Trazi se GM!

Dungeons & Dragons je jedan od najpoznatijih i najpopularnijih frp sistema, d20/treća edicija su donele dosta izmena...

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Bojan Tiger Ace
Posts: 365
Joined: Sat Jun 30, 2012 9:38 pm

Trazi se GM!

Post by Bojan Tiger Ace »

Dakle imas na 4 i za sada je jedan od nas GM svoj prvi put tako da stvari nisu ugladjene.

Da stvar bude gora, svi ostali igraju prvi put!

Dakle, trazi se iskusan GM koji bi mogao da vodi sesije relativno cesto (recimo jednom nedeljno)...
User avatar
Cloud
Posts: 54
Joined: Wed Nov 02, 2011 9:42 am
Location: Herceg Novi
Contact:

Re: Trazi se GM!

Post by Cloud »

Hm ja bas pocinjem kapanju na engleskom 2e Ad&d (sa opciono bilo sta 1e) i mozda SRP 1e na srpskom. Online text based sa ooc Skype chatom.
User avatar
Bojan Tiger Ace
Posts: 365
Joined: Sat Jun 30, 2012 9:38 pm

Re: Trazi se GM!

Post by Bojan Tiger Ace »

Cloud wrote:Hm ja bas pocinjem kapanju na engleskom 2e Ad&d (sa opciono bilo sta 1e) i mozda SRP 1e na srpskom. Online text based sa ooc Skype chatom.
Ja sam zainteresovan i mislim da ce i ostali hteti.

Samo ces mi jos malo pojasniti termine "online text based sa ooc skype chatom ", pozz
User avatar
Cloud
Posts: 54
Joined: Wed Nov 02, 2011 9:42 am
Location: Herceg Novi
Contact:

Re: Trazi se GM!

Post by Cloud »

Ok izvinjavam se sto malko kasnim ali evo ga link https://app.roll20.net/campaigns/details/88852/storms trebaju mi wizardi i clerici za Ad&d mada mozda i rogue bi mogao da posluzi. Igramo tako sto se glavne radnje kucaju tj pisu, a vecina ostalih stvari se prica tj glasom se komunicira. Znaci rolovi i glavne akcije text a ostalo voice. Sve je na engleskom, ali ako neko hoce da igra na srpskom vodio bih SRP takodje tj po mojim pravilima slicno Ad&d-ju.
Locked

Return to “D&D”