Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Sve o ovoj kartičnoj igri...

Moderator: Moderators

User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by SerbZmaj »

Dodje mi da se preselim u drugu drzavu samo da bih ziveo normalno :)
User avatar
Nikola
Posts: 126
Joined: Sat Sep 06, 2003 3:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by Nikola »

xclub wrote: Da postoji veca provizija koja bi se dala klubovima...
Ne vidim u cemu je nesporazum...

Da distributer zeli, mi bi imali gomilu klubova. Ovako, nishta od toga, nishta od klubova - nishta od novih igracha. Nishta od njih... bla. Kontate shta zhelim reci.
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by xclub »

SerbZmaj wrote:Dodje mi da se preselim u drugu drzavu samo da bih ziveo normalno :)
Ti verovatno imas do dvadeset godina kada izjavljujes ovako nesto...
Pera-Beast wrote:A bilo bi i lepo da kada dodjem na turnir znam i sta mogu da osvojim, makar to bila i FNM ili gateway karta koje je dostupna svuda u svetu samo ne kod nas.
Ovde se potpuno slazem sa Vama sa tim aspektom za te nagrade koje se dobijaju, odnosno trebalo bi da se dobiju... Nije u redu da neko mrsi muda sa novim FNM kartama, i to bez nekog razloga, jer materijalno ne moze mnogo da se dobije mnogo od njih...
Image
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by valhalla »

xclub wrote:Nije u redu da neko mrsi muda sa novim FNM kartama, i to bez nekog razloga, jer materijalno ne moze mnogo da se dobije mnogo od njih...
recimo 4 kluba
puta 4 turnira mesecno
puta 4 fnm foila po turniru
puta 3-4e komad

malo li je?

200e nagradnog fonda se zakine svakog meseca samo na FNM kartama.
A gde je prize support? (tj free busteri)
Pa ostali fojlovi...
User avatar
bugi986
Posts: 25
Joined: Fri Jun 02, 2006 3:30 pm

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by bugi986 »

valhalla wrote:
xclub wrote:Nije u redu da neko mrsi muda sa novim FNM kartama, i to bez nekog razloga, jer materijalno ne moze mnogo da se dobije mnogo od njih...
recimo 4 kluba
puta 4 turnira mesecno
puta 4 fnm foila po turniru
puta 3-4e komad

malo li je?

200e nagradnog fonda se zakine svakog meseca samo na FNM kartama.
A gde je prize support? (tj free busteri)
Pa ostali fojlovi...
istina...
poslednji FNM u BGu sam igrao u januaru.... zaboravio sam shta je bio fNM foil...
i secam se da je bio josh jedan sa T.Cryptom i to je to...

realno jedini turniri koji ce biti odrzhani su oni za koje cemo se dogovoriti i organizozvati ih sami [kao shto je to Perovic uradio]... (mozhda i greshim);D
Perovic:
"Srecan rodjendan Bugi. Odjednom te svi vole, da li ja to mirisem playboy gang bang party ili je to ipak gile u ormanu u koznim tangama sa kretenskim sesiricem Very Happy"
User avatar
Galovic
Posts: 261
Joined: Tue Apr 08, 2008 10:00 am
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by Galovic »

Nikola wrote:
xclub wrote:Nije tacno, klubovi malo zaradjuju da bi se bavili promocijom i sirenjem...
Premalo zaradjuju da se NEbi bavili promocijom i sirenjem...

Nemosh ti da ochekujesh najezdu igracha bez
1. reklame
2. razloga da ti igrachi koje privuchesh da se jednom pojave ostanu

Blablabla, long story short, da bi Magic pocheo da raste u nekom trenutku, neko bi morao u njega prvo ulagati para (poslovati neko vreme i s gubitcima ako treba, da bi se to kasnije vratilo, za godinu dve i kasnije, mozhda)

Mislim da je broj takvih individiua u nas jednak nuli.

ja se apsolutno ne slažem da je potrebno nekakvo ulaganje preterano
treba malo truda samo
da izmišljaš razne turnire i oblike takmičenja i da zakazuješ iste

evo primer:
da li je iko u srbiji igrao turnir u kome je prva nagrada keš? (ja nisam nikad video tako nešto)

tipa napraviš draft ulaz 20€ prva nagrada 100€
i pošalješ mejl, sms i pozoveš telefonom igrače
mesec dana ranije
dve nedelje ranije
u nedelji kaka je događaj
i na dan događaja

i pozoveš telefonom igrače jednom 2 nedelje pred turnir

neka ima 200 ljudi koji bi igrali i računica je sledeća
mail 0 dinara
sms kom 3 din max, 200 igrača 4 puta 2400din
pozivi 10din x 200 igrača 2000din

A4papir u svakom klubu kao obaveštenje 50 din sa sve selotejpom

dakle budžet ukupan 4450din 55€

ako dodje 24 igrača (što je minimum uz ovakav marketing) ostane 24x600din(razlika u odnosu na običan draft) što je 14400din ili 175€

dakle malkice se iscimaš, napraviš do jaja turnir sa dobrim nagradama u produktima i novčanom nagradom od 100€ i zaradiš još 20€
pazi sa tih 20€ možeš čak i da platiš nekome da uradi to umesto tebe jel...

e sada ovakvih modela ima milion samo neko treba da se bavi ovim...
MTGO: portugalovic
Image
laza
Posts: 15
Joined: Mon Apr 02, 2007 8:32 am

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by laza »

Slažem se u potpunosti sa Galovićem ...
Jedino što mislim da upad od 20€ nemože da ima 100€ nagradni fond već mnogo više, a teško da će se neki random ljudi odlučiti na draft sa tako visokom cenom učešća...
Najverovatnije je cifru upotrebio kao grub primer

mislim da je 5€ po osobi dosta realnije za T2 turnir...
30 ljudi
150€ u novcu nagrade
da se dele:
100€
50€ drugi
kontam to je sasvim na mestu

Za draft na drugu stranu treba mnogo više:
3bustera=700din
+ nagrade 5€
User avatar
Galovic
Posts: 261
Joined: Tue Apr 08, 2008 10:00 am
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by Galovic »

ma ima sto modela
treba probati
sms može i sa neta da se šalje a ima i agencije koje šalju za 1,7din

svakako treba probati... pa jbt mi bismo trebali imati turnire za 50ak ljudi makar 5 x godišnje....
MTGO: portugalovic
Image
laza
Posts: 15
Joined: Mon Apr 02, 2007 8:32 am

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by laza »

pa imamo jedan godišnje i u pitanju je nacionalno !

citiraću otprilike razgovor od pre neki dan:

Vlajko:
jbte kako si ti bajgo dobar meni je čast što znam nacionalnog šampiona, i što sa njim svaki dan igram magic

Isa:
E zato je situacija loša u mtgu
Imamo jedan turnir u godini o kojem posle stalno pričamo tokom cele godine

e kada bi imali 6 - 12 turnira godišnje te veličine i distributer i vlasnik kluba i igrači bi bili srećni....
Poslednji veliki turnir posle nacionalnog je bio veliki T2 u BG-u i organizovao ga je Perović čovek koji apsolutno nema nikakvu korist od toga, umesto Duleta koji bi realno time prvi trebao da se bavi....
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by Whatevaaa »

Uzass Galowicu kako si mrsav na snimku u tvom potpisu :)
Fiki: nisi gledao
Fiki: guide to strap-on sex?
Fiki: jako je dobro
User avatar
PainBringer
Posts: 335
Joined: Sat Jul 03, 2004 12:01 pm
Location: 9th Circle

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by PainBringer »

Svi koji zele da se nastavi sa odrzavanjem M:tG turnira, mogu da razgovaraju sa ljudima iz kluba "Sigil" u cetvrtak.
Image
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by SerbZmaj »

A koji je to klub Sigil?
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by valhalla »

SerbZmaj wrote:A koji je to klub Sigil?
Klub onog engleza, Rika.
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by CHuPa »

PainBringer wrote:Svi koji zele da se nastavi sa odrzavanjem M:tG turnira, mogu da razgovaraju sa ljudima iz kluba "Sigil" u cetvrtak.
ja zelim. o cemu se prica.... koje vreme ?
Wanna play some shit !
User avatar
PainBringer
Posts: 335
Joined: Sat Jul 03, 2004 12:01 pm
Location: 9th Circle

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by PainBringer »

Tema razgovora ce biti odrzavanje redovnih Magic turnira u Sigilu. I to turnira onakvih kakvi treba da budu (sa vrednim nagradama, promo kartama, DCI rejtingom), kao i uvodjenje redovnog termina za Magic the gathering. Naravno, konacna odluka je na Richardu, vlasniku kluba. Ako se dogodi da, iz nekog razloga, klub ne moze da garantuje DCI rejtinge i organized play, mislim da bi u svakom slucaju mogao da organziuje turnire na redovnoj bazi.
Inace, neki igraci su vec bili u klubu na razgovoru, ali su se ponasali prilicno neozbiljno, usput postavljajuci uslove koje nije moguce ispuniti. Za pocetak, u "Sigil"-u se igra mnogo igara: Vampire, Warmachine/Hordes, Pirates, Star Wars i druge. Traziti 4 termina nedeljno za MtG je previse, jer ima i mnogo igraca koji igraju i druge igre - tu pre svega mislim na WM/H ekipu, koja je sve veca i veca. Ali, uvek je moguce napraviti dogovor. Bitno je samo da se nadje kompromis i sve ce biti reseno. Posebno sto mislim da ce vam Richard izaci u susret.
Sada zelim da dam objasnjenje zasto sam se uopste pojavio u ovoj temi: za vikend smo imali WM/H turnir. Atmosfera je bila sjajna, dosli su ljudi iz Novog Sada, svaki ucesnik je dobio besplatno pice i ambleme sa motivima iz igre koji se prisivaju na kosulju/jaknu. Bilo je moguce kupiti sokove, slatkise, sendvice. Dodeljivane su medalje (da, medalje, narucene bas za ovu priliku) u nekoliko kategorija, a nagrade su bile prilicno vredne (unit box u vrednosti od par hiljada dinara za prva tri mesta). Citav dan je bilo moguce kupiti pocetne komplete po snizenim cenama, a ko je kupio starter, dobijao je bilo koji blister u vrednosti do 1800 dinara za dzabe. Na kraju dana, svi su bili sretni i turnir je bio sjajno promovisan. Gledajuci ovo, pomislio sam da bi i MtG turniri mogli da budu slicni, sa slicnom atmosferom. Ja sam poceo da igram MtG '98, a prestao sam pre dve godine (uvek sam bio underdog i casual player, ali sam se pojavljivao na nekim turnirima). Ne planiram da se vracam MtG-u. Ali, to me nije sprecilo da razgovaram sa ljudima iz kluba o organizovanju MtG turnira i njihova poruka je bila: "OK, neka igraci dodju, razgovaracemo!".
U sustini, ja samo prenosim sta mi je receno. Za sve ostalo - morate da se dogovorite sa vlasnicima.
Iako ne igram MtG, nije me mrzelo da probam da uradim bar neku sitnicu za igru koju sam nekada igrao i voleo. Voleo bih da se MtG igraci zabavljaju isto onako kao WM/H ekipa za vikend i mislim da je to moguce. I vise od toga. Samo je potrebno da se lepo dogovorite i ne postavljate nerazumne uslove, jer to ne vodi nikuda. U krajnjem slucaju - imacete sjajno mesto za igru i druzenje i mogucnost nabavke karata.
Image
User avatar
Roderick
Posts: 135
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:56 pm

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by Roderick »

daj adresu i picimo tamo
Image
User avatar
PainBringer
Posts: 335
Joined: Sat Jul 03, 2004 12:01 pm
Location: 9th Circle

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by PainBringer »

Pop Lukina 6. Nema sanse da promasite, na vratima je velika tabla. Prostor je vrlo lep (verovatno najlepsi gaming klub do sada).
Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by Ko, jel' ja? »

Bilo bi dobro da se dogovorite sa Rickom, jer on nije tamo sve vreme. Njegov nick na forumu je FG Serbia
User avatar
PainBringer
Posts: 335
Joined: Sat Jul 03, 2004 12:01 pm
Location: 9th Circle

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by PainBringer »

Tacno. Najbolje je kontaktirati direktno Rika.
Image
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by SerbZmaj »

valhalla wrote:
SerbZmaj wrote:A koji je to klub Sigil?
Klub onog engleza, Rika.
Ma bio sam ali nisam znao da se tako zove.
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by CHuPa »

ko ide i kada u cetvrtak u sigil, tj da li postoji interesovanje za tako nesto od ovdasnje zajednice MTG igraca (perovic kao predstavnik, Gile kao reprezentativni uzorak... ostali... )

ajd neka napisu ovde, zeleo bih da odem tamo da vidim sta se moze odraditi sa Rikom, i uopste za MtG zajednicu BGD-u, ali bez zajebancije...

pisite

p.s. sta je sa turnirom u subotu i gde se igra (wd ili sigil ili trece nesto) ?
Wanna play some shit !
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by SerbZmaj »

Ja bih isao samo zbog onih cokoladica :))
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by valhalla »

CHuPa wrote:Gile kao reprezentativni uzorak...

Ovo je jace od mene:

reprezentativni uzorak cega?
User avatar
bugi986
Posts: 25
Joined: Fri Jun 02, 2006 3:30 pm

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by bugi986 »

Realno u WD necu ici i da se organizuje turnir...
A za Sigil sve jedno je... ako se nadjete, nadjete se, docicu najverovatnije isposhtovacu sve ( i osvojiti :P ) ali samo ako se turnir prijavljuje.
Nemam zhelju da igram mtg u prazno to mogu i kod kuce na MWS-u ili sa Perom, Javorom i DJukom 4 fun kod nekoga od njih (kada kazhem prazno mislim na to da ako se ne prijavljuje turnir za DCI rating, ne znanima me!)
Bio je pun kurac turnira za "ozhivljavanje" MtG-a u srbiji on ne propada jednostavno stagnira mnogo brzo zato shto svi bojkotujemo trenutnog distributera koji nam se ochito ne svidja i zavlachi nas, pa chak i sada da krene da reklamira opet MtG i da se potrudi da neshto vishe uradi, to je sve sviranje kurcu, opet ce se isto desiti za mesec dva itd...
Ideja da Vedran postane novi distributer je dosta ql i podrzhavam ga 100% u tome, i ako uspe, zhelim mu sve najbolje.

toliko od moa :*
pozz svima
-Bugi

*Gilence, jebem te u to tvoje roshavo dupe :P*
Perovic:
"Srecan rodjendan Bugi. Odjednom te svi vole, da li ja to mirisem playboy gang bang party ili je to ipak gile u ormanu u koznim tangama sa kretenskim sesiricem Very Happy"
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by CHuPa »

valhalla wrote:
CHuPa wrote:Gile kao reprezentativni uzorak...

Ovo je jace od mene:

reprezentativni uzorak cega?

kvalitetno ugojenog igraca MTG-a, kome je do igranja :D :D :D

izvini Gile, ali nije daleko od istine za tvoju guzu :D
Wanna play some shit !
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by gile »

Hmmm
Da li odg debilima kako treba ili nastaviti fun?
hmmmm
ajde ovaj put ste postedjeni i bice fun
Ali sledeci put...
Elem bugi ti si ometen u razvoju(daunov sindrom),sale zasto te zovu propali abortus?(a da vidi se na tvom avataru),chupo pazi da te ne strefi srcka od uzbudjenja za pravljenje novog turnira(ipak je to najbitnija stavka tvog zivota MTG)
Elem sada posto sam odg na vase fine prozivke da kazem nesto
Sto se mene tice moze pravljenje turnira
Ako imam vremena a potrudicu se da ga imam i ako imam dek doci cu
Samo sto bih se ovaj put stv potrudio
:)
Ja sam inace cuo da je taj prostor ocajan,da je rik ispaljivac i da tamo moze max 22 igraca da stane sto je priznacete malo za bilo koji turnir
Nisam pesimista(dobro ajde mozda malo)nego sam realan
Ja se nadam da nije ovako kao sto sam ja napisao,da cemo napraviti turnir(sa nagradama preteranim),da cemo se druziti a posle svi napiti i pevati do kasno u noc pesme baje malog knindze...
Ako oces cupo organizuj nas da odemo do tamo da malo pricamo sa covekom,samo mi javi danas ako oces da pricamo u cet jer sam tajt sa vremenom a necu da kazete da ispaljujem i ocu da se borim da ova predivna,prelepa igra ostane na ovim prostorima i upropasti jos mladoh zivota i nacini jos malih gikova kao sto je bugi.
poz
: :applause:
ja sam car inace,moje skromno misljenje o sebi....
:)
to be or not to be.....that is a question...now
User avatar
Krle
Prince of Belgrade
Posts: 172
Joined: Sun Aug 06, 2006 1:49 am
Location: Beograd

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by Krle »

"Ne volim te Alija,zato sto si balija,
odnela ti Drina 100 mudzahedina;".....Zuta greda je ipak mnogo bolji prostor za turnir....a ima i jeftino pivo :D
“The events which transpired five thousand years ago;
Five years ago or five minutes ago, have determined
what will happen five minutes from now; five years
From now or five thousand years from now.
All history is a current event.” -Dr. John Henrik Clarke (sic)
User avatar
Roderick
Posts: 135
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:56 pm

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by Roderick »

CHuPa wrote:ko ide i kada u cetvrtak u sigil, tj da li postoji interesovanje za tako nesto od ovdasnje zajednice MTG igraca (perovic kao predstavnik, Gile kao reprezentativni uzorak... ostali... )

ajd neka napisu ovde, zeleo bih da odem tamo da vidim sta se moze odraditi sa Rikom, i uopste za MtG zajednicu BGD-u, ali bez zajebancije...

pisite

p.s. sta je sa turnirom u subotu i gde se igra (wd ili sigil ili trece nesto) ?
Pa ici cemo u taj Sigil. Samo bi bilo najbolje da neko nazove Rika da potvrdimo ima li slobodnu subotu.
Image
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by CHuPa »

gile wrote: Sto se mene tice moze pravljenje turnira
Ako imam vremena a potrudicu se da ga imam i ako imam dek doci cu
Samo sto bih se ovaj put stv potrudio
:)
Ja sam inace cuo da je taj prostor ocajan,da je rik ispaljivac i da tamo moze max 22 igraca da stane sto je priznacete malo za bilo koji turnir
Nisam pesimista(dobro ajde mozda malo)nego sam realan
Ja se nadam da nije ovako kao sto sam ja napisao,da cemo napraviti turnir(sa nagradama preteranim),da cemo se druziti a posle svi napiti i pevati do kasno u noc pesme baje malog knindze...
Ako oces cupo organizuj nas da odemo do tamo da malo pricamo sa covekom,samo mi javi danas ako oces da pricamo u cet jer sam tajt sa vremenom a necu da kazete da ispaljujem i ocu da se borim da ova predivna,prelepa igra ostane na ovim prostorima i upropasti jos mladoh zivota i nacini jos malih gikova kao sto je bugi.
poz
: :applause:
ja sam car inace,moje skromno misljenje o sebi....
:)

elem, Gile u pravom svetlu, Gile koga mi poznajemo i volimo, Gile koji ce da igra turnire i Gile koji ce da ide sa ostalimia i sa mnom do sigila (udarice me srcka od ovakog izliva emocija.... kah,kah)

u pravu si sto se tice mesta 20-tak ljudi i to je to, ali za fnm-ove, za gejtvej, za neke subota/nedelja turnire sa po 8-16 ljudi, za draftove (2 stola po 8 ) to je dovoljno, jedino sto se tamo stvarno igraju razne stvari pa moramo da se organizujemo. Ionako je to max za klub, a i ne secam se da je bilo vise ljudi od 8-9 za draftove (zajebi prereleas/release to ne racunam)...

Kao sto je Bugi napisao, ako ne bude prijavljivanja turnira onda to nece da zazivi.... vtreba videti ko odavde moze da pise DCI-ju da nam ubelezi turnire, kao i da li je Dule jedini koji to moze/mora/sme da odradi...

Gile, cetvrtak javi samo koje vreme ti odgovara ja sam free taj dan za dogovor i druzenje,
Perovicu ti bi kao predstavnik mogao da se pojavis,
ostali ko hoce da ide, neka mi se javi na pm da se organizujemo

za sada negde oko 18 sati mi igra u glavi
ponesite neke dekove pa cemo videti sta i kako

poz
CHu
Wanna play some shit !
User avatar
PainBringer
Posts: 335
Joined: Sat Jul 03, 2004 12:01 pm
Location: 9th Circle

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by PainBringer »

Obavezno se javite Riku.
Image
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by CHuPa »

javicu se ja danas, da dogovorim sastanak sa Rikom ako je moguce sutra

hvala za info

poz
CHu
Wanna play some shit !
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by gile »

Bla ja imam neki ispit od 17,sada su nam tek stavili ali pretpostavljam da mogu da stignem do 19
Tako da vi idite tamo pa kada ja zavrsim ovo ja cu da dodjnem
Ili ako ocete da se nalazimo i da me cekate
Kako god ti chupo kazes nas vrli vodjo i maharadzo
Javi sta je danas bilo sa ovim likom rikom
Perovicu stoko javi se sto smo te izglasali da budes nas vodj ako nisi tu!!!!
:)
to be or not to be.....that is a question...now
User avatar
d00m1n80r
Posts: 193
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:20 pm
Location: Bg

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by d00m1n80r »

Perovic ce vas udostojiti svojim prisustvom u Sigilu cetvrtak 19h, ako vam to odgovara.
dmolesgar

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by dmolesgar »

Ja-Johnny najverovatnije dolazim. Za Slankamenca ne znam... A neshto mi se chini da tju da idem i u NS 21. i da iscimam i gorepomenutog. Nego jel neko pomenu da ima buster po 220: A beshe Djuka pomenu da moze draft kod njega.... Dakle- 660 din buster draft na pikovanje? Ja otju, a verovatno i kamenslan. Ali bugi nije pozvan poshto nema pro-tour poena.... :lol:
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by SerbZmaj »

Ehej to sam ja spominjao...mada isto je :)
Igrali bi verovatno kod mene u podrumu :))) buahahah :mrgreen:
Samo treba nam tacno 8 ljudi...
User avatar
Nikola
Posts: 126
Joined: Sat Sep 06, 2003 3:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by Nikola »

CHuPa wrote:
gile wrote: Kao sto je Bugi napisao, ako ne bude prijavljivanja turnira onda to nece da zazivi.... vtreba videti ko odavde moze da pise DCI-ju da nam ubelezi turnire, kao i da li je Dule jedini koji to moze/mora/sme da odradi...
Postati TO je uzhasno naporan posao od cca 15 minuta, i sastoji se u popunjavanju jednog (jadnog?) online formulara.
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by CHuPa »

Nikola wrote:
CHuPa wrote:
gile wrote: Kao sto je Bugi napisao, ako ne bude prijavljivanja turnira onda to nece da zazivi.... vtreba videti ko odavde moze da pise DCI-ju da nam ubelezi turnire, kao i da li je Dule jedini koji to moze/mora/sme da odradi...
Postati TO je uzhasno naporan posao od cca 15 minuta, i sastoji se u popunjavanju jednog (jadnog?) online formulara.
jeste ali i tih 15 minuta je nekome tesko da odradi ili jednostavno Dule uslovljava da nece ON da salje ako drugi klubovi ne uzimaju boostere i stvari od njega... mene boli uvo, meni je bitno da se to negde pise a ako moze Rik ili neko od njegovih to je super ako ne... onda je problem... videcemo

idem za 30 min do sigila da vidim sa rikom za sutra u 19... to mozes da postignes Gile... perovicu ako si kod kuce idemo zajedno sutra, vazi ?

poz
Wanna play some shit !
User avatar
Nikola
Posts: 126
Joined: Sat Sep 06, 2003 3:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by Nikola »

CHuPa wrote:...meni je bitno da se to negde pise a ako moze Rik ili neko od njegovih to je super ako ne...
Onda mozhesh ti?
Ili BILO KO...?
User avatar
Eon Blue Apocalypse
Posts: 64
Joined: Thu Jun 16, 2005 8:20 am
Location: soon everywhere

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by Eon Blue Apocalypse »

e pih de bas nadjoste cetvrtak
ja radim do 21:00 al gledacu posle da svratim
`bem ti drugu smenu :(
"If God is our Father," you thought, "then Satan must be our cousin." Why didn't anyone else understand these important things?
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: Hoce li IKADA vise biti neki MTG turnir?

Post by CHuPa »

Nikola wrote:
CHuPa wrote:...meni je bitno da se to negde pise a ako moze Rik ili neko od njegovih to je super ako ne...
Onda mozhesh ti?
Ili BILO KO...?
to ne ide tako.... Dule je jedini koji to moze da radi kod nas... svi rezultati idu kod njega pa on salje wizardsima ... ideja je da se zaobidje Dule i da to rade dva/tri/vise coveka(ljudi) kod nas.... a to da se napise rezultat i da se odrede ko je dobio i kako, to mogu ja ili vec ko...ali to generalno radi program.... stoga da ne bih dalje ja tupio ovde... to mora da radi neko ko to MOZE da odradi (sudija, referent ili vec ko).... u suprotnom ljudi nece da igraju for fun.... vec da bi dobijali nagrade... bilo FNM, bilo gateway... bilo promo foil-ove bilo magic award... usotalom i sam znas to

videcemo sta ce biti...

pozdrav
Wanna play some shit !
Locked

Return to “MtG: Opšta rasprava”