Obscure Prestige Classes...

Dungeons & Dragons je jedan od najpoznatijih i najpopularnijih frp sistema, d20/treća edicija su donele dosta izmena...

Moderator: Moderators

Locked
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Obscure Prestige Classes...

Post by Shark »

dakle ovo je jednostavno, koje su po vama dobre, zanimljive, i veoma malo igrane/nepoznate prestizh klase ?

po meni je to Talontar blightlord koji se vuche iz druida (knjiga Unapproachable East) koji je tako 'ebeno dobar lik da je to nevidjeno... ko otje punu definiciju, mozhe da mi trazhi na mail ili msn ili slichno... ili nek poglada u toj knjizi...

klasa koju bi hteo da igram je definitino Charlatan koji se vuche iz rogue-a i taj bukvalno mozhe SVE da simulira, pa chak i spellcasting... njegova definicija je u nekom od Dragon Magazine-a, a to bi vredelo natji...

josh neki meni zanimljivi: Alienist, Blighter, Green Star Adept, Tech-something i josh par njih...

btw, ovo je dobra prilika da se pita dal neko ima sve te dragon magazine ? ako nekom trebaju neke knjige u e-formatu, imam ih 2.5 GB i sve su D&D 3 ili 3.5 (uglavnom 3.5), a vetjina je u izvornom e-formatu (znachi ne scan) sa hiperlinkovima itd...
User avatar
Sammael
Posts: 371
Joined: Mon Mar 18, 2002 9:52 pm
Location: Zvezdara

Post by Sammael »

Ja imam sve Dragon magazine (od 1 do 353, 354 se nije još pojavio) u PDF-u, kao i sve iz poslednjih par godina u papirnom formatu (pretplaćen sam). Ako nekoga zanimaju Dragon PDF-ovi, uvek mogu da narežem i donesem u White Dragon kad se dogovorimo.
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

u, to bi bilo odlichno... :D
ja u white dragon mogu da svratim kad otjesh (well, sort of) a mozhesh i da ostavish kod Danijele (tako se beshe zove, nisam dobar sa imenima) ia reci da je za Sharka (ili za slavkovog ortaka, svejedno) mada mozhda bi bilo bolje da mi ovako dash na ruke...

ja sam se bacio na skupljanje Dungeon Magazine-a, ma kad skupim mogu ti to dati zauzvrat :D

mailuj me da se dogovorimo tachnije, ili mozhemo i ovde shto se mene tiche...
Locked

Return to “D&D”