definitivno....

Sve o ovoj kartičnoj igri...

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

definitivno....

Post by CHuPa »

je gotovo....

odlaze ljudi....

da li je neko za neki turnir u slavu odlazece igre sa prostora Beograda, da li je neko za to da proslovimo smrt jedne lepe igre?

javite mi....

CHu
Wanna play some shit !
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: definitivno....

Post by SerbZmaj »

Sta ti je bre...polako jos niko nije pandrknuo...
:)
Aj organizujemo neki t2...Dzoni me pre neki dan iscimao a i meni se igra..
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: definitivno....

Post by CHuPa »

e super....

znaci ima interesovanja....

predlozi: kada, gde, kako?

fond nagrada ?

ja sam spreman da dam nesto od karata :D

javite se ostali :D
Wanna play some shit !
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: definitivno....

Post by gile »

RIP MTG SERBIA
to be or not to be.....that is a question...now
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: definitivno....

Post by CHuPa »

RIP amen to that

nego Guzo debela (gile) hoces li i ti da igras sa nama ili samo ser*š ?

CHu
Wanna play some shit !
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: definitivno....

Post by SerbZmaj »

Ma jebo nagrade...da se skupimo i igramo malo....par bustera...videcemo...
Pa verovatno bi mogli neki vikend...gde... to moramo da vidimo...
User avatar
Eon Blue Apocalypse
Posts: 64
Joined: Thu Jun 16, 2005 8:20 am
Location: soon everywhere

Re: definitivno....

Post by Eon Blue Apocalypse »

ma sta se tripujete gotovo otkud vam to???

a turnir bi mogli da napravimo neki eto bolje kao neki comeback ili sl. :D



btw ja znam nesto sto vi ne znate al necu reci,nek ostane iznenadjenje \:D/ \:D/ \:D/
"If God is our Father," you thought, "then Satan must be our cousin." Why didn't anyone else understand these important things?
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: definitivno....

Post by SerbZmaj »

Napokon ti porasla pisa :))

Zavisi koliko se ljudi javi...
Chupa ( da li Frenk i jos neki njihovi ortaci )
Misa
Djuka
Bugi
Petar
Toma
Javor
Dzoni
Pedja
Comi

Da obavestimo i ostale pa mozda i bude veci :)
User avatar
ICeSTorM
Posts: 14
Joined: Tue Jan 24, 2006 1:36 pm
Location: Petrovgrad
Contact:

Re: definitivno....

Post by ICeSTorM »

Zamolio bih sve za malo strpljenja, dosta manje malodusnosti, a babe narikace neka se vrate kucama jer - It Ain't Over 'Til It's Over! [-X
Embrace the storm. Its voice shall echo within you, and its fire shall become your touch!
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: definitivno....

Post by CHuPa »

Frenk nece moci ali ... tu smo Zlob i ja
Verovatno ce moci Miljan/milan/Bogardan da ucestvuju
Sta je sa dankom ?


jedan od predloga za mesto je WD, drugi je Dragon (crni zmaj), za ostalo... nemam pojma
Javore ??? Koliko kod tebe ljudi moze ?

eh da...ako se pravi turnir da bude kinta nagrada i da bude dosta igraca....

npr 400-500 dinara ulaz (20 igraca to je vec pristojna lova), a i mislim da ce tako da bude bolje...

50-75% ide u nagrade ostalo za izdrka...khmmm, ovaj troskove organizacije (sms, mobilni, prostor ako treba, pice i klopa)

ko ne misli vako neka pise, Gile se naravno ne javlja.... Gile ocekujemo i tvoju guzu na tom turniru

ajd dalje....

[/ironija]p.s. gotov je magic.... nema nade [/ironija]
Wanna play some shit !
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: definitivno....

Post by gile »

ICeSTorM wrote:Zamolio bih sve za malo strpljenja, dosta manje malodusnosti, a babe narikace neka se vrate kucama jer - It Ain't Over 'Til It's Over! [-X
Lol
Kiki prvo proveri sta pricas pa onda pricaj
Vec se sve zna to sto ti nisi u toku nije moja stvar
A nije moja stvar da pricam o tome
:)
Elem sakuj ga chupo onako slatko
:)
Doci cu ako napravite nesto za sta imam karata kao na primer draft ili ext
Ostalo na zalost nisam u mogucnosti da igram skoro sve sam prodo za t2
:)
A da je mtg u jako teskom stanju u zemlji jeste
I bas me briga sta iko kaze
Cak mislim da polako izumire
Mozda ne ns ali bg da
Samo svratite do wda i vidite kako propuh duva nekada punim klubom
poz
to be or not to be.....that is a question...now
User avatar
Snake
Posts: 159
Joined: Fri Jan 14, 2005 9:21 pm
Location: Pazi da ti ne kazem...

Re: definitivno....

Post by Snake »

Mislite o ovome kao o malom raspustu :) Svi u ovo vreme imaju neke obaveze, shto prijemni za faxove, shto popravljanje ocena u srednjoj, shto junski rokovi, shto oni zajebani pred odmorni period kada je gungula... jbg, kada sve to prodje bitje zabave :D
Image
So Damnation sucks where Wrath of God blows, but both of them rock
Aman wrote:Marvo citaj pravila, mrzi me da brisem vase male pogane postove...
kisici decacima
po guzici devojcicama
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: definitivno....

Post by SerbZmaj »

Problem je sto nema novih igraca, klinaca koji ce da pune wd... mislim ja nemam ni vremena ni zivaca da sada tamo visim svaki dan...
Nego lepo cemo mi da organizujemo ( mislim na ljude voljne da igraju ) koji turnir...t2, blok, draft, T1 sta god da se dogovorimo...
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: definitivno....

Post by CHuPa »

ma zajebi sve odmore, pripremne za upis u srednje/faxove, ispitne rokove i poslove.

hocu turnir sto pre....

bilo gde... bilo kada...

ko mi brise postove ?

p.s. Gile imas spilove od mene
Wanna play some shit !
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: definitivno....

Post by Chuck Norris »

SerbZmaj wrote:Problem je sto nema novih igraca, klinaca koji ce da pune wd...
Samo hocu da kazem da je ovo problem zato sto niko nema zivaca za klince i otera ih u pizdu materinu, aonda se pitate gde su svih ovih godina, jbg i ja sam bio klinac kao i svi vi, treba strpljenja za to shvatite...
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
ICeSTorM
Posts: 14
Joined: Tue Jan 24, 2006 1:36 pm
Location: Petrovgrad
Contact:

Re: definitivno....

Post by ICeSTorM »

gile wrote: Lol
Kiki prvo proveri sta pricas pa onda pricaj
Vec se sve zna to sto ti nisi u toku nije moja stvar
A nije moja stvar da pricam o tome
:)
Ne Gile, prvo ti razmisli o cemu pricas, posto spamujes i pricas nebuloze u vezi ove teme vec danima.
Ako se vec sve zna, kao sto ti kazes, ne razumem kako to mislis da nije tvoja stvar da pricas o tome, kad si vec u toku?? :-s
gile wrote: A to sto vi radite je pomalo smesno,jer bolje da ste pustili perovica koji zaista ima iza sebe ljude koji mogu da urade nesto tj. preuzmu mtg
Naravno mozda gresim mozda je i neko od vas spreman takodje da ulozi 20k jevreja..
Naravno i u vezi ovoga si bio dobro obavesten i u toku, samo ne znam ko je na kraju ispao smesan, verovatno ces ti umeti bolje da objasnis?? :-k
Tako da ukoliko ne mozes da izjavis bilo sta pametno, lepo se vrati hekleraju, mani se traceva, a kad (i ako) bude sahrane,
javice ti vec neko, pa onda lepo kukaj do mile volje... :mrgreen:
Embrace the storm. Its voice shall echo within you, and its fire shall become your touch!
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: definitivno....

Post by SerbZmaj »

Chuck Norris wrote:
SerbZmaj wrote:Problem je sto nema novih igraca, klinaca koji ce da pune wd...
Samo hocu da kazem da je ovo problem zato sto niko nema zivaca za klince i otera ih u pizdu materinu, aonda se pitate gde su svih ovih godina, jbg i ja sam bio klinac kao i svi vi, treba strpljenja za to shvatite...
Mislim da je malo smesno da generalizujes i pricas o teranju u pm...
Prvo valjda je interes prodavcu da reklamira svoju robu i da ima veci broj 'korisnika, potrosaca' da se organizuju veci turniri, bolja reklama...itd...Pa on ima zaradu od toga...strasno sto je ispalo da igraci moraju jedni druge da vuku za rukav da bi se odrzavali turniri.
A mislim da su ljudi bili savim ok u poslednje vreme prema vecini 'novih' igraca...
I zasto bi bilo ko kome izigravao mamu i tatu...
I ona poznata svi bi da se j***** a da im ne udje.

Ovo sada sto je ostalo i sto kucka po forumu su uglavnom ljudi koji vole da igraju magic, navikli su il sta vec...
U medjuvremenu sam otisao da jedem pa me vise i mrzi da kuckam...
Trebalo bi i verovatno ce se stvari popraviti jednog dana a do tada...igramo se :)
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: definitivno....

Post by gile »

Lol
Kiki smesan si
Necu sa tobom da se raspravljam jer ti si nebitan u ovoj prici
To jest nista ne znas
Tako da ono
gg
to be or not to be.....that is a question...now
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: definitivno....

Post by Chuck Norris »

SerbZmaj wrote:Mislim da je malo smesno da generalizujes i pricas o teranju u pm...
Nije smesno, naprotiv zalosno je.
SerbZmaj wrote:A mislim da su ljudi bili savim ok u poslednje vreme prema vecini 'novih' igraca...
Nadam se da ne pricas o nekim imaginarnim likovima.
SerbZmaj wrote:Ovo sada sto je ostalo i sto kucka po forumu su uglavnom ljudi koji vole da igraju magic, navikli su il sta vec...
Pa vole magic i Milutin i Vlada Obradovic, pa ih ne vidjas na forumu
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
laza
Posts: 15
Joined: Mon Apr 02, 2007 8:32 am

Re: definitivno....

Post by laza »

SerbZmaj wrote:Problem je sto nema novih igraca, klinaca koji ce da pune wd... mislim ja nemam ni vremena ni zivaca da sada tamo visim svaki dan...
Nego lepo cemo mi da organizujemo ( mislim na ljude voljne da igraju ) koji turnir...t2, blok, draft, T1 sta god da se dogovorimo...
Darko je preuzeo Magicanu klub u Novom Sadu
Juče sam svratio posle 3 nedelje i zaprepastio se:

Čisti podovi
Klima radi
Čist toalet
Čiste pepeljare
Novi - funkcionalniji raspored
Donet je televizor da možemo da blejimo u utakmice

I vrhunac:
20 klinaca kojih nije bilo godinama igraju Yu-Gi-Oh, ali neki od njih su se već primili na MTG !!!
Svaki od njih će dovesti po još jednog drugara sigurno iz škole i vremenom će doći do poboljšanja cele situacije...
Nek svaki peti počne, zavoli i nastavi da igra MTG i eto nama velikih draftova...
Šta mislim da je naravoučenije cele priče. Nije Dule kao distributer kriv što nema klinaca...krivi su vlasnici klubova i organizatori turnira...ne moraš biti distributer da bi držao FNM...dakle umesto što se priča o promeni distributerstva (gile je pomenuo da će perović uleteti 20k€ ... možda nisam dobro razumeo, gile izvini ako grešim) bolje nek se otvori klub u BG-u oko kojeg će se vlasnik zaista angažovati (primer Darko ... jbga čovek 3 dana vodi klub i napredak je vidljiv ... videćemo kako će to funkcionisati na duge staze nadam se da će uspeti da odži taj kvalitet i naravno da ga podigne na još viši nivo). I sa čovekom koji zaista želi da se bavi time imaćete bolju situaciju ... Jbga ja potpuno razumem Duleta - voli čovek leba bez motike (pokupi robu, proda robu klubovima i njemu do jaja...)...problem je što se pohalavio pa je hteo i maloprodaju da drži pa je ugasio cenama konkurenciju (moja slobodna pretpostavka jer gde su ostali klubovi u dvomilionskom gradu i zašto je jedini klub koji se pominje na forumu WD...???), a ne možeš očekivati da platiš zaposlenog 1dinar (malo karikiram, ali nije daleko od istine) i da ti vodi ceo posao dok ti ne radiš maltene ništa

Zaključak cele priče je da ako se zaista neko potrudi situacija može biti mnooogo bolja. Takođe sam upratio na nekom od postova da: "Znamo da Dule čita sve ove postove...". Mislim da je to 99% tačno jedino mi je nejasno zašto čovek ne želi da se uključi u razgovor kad je očigledno da se stvari otimaju kontroli,(u Srbiju je došao distributer za istočnu evropu da vidi šta se to dešava ... čak je preko vlajka koji poverovao u priču plasirano: "Ma bio čovek na proputovanju").

Dule:
Čoveče tebi je MTG lebac za tebe, ženu i decu kako možeš da sediš sa strane i ćutiš ??? Daj neka konkretna rešenja, predloge, animiraj igrače u tvom WD-u, poboljšaj uslove, očigledno vidiš da nešto nije u redu...

Apropo cele priče o distributerstvu i onom kinezu koji je bio:
Kako te nije sramota da optužiš mimicu pred tim likom da ljude koje je naveo kao potpisnike uopšte ne znaju o čemu se radi, i da si potom nazvao Boška Lapčevića iz ZR koji ti duguje boga oca (par stotina hiljada dinara) i kojeg si verovatno ucenio ekspresnim vraćanjem duga, a koji se po mimicinoj tvrdnji složio sa pričom iz pisma ... da ga nazoveš i daš telefon kinezu da priča sa njime ... od svih potpisnika si našao čoveka koji ti duguje nekoliko hiljada evra i kojem i nije u najboljem interesu da ti se zameri ... kakva slučajnost :(

I za kraj:
Ako već nećeš da se uključiš u raspravu onda daj barem termine regionalnih takmičenja, termin nacionalnog, listu automatski plasiranih igrača, ...

:-({|= :-({|= :-({|=
User avatar
Krle
Prince of Belgrade
Posts: 172
Joined: Sun Aug 06, 2006 1:49 am
Location: Beograd

Re: definitivno....

Post by Krle »

Cekaj ti mislis da posle svega sto se pokrenulo protiv Duleta on zeli da se revansira pravljenjem Natsa?


Zabole ga...
“The events which transpired five thousand years ago;
Five years ago or five minutes ago, have determined
what will happen five minutes from now; five years
From now or five thousand years from now.
All history is a current event.” -Dr. John Henrik Clarke (sic)
laza
Posts: 15
Joined: Mon Apr 02, 2007 8:32 am

Re: definitivno....

Post by laza »

Krle wrote:Cekaj ti mislis da posle svega sto se pokrenulo protiv Duleta on zeli da se revansira pravljenjem Natsa?


Zabole ga...

mislim da je kao distributer obavezan to da uradi ...
User avatar
Krle
Prince of Belgrade
Posts: 172
Joined: Sun Aug 06, 2006 1:49 am
Location: Beograd

Re: definitivno....

Post by Krle »

ili ce Wizardsi/igraci ovde uraditi sta?
“The events which transpired five thousand years ago;
Five years ago or five minutes ago, have determined
what will happen five minutes from now; five years
From now or five thousand years from now.
All history is a current event.” -Dr. John Henrik Clarke (sic)
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: definitivno....

Post by gile »

Vidi lazo
Fora je u tome sto mi nemamo klub za mtg u beogradu
Jer imamo duletov wd koji se sam utisnuo kao vodeci klub za mtg(koliko god ovo zvucalo jadno)
Pokuso je vlada o. ali nije mu uspelo jer ga je dule sprecio u tome jer vlada o nije uzimao robu od duleta
Ima ovde ljudi koji oce da otvore klub a ti ljudi nece da uzimaju robu od duleta jer su oni rekli da je cigan po tom pitanju
I sta sada?
Nzn
Ja mislim da bi dule trebao da reaktivira klub ovde ili da se dogovori sa nekim da preuzme to ovde
Znaci da se dodje do nekog konstruktivnog resenja
Ali kako da pricamo sa duletom kada on niti zeli da napise nesto na forumu niti zeli da se javi na mobilni kada ga zovemo...
Pa ja mislim da bi jebote na taj nacin propala i miskoviceva imperija koja je skoro neunistiva
I ja sam se na kraju ovde israo da mislim da se nece nista promeniti u bgu dok dule ne preda distributerstvo nekom drugom ili dok ne nadje nekog sa kime moze da radi posao
A ja ne vidim trenutno nikoga na vidiku ko bi bio spreman za to
:)
A perovic nema 20k evra da ulozi vec ljudi koji stoje iza nejga
Nije moje da kazem ko su al zaista treba dati takvim ljudima sansu a ne ljudima koje boli dupe
Ja se iskreno nadam da ce se uskoro srediti ova situacija
Mislim ne u ns vec u bg
Mada ne vidim neko resenje
....
to be or not to be.....that is a question...now
User avatar
d00m1n80r
Posts: 193
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:20 pm
Location: Bg

Re: definitivno....

Post by d00m1n80r »

Prvo da se razumemo jednu stvar. Dule je vlasnik kluba u beogradu. Ako on i njegov radnik nece da prave nove igrace, nece niko. Ja i par ljudi smo nekoliko puta pravili nesto da se privuce svet, ali ja nisam blesav da to vise radim za nekoga koga boli qrac za sve, pogotovu sto ja gubim vreme za nesto sto nije moj posao. Moze ovo i bolje da se formulise da mi neko sad ne bi rekao "ali ti moras da doprineses zajednici i bla bla bla", svako ko to meni kaze me ocito ne zna. Sledeca stvar je da je najmanja cena bustera koju je dule davao ljudima koji ih prodaju u Srbiji 240 din. Koliko ih daje Darku ne znam i ne interesuje me, ali je ocito manje od toga ako moze da pravi draft od 850din. Sada bih voleo da mi neko izracuna koliko ti bustera moras da prodas sa 40din zarade da bi pokrio lokal koji nije ispod 300e i radnika koje je oko 150e - 900? [pricam o bg]. Ja nemam nista protiv Darka, cak mu zelim da uspe i pozdravljam ceo njegov trud i aktivaciju oko cele price, ali Dule nece oprati svoje ime preko nekoga drugog. Nikome osim ljudi iz ns taj klub ne znaci nista. Mi nemamo klub u Bg, ovde nema kome da ga proda, jer su svi ljudi koji su to radili odustali jer im se nije isplatilo. Tako da mene ne interesuju te price sa haha zezanje turniri, fun, casual itd. Ja hocu da igram organized play, znaci ozbiljne turnire [koliko mogu da budu ovde ozbiljni], jer meni ne trebaju dekovi od 400e da igram kuci sa drugarima. Jebe mi se za to. A na stranu neproverena prica da smo dobijali pare za ptq karte i Duletova recenica meni: Super je sto ste isli u inostranstvo, taman su me wizardsi pitali zasto niko iz srbije ne ide negde, eto sad ide. Bas lepo sto sam ja od kluba dobio veliki penis da mi pomogne da idem van zemlje, sami smo kontaktirali lika za odnose sa igracima, a ja sam na Vienna GPT prijavljen kao cetvrti a igrao sam finale i izgubio. To je super sto je ljudima iz ns lepo, i ja potpuno razumem cinjenicu da se ni ja ne bih bunio za nekog drugog [pogotovu kad neko moze da vrati buster u klub za 250din], ali u bg nemas koji igraca koji ce braniti duleta, vec samo ljude koji ce ga isprozivati najstrasnije za sva sranja koja su ovde bila, sa sve radnikom koji nije za taj posao i ormaricima karata cije je kljuceve davao kome stigne + kutijom foilova [ne sranje, nego ozbiljnih foilova] koja se izgubila negde izmedju duleta i njegovog radnika? Zasto nema klubova u 2milionskom gradu? Ima. Samo je problem sto jedini klub koji ima organized play je WD. A niko drugi nije blesav da se za sitnu kintu cima sa organizacijom, pogotovu ako dodas cinjenicu da buster preko hrvata kosta 190din. sa prevozom i taksama. Zato molim ljude da prestanu sa praznim pricama kako se sve moze kad se hoce, jer je bg imao 4 kluba koja su propala, verovatno zbog slabe posecenosti i neangazovanja ljudi koji su ih vodili.
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: definitivno....

Post by Chuck Norris »

d00m1n80r wrote:Sledeca stvar je da je najmanja cena bustera koju je dule davao ljudima koji ih prodaju u Srbiji 240 din. Koliko ih daje Darku ne znam i ne interesuje me, ali je ocito manje od toga ako moze da pravi draft od 850din
Kontam da svi znaju da u svemu rizik postoji, njega pravi i Darko koji je stvarno popravio situaciju, ja ne znam da li je do duleta ili sta, ali dan nakon sto je Darko preuzeo klub, klinaca je bilo tona, dok je od klinaca kod duleta bi samo njegov sin.

Tako da darko ima najbolje zelje i ambicije, mora da privuce sto veci broj ljusi da pokrene pasivne igrace i vise aktivira aktivne, a to ce najbolje uraditi ovakvim drafttovima na kojim i on mora da pretrpi neku novcanu stetu.
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: definitivno....

Post by gile »

Tako treba peki...
:)
to be or not to be.....that is a question...now
obrad

Re: definitivno....

Post by obrad »

Prvo i prvo,dobijam buster po 240 din,sto je jako puno... Ovakav draft sam napravio kao promociju sa busterima koji su mi ostali kad sam preuzeo klub. Najgore je to sto , kad istrosim zalihe, necu vise moci davati ovakve cene...a igraci ce to naravno negodovati. Imam raznih ideja koje nameravam da realizujem radi prosirivanja i popularizovanja magic-a u ns,ali se mora naci neko u bg da radi isto... Ne treba ni toliko para,koliko truda i cimanja... Fakat je da ne mozemo cekati da nam bolja organizacija,veci turniri,vise igraca jednostavno padnu sa neba...Svi znamo kakva je situacija magic-a u ovoj nasoj Srbiji...ali sta sad? Ocemo li dopustiti da nam se ugasi igra ili cemo (dok je ovakvo stanje) svi pokusati malo da se aktiviramo da to popravimo? Naravno sve to zajedno sa distributerom...koliko je moguce... Ako nekoga zanima kakve ideje imam u vezi svega ovoga,nek pita pa cu postovati...
P.s. Po mom saznanju nationalsa ce biti...sve ko i pre...
User avatar
Nikola
Posts: 126
Joined: Sat Sep 06, 2003 3:41 pm
Location: Novi Sad

Re: definitivno....

Post by Nikola »

Kakve sve ideje imash povodom toga?
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: definitivno....

Post by SerbZmaj »

Ocemo ligu...ligu...niz takmicenja gde bi se skupljali bodovi i onda veliko finale...il sta vec
:mrgreen:
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: definitivno....

Post by CHuPa »

'Ocu da igram NESTO... bilo STA... vezano za MTG... a ne da sviram kurcu preko foruma i da vecini ljudi siste jajca oko Magic-a. ZNACI turnir, nesto negde nekako za sada nas ima 10tak

ostali javljajte se...

sistavi CHuPa

poz
Wanna play some shit !
User avatar
Roderick
Posts: 135
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:56 pm

Re: definitivno....

Post by Roderick »

Za pocetak je dovoljno da se organizuje neki T2.
Nadjemo se recimo svakog petka ili subote, damo svi po 100-150 dindzi za fond bustera *kupimo ih naravno, pre nego sto pocnemo* i igramo. Svi smo sudije, ako nesto nije jasno vecina prisutnih moze da razjasni svaku nesuglasice\pravila (nije kao da je bilo ranije neki sudija)

Pa onda smaramo ovoga kasnije da prijavi turnir i bodove.
Pa, sta kazete za ovu subotu?

P.S. Meni je najvise zao zbog FNM-a i GATEWAY-a.... sve te lepe karte, al sta ces.
Image
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: definitivno....

Post by CHuPa »

ja sam za.

verujem i da je ekipa oko Javorka (curman, djuka, pera,bugi) za, kao i ekipa oko Dzonija (comi, slankamenac...), ako sam nekog izostavio sorry, ostali ?

znaci subota... gde i u koje vreme ?
Wanna play some shit !
User avatar
Roderick
Posts: 135
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:56 pm

Re: definitivno....

Post by Roderick »

U WD-u jbg nema nam drugde. Osim mozda u taj novootvoreni klub ali ne znaju svi gde je (ukljucujuci i mene). Oko 15h, 15:30 najkasnije
Image
User avatar
Luka
Posts: 136
Joined: Thu Jan 15, 2004 10:01 am
Location: Beograd

Re: definitivno....

Post by Luka »

Roderick wrote:U WD-u jbg nema nam drugde. Osim mozda u taj novootvoreni klub ali ne znaju svi gde je (ukljucujuci i mene). Oko 15h, 15:30 najkasnije
Na koji novootvoreni klub mislis? Onaj u Pop Lukinoj kod mosta ili se u medjuvremenu desilo jos nesto?
Izgubio sam veru u sebe, veru u ljubav, veru u svet, jedinu nadu sam nasao u igli... i sada heklam i super mi je!
http://piv.pivpiv.dk/
http://kevan.org/brain.cgi?Grim%20Morieth
User avatar
Roderick
Posts: 135
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:56 pm

Re: definitivno....

Post by Roderick »

Pa evo recimo taj Sigil. Mozemo i tamo samo ne znam koliko je prostor, da li ce biti slobodnih mesta za igranje MTG-a.

(trebalo bi da mergujemo topice)
Image
User avatar
Luka
Posts: 136
Joined: Thu Jan 15, 2004 10:01 am
Location: Beograd

Re: definitivno....

Post by Luka »

Roderick wrote:Pa evo recimo taj Sigil. Mozemo i tamo samo ne znam koliko je prostor, da li ce biti slobodnih mesta za igranje MTG-a.

(trebalo bi da mergujemo topice)
U potpunosti podržavam ovakav predlog. Pregledanje 4 topica sa istim light motivom smara na veliko...
Izgubio sam veru u sebe, veru u ljubav, veru u svet, jedinu nadu sam nasao u igli... i sada heklam i super mi je!
http://piv.pivpiv.dk/
http://kevan.org/brain.cgi?Grim%20Morieth
obrad

Re: definitivno....

Post by obrad »

Da ne bi ispalo da lazem,moram da ispravim svoj predjasnji post....buster mi je 220, a ne 240....
Locked

Return to “MtG: Opšta rasprava”