Bitno obavestenje!

Sve o ovoj kartičnoj igri...

Moderator: Moderators

User avatar
MTG gamer
Posts: 102
Joined: Sun Feb 17, 2008 12:55 am

Bitno obavestenje!

Post by MTG gamer »

MTG igrači, od novembra će u klubu C22, početi da se igra serija turnira pod nazivom “NIM” (NIM = NAJBOLJI IGRAČ MESECA). “NIM” turniri će biti organizovani kao mini liga. Mesečno će se igrati četiri turnira, od kojih će dva biti T2, jedan block constructed i jedan draft. Turniri će počinjati subotom od 16h. Deck liste su obavezne i predaju se od 15:45h do 16h.

Učešće za “NIM” turnire na mesečnom nivou će biti 600 dinara koji će igraču obezbediti učešće na četiri mesečna turnira (sa tim što se draft plaća dodatno na dan turnira, kao i obično 900 dinara). Na svakom pojedinačno turniru će ići 100 dinara po čoveku u nagrade, a ostatak od po 50 dinara će da ide za mesečni fond nagrada koji dobijaju prvoplasirani (70%) i drugoplasirani (30%) igrač. Nagrade će biti u boosterima, a pored tih nagrada gledaćemo da delimo još raznih lepih nagrada uključujući i foilove. Takodje će se deliti i neke nagrade na random kako bi svako mogao dobiti :)
Prijave i plaćanje turnira se vrši u klubu. Za odredjeni mesec se prijavljuje do poslednjeg dana prethodnog meseca. Minimalni broj učesnika za jedan mesec je osam.

Način bodovanja -
na jednom turniru se dobija sledeći raspored bodova:
Prvo mesto - 10 bodova,
Drugo mesto - 8 bodova,
Treće mesto - 6 bodova,
Četvrto mesto - 4 boda,
Peto, šesto, sedmo i osmo mesto – po 2 boda,
ostali učesnici po 1 bod.
Broj bodova na sva četiri turnira se sabira i tako se odradjuje krajnja tabela za odredjeni mesec.

Prijavite se da se igramo!

Za sve dodatne informacije i/ili predloge možete me kontaktirati na pm.

Prijava je zvanicno pocela i trajace do 31.10.2009. do 22:00

RASPORED “NIM” TURNIRA ZA NOVEMBAR

07.11.2009. - Block constructed (Alara).
Legalne edicije: Shards of Alara, Conflux i Alara Reborn.
14.11.2009. – T2 turnir.
Legalne edicije: Shards of Alara, Conflux, Alara Reborn, M10 i Zendikar.
21.11.2009. – Draft Zendikar-a.
Draft sa 3 boostera Zendikara.
28.11.2009. – T2 turnir.
Legalne edicije: Shards of Alara, Conflux, Alara Reborn, M10 i Zendikar.
Last edited by MTG gamer on Mon Oct 26, 2009 9:46 am, edited 3 times in total.
User avatar
MTG gamer
Posts: 102
Joined: Sun Feb 17, 2008 12:55 am

Re: Bitno obavestenje!

Post by MTG gamer »

Svi igraci su dobrodosli, mada zbog nacina igranja pretpostavljam da je jako nezgodno za igrace koji su van Beograda.

Diskutujte...
User avatar
BB
Posts: 273
Joined: Sun Apr 03, 2005 10:05 am
Location: novi sad

Re: Bitno obavestenje!

Post by BB »

MTG gamer wrote:MTG igrači, od novembra će u klubu C22, početi da se igra serija turnira pod nazivom “NIM” (NIM = NAJBOLJI IGRAČ MESECA). “NIM” turniri će biti organizovani kao mini liga. Mesečno će se igrati četiri turnira, od kojih će dva biti T2, jedan block constructed i jedan draft (redom: T2, draft, T2 i block). Turniri će počinjati subotom od 16h. Deck liste su obavezne i predaju se od 15:45h do 16h.

Učešće za “NIM” turnire na mesečnom nivou će biti 600 dinara koji će igraču obezbediti učešće na četiri mesečna turnira (sa tim što se draft plaća dodatno na dan turnira, kao i obično 900 dinara). Na svakom pojedinačno turniru će ići 100 dinara po čoveku u nagrade, a ostatak od po 50 dinara će da ide za mesečni fond nagrada koji dobijaju prvoplasirani (70%) i drugoplasirani (30%) igrač. Nagrade će biti u boosterima, a pored tih nagrada gledaćemo da delimo još raznih lepih nagrada uključujući i foilove. Takodje će se deliti i neke nagrade na random kako bi svako mogao dobiti :)
Prijave i plaćanje turnira se vrši u klubu. Za odredjeni mesec se prijavljuje do poslednjeg dana prethodnog meseca. Minimalni broj učesnika za jedan mesec je osam.

Način bodovanja -
na jednom turniru se dobija sledeći raspored bodova:
Prvo mesto - 10 bodova,
Drugo mesto - 8 bodova,
Treće mesto - 6 bodova,
Četvrto mesto - 4 boda,
Peto, šesto, sedmo i osmo mesto – po 2 boda,
ostali učesnici po 1 bod.
Broj bodova na sva četiri turnira se sabira i tako se odradjuje krajnja tabela za odredjeni mesec.

Prijavite se da se igramo!

Za sve dodatne informacije i/ili predloge možete me kontaktirati na pm.

Odlična ideja PODRŽAVAM,

bilo bi dobro da to urade svi klubovi koji se bave MTGom.
Image

Happy Devil on MODO
Bbajgo @ TWITTER
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Bitno obavestenje!

Post by SerbZmaj »

Jos da se uvede EDH :mrgreen: salim se, odlicna ideja, samo da se igra
User avatar
Galovic
Posts: 261
Joined: Tue Apr 08, 2008 10:00 am
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Bitno obavestenje!

Post by Galovic »

sjajno :)
MTGO: portugalovic
Image
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: Bitno obavestenje!

Post by Chuck Norris »

nice

aj malo da zivne mtg tamo :D
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
MTG gamer
Posts: 102
Joined: Sun Feb 17, 2008 12:55 am

Re: Bitno obavestenje!

Post by MTG gamer »

Hvala na podrsci :D Ako neko zna nekoga ko bi ovo igrao, a ne dolazi na forum zamolio bih da ga/je/ih obavestite!

Takodje ljudi koji su zainteresovani, a koje ne mrzi mogu da mi posalju pm da bih znao koga i koliko ljudi da ocekujem...

Pozdrav svima!
User avatar
MTG gamer
Posts: 102
Joined: Sun Feb 17, 2008 12:55 am

Re: Bitno obavestenje!

Post by MTG gamer »

Prijava je zvanicno pocela i trajace do 31.10.2009. do 22:00
Vintertid
Posts: 143
Joined: Wed Jul 13, 2005 11:22 am

Re: Bitno obavestenje!

Post by Vintertid »

evo jedan predlog:

onima koji su prestali da igraju i nemaju karte kao i onima koji bi poceli da igraju, a ne mogu, jer nemaju karte, bi najvise odgovaralo da postoje neki nacini da do tih karata dodju (kupovina bustera je krajnje neisplativa i besmislena), a to su jedino limited turniri. Bilo bi dobro ako ima zainteresovanih i mogucnosti za neke redovne (sedmicne ili dvosedmicne) draftove, recimo, da otvaramo te fetcheve, a ne samo na prereleasu, jer to nudi mnogo bolje iskoriscenje bustera, mogucnost dobijanja bustera u nagradama i igranje MTG-a u jednom. mozda napraviti tri clanarine: za one koji igraju sve turnire, za one koji igraju samo constructed, za one koji igraju samo limited. ja sam, recimo, veoma zainteresovan za povremen draft, pa i neki sealed, a T2 me trenutno (do recimo aprila-maja sledece godine kad se format stabilizuje pred regse, natse, whatever) uopste ne interesuje.
User avatar
MTG gamer
Posts: 102
Joined: Sun Feb 17, 2008 12:55 am

Re: Bitno obavestenje!

Post by MTG gamer »

Ovo je interesantan predlog. Zeleo bih da cujem razmisljanja ljudi na tu temu...
User avatar
turbo
Posts: 111
Joined: Mon Mar 11, 2002 2:55 pm
Location: Beograd, Trenutno ime zemlje u kojoj zivimo
Contact:

Re: Bitno obavestenje!

Post by turbo »

pa i ja sam u slicnoj situaciji. nemam t2 dek a draft bih ponekad igrao
User avatar
frankie
Posts: 35
Joined: Mon Jan 19, 2009 2:56 pm
Location: Beograd

Re: Bitno obavestenje!

Post by frankie »

Racunajte i mene za tu varijantu.
...sorry for party rocking...
User avatar
Roderick
Posts: 135
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:56 pm

Re: Bitno obavestenje!

Post by Roderick »

Mnogo je zanimljivije ako se igra tako neki sealed/limited. Draftovi pre svega, ali opet da ne bude preskupo.
Image
Comicus
Posts: 18
Joined: Mon May 14, 2007 4:00 pm

Re: Bitno obavestenje!

Post by Comicus »

Bilo bi lepo da se razliciti turniri organizuju tokom nedelje. Ne bi trebalo menjati Glumcevu prvobitnu ideju. Neka se taj turnir igra petkom. Cetvrtkom mogu da se igraju draftovi kada se skupi ekipa, koja bi se prethodno o tome dogovorila na forumu. A sredom se igra jeftini roderik-sealed. Naime, to je besplatan sild na Acin racun. Karte zadrzavate. Naravno, i pice je besplatno. Buster po coveku u nagradni fond.

edit: suzdrzi se od opscenosti
Mare
Posts: 115
Joined: Sun Dec 07, 2008 4:47 pm

Re: Bitno obavestenje!

Post by Mare »

Comicus wrote:Bilo bi lepo da se razliciti turniri organizuju tokom nedelje. Ne bi trebalo menjati Glumcevu prvobitnu ideju. Neka se taj turnir igra petkom. Cetvrtkom mogu da se igraju draftovi kada se skupi ekipa, koja bi se prethodno o tome dogovorila na forumu. A sredom se igra jeftini roderik-sealed. Naime, to je besplatan sild na Acin racun. Karte zadrzavate. Naravno, i pice je besplatno. Buster po coveku u nagradni fond.
To care!!!Slazem se :applause: :applause: :applause: :applause:
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: Bitno obavestenje!

Post by gile »

Comicus wrote:.....
[/b]
COMI KRALJU!!!!!!!!!!!!
I naravno roderik bira da uzme po jednu kartu od svakoga kao vodja copora....
Inace glumac ja bi tu samo ubacio draft svake druge nedelje ako ne moze svake i to je to....
AL da moze da ga igra svako ko oce ne samo ljudi koji su prijavljeni za tvoju ligu....
to be or not to be.....that is a question...now
Vintertid
Posts: 143
Joined: Wed Jul 13, 2005 11:22 am

Re: Bitno obavestenje!

Post by Vintertid »

upravo tako. na draftu da mogu svi da ucestvuju bez clanarine, a nek samo ligasi dobijaju poene.
User avatar
Roderick
Posts: 135
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:56 pm

Re: Bitno obavestenje!

Post by Roderick »

gile wrote:
Comicus wrote:....
[/b]
COMI KRALJU!!!!!!!!!!!!
I naravno roderik bira da uzme po jednu kartu od svakoga kao vodja copora....
Inace glumac ja bi tu samo ubacio draft svake druge nedelje ako ne moze svake i to je to....
AL da moze da ga igra svako ko oce ne samo ljudi koji su prijavljeni za tvoju ligu....
Fak yea, mora da se zna ko je Alfa muzjak :lol:
Gosn Glumac molim vas dodajte ove uslove odnosno nagrade u prvi post ;)
Image
User avatar
MTG gamer
Posts: 102
Joined: Sun Feb 17, 2008 12:55 am

Re: Bitno obavestenje!

Post by MTG gamer »

Evo ovako. Ideja za "padobrance" jeste bila intrigntna, medjutim sto se tice lige, ona je organizovana da cilja ozbiljniju grupu srednje kompetitivnih do kompetitivnih igraca koji zele ucestalo da igraju MTG. Igraca koji zele da ovom hobiju posvete svoje vreme i novac. Ja razumem da neki igraci trenutno nemaju kompetitivne spilove i/ili ne zele, ne mogu da naprave iste i zele da igraju samo draftove. Za to sluzi FNM koji ce pored "NIM" lige biti regularno odrzavani u klubu C22 (za detaljnije informacije oko FNM-a kontaktirajte klub). Pored toga mozete se igrati i 10land draftova ako volite (takodje, kontaktirajte klub). Sto se mene tice, ja mogu ljudima da pomognem oko nabavke pojedinih karata za spilove - sto od mene, sto da ih uputim na onoga ko to mozda ima. Sto se lige tice, ona je takva kakva jeste sa svojim pravilima i za sada ce ostati takva... Vintertid-e, frankie, momci sto se vas tice ja znam da je nezgodno na pocetku, ali liga nece trajati samo jedan mesec. Ona je tu da ostane i kada napravite deckove prikljucicete nam se ;) To vazi i za ostale naravno!

ps. Sada kada je izrotirao T2 ima dosta spilova koji nisu preterano skupi (vampiri, mono red i td.). Posle vikenda izlaze i deck liste na starcity games-u za one koji vole da net-deckuju :) Ako ima zainteresovanih mozemo ovde da postujemo i neke jeftinije deck liste pa da znate sta da jurite...
Vintertid
Posts: 143
Joined: Wed Jul 13, 2005 11:22 am

Re: Bitno obavestenje!

Post by Vintertid »

ok, nema veze za ligu. Da li ovo znaci da non-ligue igraci mogu da ucestvuju u draftu kad ga budete organizovali ili ne?
Comicus
Posts: 18
Joined: Mon May 14, 2007 4:00 pm

Re: Bitno obavestenje!

Post by Comicus »

Vintertid wrote:ok, nema veze za ligu. Da li ovo znaci da non-ligue igraci mogu da ucestvuju u draftu kad ga budete organizovali ili ne?
Ne. Non-league igraci ne mogu da ucestvuju na ligaskim draftovima, ali to im nista nece smetati da ucestvuju na fnm draftovima koji bi trebalo da budu redovno organizovani.
User avatar
MTG gamer
Posts: 102
Joined: Sun Feb 17, 2008 12:55 am

Re: Bitno obavestenje!

Post by MTG gamer »

Bas tako :wink:
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: Bitno obavestenje!

Post by gile »

Comicus wrote:
Vintertid wrote:ok, nema veze za ligu. Da li ovo znaci da non-ligue igraci mogu da ucestvuju u draftu kad ga budete organizovali ili ne?
Ne. Non-league igraci ne mogu da ucestvuju na ligaskim draftovima, ali to im nista nece smetati da ucestvuju na fnm draftovima koji bi trebalo da budu redovno organizovani.
Ovo je bas glupo
Umesto da zelite da bude sto vise ljudi vi ogranicavate ko moze da igra....
Neka ljudi koji ne igraju ligu placaju vise ili nesto ali reci im da ne mogu da igraju bas je glupo.
to be or not to be.....that is a question...now
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Bitno obavestenje!

Post by SerbZmaj »

'Dzoin D Lig'
Comicus
Posts: 18
Joined: Mon May 14, 2007 4:00 pm

Re: Bitno obavestenje!

Post by Comicus »

Ligaski draft ce biti samo jednog dana u mesecu. Svi ostali dani su otvoreni za neverovatna uzbudjenja koja nudi draftovanje. Mozemo da igramo dvadeset i kusur dana u mesecu. To je sjajna ponuda. Treba da se pusti na Top Shop-u.
E Gile, srecan ti nerodjendan! O:)
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Bitno obavestenje!

Post by SerbZmaj »

Gde su kolaci!
Comicus
Posts: 18
Joined: Mon May 14, 2007 4:00 pm

Re: Bitno obavestenje!

Post by Comicus »

SerbZmaj wrote:Gde su kolaci!
A gde je znak pitanja? (?) Medicina ne uci pravopisu. 8)
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: Bitno obavestenje!

Post by gile »

Comicus wrote:Ligaski draft ce biti samo jednog dana u mesecu. Svi ostali dani su otvoreni za neverovatna uzbudjenja koja nudi draftovanje. Mozemo da igramo dvadeset i kusur dana u mesecu. To je sjajna ponuda. Treba da se pusti na Top Shop-u.
E Gile, srecan ti nerodjendan! O:)
Samo da odgovorim ovoj individui koja se naziva comicus a koja ne znam ko je....
Liga je za gejeve i homosexualce i zato ne zelim da je igram(jer nisam gay i homosexualac prim dr.mr.zr),pa ponekada zelim da odigram neki draft sa prijateljima kao sto je roderik,vintertid,onaj mali sto kopa nos i to posle jede....
Zato tebi individuo zelim sve najgore u zivotu i bacam ovu kletvu na tebe-da Bog da otkrio da ti je krle neki rod....
to be or not to be.....that is a question...now
Vintertid
Posts: 143
Joined: Wed Jul 13, 2005 11:22 am

Re: Bitno obavestenje!

Post by Vintertid »

E jednom i ja da se slozim sa giletom. jeste vam gej liga totalno. MTG je definitivno mrtav u Srbiji. Zar covek ne moze da ocekuje da je moguce da se skupi 8 odraslih ljudi da odigra normalan draft subotom, bez ikakvih ogranicenja da mora da pripada nekoj infantilnoj virtualnoj organizaciji (alo, imate preko 20 godina, pobogu ljudi!) poput lige ili gilde (c'mon) hermeticki ogranicenoj pravilima da mora neko mora da dubi na trepavicama da bi ucestvovao???

puno turnira + karte dostupne + ljudi normalni ---> novi igraci ---> vise para za klubove ---> vise klubova ---> veci turniri ---> jaca MTG scena

nema turnira ---> nema karata --> nema novih igraca ---> stari igraci ne trose dovoljno para ---> klubovi propadaju ---> nema klubova ---> nema MTG-a


***svi znamo da FNM draft niko ne igra, ne moz' da skupis 8 igraca. Na jebeni release draft niko nije dosao dva dana.

Sa ovakvom ligom imate utehu, nema nas mnogo (12) ali smo makar oterali sve koji bi mogli da igraju bolje od nas.
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: Bitno obavestenje!

Post by gile »

Vintertid wrote:E jednom i ja da se slozim sa giletom. jeste vam gej liga totalno. MTG je definitivno mrtav u Srbiji. Zar covek ne moze da ocekuje da je moguce da se skupi 8 odraslih ljudi da odigra normalan draft subotom, bez ikakvih ogranicenja da mora da pripada nekoj infantilnoj virtualnoj organizaciji (alo, imate preko 20 godina, pobogu ljudi!) poput lige ili gilde (c'mon) hermeticki ogranicenoj pravilima da mora neko mora da dubi na trepavicama da bi ucestvovao???

puno turnira + karte dostupne + ljudi normalni ---> novi igraci ---> vise para za klubove ---> vise klubova ---> veci turniri ---> jaca MTG scena

nema turnira ---> nema karata --> nema novih igraca ---> stari igraci ne trose dovoljno para ---> klubovi propadaju ---> nema klubova ---> nema MTG-a


***svi znamo da FNM draft niko ne igra, ne moz' da skupis 8 igraca. Na jebeni release draft niko nije dosao dva dana.

Sa ovakvom ligom imate utehu, nema nas mnogo (12) ali smo makar oterali sve koji bi mogli da igraju bolje od nas.
Boldove stvari su najbitnije molim lepo
:D
to be or not to be.....that is a question...now
Comicus
Posts: 18
Joined: Mon May 14, 2007 4:00 pm

Re: Bitno obavestenje!

Post by Comicus »

U klubu C22 se draft organizuje skoro svake nedelje. Jedini problem su bili busteri (kojih cesto nema), a volja da se igra draft postoji. Ja ne vidim kako je to magic mrtav kada znam da se busteri(kad ih ima) redovno otvaraju i da se igra bilo draft bilo 10land. Sve je to na low levelu, ali je zato liga i napravljena da bi se stvar malo pokrenula. Taj koncept ce da prouzrokuje to da ce se svake subote igrati magic. Sada se igra samo petkom. A vas dvojica (Vinter i Gile) se javite za sledeci petak ukoliko ste zainteresovani za draft i igracemo ga. Mi smo se u petak lepo igrali: 8 ljudi, 3 runde, hrana, pice, prisustvo superstara Velikog Mojsija, kao i novih nada Extra Tjudora i Raje Maticica. Rajo je turnir osvojio i time stekao pravo da prvi pikuje sto je znalacki iskoristio tako sto je uzeo foilovani Misty Rainforest.
Jos jednom - Magic se igra i bez lige, ali vas nema! Mozda niste bili obavesteni, ali Ratko Mladic je u tu sa nama, lukavo maskiran u planeswalkera.
@gile Krle i ja jesmo rod, samo je on pojeo zajednicku rodbinu, pa se onda to ne uocava tako lako. BTW ne moras da krijes svoje gay sklonosti, ovo je slobodna zemlja, mozda te istamburaju neke cike sa bradom, ali ne obaziri se na izgubljen zub ili dva, nastavices da pevas, a pesma ce nas spasiti.
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Re: Bitno obavestenje!

Post by Whatevaaa »

wtf kakvo je ovo pickarsko prepucavanje?
Dajte ulozite makar malo energije da bude intresantije :-/
Fiki: nisi gledao
Fiki: guide to strap-on sex?
Fiki: jako je dobro
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Bitno obavestenje!

Post by SerbZmaj »

Lepo je Comicus objasnio, liga je i pokrenuta sa ciljem da se pospesi magic, poveca broj ljudi, da budu redovni turniri. Nema veze sa izdvajanjem itd.
To sto nije bilo ljudi na releasu u wd, mislim da su za to odgovorni neki drugi faktori a i to je sasvim druga tema.
User avatar
BB
Posts: 273
Joined: Sun Apr 03, 2005 10:05 am
Location: novi sad

Re: Bitno obavestenje!

Post by BB »

Ne mogu da verujem, da se neko zaista trudi ok MTGa,
i nađe se neko da ga hejtuje...
Image

Happy Devil on MODO
Bbajgo @ TWITTER
Chuck Norris
Posts: 516
Joined: Sun Apr 06, 2008 1:23 pm

Re: Bitno obavestenje!

Post by Chuck Norris »

Comicus wrote:U klubu C22 se draft organizuje skoro svake nedelje. Jedini problem su bili busteri (kojih cesto nema), a volja da se igra draft postoji. Ja ne vidim kako je to magic mrtav kada znam da se busteri(kad ih ima) redovno otvaraju i da se igra bilo draft bilo 10land. Sve je to na low levelu, ali je zato liga i napravljena da bi se stvar malo pokrenula. Taj koncept ce da prouzrokuje to da ce se svake subote igrati magic. Sada se igra samo petkom. A vas dvojica (Vinter i Gile) se javite za sledeci petak ukoliko ste zainteresovani za draft i igracemo ga. Mi smo se u petak lepo igrali: 8 ljudi, 3 runde, hrana, pice, prisustvo superstara Velikog Mojsija, kao i novih nada Extra Tjudora i Raje Maticica. Rajo je turnir osvojio i time stekao pravo da prvi pikuje sto je znalacki iskoristio tako sto je uzeo foilovani Misty Rainforest.
Jos jednom - Magic se igra i bez lige, ali vas nema! Mozda niste bili obavesteni, ali Ratko Mladic je u tu sa nama, lukavo maskiran u planeswalkera.
@gile Krle i ja jesmo rod, samo je on pojeo zajednicku rodbinu, pa se onda to ne uocava tako lako. BTW ne moras da krijes svoje gay sklonosti, ovo je slobodna zemlja, mozda te istamburaju neke cike sa bradom, ali ne obaziri se na izgubljen zub ili dva, nastavices da pevas, a pesma ce nas spasiti.
mislim sta reci e :applause: :applause: :applause:

@bajgo da bas jadno...
"evo ga leopaR iz magle!!"

evo tebi zombie goliath iz goliatha!

http://www.badgerbadgerbadger.com/

BURNMILL!!

Dusan Trump Galovic
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: Bitno obavestenje!

Post by gile »

Comicus wrote:U klubu C22 se draft organizuje skoro svake nedelje. Jedini problem su bili busteri (kojih cesto nema), a volja da se igra draft postoji. Ja ne vidim kako je to magic mrtav kada znam da se busteri(kad ih ima) redovno otvaraju i da se igra bilo draft bilo 10land. Sve je to na low levelu, ali je zato liga i napravljena da bi se stvar malo pokrenula. Taj koncept ce da prouzrokuje to da ce se svake subote igrati magic. Sada se igra samo petkom. A vas dvojica (Vinter i Gile) se javite za sledeci petak ukoliko ste zainteresovani za draft i igracemo ga. Mi smo se u petak lepo igrali: 8 ljudi, 3 runde, hrana, pice, prisustvo superstara Velikog Mojsija, kao i novih nada Extra Tjudora i Raje Maticica. Rajo je turnir osvojio i time stekao pravo da prvi pikuje sto je znalacki iskoristio tako sto je uzeo foilovani Misty Rainforest.
Jos jednom - Magic se igra i bez lige, ali vas nema! Mozda niste bili obavesteni, ali Ratko Mladic je u tu sa nama, lukavo maskiran u planeswalkera.
@gile Krle i ja jesmo rod, samo je on pojeo zajednicku rodbinu, pa se onda to ne uocava tako lako. BTW ne moras da krijes svoje gay sklonosti, ovo je slobodna zemlja, mozda te istamburaju neke cike sa bradom, ali ne obaziri se na izgubljen zub ili dva, nastavices da pevas, a pesma ce nas spasiti.
E ovako comy dragi frende prvo kaze se Gile i Vinter jer sam ja ipak stariji po stazu...
A ondak ja recimo za taj draft nisam znao?
E sada zasto nisam znao?
Zato sto nemam vremena da svaki dan idem u klub a u pasulj jos nisam naucio da gledam mada bi trebao da naucim obv....
Da se lepo stavilo na forum ili negde reklo bilo bi super
Evo ti comy svaki cledeci put posto si tako dobro obavesten jelte stavi na forum kada je draft i ja cu doci i mislim da ce vinter doci da vam objasni zasto je on sjajan mladi igrac u usponu.
A sto se tice mladjanih tjude i raje pa oni su vec poznati od ranije,oni su mlada uzdanica,celicna krila srpskog mtga i meni je drago sto ih imamo u nasim redovima.
A sto se tice lige super igrajte kako mislite da treba ja sam rekao svoje misljenje i smatram da je bolje al ako se vi ne slazete sa mnom super gz,ja ligu necu da igram,neka igra ko oce,sve najbolje.
A sada vi novosadjani molim vas tisina jer kada se vi prozivate sa vasim izuzetnim forama niko vam nista ne kaze plus vam se niko ne ubacuje i kvari vam zezanje.
Zato pustite comija i mene da se segacimo jer se nama to svidja....
I da comy cim ti izadjes iz ormana eto mene za tobom!!!!!
to be or not to be.....that is a question...now
Mare
Posts: 115
Joined: Sun Dec 07, 2008 4:47 pm

Re: Bitno obavestenje!

Post by Mare »

gile wrote:
Comicus wrote:U klubu C22 se draft organizuje skoro svake nedelje. Jedini problem su bili busteri (kojih cesto nema), a volja da se igra draft postoji. Ja ne vidim kako je to magic mrtav kada znam da se busteri(kad ih ima) redovno otvaraju i da se igra bilo draft bilo 10land. Sve je to na low levelu, ali je zato liga i napravljena da bi se stvar malo pokrenula. Taj koncept ce da prouzrokuje to da ce se svake subote igrati magic. Sada se igra samo petkom. A vas dvojica (Vinter i Gile) se javite za sledeci petak ukoliko ste zainteresovani za draft i igracemo ga. Mi smo se u petak lepo igrali: 8 ljudi, 3 runde, hrana, pice, prisustvo superstara Velikog Mojsija, kao i novih nada Extra Tjudora i Raje Maticica. Rajo je turnir osvojio i time stekao pravo da prvi pikuje sto je znalacki iskoristio tako sto je uzeo foilovani Misty Rainforest.
Jos jednom - Magic se igra i bez lige, ali vas nema! Mozda niste bili obavesteni, ali Ratko Mladic je u tu sa nama, lukavo maskiran u planeswalkera.
@gile Krle i ja jesmo rod, samo je on pojeo zajednicku rodbinu, pa se onda to ne uocava tako lako. BTW ne moras da krijes svoje gay sklonosti, ovo je slobodna zemlja, mozda te istamburaju neke cike sa bradom, ali ne obaziri se na izgubljen zub ili dva, nastavices da pevas, a pesma ce nas spasiti.
E ovako comy dragi frende prvo kaze se Gile i Vinter jer sam ja ipak stariji po stazu...
A ondak ja recimo za taj draft nisam znao?
E sada zasto nisam znao?
Zato sto nemam vremena da svaki dan idem u klub a u pasulj jos nisam naucio da gledam mada bi trebao da naucim obv....
Da se lepo stavilo na forum ili negde reklo bilo bi super
Evo ti comy svaki cledeci put posto si tako dobro obavesten jelte stavi na forum kada je draft i ja cu doci i mislim da ce vinter doci da vam objasni zasto je on sjajan mladi igrac u usponu.
A sto se tice mladjanih tjude i raje pa oni su vec poznati od ranije,oni su mlada uzdanica,celicna krila srpskog mtga i meni je drago sto ih imamo u nasim redovima.
A sto se tice lige super igrajte kako mislite da treba ja sam rekao svoje misljenje i smatram da je bolje al ako se vi ne slazete sa mnom super gz,ja ligu necu da igram,neka igra ko oce,sve najbolje.
A sada vi novosadjani molim vas tisina jer kada se vi prozivate sa vasim izuzetnim forama niko vam nista ne kaze plus vam se niko ne ubacuje i kvari vam zezanje.
Zato pustite comija i mene da se segacimo jer se nama to svidja....
I da comy cim ti izadjes iz ormana eto mene za tobom!!!!!
A evo ga i smajli :D :D :D :D :D
Vintertid
Posts: 143
Joined: Wed Jul 13, 2005 11:22 am

Re: Bitno obavestenje!

Post by Vintertid »

gile wrote: E ovako comy dragi frende prvo kaze se Gile i Vinter jer sam ja ipak stariji po stazu...
Stariji i po stazu i po stasu :mrgreen:


sto se tice gledanja u pasulj, tu je Gile sasvim u pravu: kad je draft, pa makar i FNM, zasto vas mrzi DA STAVITE JEBENO OBAVESTENJE NA FORUM ??!! to je pola minute truda. ne zivim u bg, ne svracam u klubove, ne nameravam da svracam ako ne znam da se turnir organizuje, mnogo mi je vremena izgubljeno kad se desi kao sto se desilo da dodjem na jebeni release draft u WD i da se niko drugi nije pojavio. Koje su sanse onda da se neko pojavi za FNM draft???
Comicus
Posts: 18
Joined: Mon May 14, 2007 4:00 pm

Re: Bitno obavestenje!

Post by Comicus »

Javicu organizatorima da ubuduce stavljaju obavestenja na forum.
So we have a deal bitches. Why do little girls have to be such bitches? :twisted:
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Bitno obavestenje!

Post by SerbZmaj »

Hocete i papuce da vam donesem kada ujutru ustanete!!!
I ja sam bio besan kada odem u klub i nema nista od turnira ali ja nisam besnio na igrace nego na organizatore turnira, radnika ili koga vec... ( Mislim ovo besan je malo preuvelicano :) )
Uzmem brojeve telefona pa zovem ljude da vidim hoce li biti turnira itd...A zasto?
Zasto bi Comi ili bilo ko drugi sem organizatora stavljao obavestenje?
Par nas se cuje, naravno, i iscimamo ljude za koje znamo da igraju ako ima neki turnir.
Da li treba neko da gleda u pasulj da li vi igrate magic ili ne!
Koliko ja znam i na prerelease-u je naspomenuto da se odrzavaju turniri, kada i kako se dogovorimo, u klubu C22.
Evo Zeljko se iscimao i javljao ljudima oko lige bas zato da bi imali redovne turnire, sto vise ljudi itd.
Izvinite ali ispada: neka mi sve serviraju i organizuju ostali igraci a ja cu opet da pljujem! Javite se, posaljete poruku, preko foruma, sms...Nadjite broj telefona, pitajte Acu ili Duleta ili koga vec da li ce biti turnir, pa to i ja isto radim.
A Gile lupa, zna i sam da se skupimo i draftujemo povremeno, pa ni meni nisu javili pre neki dan ( valjda se boje da ih ne dominiram opet :mrgreen: )
Uopste ne vidim razloga za ovakve pisanije. Ljudi vazno je da se igramo :mrgreen:
Locked

Return to “MtG: Opšta rasprava”