2 OT pitanja

Vampire, Wraith, Mage, Changeling, Werewolf...

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

2 OT pitanja

Post by Awakened »

1. Jel' imate neki info o Exlated Card Game-u? Ima li nekog interesovanja za to?

2. Isto, samo onaj Vampire Board Game.

(btw. pod info me uglavnom zanima koliko je to zabavno i u kom obliku)

PS. Kupih novi Mage i sada ga listam. Baljenje i samozadovoljavanje ce uslediti kad bolje prostudiram. Za sada mi je defining moment Aspect-i Rote-ova: Vulgar, Covert, Vulgar, Vulgar, Vulgar, Vulgar, Vulgar, Vulgar, Vulgar, Vulgar, Vulgar, Vulgar... Bice seksa ovog leta.

PPS. Dizajn - ekstra odradjen. SEM one proklete zlatne tacke na sred desne strane. Vec tridestet peti put mislim kako mi je nesto palo.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Hehe, treba da vidis proces navikavanja na Vampire strane koje izgledaju kao da su malcice zaprljane. Jedno dvesta puta sam pokusavao da skinem 'dlaku' sa papira da bih skontao da nema dlake :)

Exalted CCG izlazi pocetkom 2007. Igra je spremna vec oko godinu dana, ali su cekali da se druga edicija 'ustolici' pre izbacivanja karata. Primera radi, vec godinu dana su u prodaju stakleni Exalted tokeni, i to razliciti za personal i periferal Essence (strasno zgodna stvar cak i za RPG). Ja sam mega-hiper-super zainteresovan i otprilike se nadam da cu do tada zaradjivati nesto vise para jer nameravam lepo da se istrosim na doticno zadovoljstvo. Gledao sam beta playtest pravila i primere karata i mogu reci da su sjajna. Zadrzava se onaj feel VtES-a velicine igre i sirine opcija, ali sa nesto fokusiranijim izvodjenjem. Ne znam dal' ce finalna verzija i dalje iamti tu mehaniku, ali beta je imala 'winding'. Na primer, magicne strele. Karta moze cetri puta da se iskoristi i kad se iskoristi 'unwind-uje' se. Kao tap i untap, samo ide 360 stepeni. I svaka ivica ima svoj tekst koji je aktivan kada je to gornja ivica. Hiper cool.

Vampire Board Game planiram da dobavim cim dodje kod nas (mada... pored VtES-a i dobrog broja RPG knjiga na tapetu, nisa msiguran kolko cu skoro moci na ovo zadovoljstvo da odvojim pare). Citao sam report-ove odigranih partija, i deluje zanimljivo. Ima onu Illuminati varjantu sa backstabingom, dugackim pregovorima oko celog stola i tako dalje.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Primer Exalted karte (stoji jos od kraja playtest-a, nisam siguran dal' ce stvarno tako izgledati kada igra izadje):

Image


Tekst je: "When Jade kills an opponent's character she gains one action rating." I onda na onom Exaltedskom simbolu +1.

Kod skill-ova se mogu videti tri rejtinga. Zeleni je najslabiji, pa zuti, pa crveni.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Locked

Return to “World of Darkness”