Knige

Dungeons & Dragons je jedan od najpoznatijih i najpopularnijih frp sistema, d20/treća edicija su donele dosta izmena...

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Nikolas
Posts: 74
Joined: Sun Mar 16, 2008 6:45 pm

Knige

Post by Nikolas »

Znam da ovo pripada u marketu i izvinjavam se sto postujem ovde ovaj topic ali nadam se da cu ovde imati vise srece...Ako neko prodaje,poklanja ili baca D&D rule book-ove 3.5e neka mi javi,rado bi ih posedovao.
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Knige

Post by IG »

eh da i ja sam isto rad da se dokopam koje knjige :) jeftino naravno :) pogotovo me interesuje 2e i 1e ali i novije
Image
User avatar
Nikolas
Posts: 74
Joined: Sun Mar 16, 2008 6:45 pm

Re: Knige

Post by Nikolas »

Imam ja knjige iz 3.5e u PDF formatu.Ako ti trebaju ti samo reci,narezacu ti ili tako nesto.
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Knige

Post by IG »

ne ne ne :) prave knjige, odstampane na printeru, fotokopije i sl, naravno koje nemam
Image
User avatar
Nikolas
Posts: 74
Joined: Sun Mar 16, 2008 6:45 pm

Re: Knige

Post by Nikolas »

E,to i ja trazim. :( Napisao sam da su PDF.Ako slucajno naidjes na nesto javi mi.
User avatar
Nikolas
Posts: 74
Joined: Sun Mar 16, 2008 6:45 pm

Re: Knige

Post by Nikolas »

Prodajem originalne 3.5v D&D knjige.Detalje pogledajte na Marketu.
Roberto

Re: Knige

Post by Roberto »

Da li se još uvek negde mogu kupiti tri osnovne knjige za 3.5?
User avatar
Nikolas
Posts: 74
Joined: Sun Mar 16, 2008 6:45 pm

Re: Knige

Post by Nikolas »

@Roberto

Nažalost te knige se više ne štampaju.Nigde se ne mogu kupiti,jedini način da se nađu je preko nekoga ko ih lično ima,a takvi ih se neće lako odreći. :(
Ja sam imao dovoljno LUDE sreće da imam takva dva seta međutim jedan sam dao prijatelju.

Te stvari su sada jako retke.Ako ih ikada nabaviš čuvaj ih kao malo vode na dlanu. :D

Ostaje ti opcija kopiranja,ili štampanja sa PDF-a.

Srećno u potrazi.
User avatar
Gorbash
Posts: 212
Joined: Fri Apr 19, 2002 8:09 pm

Re: Knige

Post by Gorbash »

Pa nije bas tako. Novosadski Dragon redovno na Sajmu Knjiga nosi i 3.5 knjige, tako da kod njih sigurno ima da se kupi. Takodje, po fantasy forumima se isto prodaju cesto...

Doduse dosta 3.5 igraca koji nisu hteli da predju na 4e su presli na Paizov Pathfinder, sto je i moja preporuka.
There are three things all wise men fear: the sea in storm, a night with no moon, and the anger of a gentle man.
Locked

Return to “D&D”