Sad kad nema Raven-a....

Vampire, Wraith, Mage, Changeling, Werewolf...

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Sad kad nema Raven-a....

Post by Rat with a tool »

....gde mogu da se kupe White Wolf knjige? Konkretno, mislim na Forsaken?A da nije preko neta...
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Pa,. trebalo bi da bude u ostalim klubovima, ali koliko sam ja ukapirao raven (guild) je trenutno indisposed, ne mora da znaci da se trajno ugasio. Koliko ce to da traje, ne zna se, za sada je zvanican odgovor da se maticna firma zatvorila/promenila vlasnika.

Speaking of wich, sada je u Guildi popust 70%, za svu robu koja je ostala. Jeste da od WoD je ostalo jako malo (par dodatak za requiem), ali poust je popust :)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

70% O.o

oooh, a jel se zna sta imaju a da nije WoD? Neki katalog za nas iz udaljenih gradova? Ili, mozda, da li se zna da li im je ostao Nobilis i kolika je cena?

--
Dervish the odusevljeni
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Kojim klubovima?Malo nisam u toku sa desavanjima tog tipa :oops:

Inace, nacuo sam da bi od septembra Raven trebao ponovo da funkcionise...
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

@Rat - Probaj u White dragonu ili u HS, ili u grifonu, iskreno neznam ni ja.

@Dervish - trci u shopping dok jos ima ISTA, trenunto najvise imaju stvari za Warmachine, sve ostalo se rasprodalo. Ostalo je oko 15ak knjiga za gurps, nesto munchkina, dve ili tri knjige za WoD, tona promo deckova za vampire: the ethernal struggle ccg, i jos neke sitnice.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

E pa prokleto ne mogu da verujem! NIGDE nema knjiga za Forsaken!!! Cak ni u Novom Sadu!I'm doomed, DOOMED I tell u! :cry: Krece mi hronika, a potrebno mi je par knjiga....
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Ko jedan Storyteller da posavetujem drugog: uvek ti je dovoljna samo osnovan knjiga, sve ostalo improvizuj. Ako bas hoces da sve bude by the book, namucices se. Kako si trenutno sprecen sa nabavkom knjiga, reci meni sta ti treba, mozda uspem da nesto *pronadjem*, a ti u medjuvremenu pregledaj par istorijskih i mitoloskih knjiga za ideje i objasnjenja.
Preporucujem mitove i legende Kelta, Germana, Slovena i Indijanaca.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

ja cu da se slozim sa gospodinom iznad - osnovna knjiga FTW... sve ostale te samo sputavaju i daju ti vise besmislenih stvari koje ti ne trebaju. Sve sto ti treba mozes lepo da izmislis, ili, jos bolje, da das igracima da smisle :D

A, naravno, ako treba, imas moj pm, pa se mozemo dogovoriti za.... :whistle: O:) :whistle:

--
Dervish the player-empowering
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Hvala na savetima :) Dobro, malo preterujem, snacicu se bez knjiga, jedino mi znanje zabusava oko nekih detalja, ali opusteno...Nego je meni krivo sto zelim da posedujem knjige i zbog njihove lepote :roll:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ne veruj minimalistima, suplementi su od VITALNOG ZNACAJA! :D

Mislim, meni nikada nije bio problem bilo sta da igram samo na osnovu osnovne knjige (hehe na osnovu osnovne :lol: ).Ali, brat bratu, dodatne knjige sadrze mnogo korisnih informacija i razvijenih detalja za koje bi ti trebalo u pizdu materinu mnogo vremena da ih sam smislis. I verovatno ih nebi ni smislio tako dobro jer ti to a) nije posao b) ne placaju te da to radis c) nisi onaj koji je u startu smislio igru.

Na primer, ni na kraj pameti mi ne bi bilo da Lune spirite vodim onako kako su predstavljeni u Predators knjizi. I sjajno je imati detaljan reference table svih mutacija koje spider host moze da poseduje. I mnogo ti je lakse da smisljas svoje spletke izmedju spirita u Hisilu ako vec imas objasnjene kategorije i podkategorije, primere, detalje.

Sto ne znaci da je nista od toga neophodno. Samo ti omogucava da se vise fokusiras na ono sto je stvarno bitno za Storyteller-a: smisljanje dobre price.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

:!: IMPORTANT :!:

Store finder: Treba mi adresa radnje(radnji) koj ese nalaze na teritoriji bugarske a prodaju Whitewolf materijal. Na Whitewolfovom sajtu nema nicega. Da li neko mozda zna gde se nalaze radnje ili gde mogu da dodjem do informacija gde se nalaze radnje?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Ruldos

Post by Ruldos »

Great information
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Ima li nekih vesti o Raven-u? Ili bilo kom klubu koji je nabavio Forsaken knjige?
Locked

Return to “World of Darkness”