Tri osnovne knjige

Dungeons & Dragons je jedan od najpoznatijih i najpopularnijih frp sistema, d20/treća edicija su donele dosta izmena...

Moderator: Moderators

Locked
aVg

Tri osnovne knjige

Post by aVg »

Cao ljudi, evo mene posle dugo dugo. Mozda mi je ovo i prvi post ali sta je tu je. Citam ja vas ovde cesto. Ja inace igrma MTG i od skoro sam krenuo da se rasputujem o D&D-u. I tako se ja raspitujem i sve lepo dok nisam dosao do cene. Posto praniram da igram sa drustvom koje takodje nema knjige to me sada muci. Posto vidim da ovde neki od vas imaju knjige da li mi mogu poslati one osnovne tri: Dungeon Master Guide v.3.5. - Mounster Manuel v.3.5. - Player Handbook v.3.5. Ako neko od vas moze da mi ih poslje neka mi posalje na maill, [email protected] ili neka mi posalje neki link za download. HVALA
Corion Darth

Post by Corion Darth »

Vidim da si poodavno poslao post, i ostao bez odgovora. Ja sam novi clan ovde ali nisam bas zelen(ali nisam ni veliki majstor [ = ) sto se tice dnd-a i dobro se secam kako mi je bilo kada sam pocinjao...... Evo ti koristan savet kako da dodjes do knjiga. Ako imas neki brzi vid pristupa netu sve sto treba da uradis jeste da pomocu nekog programa za share (torrent ili sl) pronadjes sta te zanima. Nacices mnogo vise knjiga nego sto trazis.... A ako ti to nista ne znaci,kupi jedan prazan dvd i pusti mail na [email protected] i ja cu ti narezati....
Pozzz
aVg

Post by aVg »

Lepo od tebe. Do sada sam nasao sve sto mi treba. Bas na taj naci koji si ti spomenuo.
Locked

Return to “D&D”