Worlds 2009 Rim

Sve o ovoj kartičnoj igri...

Moderator: Moderators

User avatar
Snake
Posts: 159
Joined: Fri Jan 14, 2005 9:21 pm
Location: Pazi da ti ne kazem...

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Snake »

Ove rasprave su postale kao hrana bez zachina, totalno klot...

Andy, ja razumem da ti poshtujesh mtg proove i sve, ali je realna chinjenica da su vetjina njih totalni idioti, i ne treba Ph D da bi to konstatovao bilo ko ko gleda magic iz down to earth perspektive... Nisu oni bog zna kakvi, svako mozhe da ih pobedi (tipa kada je Vlada O pobedio Kai Budde-a na svetskom xD ) samo shto oni mnogo vishe prosipaju teorija umesto da se bave praktichnim delom, a to nervira malo... Imamo mi dobre primere i u nashoj mtg zajednici kako vrsni teoretichari ispushe konstantno zato shto je neko igrao rouge deck, a oni testirali matchupove protiv top 8 sa poslednjeg velikog turnira od jutra do sutra...
Tkd je Karsten i po meni ispao tenkre, zajebavao se zato shto ga je ispushio na t2 prvi dan i to je to... Mislish da bi taj dek igrao da je ishao 7-0 na t2?
Sve u svemu, sumarum je da je Jund deck to beat, igratjemo se ponovo situacije Ravager, Pig Red i T&N i eto :P A onda tje da naprave Ravnicu 2 i svima tje nam biti veselo xD
Image
So Damnation sucks where Wrath of God blows, but both of them rock
Aman wrote:Marvo citaj pravila, mrzi me da brisem vase male pogane postove...
kisici decacima
po guzici devojcicama
User avatar
BB
Posts: 273
Joined: Sun Apr 03, 2005 10:05 am
Location: novi sad

Re: Worlds 2009 Rim

Post by BB »

Snake wrote:Ove rasprave su postale kao hrana bez zachina, totalno klot...

Andy, ja razumem da ti poshtujesh mtg proove i sve, ali je realna chinjenica da su vetjina njih totalni idioti, i ne treba Ph D da bi to konstatovao bilo ko ko gleda magic iz down to earth perspektive... Nisu oni bog zna kakvi, svako mozhe da ih pobedi (tipa kada je Vlada O pobedio Kai Budde-a na svetskom xD ) samo shto oni mnogo vishe prosipaju teorija umesto da se bave praktichnim delom, a to nervira malo... Imamo mi dobre primere i u nashoj mtg zajednici kako vrsni teoretichari ispushe konstantno zato shto je neko igrao rouge deck, a oni testirali matchupove protiv top 8 sa poslednjeg velikog turnira od jutra do sutra...
Tkd je Karsten i po meni ispao tenkre, zajebavao se zato shto ga je ispushio na t2 prvi dan i to je to... Mislish da bi taj dek igrao da je ishao 7-0 na t2?
Sve u svemu, sumarum je da je Jund deck to beat, igratjemo se ponovo situacije Ravager, Pig Red i T&N i eto :P A onda tje da naprave Ravnicu 2 i svima tje nam biti veselo xD
Ponovo nije samo da postoje tri decka......
A Karsten je i rekao da ako bude loše prošao ići će sa hajlenderom na ext.
Kontam da je to wizardima bilo zabavno jer su napravili deck tech...
Image

Happy Devil on MODO
Bbajgo @ TWITTER
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Whatevaaa »

lol @ ceo thread, pocev sa banovanjem korisnika vec jako neaktivnog foruma, do toga da andy zheli da sve bude logicki izvedeno
Andy ja naravno nemam nista protiv tebe ali mi nije stalo do toga da tebe ili bilo koga ubedim da sam ja u pravu. Zato i ne iznosim step by step analizu mog misljenja, vec jednostavno moje kratko misljenje.
Fiki: nisi gledao
Fiki: guide to strap-on sex?
Fiki: jako je dobro
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Whatevaaa »

@ megabaja bash si faca posto mozes da nas banujes
Fiki: nisi gledao
Fiki: guide to strap-on sex?
Fiki: jako je dobro
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Andy »

Whatevaaa wrote:lol @ ceo thread, pocev sa banovanjem korisnika vec jako neaktivnog foruma, do toga da andy zheli da sve bude logicki izvedeno
Andy ja naravno nemam nista protiv tebe ali mi nije stalo do toga da tebe ili bilo koga ubedim da sam ja u pravu. Zato i ne iznosim step by step analizu mog misljenja, vec jednostavno moje kratko misljenje.
Ok, poštujem.

Uzgred, da ne bi zastranili previše sa temom, bilo bi kul kada bi neko od naših napisao mali raport iz Rima...
User avatar
Galovic
Posts: 261
Joined: Tue Apr 08, 2008 10:00 am
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Galovic »

ua za mega baju... brate
ostavi nas da se polivamo kao sto to radimo i uživo...
mislim... ceda on regjular bejsis flesuje kitu i bulju na svim turnirima i ne vidim sta je probčem ako malo psuje ili sta vec...

i meni je neko izbrisao (ili nisam dobro kliknuo nesto, jer sam bio uber pijan....) post u kojem sam iznapusavao sibula jako jer nije isao u rim jer nije ni predao papire za vizu....


brate mojne da se pravis tu kao neki finac jer su ljudi ovde svi fini samo imaju malo iščašen smisao za humor koji podrazumeva i malo kurčine ili pak kurčića u mom slučaju jer imam mali penis!

dodao bih da je recimo whateva jako fin i kulturan i biće doktor nauka u 26. godini... jel tako pičketino votevarska?
to je samo šala, ne kažem ni da je ok čak ali banovanje i brisanje... ma daj...
to je ok kada neko zaista nekoga vređa...

ja predlažem da ako se ova tortura nastavi otvorimo novi forum....

joj gile molim te se oglas hitno!!!!!
MTGO: portugalovic
Image
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: Worlds 2009 Rim

Post by gile »

Oglas
to be or not to be.....that is a question...now
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Megabaja »

Nazivanje drugih clanova foruma pogrdnim imenima, kao i pominjanje njihovih porodica, je izgleda ne samo u redu nego se i propagira od strane moderatora
korisceni izrazi su vec pomenuti na temi u internoj komunikaciji... tu su samo da bi ciljnoj grupi olaksali razumevanje poente.
bash si faca posto mozes da nas banujes
da. imam i mac.
Image

@Galović i svi ostali koji se slažu sa njim:

Problem je u tome sto nije pristojno, a nije ni suptilno. Novi ljudi koji posete ovaj deo foruma ostaju zgranuti kada procitaju neke od tema, a stari igraci mtg-a ne prepoznaju sopstveni deo foruma. Dok se nekolicina vas zajebava, ljudi sa strane se nece usuditi da napisu post na forumu. Time unistavate ovaj ionako mali hobi. Vase ponasanje ne poklapa se sa forumskim pravilima - i sada se nalazite na putu izbora - a) ponasacete se kao kulturna zajednica, i b) jednostavno cete nestati.
Do ovoga ne bi ni doslo da ste citali pravila foruma na koji se uclanjujete
Megabaja 22.05.2005. wrote::arrow: Molim sve clanove da, ako se vec prozivaju sa drugima (sto ja inace potpuno odobravam), to cine na kulturan nacin. Dolazim s' vremena na vreme u situaciju da neke poruke brisem, sto ne zelim da radim, i stoga vas molim jos jednom da budete suptilni. :!:

Treba sve do jednog da vas bude sramota sto ste spali na to da su vam psovke postale deo svakodnevnog neobaveznog razgovora sa prijateljima i sto se osecate dobro ako nekoga uvredite.


PS
Čepa je banovan na nedelju dana zbog nepostovanja administratora. Galović je banovan na tri dana zbog psovanja.
Naredne kazne biće drastičnije.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
dd fan
Posts: 68
Joined: Fri Mar 30, 2007 1:02 pm

Re: Worlds 2009 Rim

Post by dd fan »

Banovao je Galovica! 8O Micko? :)
dd_fan on MTGO
User avatar
Krle
Prince of Belgrade
Posts: 172
Joined: Sun Aug 06, 2006 1:49 am
Location: Beograd

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Krle »

Out here in the New Frontier there is a new sheriff in town:

http://www.youtube.com/watch?v=VWOA1TtK2YY


:-({|= :-({|=
“The events which transpired five thousand years ago;
Five years ago or five minutes ago, have determined
what will happen five minutes from now; five years
From now or five thousand years from now.
All history is a current event.” -Dr. John Henrik Clarke (sic)
User avatar
BB
Posts: 273
Joined: Sun Apr 03, 2005 10:05 am
Location: novi sad

Re: Worlds 2009 Rim

Post by BB »

dd fan wrote:Banovao je Galovica! 8O Micko? :)
Galivić banovan :O

Lol, koliko košta ovaj forum? :)

@ Megabaja

Sada ste krenuli da banujete posle svih ovih godina....
Samo nemojte dirati Himena i sve je uredu, moć sive lobanje!!!!

Ako neko ima mali penis, jer je to pcovanje?
Image

Happy Devil on MODO
Bbajgo @ TWITTER
Micko
Posts: 76
Joined: Thu Jun 12, 2008 8:33 am

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Micko »

Megabaja wrote:
Nazivanje drugih clanova foruma pogrdnim imenima, kao i pominjanje njihovih porodica, je izgleda ne samo u redu nego se i propagira od strane moderatora
korisceni izrazi su vec pomenuti na temi u internoj komunikaciji... tu su samo da bi ciljnoj grupi olaksali razumevanje poente.

bash si faca posto mozes da nas banujes


da. imam i mac.

@Galović i svi ostali koji se slažu sa njim:

Problem je u tome sto nije pristojno, a nije ni suptilno. Novi ljudi koji posete ovaj deo foruma ostaju zgranuti kada procitaju neke od tema, a stari igraci mtg-a ne prepoznaju sopstveni deo foruma. Dok se nekolicina vas zajebava, ljudi sa strane se nece usuditi da napisu post na forumu. Time unistavate ovaj ionako mali hobi. Vase ponasanje ne poklapa se sa forumskim pravilima - i sada se nalazite na putu izbora - a) ponasacete se kao kulturna zajednica, i b) jednostavno cete nestati.
Do ovoga ne bi ni doslo da ste citali pravila foruma na koji se uclanjujete
Megabaja 22.05.2005. wrote::arrow: Molim sve clanove da, ako se vec prozivaju sa drugima (sto ja inace potpuno odobravam), to cine na kulturan nacin. Dolazim s' vremena na vreme u situaciju da neke poruke brisem, sto ne zelim da radim, i stoga vas molim jos jednom da budete suptilni. :!:

Treba sve do jednog da vas bude sramota sto ste spali na to da su vam psovke postale deo svakodnevnog neobaveznog razgovora sa prijateljima i sto se osecate dobro ako nekoga uvredite.
[/size]

PS
Čepa je banovan na nedelju dana zbog nepostovanja administratora. Galović je banovan na tri dana zbog psovanja.
Naredne kazne biće drastičnije.


1.
Administratore, ako drugi clanovi foruma u internoj komunikaciji nazivaju svoje bliske prijatelje neprimerenim imenima, i pozivaju ih na neprimerene radnje, to tebi nikako ne daje za pravo da im se tako obracas. :!:

2.
Sto se tice Banovanja Galovica, iskreno, ja ne verujem da se ovo desilo :)

Ugledni gradjanin, Finansijski stub zajednice, Brend manager Exita i direktor HNS-a ... ( ima li kraja njegovim titualama ) Banovan ? I to zbog koriscenja reci penis ( i radnji povezanih sa istim ) ???

Ako se ovo stvarno desilo, zamolio bih nadlezne za objasnjenje, a ako se nije desilo zamolio bih da se ne salite sa ovakvim stvarima :)


Takodje, vidim da je razlog cepinog bana " nepostovanje administratora "...
Znaci porediti administratora sa Hi men-om je nepostovanje administratora.
Na osnovu te logike ocekujem da Krle bude banovan uskoro jer je administratora nazvao Saber rider. :)

Da bismo izbegli ovakve situacije u buducnosti, zamolio bih administratora da nam dostavi spisak likova iz crtanih filmova koje, ako zelimo da izbegnemo ban, treba da ne pominjemo na forumu :)

Hvala :)
User avatar
Snake
Posts: 159
Joined: Fri Jan 14, 2005 9:21 pm
Location: Pazi da ti ne kazem...

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Snake »

/Pomno sedi sa kokicama i posmatra da li tje Yugi u ovoj epizodi natji srce u kartama i pobediti zlog charobnjaka ili tje zavrshiti u igrama senke kao Chepa i Galovitj. Ne daj se Yugi, veruj u srce u kartama!


Smorili ste za medalju, realno. Svi ti pochetnici koji se zgrazhavaju bi mogli da nauche da igraju Magic umesto da sede na forumu i da gledaju nashe rasprave. Ovo me totalno podsetja na fail pokushaj nashe drzhave da adaptira nash nachin studiranja bolonji, umesto da je obrnuto... Oke, psovke bi zbog "novih" ljudi mozhda trebalo smanjiti, ali nikome netje ispasti ochi zato shto je video jednu psovku...
Image
So Damnation sucks where Wrath of God blows, but both of them rock
Aman wrote:Marvo citaj pravila, mrzi me da brisem vase male pogane postove...
kisici decacima
po guzici devojcicama
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

Re: Worlds 2009 Rim

Post by gile »

Ovo je jedan od najglupljih topika svih vremena.
to be or not to be.....that is a question...now
Comicus
Posts: 18
Joined: Mon May 14, 2007 4:00 pm

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Comicus »

User avatar
BB
Posts: 273
Joined: Sun Apr 03, 2005 10:05 am
Location: novi sad

Re: Worlds 2009 Rim

Post by BB »

Da li je vama jasno, ako nema ovakvih topika da ljudi ništa neće pisati na forumu
Između hrvatske i worlda samo sam ja stavljao deckove na forum niko drugi ništa.
Tako da živeli ovakvi topici!!!
Image

Happy Devil on MODO
Bbajgo @ TWITTER
User avatar
turbo
Posts: 111
Joined: Mon Mar 11, 2002 2:55 pm
Location: Beograd, Trenutno ime zemlje u kojoj zivimo
Contact:

Re: Worlds 2009 Rim

Post by turbo »

BB wrote:Da li je vama jasno, ako nema ovakvih topika da ljudi ništa neće pisati na forumu
Između hrvatske i worlda samo sam ja stavljao deckove na forum niko drugi ništa.
Tako da živeli ovakvi topici!!!
I tvoj topik sa dekovima je bio i pracen i komentarisan i verujem dobro prihvacen. svaka aktivnost ce dovesti do neke reakcije, a diskusija ce povecati broja poseta i tra la la, ali niste li i sami primetili da su "tematski" komentari prilicno plitki i da se sve svodi na prozivanje? Super je ova diskusija pocela sa tim ko je koliko dobar dek napravio, da li su izbori za sb dobri ili ne, a onda se nastavilo po starom. Ovde svako ko je igrao mtg vise od 4m smatra da je neverovatno dobar. Spominjete Vladu i pobedu nad Kai Budde-om, pa Vlada je igrao na 2 svetska iz nekog razloga. Nije tesko uci u nas nacionalni tim, ali pokusajte da to uspete vise puta i pokusajte da to uradite kada postoji konkurencija koja ima dekove sa kojima je prethodno vezbala.

O Karstajnu... pa da li je bitno sta on treba da radi? Jel on svima bio idol i uzor pa vas je toliko razocarao. Uzeo da igra hajlender i sta sad... Meni je vece razocarenje sto Kai dolazi na turnire za koje se ne sprema. Ako si vec legenda necega, nemoj losim rezultatima kvariti sliku o sebi. Iz njegove perspektive (a magic nije profesionalni sport za koji ti treba kondicija i treniranje) ima apsolutno smisla da uradi tako nesto. Ima x prijatelja koje ce videti, nema presiju da mora ostvariti neki rezultat, mozda je oduvek zeleo da igra sa fun dekom na turniru. A nije svaki igrac pro. To sto stalno idu na turnire, bas kako je sinko zapazio i otisao predaleko (ispada da smo mi ovde svi genijalni igraci a na turu svi mentoli).... imaju stabilnu finansijsku situaciju, idu na svaki turnir, vezbaju sa odlicnim igracima, malo te uplase, malo ih (na jedom od 4 turnira) usere i eto.... t64. Ako ode na 10 GP godisnje, to su 3 solidna plasmana. Pa samo neko izrazito netalentovan nece biti solidan. Takvi uvek mogu postati pisci i kolumnisti i objasniti kako su u stvari neverovatno talentovani i prave odlicne dekove, ali im mesanje i napadanje ne ide najbolje.
Opet, da bi diskusija bila korisna, mozda je najbolje da bude malo sterilnija atmosfera, cisto da bi malo pricali o mtg-u. Znam da to malo stalnih posetilaca zeli da radi ovde, ali na nekim temama bi bilo dobro da bude tako. Objasnite svoj stav, pohvalite/pokudite neke poteze, dek ili sb, a potisnite potrebu da pokazete koliko ste mentalno domimantniji. Svi znamo da je ns>bg>srbija>usa>svet, pa je logicno da jedan amerikanac ne moze da se poredi sa nekim ko regularno igra sa nasim velicinama. Zarad onih koji jos uvek nisu tako dobri, budite plemeniti i podelite to sto znate (Galovic moze da deli i ono sto ima).
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Megabaja »

Image
@micko:
Mislim da ne shvatas situaciju decko. NEMA RASPRAVE! Mi odredjujemo pravila, i ako mi kazemo da nesto ne valja, onda ne valja, i o tome nema rasprave. Interna komunikacija je predstavljena kroz licne poruke - ako si nesto postovao na forumu, mestu javnog okupljanja, to prevazilazi internu komunikaciju i postaje javni stav. Ako si se u poruci pavijanima prepoznao... e, oko toga ne mogu da ti pomognem.
Mozda si se negde u razmisljanju zajebao i pomislio da ovde postoji demokratija? :-({|=
To sto ce neko tolerisati do odredjene granice vase primitivno ponasanje, takodje znaci da granica postoji - bili ste upozoreni da to ponasanje vise nije dozvoljeno, a nastavili ste sa tim - usledila je prigodna sankcija.
To sto su Milutin i Pera bili dobri prema vama, je proslo vreme - za vas u narednom periodu nece biti tolerancije. Dosta ste se ponasali kao gomila osnovaca.

@bajgo
Zao mi je sto nemate temu za pricu ili raspravu o MTGu... ali to nije razlog za vulgarne prozivke.

1. Sve neprikladne poruke (uvrede; pretnje...) će biti obrisane. Takođe i svi korisnički nalozi sa uvredljivim infomacijama (ime, potpis, ostale stavke korisničkog profila) će biti obrisani. Lični napadi i provokativni postovi nisu dozvoljeni. Odluka moderatora ili administratora je konačna u vezi ovih stvari.

13. Kršenje pravila foruma će biti sankcionisano odgovarajućim merama. Ponovljena kršenja pravila (pogotovo ako se dese posle opomene administratora/moderatora) završiće se zabranom pristupa forumu na određeni rok. Takođe, sve pretnje i vređanje administratora i moderatora će se završiti zabranom pristupa2 na određeni rok.
Image

Jel vam se ne svidja? Osecate nepravdu? Mislite da je negde drugde bolje? Od toga vas deli samo jedan klik. Pa, pa...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Micko
Posts: 76
Joined: Thu Jun 12, 2008 8:33 am

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Micko »

Megabaja wrote:
@micko:
Mislim da ne shvatas situaciju decko. NEMA RASPRAVE! Mi odredjujemo pravila, i ako mi kazemo da nesto ne valja, onda ne valja, i o tome nema rasprave. Interna komunikacija je predstavljena kroz licne poruke - ako si nesto postovao na forumu, mestu javnog okupljanja, to prevazilazi internu komunikaciju i postaje javni stav. Ako si se u poruci pavijanima prepoznao... e, oko toga ne mogu da ti pomognem.
Mozda si se negde u razmisljanju zajebao i pomislio da ovde postoji demokratija? :-({|=
To sto ce neko tolerisati do odredjene granice vase primitivno ponasanje, takodje znaci da granica postoji - bili ste upozoreni da to ponasanje vise nije dozvoljeno, a nastavili ste sa tim - usledila je prigodna sankcija.
To sto su Milutin i Pera bili dobri prema vama, je proslo vreme - za vas u narednom periodu nece biti tolerancije. Dosta ste se ponasali kao gomila osnovaca.

@bajgo
Zao mi je sto nemate temu za pricu ili raspravu o MTGu... ali to nije razlog za vulgarne prozivke.


1. Sve neprikladne poruke (uvrede; pretnje...) će biti obrisane. Takođe i svi korisnički nalozi sa uvredljivim infomacijama (ime, potpis, ostale stavke korisničkog profila) će biti obrisani. Lični napadi i provokativni postovi nisu dozvoljeni. Odluka moderatora ili administratora je konačna u vezi ovih stvari.

13. Kršenje pravila foruma će biti sankcionisano odgovarajućim merama. Ponovljena kršenja pravila (pogotovo ako se dese posle opomene administratora/moderatora) završiće se zabranom pristupa forumu na određeni rok. Takođe, sve pretnje i vređanje administratora i moderatora će se završiti zabranom pristupa2 na određeni rok.


Jel vam se ne svidja? Osecate nepravdu? Mislite da je negde drugde bolje? Od toga vas deli samo jedan klik. Pa, pa...


Moram priznati, a siguran sam da ce sve vecina na ovom forumu sloziti, da je ovo najgora moderacija ( administracija ) koju sam video u na bilo kom forumu :)

Ali u skladu sam politikom " nema rasprave, nema demokratije, samo moderatori smeju da psuju"
Megabaja wrote: @micko:
Mislim da ne shvatas situaciju decko. NEMA RASPRAVE! .....
Mozda si se negde u razmisljanju zajebao i pomislio da ovde postoji demokratija?
necu ulaziti u detalje :)

P.S Mislim da ni na jednom forumu ne postoji ovolika zelja moderatora da korisnici napuste forum :)
Last edited by Micko on Thu Nov 26, 2009 3:40 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Snake
Posts: 159
Joined: Fri Jan 14, 2005 9:21 pm
Location: Pazi da ti ne kazem...

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Snake »

Ja sam za autoritet, ali dude, ovo je bash pogreshan nachin, makar iz moje perspektive nepristrasnog posmatracha. To shto igramo magic ne znachi da smo nizha rasa or smthing


btw:
Megabaja wrote: @micko:
Mislim da ne shvatas situaciju decko. NEMA RASPRAVE!
Definitions of forum on the Web:
* a public meeting or assembly for open discussion

i malo bolje:


* a public meeting or assembly for open discussion
Image
So Damnation sucks where Wrath of God blows, but both of them rock
Aman wrote:Marvo citaj pravila, mrzi me da brisem vase male pogane postove...
kisici decacima
po guzici devojcicama
User avatar
BB
Posts: 273
Joined: Sun Apr 03, 2005 10:05 am
Location: novi sad

Re: Worlds 2009 Rim

Post by BB »

Megabaja wrote:Image
@micko:
Mislim da ne shvatas situaciju decko. NEMA RASPRAVE! Mi odredjujemo pravila, i ako mi kazemo da nesto ne valja, onda ne valja, i o tome nema rasprave. Interna komunikacija je predstavljena kroz licne poruke - ako si nesto postovao na forumu, mestu javnog okupljanja, to prevazilazi internu komunikaciju i postaje javni stav. Ako si se u poruci pavijanima prepoznao... e, oko toga ne mogu da ti pomognem.
Mozda si se negde u razmisljanju zajebao i pomislio da ovde postoji demokratija? :-({|=
To sto ce neko tolerisati do odredjene granice vase primitivno ponasanje, takodje znaci da granica postoji - bili ste upozoreni da to ponasanje vise nije dozvoljeno, a nastavili ste sa tim - usledila je prigodna sankcija.
To sto su Milutin i Pera bili dobri prema vama, je proslo vreme - za vas u narednom periodu nece biti tolerancije. Dosta ste se ponasali kao gomila osnovaca.

@bajgo
Zao mi je sto nemate temu za pricu ili raspravu o MTGu... ali to nije razlog za vulgarne prozivke.

1. Sve neprikladne poruke (uvrede; pretnje...) će biti obrisane. Takođe i svi korisnički nalozi sa uvredljivim infomacijama (ime, potpis, ostale stavke korisničkog profila) će biti obrisani. Lični napadi i provokativni postovi nisu dozvoljeni. Odluka moderatora ili administratora je konačna u vezi ovih stvari.

13. Kršenje pravila foruma će biti sankcionisano odgovarajućim merama. Ponovljena kršenja pravila (pogotovo ako se dese posle opomene administratora/moderatora) završiće se zabranom pristupa forumu na određeni rok. Takođe, sve pretnje i vređanje administratora i moderatora će se završiti zabranom pristupa2 na određeni rok.
Image

Jel vam se ne svidja? Osecate nepravdu? Mislite da je negde drugde bolje? Od toga vas deli samo jedan klik. Pa, pa...

OMG, pa ti si fenomenalan....
Sva moć koju imaš je opravdana.

Bio jednom jedan forum... Ljudi dolazili da se druže, šale, svađaju... Sve u svemu lepo mesto za ljude istih interesa.
Onda se pojavio MEGABAJA (kao što njegovo ime govori on je baja) i počeo svima da kvari zabavu, jer je on ipak Megabaja.
Svako ko mu se nije svide korišćenjem njegove moći je benovao na određen period...

Da li ti možeš da zamisliš koliko to retardirano izgleda što ti radiš? (bez vređanja ali OMG, STFU)
Image

Happy Devil on MODO
Bbajgo @ TWITTER
User avatar
Whatevaaa
Posts: 191
Joined: Wed Feb 18, 2004 9:10 pm
Location: NS

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Whatevaaa »

haha koji si ti moron brate baja
zar nemas nesto pametnije da radis?
Fiki: nisi gledao
Fiki: guide to strap-on sex?
Fiki: jako je dobro
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Megabaja »

korisnik whatevaaa banovan zbog vredjanja administraora.
korisnik bb banovan zbog vredjanja administratora.

mozemo da organizujemo i neko vidjanje uzivo, ako vam odgovara.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Micko
Posts: 76
Joined: Thu Jun 12, 2008 8:33 am

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Micko »

Sa obzirom da je tema gde se vodila slicna diskusija "misteriozno" nestala, dodacu ovo u ovu temu :)
lord warrior wrote:
arborsomniorum wrote:Ne znam sta mu bi
Sta mu je bilo? Mozda godine tolerisanja bahatog i primitivnog ponasanja?


Onog trenutka kada ste pri registraciji kliknuli na "I Agree" prihvatili ste pravila koja su propisana za CEO forum. Ne vidim zasto ljudi misle da je Magic sekcija izuzeta.
Kada smo kliknuli na agree ne secam se da je pisalo da:

1. Da ce moderatori nazivati korisnike pavijanima
Megabaja wrote: Pavijani, nije lepo psovati ....
2. Da ce moderatori pominjati porodice clanova foruma
Megabaja wrote: Srkanje budze ostavite za krug porodice...
3. Da ce moderatori da psuju, dok objasnjavaju clanovima foruma, da na ovom forumu nema demokratije
Megabaja wrote: Mozda si se negde u razmisljanju zajebao i pomislio da ovde postoji demokratija?
Mora da mi je to promaklo izmedju redova, pre nego sto sam stisnuo agree :)
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Megabaja »

posto ti je promaklo a sada si upoznat, mozes slobodno da odes. ili ti jos nesto nije jasno?

objasnjeno ti je na tvom nivou ponasanja, jer za bolje nisi.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Micko
Posts: 76
Joined: Thu Jun 12, 2008 8:33 am

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Micko »

Megabaja wrote:posto ti je promaklo a sada si upoznat, mozes slobodno da odes. ili ti jos nesto nije jasno?

objasnjeno ti je na tvom nivou ponasanja, jer za bolje nisi.
Eh to vredjanje korisnika od strane moderatora, kako karakteristicno za ovaj forum... :-({|=

Ti bajo bas imas problem sa samokontrolom?
Cim vidis da je neko nekulturan ne mozes da se suzdrzis da se ne spustis na njegov nivo ( ili cak mnogo nize ) ? :)
User avatar
Nikola
Posts: 126
Joined: Sat Sep 06, 2003 3:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Nikola »

Aj splitujte temu, nije ovde mesto toj raspravi.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: Worlds 2009 Rim

Post by lord warrior »

A koliko puta ste u skoli culi od ucitelja/nastavnika/profesora "Tako mozes da se ponasas kod kuce, ne ovde"?
Micko wrote:Ti bajo bas imas problem sa samokontrolom?
A vi sa autoritetom.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Snake
Posts: 159
Joined: Fri Jan 14, 2005 9:21 pm
Location: Pazi da ti ne kazem...

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Snake »

/Korisnik Snake josh uvek jede kokice i ne mozhe da veruje da josh uvek prati ovu temu u nadi da na nazivu "Worlds 2009 Rim" zapravo bude neshto spomenuto o svetskom...

A chisto da spomenem, onako offtopic (msm sad je vetj offtopic jer gledam prepucavanja poslednje 3 strane u pauzama odmaranja ochiju od Dragon Age: Originsa), predvidjam da tje burnmill biti dominantan na sledetju vetjem pt, gptu ili shta god da je, a da se igra t2 :D
Image
So Damnation sucks where Wrath of God blows, but both of them rock
Aman wrote:Marvo citaj pravila, mrzi me da brisem vase male pogane postove...
kisici decacima
po guzici devojcicama
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Megabaja »

ne, nemam problem sa samokontrolom, nego sa nevaspitanim korisnicima foruma.
mada, cini mi se da je problem vecinom resen.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Worlds 2009 Rim

Post by arborsomniorum »

E stvarno ste preterali. Pozdravljam vas, uspeli ste da sjebete Magic scenu. I bi li to vredno svega ovoga?
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: Worlds 2009 Rim

Post by lord warrior »

Megabaja wrote:mada, cini mi se da je problem vecinom resen.
Jos samo tebe da banujemo, i svi srecni i zadovoljni :D
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
Micko
Posts: 76
Joined: Thu Jun 12, 2008 8:33 am

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Micko »

lord warrior wrote:A koliko puta ste u skoli culi od ucitelja/nastavnika/profesora "Tako mozes da se ponasas kod kuce, ne ovde"?
Micko wrote:Ti bajo bas imas problem sa samokontrolom?
A vi sa autoritetom.
Samo sam hteo da vam skrenem paznju da moderator, koji korisnike naziva pavijanima, koji im kaze da srkanje budze ostave za krug svoje porodice, koji psuje.... nije bas najbolji izbor za moderatora, bez obzira na to sa koliko nekulturnim korisnicima ima posla :)

Takav nivo nekulture ne prilici ni korisnicima, a kamoli moderatorima.


Ali posto vidim da se ostali moderatori slazu i odobravaju takvo ponasnaje svojih kolega, mogu samo da zakljucim da se za mesto moderatora na ovom forumu nisu birani ljudi na osnovu znanja, kvaliteta pa cak i posedovanja osnova elementarne kulture vec:
Ili na osnovu prijateljskih veza sa osobom zaduzenom za izbor moderatora
Ili zbog toga sto se niko osim njih nije javio za moderatorski posao :)

Ako na ove dve prethodne strane, nijedan od moderatora stvarno nije primetio da je ponasanje nekih moderatora neprimereno... mislim da nema nacina kako im se moze skrenuti paznja :)

A posto moderatorima izgleda da je "sve u redu", onda sta da kazem nego "keep up the good work" :applause:
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: Worlds 2009 Rim

Post by lord warrior »

Ako na ove dve prethodne strane, nijedan od moderatora stvarno nije primetio da je ponasanje nekih moderatora neprimereno... mislim da nema nacina kako im se moze skrenuti paznja
Ili svi shvataju da problem lezi negde drugde?
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: Worlds 2009 Rim

Post by CHuPa »

:applause: za moderatore, :applause: za vlasnika, :applause: za sve ovde.

pocinje da mi se gadi da pratim forum. nisam neko ko je dobar magic-ovac, vise sam za zezanje ali banovanjem korisnika nista niste uradili niti cete. sto se tice ostalog burnmill ce da ugase ako ne u prvom expansionu onda u drugom nekim kartama :D

eh da banujte i mene sto sam aplaudirao, svima mislim.


bravo

p.s. za svaki sam vid fizickog obracuna sa bilo kime, kaze mi lekar da mi skida nivo stresa. dajte mi samo uputstva kada/gde/kako/ko/sta koristimo za dvoboj

:P
Last edited by CHuPa on Thu Nov 26, 2009 6:23 pm, edited 1 time in total.
Wanna play some shit !
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Megabaja »

korisnik BB banovan permanentno zbog kreiranja duplog naloga.

PS
pocinje da mi se gadi da pratim forum.
imas jak stomak. meni se vec odavno zgadilo da pratim MTG sekciju...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
CHuPa
Posts: 94
Joined: Wed Oct 12, 2005 10:57 pm
Location: just wanna to play
Contact:

Re: Worlds 2009 Rim

Post by CHuPa »

Megabaja wrote:korisnik BB banovan permanentno zbog kreiranja duplog naloga.

:applause:


edit:

ne. samo volim magic

p.s. moderatoru koji je djavo sa onim praznim prostorom ???? nisam pravio razmak (1 ili 2 entera) ????
Wanna play some shit !
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Worlds 2009 Rim

Post by arborsomniorum »

Megabajo, bb i galovic su dve osobe, ne postoji dupli nalog nijednog od njih. A stvarno je bzvz sada ostajati na ovom potforumu, kada je sada ovde Magic mrtav.
User avatar
Snake
Posts: 159
Joined: Fri Jan 14, 2005 9:21 pm
Location: Pazi da ti ne kazem...

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Snake »

arborsomniorum wrote:...uspeli ste da sjebete Magic scenu...
:lol: :lol: :lol:

Ne brini se, niko nije ukrao Duletu posao xD

A za burnmill tje verovatno biti neshto tipa reprint gaea's blessing or smthing :D
Image
So Damnation sucks where Wrath of God blows, but both of them rock
Aman wrote:Marvo citaj pravila, mrzi me da brisem vase male pogane postove...
kisici decacima
po guzici devojcicama
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Worlds 2009 Rim

Post by Megabaja »

gledaj me kako placem stefane. :-({|=
zapitaj se da li ste je uopste i zasluzili.

znam dobro ko je dusan galovic i znam dobro ko je boris bajgo.
i u admistrator logu vidim da korisnik bb ima dupli nalog.

@micko:
mene su odabrali ostali moderatori iz svojih razloga, a ne pojedinac. ti svakako nisi pozvan da to komentarises.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Locked

Return to “MtG: Opšta rasprava”