajno vidim alexu gde igra.Reko da bacim pogled da vidim kako mu ide,on igra neku crveno zelenu varijantu dosta dobar dek,kada njegov protivnik u screwu ali ima isto wall of frost i uspeva da odoleva alexinim pritiscima,onda alexa spusta 7/7 balota i ja kao u sebi e sada ga je ugasio ovaj prljavi inozemac,kada on igra ona armor sto daje za svaki plains +1/+1 wall postaje 0/10,ali alexa kao svai pravi pro i topdecker topdeckuje giant growth i unistava naseg prijatelja iz neke razvijene drzave eu.:D
3 kolo:
Ove partije se bas ni ne secam samo se secam da je protivnik imao smece od deka ali posto je moj dek bio vece smece,tj najvece smece glatko gubim i odlazim da se mentalno pripremim za 2 draft da popravim utisak(tj da se nahranim).
0-3
AH sada posto sam tako fino propao,odlucujem da igram bez ikakve presije i da rare draftujem cak stavise ako mi se ukaze prilika:D
Dolazim za sto kod mene za stolom svi srecni i veseli ko da su na na stolu koji igra za t8.Izgleda da oni idu po onoj maximi vazno je ucestvovati,e jeste kurac vazno je pobediti i samo se to gleda:D
Ovaj draft za razliku od prethodnog ide fino,draftujem zeleno crveni dek koji ima dosta creatura,al koji je lajt na rimuvalima ali ko ga jebe krmici ftw(tako sam i trebao da draftujem i prvi draft a ne tako neku homo gej crno bjelu varijanut pih).
Stvarno crveno zeleno je uvek bilo dobro prema meni.
Cak sam uspeo da i rare draftujem jedan land,nije mnogo ali sta je tu je:D
Evo ga dekic:
1xact of treason
2xcentaur corser
1xborderland ranger
2xacidic slime
1xrampant growth
1xhowl of the night pack(jako volim ovu kartu)
1xignite disorder
1xsparkmage aprentice
1xruneclawbear
1xdeadly recluse
1xstampeding rhino
1xllanowar elves
1xelvish visionary
1xlava axe
1xgoblin artiljerija
1xberserkrs of blood ridge
1xgiant spider
1xprodigal pyromancer
1xoakenform
1xgiant growth
1xmist leopard
1xgargoyle castle
10xforest
6xmountain
Eto ga dekic,ako sam ja imao dobar dek alexa je imao urnebesan jer je imao 2xoverrun od toga jedan otvorio a jedan mu pustili.lol,kada je neko srecne ruke onda jeste srecne ruke:D
Sada sam bio uveren da sa ovim dekom mogu 3-0,a najmanje 2-1.
4 kolo:
Igram protiv nekog simapticnog francuza,koji je odma krenuo da prica o fudbalu.
Dok je pricao on o fudbalu ja sam ga oprao 2-0:D
Jdn imao sam bolji dek a i on je misplejao par puta kao zbog umora a ustvari sam siguran da je na njega delovao moj zivotinjski sarm a bogme i miris jer sam procitao da bi bio bolji mtg igrac ne treba da se kupas bar 2 dana sto sam i poslusao ali nije upalilo.....
Konacno pobjeda:D:D:D
1-3
5 kolo:
Igram protiv simpaticnog slovenca sa kojim sa se ranije upoznao a koji ima najgluplje ima koje sam dugo imena cuo ROK,lol,lici na onu pticu iz heroja.Ja ga pitam da li je to cesto ime tamo a on na to kaze jeste nasta ja krecem da se smejem ko lud,a on me gleda kao mentalno poremecenog sto i nije tako daleko od istine.
On igra isto zeleno-crveni dek sa efretom,shivanom.ballom,znaci ima bombasticniji dek ali moj je stabilniji,recimo kao srpska privreda:D
Prvu gu pocepam,kao peder pleyboy,a druga,uf tu partiju ne mogu da prezalim jer sam ispao konj.
Za vreme ove druge partije dolaze mi nasa rvatska braca polupijani lendvaj i vlaja,lendvaj koji je ljudina od coveka i covek koji moze najvise popiti i vlaja covek koga ne treba pradstavljati,to je onaj koji je koristio 2 posto svog mtga skilla kada me je mrtav pjan odvalio u nsu.
Oni tu dolaze krecu da treshtalkuju kao da mi pomognu(naravno meni pomoc nije bila potrebna samo su mi mogli odmoci kao sto i jesu:D).Da li zbog umora ili zbog cega ja napavim strasan misplej i bukvalno predam pobedu slovencu u toj partiji.Mrzi me da objasnjavam sta se desilo samo cu da kazem da sam trebao ostati otepan,napraviti castle creaturom u sledecem potezu i ubiti ga ali ne ja sam odlucio da je bolje odigrati slimea i ubiti u zemlju.On me je onda ubio stone giantom i hellhoundom(ipak sam na kraju objasnio).U trecoj partiji dolazli kazna po dobro starom obicaju i gubim an njgoru stvar u mtgu pored flooda na screw:D
I slovenac mi posle partije kaze dobra partija,a ja njemu da sjajana kada sam ja jednu screwan a jednu odigram ko babun.lol
Tezak poraz,em sto je poraz,em sto je od slovenca.....
1-4
Posle ovoga sam prilicno obeshrabren al odlucan da sameljem mog zadnjeg protivnika.
6-kolo:
Moj zadnji protivnik je Hofman Vladimir iz Slovacke,lol,kako smesno ime;D
Izgleda ko neko pivo,oprao sam ga za 10 min,vise se ni ne secam kako n ista samo znam da je poklekao pred mojim sjajnim igrackim umecem i znanjem.Mozda je imalo to uticaja sto je bila nebitna partija al ajde:D
2-4
Krajnji rezultat 9-6(hhehehe),po meni ocajno mogao sam i trebao sam da idem mnogo bolje,ali isprecili su se Bogovi mtga i odlucili da jos ne zasluzujem da udjem u pare ili mozda nacinim cak i neki vise podvig:D
Alexa je igrao 4-2 i usao u pare i svaka mu cast em sto dobro igra em sto topdeckuje kada treba:D
Na kraju smo igrali neki draftic sa rvatima i tu sam oprao alexu i vlaju a izgubio od lendvaja i njegovog komba od pinger+gorgon flail:D
Eto toliko od mene
Nadam se da ce se vecini svideti ovaj riport i da ce ako ne da nauce nesto iz njega da se lepo nasmeju citajuci ga i da pozele da i oni odu na neki gp i da nas bude sto vise.
a da samo jos da odg ovima koji su pisali gluposti:maxo,matija znam da ste imali tesko detinjstvo i da vas je sexualno iskoristio komsija/postar/radnik gradskog zelenila pa vam neci nista ni odgovoriti.
Toliko od mene i citamo se posle nekog sledecog gpa ili cak svetskog u rimu na koje se nadam cemo otici u masovnom broju:D
PROPS:
Meni jer sam napisao ripot(ceo):D
meni jer sam usao u drugi dan(ponovo)
alexi jer je usao u drugi dan i u pare,gz
hrvatima sa kojima smo se najvise druzili a posebno kuki koji mi je prirastao za srce i koji je stvarno veliki covjek u svakom smislu i djek od covjeka:D
galovicu jer je vozio ceo put i jer je drugarcina iako ima mali penis
mami,tati,baki i svima koji me vole i citaju ovo:D
Slops:
meni jer sam propao u drugom danu(ponovo)
meni jer sam izgubio ruku na pokeru koja bi mi otplatila ceo put i jos mi malo ostalo
alexi koji je neverovatno prdeo i smrdeo u povratku(jebo te kfc)
svima koje mrze da se pomere i krenu na neki gp
hrani u pragu koja je dovoljna homosexualcima,zenama i ljudima sa malim penisima samo

I za kraj posto sam primetio COMEBACK jednog od najvecih magova ove igra ikada od koga smo mnogi ucili samo bih rekao dve reci:
ZIMA DOLAZI
:D :D :D
to be or not to be.....that is a question...now
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Re: Prag

Post by Whatevaaa »

super report skote
Fiki: nisi gledao
Fiki: guide to strap-on sex?
Fiki: jako je dobro
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Prag

Post by Aman »

Image
sjajan report!
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
RaveX
Posts: 19
Joined: Sun Feb 22, 2009 3:37 pm

Re: Prag

Post by RaveX »

edit: nvm
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: Prag

Post by Chuck Norris »

HAHAHHAHAHHAHHAHHAHAHHAHHAHHAhAHHAHHAHAHHAHAHHHAhaHAHHAHAHHAHHAHAHhahahhahahhHAHHAHHAHAHha

nisam se ovako slatko i glasno smejao dugo vremena, svaka cast! oba reporta su urnebesna, pogotovo ovaj poslednji,

nadam se da idemo u Pariz gile, jer zeljno ocekujem tvoj report iz Pariza :D

:applause: :applause: :applause:
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
turbo
Posts: 111
Joined: Mon Mar 11, 2002 2:55 pm
Location: Beograd, Trenutno ime zemlje u kojoj zivimo
Contact:

Re: Prag

Post by turbo »

gile wrote:........
:applause:

sjajan tekst. verovatno nesto najduhovitije sto sam procitao ove godine.

svima cestitke na odlasku, tebi i aleksi priznanje na uspehu, nadam se da je ovo samo pocetak.

ps. zamisli sta bi uradio da si umesto jednog odigrao 2 ten land drafta m10?
Locked

Return to “MtG: Opšta rasprava”