Za sve ljude dobre volje....

Vampire, Wraith, Mage, Changeling, Werewolf...

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Za sve ljude dobre volje....

Post by Rat with a tool »

Dakle, svi ljudi koji su zainteresovani za vodjenje/igranje oWod-a/nWod-a neka se jave ovde, jer moja grupa rado prihvata nove clanove. Igramo u istom sastavu vec vise meseci, pa da malo osvezimo desavanja. Tacnije, pokusavamo da organizujemo neki malo ozbiljniji stil igranja sa novim ljudima, jer se ova trenutna ekipa bas dobro poznaje medjusobno, pa nam igra postaje malo...pa suvoparna.
Ko god da je zainteresovan za druzenje i ozbiljnu igru, neka se javi meni na PM!
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: Za sve ljude dobre volje....

Post by Awakened »

Definisi "ozbiljnu igru"
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Re: Za sve ljude dobre volje....

Post by Rat with a tool »

Pa prosto i jednostavno, kad se igra, igra se, kad se zezamo, zezamo se. Znaci bez konstantnih upadica i zajebavanja u toku igranja i slicnih gluposti, to posle sesije ili na nekoj pauzi. Takodje, ako je moguce, da igraci zaista igraju svog lika, dakle role play na prvom mestu.
Malo sam umoran, ako sam izostavio nesto, dodacu :roll:
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: Za sve ljude dobre volje....

Post by Awakened »

Eto, ja igram da se zabavim, i tako su mi konstantne upadice i zajebavanja u toku igranja osnovni element sto mi cini igru zabavnom.
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Re: Za sve ljude dobre volje....

Post by Rat with a tool »

Znao sam da ce se javiti neko ovakav...pa necu ja da udaram igrace lopatom zato sto je nesto dobacio. Nego neka ljudi imaju mere dok igraju.

Sta god, nije tema za raspravljanje o tome... Idemo dalje...
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: Za sve ljude dobre volje....

Post by Awakened »

Ne znam, meni je interesantna tema, mogli bi je potegnuti opet na FRP/RPG: Ostalo
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Re: Za sve ljude dobre volje....

Post by Rat with a tool »

Jeste interesantna, ako je otvoris, rado cu ucestvovati i dati svojih "5 centi", samo nemoj ovde...
:)
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: Za sve ljude dobre volje....

Post by CirKhan »

A sta se igra?mislim ocigledno je WoD,ali sta konkretno.Koliko igraca max.,struktura i tema hronike,pozeljni arhetipovi,dinamika igranja...
Baci nam malo mesa.
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Re: Za sve ljude dobre volje....

Post by Rat with a tool »

Pa ovako, recimo cetiri igraca max, plus ST. Veci broj ljudi bi bilo mozda malo teze ukomponovati. Sto se tice dinamike igranja, to naravno zavisi od svih ucesnika. Trenutna grupa igra minimum jednom nedeljno, mada se desava da se igra i vise puta ako smo nekim cudom svi slobodni isti dan.
E sad, oko same igre. Koncepti (tj. kako si rekao arhetipovi)...totalna sloboda, moze da se pravi sta god, dakle nek' igraci budu kreativni. Sadasnja grupa u principu pravi neke obicne ljude, nista prenapucano (u trenutnoj WoD:Mortals hronici igram studenta medicine). Kao sto rekoh, odresene su ruke, moze od vozaca busa ili pandura, preko profesora, mesara, radnika "Gradskog Zelenila" ili neceg sestog. Jedino da bude iole logicno (znaci nema vise Gangrel hakera i sl :roll: )
A sta se tacno igra? Pa to cemo se tek dogovoriti, znaci kad se svi okupimo, malko upoznamo i sl. pa pada dogovor. Ali u principu nesto u rangu Mortal/Vampire/Werewolf...

Tako da, kao sto se da primetiti, sve je stvar dogovora! Vazno da se lepo zabavimo...
Locked

Return to “World of Darkness”