Mini D&D Game Day u Beogradu

Dungeons & Dragons je jedan od najpoznatijih i najpopularnijih frp sistema, d20/treća edicija su donele dosta izmena...

Moderator: Moderators

Locked
jednorog
Posts: 11
Joined: Sat Apr 22, 2006 4:32 pm

Mini D&D Game Day u Beogradu

Post by jednorog »

Dragi D&D-ovci,

1. aprila 2007. godine, odrzace se prolecni Mini D&D Game Day u Beogradu,
u klubu WD, Vojvode Milenka 44.

Dungeon masteri ce doci sa pripremljenim avanturama i svim sto je potrebno
za igranje.

Ucestvovanje je besplatno, potrebno je samo da se najavite Danijeli na
011/306-5090, i rezervisete sebi mesto kod nekog od Dungeon mastera.

Ukratko: Prolecni D&D Game Day , WD, Beograd, 1. aprila 2007. godine, pocetak u 13:00.
Prijavljivanje Danijeli na 011/306-5090.
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

bedak, hteo sam da dodjem al nisam mogao da stignem... kako je bilo ? neki moji ortaci su bili though...
User avatar
Sammael
Posts: 371
Joined: Mon Mar 18, 2002 9:52 pm
Location: Zvezdara

Post by Sammael »

Bilo je dobro. Vodili smo dva DM-a i ja, a došlo je petnaestak igrača. Svi smo vodili avanture koje smo sami pripremili i, koliko sam video, sve su bile različite po stilu i načinu vođenja.

U mojoj avanturi se družina sukobila s plemenom yuan-ti-a koji su obližnje selo ucenjivali i tražili od njih ljudske žrtve. Družina nije uspela da pobedi yuan-ti-e - verovatno zato što su ih napali frontalno, pa su morali odjednom da se sukobe sa svima. Samo jedan PC je poginuo, a drugi su uspeli da pobegnu. Bilo je par sjajnih momenata na sesiji, uključujući i taj što su (nedovoljno paranoidni) likovi otrovani yuan-ti otrovom iz insensa na večeri kod lokalnog trgovca - skoro mi nije uspelo da tako lepo prevarim družinu. :D Naravno, nesrećni trgovac je samo želeo da zaštiti svoju kćer koja je trebalo da bude žrtvovana tako što će umesto nje poslati 5 PC-a kao žrtve. Oprošteno mu je.

Kao i uvek, glavni problem bila je buka koju stvara taj broj igrača koji u isto vreme igraju u istoj prostoriji, ali znalo je da bude i gore...
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

e sad mi josh vishe bedak shto nisam bio tamo.... :) super fora, nema shta...

meni je najbolji frp bio (a posle sam video da je to knjishki) odma posle jednog frpa sa zlom druzhinom i gm nam je dao bash bash high lvl (zavrshili smo svi preko lvl 15) i sledetji frp smo mi ganjali te nashe zlotje sa paladin/cleric tipom ekipe...
User avatar
yrch
Posts: 103
Joined: Thu Jan 15, 2004 12:37 am

Post by yrch »

igrao sam kod Sammaela (pozdrav od Big T-a :D ), avantura je bila ok, party je bio malko neiskusan što se odrazilo na vreme igranja. kao što reče S, bilo je jako lepih momenata, naročito kada je sorcerer počeo da praši protivnike i viče " spržiću ih, sve ću ih zapaliti, AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!"....inače, sorcerer je momčić od nekih 10 godina, izuzetno piromanski raspoložen, izuzetno zabavan i izuzetno ubitačan (za yuan ti populaciju). sve u svemu, lepo iskustvo, nova poznanstva, promovisanje d&d-a...
aVENGER

Post by aVENGER »

Sammael wrote:Bilo je par sjajnih momenata na sesiji, uključujući i taj što su (nedovoljno paranoidni) likovi otrovani yuan-ti otrovom iz insensa na večeri kod lokalnog trgovca
Heh, ocigledno moram da se potrudim da iduci put igram josh paranoicnijeg lika. :D BTW, po meni neki od najboljih momenata sa session-a:
DM: Bacite INT check.
Dwarf Ranger & Halfling Cleric: *success*
DM: Ok, vas dvojica ste apsolutno ubedjeni da je on (pokazuje rukom na nedovoljno paranoicnog Rogue-a) sakrio neko oruzije na sebi.
I naravno:
Elven Fighter: Ja ispushtam graciozni elfocski borbeni poklic i napadam.
Dwarf Ranger: Graciozni elfovski borbeni poklic? (imitira elfa u naj-gay mogucem glasy) Predajte se, kad vas lepo molim!
Ostali: ROFL!
Pozdrav BigT-u i Sammael-u "Mr. Paranoia" Rogue-a. Nadam se da cemo opet imati prilike da igramo neshto zajedno. 8)
Last edited by aVENGER on Tue Apr 10, 2007 2:28 pm, edited 1 time in total.
aVENGER

Post by aVENGER »

Bah, double post.
Mind Uploader

Re: Mini D&D Game Day u Beogradu

Post by Mind Uploader »

Kada ce opet neki D&D day?
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Mini D&D Game Day u Beogradu

Post by Shark »

vala bash, otje opet prvi april?
mogli bi mozhda da organizujemo neki u Rikovom klubu? :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
Locked

Return to “D&D”