Vampire LARP

Vampire, Wraith, Mage, Changeling, Werewolf...

Moderator: Moderators

Alekks
Posts: 13
Joined: Mon Jun 19, 2006 10:29 am

Vampire LARP

Post by Alekks »

pozdrav od susjeda iz Hrvatske,

evo mi u Osijeku već 7 mjeseci igramo Live Vampire u kojem +/- sudjeluje nekih tridesetak ljudi.

za sada dosta dobro ide i trenutno pravi Jyhad bjesni gradom jer nas je napao Sabbat.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Masquerade ili requiem LARP? I da li je moguce videti neke slike i opise protagonista?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Masquerade, ocigledno, posto ih je napao Sabbat ;)
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Alekks
Posts: 13
Joined: Mon Jun 19, 2006 10:29 am

Post by Alekks »

Ne koristimo MET pravila već smo smislili svoja pravila koja su zaista jednostavna i zasada više ili manje funkcioniraju dobro.

Iz Requiema smo uzeli par sitnica poput Blood potenca, ali je cijela spika iz VtM-a (primogeni, prinčevi, justicari, klanovi...)

Primjer lika mog lika koji je nažalost nedavno nasilno preminuo :D

Aleks Lechner (Ventrue primogen i nakratko princ Osijeka)

str: 2
stamina: 3

nature: caregiver
demenour: director

bloodpotence: 3

fortitude: 2
dominate: 2
presence: 1

health levels: 11
humanity: 7
willpower: 9
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Nekako izgelda... salb za princa Osijeka. Ali sta sad, ako je uspeo da dogur do te pozicije, znaci da su mu mentalni statovi impressive :)

Fotke? Zanimam me kako ste se snasli da sve to izgleda, jer se razliciti LARP-ovi planiraju u Beogradu vec duze vreme ali nikako da se izvedu zbog jednog, vise ili svih razloga iz sledece tabele:

-Manjak inicijative
-Manjak znanja
-Zainteresovani su previse Gothic orijenitsani (Gritery, sorry :P )
-Manjak zdravog razuma da je poenta rpg-ja pa i LARP-a da se svi zabave.

Ko zna, mozda vam vas primer posluzi kao pocetna stavka u izgradnji necega ovde...
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ja sam odavno prestao da se nadam da ce se kod nas organizovati LARP. Svaka cast Voji ako uspe, but I'm not holding my breath. Takodjer, uzevsi u obzir stvari koje znam o nekim stranjskim LARP-ovima, verovatno je i bolje sto nece uspeti.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Margo

Post by Margo »

Dawngreeter wrote:JTakodjer, uzevsi u obzir stvari koje znam o nekim stranjskim LARP-ovima, verovatno je i bolje sto nece uspeti.
Koje stvari?
Koliko sam ja cula ovde su jedino ljudi hteli da organizuju neki D&D LARP ali su onda shvatili da ako budu trckarali u plastovima po gradu da ce ih startovati panduri ... nisam do sada cula za neku varijantu WoD LARP-inicijative kod nas :( ... koja bi verovatno bila laksa jer ti ne trebaju kostimi ...
Sad mi je palo na pamet... kako se hrane vampiri u LARP-u ... ne moguce da pridjes nekom na ulici i ugrizes ga za vrat ... :lol: :oops:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Cuo sam price o Zagrebackom LARP-u, sundjerastim macevima, navalama na radnje sa najlon carapama i tome slicno, i celokupan utisak mi je bio "jao fuuuj". Mozda zato sto sam latentno (?) sociofobican i imam fantasy survival sindrom.

Cuo sam takodje mnogo toga o US, UK i Skandinavskim LARP-ovima. Moj utisak je da odokativno svaki cetvrti valja necemu, sto nije lepa procentaza.

No, da je Raven ostao u poslu, za godinu-dve bi mogli da se priduzimo zvanicnom Camarilla LARP-u ako bi bilo interesovanja. Kako sada stoje stvari, tako nesto se nece desiti. A ja, kao sto vec rekoh, u opste nisam entuzijastican po pitanju domace LARP radinosti.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Margo

Post by Margo »

Dawngreeter wrote:Cuo sam price o Zagrebackom LARP-u, sundjerastim macevima, navalama na radnje sa najlon carapama i tome slicno
:lol: :lol: :lol:
genijalno :D ali verovavtno nuzno zlo koje ide uz LARP:? :roll:

Kod nas bi verovatno bila standardna situacija kao i za sve ostalo
Neki entuzijasta bi prvi poceo
svi bi ga psovali da nista nevalja
i onda kad bi to zazivelo svi bi hteli da igraju LARP...
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Postojanje Raven-a nije presudna cinjenica za organizovanje LARP scene kod nas. Griteru, podpadas i pod manjak inicijative i pod Goticarstvo :P

Salim se malo naravno. Sta bi sa onim open Requiem chronicle? Pazi, jedina razlika izmejdu toga i LARP-a bi bilo da se ljudi obuku adekvatno svojim likovima i da ne bude out-of-character situacija. Ja sam da se to proba, sta ostali misle?

A inicijative za DnD LARP ima dosta kod nas, jer lokalno shvatanje WoD aj nije nista jace nego shvatanje Counter Strike-a: kreci se i pucaj. Cast anma izuzecima koji komuniciramo ovde
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Taj Requiem Chronicle je i trebalo da bude 'test run' za potencijalno organizovanje LARP-a u nekom trenutku. Chronicle pocinje cim se rasprodaja zavrsi, sada nema prostora. Pa sam sa tim u vidu dao sebi (i sradnicima :D ) jos vremena da porazmislim o likovima i plotline-u.

A RAven je presudan iz prostog razloga sto ti treba lokalni White Wolf zastupnik da bi imalo smisla pokretati lokalnu branshu Cmarilla fan club-a.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Margo

Post by Margo »

Po mom misljenju treba poceti "sitno" i razvijati se u nesto vece.
Npr. LARP vikend ... da se ne igra ceo dan nego 3-4 sata ... kratka prica koja moze da se zavrsi za 2-3 dana pa kad se narod nalozi praviti ozbiljniju kampanju...
User avatar
Sammael
Posts: 371
Joined: Mon Mar 18, 2002 9:52 pm
Location: Zvezdara

Post by Sammael »

Ja sam veliki protivnik LARP-ova svih oblika. Živeo sam u SAD i video na šta se to obično svodi i na šta liči, i mislim da su negativni aspekti daleko ispred pozitivnih u većini slučajeva. Ovde nam samo fali Sv. Koštunjavi da zbog LARP-era zabrani i obične RP igre.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Pazi, ne moramo STARTNO da budemo Camarilla fan club (iako vecina nas to jeste :P ) vec mozemo kao momci i devojke iz Osjeka da pocnemo sa necim manjim.

Ideja kojuje Margo dala nije losa, stavise mogli bi da se sesni koncipiraju kao sastanci kod Princa - Elusiym i sl. Ja sam voljan da probam. Stavise, ja sam voljan i da odrzim jedan Masquerade takav pocetkom septembra ako ste zainteresovani.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

I Voja isto tako planira nesto, i ja sam vec tacno tri puta do sada tako nesto planirao... bottom line, I just don't see it happening. Ajde da probamo da odrzimo klasican RPG u 'javnom' kapacitetu vise od tri puta za redom pa onda da se zanosima sastancima kod Princa.

Koji ce da ispadnu lose, kao sto Sammael rece. LARP = Let's Dress Up and Act Petty.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Sammael wrote:Ja sam veliki protivnik LARP-ova svih oblika. Živeo sam u SAD i video na šta se to obično svodi i na šta liči, i mislim da su negativni aspekti daleko ispred pozitivnih u većini slučajeva. Ovde nam samo fali Sv. Koštunjavi da zbog LARP-era zabrani i obične RP igre.
Sa voim se slazem. Medjutim, postoji nesto sto 90%podseca na LARP a svi ga dozvoljavaju. U stvari postoje dve takve stvari na teritoriji BG-a:
-KST-ov Pesacki reli
-Akcija bilo kog izvidjackog odreda.

Za ovo poslednje cete se smejati, ali istina je. Samo sto zadatke na kontrolnim tckama niko ne zove questovima, ali sustina je ista :lol:

Elem, ajd da probamo ovaj open par puta zaredmo pa da vidimo sta ce da bude. Poenta LARP-a nije dress-up, vec adekvatan RP. zato je WoD u blagoj prednosti, e sad sto vecina ljudi to koristi da bi izvadili svoje veecrnje haljine iz naftalina to je njihov problem :)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Margo

Post by Margo »

Hypodermic wrote: Elem, ajd da probamo ovaj open par puta zaredmo pa da vidimo sta ce da bude. Poenta LARP-a nije dress-up, vec adekvatan RP. zato je WoD u blagoj prednosti, e sad sto vecina ljudi to koristi da bi izvadili svoje veecrnje haljine iz naftalina to je njihov problem :)
Hm, ako se igra u danasnjici i ako u nasim frpovima ne idemo okolo kao da smo upravo izasli iz viktorijanskog doba zasto bi morali da nosimo BILO kakvu specificnu odecu za LARP?
Veca poenta bi bila u sakupljanju informacija i totalnom istripovanju svojih igaca nego da izigravamo maskenbal...
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

...hoću i ja da se igram sa vama...kad budete organiyovali nešto, računajte na mene (osim ako se sudbina ne ispreči u vidu ispitnog roka :wink: )...

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
Alekks
Posts: 13
Joined: Mon Jun 19, 2006 10:29 am

Post by Alekks »

lik je slab jer smo svi više ili manje od nule počeli. Znači basic likovi, neonatei... tako da je u usporedbi s nekim drugim player characterima dosta jak. U pravu si naime što se tiče mental statova :D (šala)

mi smo, kao što vidite na primjeru lika, koncipirali pravila da u biti igraš samog sebe. Znači lijep si, pametan, karizmatičan koliko i jesi u stvarnom životu.

glavni vam je preduvjet za LARP da ste dobra ekipa jer se jako puno igra na povjerenje. Borbe ima, ali rijetko. Uglavnom se sve svodi na spiku, odnosno, intrige.

Spominjali ste ove druge LARP-ove. Toga također u Osijeku ima već nekih četiri godine, ali Vampire LARP je po svojoj formi najjednostavniji LARP koji postoji jer ti ne treba puno propova, a najgori mogući neprijatelji su ti upravo drugi vampiri... odnosno igrači.

Ne znam za MET pravila. Većina nas se složila (iako sam ja bio najskeptičniji) da su ta pravila malo prekomplicirana a i ta spika sa papir/škare/kamen su blago komična tako da smo se odlučili za svoja pravila. To nažalost znači da su iz sistema više ili manje izbačene sve discipline koje su izrazito vizualne poput obfuscatea, no klanovi su više ili manje izbalansirani nekim drugim discplinama.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Hmmm, da obfuskate, kako to role-play-ovati. Sta, podignes natpis na kome pise Obfuskate ala Wile E. Coyote iz Warner Bros. crtaca?

True, netrebaju nam propovi. True, ne treba da se oblacimo kao debili (ali bas oko ovog dela je mnogo nas skepticno, jer ko god da je probao ili video MET je video ljude obucene... cudno), ali nam treba set pravila. MET ne odbacujem dok ne vidim kako radi u praksi (sto znaci sedi i procitaj knjigu, a to zahteva posedovanje iste,i nepostojanje ispitnog roka :) ).

Alekks, zelim da ti se zahvalim sto si pokrenuo ovu temu, vidim da smo za jedan dan ovde napravili MAKAR NEKI pomak u idjenom smisljanju ako ne i pocetnom organizovanju nekog WoD LARP-a.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Alekks
Posts: 13
Joined: Mon Jun 19, 2006 10:29 am

Post by Alekks »

da, vani stvarno ima frikova. Vidio sam i ja te slike. Mrzim te goth frikove.

Zato kod nas više ili manje normalni ljudi igraju. Oblačiš se kako hoćeš. Doduše kad imamo formalna okupljanja na privatnim lokacijama potiče se barem neki oblik maskiranja.
Primjerice moj je lik bio katolički svećenik pa sam na prvoj konklavi bio tako i obučen. :D
Kao Brujah primogen dođe s majicom na kojoj piše Sabbat. Ironija je što se kasnije ispostavilo da i pripada toj sekti...
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Kao Brujah primogen dođe s majicom na kojoj piše Sabbat. Ironija je što se kasnije ispostavilo da i pripada toj sekti...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Znaci Brujah do srzi! U fazonu, sta da se krijem lepo cu im reci sta sam (tj Brujah antitribu), pa sad njihov problem sto mi niko nece verovati jer svi misle da sam Brujah koji se protivi establishmentu...
Mnogo dobro!
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

A redovni gosti na svim okupljanjima bice i zli lovci na vampire, obuceni u plavo koji dolaze u belim kolima i sve vampire odreda bespostedno biju nekim gumenim palicama... 8)
Alekks
Posts: 13
Joined: Mon Jun 19, 2006 10:29 am

Post by Alekks »

Awakened wrote:A redovni gosti na svim okupljanjima bice i zli lovci na vampire, obuceni u plavo koji dolaze u belim kolima i sve vampire odreda bespostedno biju nekim gumenim palicama... 8)
šuti, bilo je i toga... skoro! :lol:

na pretprošlom smo se LARP-u vijali po centru grada i ljudi su mislili da je neka masovna tabačina. Dobro da nisu nekog priveli.
Bilo bi nezgodno objasniti što zapravo radimo.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Alekks wrote:da, vani stvarno ima frikova. Vidio sam i ja te slike. Mrzim te goth frikove.
Why hello there, I'm the aforementioned freak ;)
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Alekks wrote:na pretprošlom smo se LARP-u vijali po centru grada i ljudi su mislili da je neka masovna tabačina. Dobro da nisu nekog priveli.
Bilo bi nezgodno objasniti što zapravo radimo.
E pa to.. Ja nekako imam utisak da bi ljudi imali nesto vise razumevanja kad bi im rekli da je u gradu masovna tuca nego kad bi pokusali objasniti LARP...
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Zato se LARP odvija iskljucivo u zatvorenim prostorijama sa striktno enforsovanim No Touching pravilom.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

A jer se pravilo postuje i kad detetu daju cokoladu? 8)
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Mislim da se izuzima zasituacije kada punoletni ljudi stupaju u bilo kakav candy-related odnos sa maloletnom decom.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
dublerius
Posts: 60
Joined: Sun Dec 04, 2005 1:11 am
Location: novi sad, vojvodina, srbija, balkan, europa, stari svet, zemlja, solarni sistem, mlecni put

Post by dublerius »

nego i ja sam hteo da organizujem tako nesto u ns-u samo je problem bio sto su svi koji su hteli da ucestvuju bili upravo goth- koje se i ovako svaki dan u centru tripuju da su vampiri a pravila nisu je8ali ni 5%
Last edited by dublerius on Wed Jun 21, 2006 6:59 pm, edited 1 time in total.
burn the infidels in the holy flames of menoth
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Najvise mrzim te luzere koji bi da se tripuju da su vampiri dok mi ozbiljni ljudi zdravorazumno zelimo da glumimo carobnjake.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Griteru, sarkazam ti ide u zadnje vreme. Showing Ventrue tendencies?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Sustizu me posledice pisanja dva stripa nedeljno u zadnja tri meseca. :lol:
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
karo
Posts: 50
Joined: Mon Jun 19, 2006 8:56 am

Post by karo »

Alekks wrote:da, vani stvarno ima frikova. Vidio sam i ja te slike. Mrzim te goth frikove.

Zato kod nas više ili manje normalni ljudi igraju. Oblačiš se kako hoćeš. Doduše kad imamo formalna okupljanja na privatnim lokacijama potiče se barem neki oblik maskiranja.
Primjerice moj je lik bio katolički svećenik pa sam na prvoj konklavi bio tako i obučen. :D
Kao Brujah primogen dođe s majicom na kojoj piše Sabbat. Ironija je što se kasnije ispostavilo da i pripada toj sekti...
oj cijeli nas osjecki larp je u biti bio slozen kroz jednu izvrsnu pricu no da bi se osjetio ugođaj moralo bi se prisustvovati...
recimo nikada neću zaboraviti Toreadorski Grand Ball
ogromna dvorana sa svijećom i šampanjcem na svakom stolu i pozivnicama te su se svi i obukli najbolju odjeću
gdje kada bi se došlo pročita ti se ime i titula
svi su roleplayali još se i fantastično i zabavili
uz naravno veliki ples uz valcere
da naravno imao sam kao Tremere primogen i dostojnu pratilju
:roll: mog childa
a o prvoj konklavi
kada smo upoznali justicara(kakav strah)
kada smo određivali primogene
kada se određivao princ
političke intrige su u biti meni bile daleko najzanimljivije sve u stilu najbolje camarille(podmetanje ,prevare,čast,iskrenost i poštenje)
sve smo imali
a sada samo u ratu!
makar najprimogeni(tremere,ventrue,toreador,malkavian i nosferatu)su poginuli .. :(
ali toliko o tome stvarno da se upozna vampire larp to se mora vidjeti
pozzzzzzzz
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

ovako je bolje:
Image
Najvise mrzim te luzere koji bi da se tripuju da su vampiri dok mi ozbiljni ljudi zdravorazumno zelimo da glumimo carobnjake.

Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Ta slika ide u udzbenike 8)
Margo

Post by Margo »

karo wrote:
oj cijeli nas osjecki larp je u biti bio slozen kroz jednu izvrsnu pricu no da bi se osjetio ugođaj moralo bi se prisustvovati...
recimo nikada neću zaboraviti Toreadorski Grand Ball
ogromna dvorana sa svijećom i šampanjcem na svakom stolu i pozivnicama te su se svi i obukli najbolju odjeću
gdje kada bi se došlo pročita ti se ime i titula
svi su roleplayali još se i fantastično i zabavili
uz naravno veliki ples uz valcere
Covece 8O kako ti zavidim :(
Alekks
Posts: 13
Joined: Mon Jun 19, 2006 10:29 am

Post by Alekks »

evo, budući da mi je lik poginuo prije session, dva sada igram Gangrela koji je s svojim bratom pobjegao iz Beograda :D

a inače smo novosadski Hrvati, a u Osijek smo uletili u staroj, žutoj Stojki i u prvoj večeri ubili tri sabbata
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Gangrel... iz Beograda... ma ,je li? ... Simpaticno.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Megabaja wrote:Gangrel... iz Beograda... ma ,je li? ... Simpaticno.
_________________
-beta-Newer start an argument if you do not intent to argue...
-boca-I didn't start an argument. You are desperatly trying to start one.
-tipican dijalog homo mandrilikusa....
Sta ja propustam sedeci ovde 8)
Locked

Return to “World of Darkness”