Venture: Lords over the Damned

Vampire, Wraith, Mage, Changeling, Werewolf...

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Venture: Lords over the Damned

Post by Dawngreeter »

Knjigu sam samo prelsitao vrlo letimicno. Full-color, odlicnog kvaliteta. Jeste softcover, ali je kvalitetnije ukoricena od bilo koje softcover knige koju sam do sada imao prilike da vidim. Otkako su najavljivali clanbook serijal (plus jos par knjiga posle koje ce se nadovezati na "nesto" sto ce clanbooks zapoceti), spominjali su da se ideja rodila iz Requiem for Rome knjige i uvek me je kopkalo zasto je bas prva u nizu Ventrue kada su takve stvari uvek radili po alfabetnom redu.

Naravno, to je zato sto u Requiem for Rome klan Ventrue ne postoji. Postojao je klan Julii koji su bili neverovatno slicni Ventrue klanu ali nisu bili Ventrue. Ventrue klan nije postojao tada. Verovao sam da jednostavno prvo zele sa tom knjigom da objasne ovu razliku ali smo dobili mnogo, mnogo vise od toga. U letimicnom dvadesetosekundnom prelistavanju u oko mi je upala jedna recenica: "The Stryx have returned." 'Bem ti zivot. Stryx (jednina: Strigoi) su inace neka jako cudna stvorenja maglovite forme koji su stvorili Julii klan pretvarajuci Rema u vampira (ostali klanovi nemaju veze sa njima). I tu sam skontao o cemu se radi.

Ova serija knjiga o klanovima izgleda kao da ju cross izmedju standardnih clanbook-ova i clan novela. Jedva cekam da vidi msta ce sa ovim da rade.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Locked

Return to “World of Darkness”