Hanover mart 2009

Sve o ovoj kartičnoj igri...

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
GrimSouL
Posts: 20
Joined: Mon Aug 07, 2006 3:06 pm

Hanover mart 2009

Post by GrimSouL »

Mislim da je krajnje vreme da pocnemo da se dogovaramo oko puta za Nemacku! Ja sam zainteresovan da idem
kao i Mare i jos jedan moj ortak. Zeleo bi da se ovde jave i svi ostali koji su zainteresovani da bi se u sto kracem
roku dogovorili oko puta, vize i smestaja. Vremena je sve manje i manje, a samim tim je ovo krajnje vreme za dogovor!

Pozdrav Djuka
User avatar
Eon Blue Apocalypse
Posts: 64
Joined: Thu Jun 16, 2005 8:20 am
Location: soon everywhere

Re: Hanover mart 2009

Post by Eon Blue Apocalypse »

E brate Djuko preduhitrio si me,bas sam hteo da bacim temu za ovo :D

Ja ocu da idem naravno ali jos uvek trazim neke jeftine varijante avionom al za sada imam jedino voz do Minhena,povratna karta koja je 120e i odande bi onda kupili kartu dalje za Hannover koja ne bi trebalo da ispadne vise od 20e.

Ako neko ima neke jos predloge za prevoz javite se da cujemo.
"If God is our Father," you thought, "then Satan must be our cousin." Why didn't anyone else understand these important things?
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: Hanover mart 2009

Post by gile »

Gang-bus tj kombi?
Koliko bi nas to izaslo?
Znam kada smo isli za krakov da je bilo vrh i plus je bilo nesto jako jeftino,plus sprdnja je zagarantovana
:D:D:D
to be or not to be.....that is a question...now
User avatar
GrimSouL
Posts: 20
Joined: Mon Aug 07, 2006 3:06 pm

Re: Hanover mart 2009

Post by GrimSouL »

Ja sam skroz za tu kombi-kombi-naciju! Samo trbe da nas ide dosta i sigurno bi bilo jeftinije nego vozom!
Tomo ti javi za smestaj ako nades, a trebalo bi i da zakazemo termin za ambasadu! Koliko je viza jel neko zna,
i jel mozemo da dobijemo neku grupnu besplatnu? Ja sam cuo da oce da idu i Edi i Danko, javite ko bi sve isao!
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Re: Hanover mart 2009

Post by stalker »

Eon Blue Apocalypse wrote:E brate Djuko preduhitrio si me,bas sam hteo da bacim temu za ovo :D

Ja ocu da idem naravno ali jos uvek trazim neke jeftine varijante avionom al za sada imam jedino voz do Minhena,povratna karta koja je 120e i odande bi onda kupili kartu dalje za Hannover koja ne bi trebalo da ispadne vise od 20e.

Ako neko ima neke jos predloge za prevoz javite se da cujemo.
voz , jedan pravac, hanover minhen je oko 95 eur

bus bg hanover je povoljnija varijanta , voznja traje oko 20 sati
+imate kretanje u cetvrtak da stignete u petak i potpuno ste raybijeni od voznje

avion bg-hanover pvratna bi trebalo da bude najbolja varijata,
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
Eon Blue Apocalypse
Posts: 64
Joined: Thu Jun 16, 2005 8:20 am
Location: soon everywhere

Re: Hanover mart 2009

Post by Eon Blue Apocalypse »

nasao sam neke kombinacije za avio prevoz do Hanovera preko Kompas turisticke agencije

evo ovako:

ima JAT-ov let 13. marta i BG-a do Berlina pa odatle do Hanovera autobusom (organizovan prevoz)povratak je 16.marta i cena povratne karte SA SVIM TAKSAMA je 260e

ima SWISS AIR let 12.marta iz BG-a do Ciriha pa odatle do Hanovera isto autobusom,povratak je doduse 15.marta i cena SA SVIM TAKSAMA je 257e (izem ti razliku od 3 evra :) )

GRAND PRIX je 14-15 mart tako da u ovoj drugoj varijanti bi odmah vec drugi dan turnira imali let nazad (nadam se samo da je neki vecernji termin)

sve u svemu ovo je ono sto sam uspeo na brzaka da izvucem i mislim da je ok mada i nema jeftinije cene karte kada je avio prevoz u pitanju tako da ako ovo ljudima odgovara javite da znamo da se organizujemo oko ovoga.
"If God is our Father," you thought, "then Satan must be our cousin." Why didn't anyone else understand these important things?
User avatar
Nikola
Posts: 126
Joined: Sat Sep 06, 2003 3:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Hanover mart 2009

Post by Nikola »

Eon Blue Apocalypse wrote: GRAND PRIX je 14-15 mart tako da u ovoj drugoj varijanti bi odmah vec drugi dan turnira imali let nazad...
"Ja sam Dzekova utopljena ambicija."
Locked

Return to “MtG: Opšta rasprava”