New Wave Requiem

Vampire, Wraith, Mage, Changeling, Werewolf...

Moderator: Moderators

User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

New Wave Requiem

Post by Dawngreeter »

Ne postoje nikakvi detalji, ali izvesni gospodin iz White Wolf-a je pre nekoliko dana objavio da se radi na knjizi po imenu New Wave Requiem. Istorijski setting, slicno kao Requiem for Rome, ali smesteno u 80's Ameriku. Svi koji su odusevljeno tapsali posle Little Tyrants ideje u Chronicler's Guide knjizi za VtR sigurno sa odusevljenjem cekaju ovaj naslov.

Tacan citat: "think of it as Requiem for Rome meets Miami Vice"
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: New Wave Requiem

Post by CirKhan »

Brilijantno \:D/
Zanimljivo mi je i to sto je u estetskom (a i negde konceptualnom smislu) stari Vampire the Masquerade bio potpuno celjade te epohe,tim pre sto je on doneo zaokruzenje tih kocepata i postao pop kulturni fenomen tokom 90tih i ostvario ogroman uticaj na "gothic" subkulturu (sta god to bilo) kao i na vampirski zanr uopste u medijima.
Medjutim kao sto gore rekoh VtM je paradoksalno bio produkt 80tih sa svim njihovim idiosinkrazijama i savrseno je reprodukovao zeitgeist tog vremena.Uostalom i Anne Rice je pisala svoje romancice upravo tih godina a i neki od najboljih vampirskih filmova su snimani u to vreme(uporediti npr. Near Dark ili Hunger vs. Underworld ili 30 Days of Night-cisto da se zna,ne mislim da su ovi potonji kriminalno losi filmovi nego da su ovi prvi fenomenalno dobri).To su bila vremena kada nisi morao da nosis pirsinge,pvc i Alchemy Gothic bizuteriju da bi bio "gotik".
Daklem konacno povratak korenima.
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Dawngreeter »

Pazi, VtM je nastao '91. On je mogao samo da bude proizvod onoga sto dolazi posle 80's. Nekakav 80's ascendant, ili tako nesto. Mislim, ja volim te VtM korene i pomalo mi je zao sto mi se cini gotovo nemoguce tako nesto ponovo stilski i tematski uhvatiti na isti nacin kao tada. To je bilo vreme kada smo klot vampire mogli da uzimamo za ozbiljno bez dubokomisaonih traktata i ekstenzivnog ulazenja u detalje. Vampir sa crnim naocaram i cigarom je bio cool. Sisters of Mercy citati na pocetku velikog broja poglavlja je bilo potpuno odgovarajuca stvar, a "Bela Lugosi is dead, and so am I" kao uvodna recenica knjige nije izazivala grimase kod citaoca. Treba samo videti ilustracije prvobitnih clanbok-ova da bi se videlo da tako nesto jednostavno ne moze da se ponovi. Treba valjda zahvaliti sund pop kulturi sto cak ni uz trud predmetnu materiju vise ne mozemo da gledamo istim ocima.

No, cak i ako uzmemo VtM kao 80's proizvod, on nije imao luksuz koji par decenija retrospektive mogu coveku da priuste. Mislim da ce ovo biti bitno drugacije od prvobitnog VtM-a, mada ne sumnjam da ce biti as close as it gets kada je povratak korenima u pitanju. Sacu da iskopam citat iz Chronicler's Guide-a glede Requiem pogleda na 80's period koji me je toliko odusevio i za koji se nadam da ce biti vodilja New Wave Requiem-u. Steta sto Will Hindmarch vise nije developer, u proteklih par godina sam bio vrlo, vrlo srecan sa njegovim kapacitetima da zaista uhvati Vampire kako valja. A stvarno nikad nisam mislio da cu imati reci hvale za bilo koga ko dodje posle Justin Achilli-a.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Shunka »

Uz duzno postovanje, ****** vas osamdesete!!!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Krle
Prince of Belgrade
Posts: 172
Joined: Sun Aug 06, 2006 1:49 am
Location: Beograd

Re: New Wave Requiem

Post by Krle »

Eh ti mladi,znaju samo za mracne 90te :P
“The events which transpired five thousand years ago;
Five years ago or five minutes ago, have determined
what will happen five minutes from now; five years
From now or five thousand years from now.
All history is a current event.” -Dr. John Henrik Clarke (sic)
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Shunka »

Ako govorimo o popularnoj kulturi, u njene tokove sam se ukljucio uglavnom tek ovog milenijuma, te se smatram ziteljem istog. '90ih se secam, u najbolju ruku, maglovito.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Dawngreeter »

Svom srecom, devedesetih najvecim delom nije bilo nicega vrednog secanja.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Sammael
Posts: 371
Joined: Mon Mar 18, 2002 9:52 pm
Location: Zvezdara

Re: New Wave Requiem

Post by Sammael »

Baš zbog tog nedostatka sećanja nam se i dešava ovo što nam se dešava.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Shunka »

Dawngreeter wrote:Svom srecom, devedesetih najvecim delom nije bilo nicega vrednog secanja.
Gnusna laz.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: New Wave Requiem

Post by CirKhan »

Nemoj tako Greeteru.A Milenijum?,a x-files?,a dnevnik crvenih cipelica?,a alien 3 i 4 ?,Hellblazer?,a Sandman?,a Godflesh?,a KMFDM?,a Wumpscut?,a Atari teenage Riot?
The list goes on and on,and it is just off the top of my head.
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by bojan »

CirKhan wrote:...Wumpscut?...
Ah gde se njih seti... Moje prvo upoznavanje sa istima:


(Osoba A slusa gorepomenute)
Ja: Kakav je to uzas od drndanja?
Osoba A: Wumpscut.
Ja (posle pola sata): Moras mi dati sve sto imas od njih.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Shunka »

Ja jos uvek nisam bio izlozen u trajanju od punih pola sata, tako da sam jos uvek u prvoj fazi.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: New Wave Requiem

Post by Slartibartfast »

bojan wrote:Moras mi dati sve sto imas od njih.
Od njega, zapravo :mrgreen:
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: New Wave Requiem

Post by Megabaja »

Ako izadje tako nesto, ja bih rado igrao ruskog vampira, bivseg veterana afganistana 84 i cernobilja 86 koji srece dzona mekejna i njegovu zenu, stigavsi u ameriku istim avionom, pritom prativsi trag svarcenegera iz red heata, u majici the ramones, puseci svercovani marlboro i pijuci tu, za sssr, novu tekucinu, koka-kolu... a koji ce krajem karijere, opsednut tenisom, ubosti u ledja moniku seles...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Shunka »

Pre par sati sam uhvatio prvog Highlandera na TVu.
Eto, to su vam te vase osamdesete!!!

Izmedju Kristofera Lambera u starkama i mantilu i K. Rivsa u crnom, sa opakim cizmama i sa opakim cvikerima - ja uvek biram potonjeg. Pogotovu da sam vampir.

Sa druge strane, Kurganu - svaki rispekt.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: New Wave Requiem

Post by Pendargon »

Izmedju Kristofera Lambera u starkama i mantilu i K. Rivsa u crnom, sa opakim cizmama i sa opakim cvikerima - ja uvek biram potonjeg. Pogotovu da sam vampir.
Ne bih da vam se preterano mesam u 80/90-te raspravu, ali imam da izjavim ovo za dnevnik :

: Kristofer Lamber owns ass of mr "I am Neo" Reeves any day of the year. Kosati gorstak uvek pobedjuje vax-face Keanua, bez obzira koliko se ovaj trudio da bude cool...

ninja edit : opaki cvikeri te ne cine cool- u pitanju je stav da si cool, bez obzira na starke. Zar te skorasnje gledanje romper-stompera nista nije naucilo.... ??? Zetsuboshi des....
Toliko....
nastavite molim... 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Dawngreeter »

CirKhan wrote:Nemoj tako Greeteru.A Milenijum?,a x-files?,a dnevnik crvenih cipelica?,a alien 3 i 4 ?,Hellblazer?,a Sandman?,a Godflesh?,a KMFDM?,a Wumpscut?,a Atari teenage Riot?
The list goes on and on,and it is just off the top of my head.
Dovoljno zanimljivo, Godflesh mi se nikada nije nesto zaista dojmio. A ni Alien 4 nisam posebno voleo, mada je trojka vr'. No, za ostalo si u pravu (mada je KMFDM nastao u osamdesetim). Nisu devedesete bas sasvim bez memorabilnih momenata, samo vecina stvari nastala u devedesetim je ili samo po sebi bila indikacija katastrofe (Future Pop, najvecim delom ono sta se desavalo sa EBM-om... ma cela ta "dark electro" idiotija) ili je to postalo vremenom. Ne pada mi u ovom trenutku ni jedan 90's trend koji i dalje mozemo da drzimo kao bitan i kvalitetan. Verovatno ih ima, nista nije u potpunosti bez kvaliteta osim metala, ali bi trebalo onda sesti i meditirati...
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: New Wave Requiem

Post by Megabaja »

pa kad pomislim na devedesete, prvo se setim Prodigyja - oni su genuine nineties pojava. Neponovljivi... a trend postaje house muzika, koja se probija do sirokih narodnih masa.
i Baywatch - kulturni fenomen koji nisu uspeli da stvore ni Beach Boys na vrhuncu karijere - I'll be theeere, i'll be thereee... uz gorepomenuti x-files koji je gikove sirom sveta izbacio na povrsinu...
na kraju krajeva, tokom devedesetih net ulazi u opstu upotrebu...

I ekseri su dosli devedesetih...

PS
Moram dodati i Faithless
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: New Wave Requiem

Post by Dzon Vejn »

Megabaja wrote:Ako izadje tako nesto, ja bih rado igrao ruskog vampira, bivseg veterana afganistana 84 i cernobilja 86 koji srece dzona mekejna i njegovu zenu, stigavsi u ameriku istim avionom, pritom prativsi trag svarcenegera iz red heata, u majici the ramones, puseci svercovani marlboro i pijuci tu, za sssr, novu tekucinu, koka-kolu... a koji ce krajem karijere, opsednut tenisom, ubosti u ledja moniku seles...
:lol: :lol: :lol:
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Shunka »

Se izvinjavam Dawngreeteru, hteo sam da mu pustim PM, ali eto ispade da sam ostavio post.
Nisam hteo javno da ga vredjam...
Last edited by Shunka on Mon Jul 28, 2008 11:34 am, edited 1 time in total.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: New Wave Requiem

Post by Awakened »

Christopher Lambert > Christian Bale >>>>> Keanu "I know kung fu" Reeves

Tako da Neo uzima tek trece mesto, a pada jos i nize kad se stavi pored pravih baja poput Rutgera Hauer-a.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Dawngreeter »

Apsolutno ne postoji veci baja od Rutgera u Blood of Heroes, odnosno Salute of the Jugger (nikad mi nije bilo jasno toliko drasticno razlicito imenovanje filmova za Evropu i Ameriku).
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: New Wave Requiem

Post by Awakened »

haha kako je tu bio recit:

"Kako znas da si dovoljno dobar?"
"Znas"
"A ako pogresis?"
"Saznas"
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Shunka »

Nisam jos gledao taj Blood of Heroes, ali Rudjer Hauer jeste mnogo veliki baja i u drugim svojim filmovima i Lamber i Rivs su za njega mali deca.

Sto se Kristijana tice, ja ne znam ni jedan film gde on glumi pravog baju. Mada, recimo, postoji ona sjajna ekranizacija Ostrva sa Blagom gde glumi Heston. To mi je bio omiljeni film kada sam bio klinac.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: New Wave Requiem

Post by Gassalasca Jape »

Jel mi secini ili niko nije pomenuo Tarantinove filmove? Meni su Reservoir Dogs i Pulp Fiction jos uvek prve asociajcij na devedesete kad se radi o popularnoj kulturi.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: New Wave Requiem

Post by Megabaja »

Ekvilibrijum?
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Shunka »

Megabaja wrote:Ekvilibrijum?
Postideo si me - na trenutak sam zaboravio na taj biser.
I da, veci je baja od Rivsa.
Ono, jeste Rivs glumio nekakvog Sidartu Budu, ali zar se to moze meriti sa savrsenim rukovanjem parom utoka?!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Dawngreeter »

Gassalasca Jape wrote:Jel mi secini ili niko nije pomenuo Tarantinove filmove? Meni su Reservoir Dogs i Pulp Fiction jos uvek prve asociajcij na devedesete kad se radi o popularnoj kulturi.
Ali to nije kultura devedesetih, to je jedan covek koji je do jaja. Ne mozemo pricato ni o kakvom trendu, skoli, pokretu ili bilo cemu slicnom.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: New Wave Requiem

Post by Gassalasca Jape »

Zis is tru.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by bojan »

'90 su za kinematografiju bile fenomenalne - Naka mi neko navede ekvivalent Poverljivo iz LA, Napustajuci Las Vegas i Dezurni krivci iz recimo '80ih.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: New Wave Requiem

Post by CirKhan »

Ja recimo Tarantina uopste ne volim iako mu moram priznati ingenioznost i brilijantno poznavanje americke kinematografije.Samo mi smeta njegova bahata nalozenost.Njegovi filmovi su svakako medju kljucnim za pop cinemu 90tih.
Nazalost to isto moram da primetim i za Matrix.
Dark City je neuporedivo bolji i smisleniji film .
Crow je takodje ikonican za devedesete.Mada i dan danas imam ambivalentan stav o njemu.Ipak moram reci da je to mozda manje zbog njega samog a vise zbog njegove opste aure.
Last edited by CirKhan on Wed Sep 03, 2008 11:26 pm, edited 1 time in total.
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Shunka »

CirKhan wrote:City of Darkness je neuporedivo bolji i smisleniji film .
Dark City? Koji sam malocas pomenuo?
Film gde vanzemljaci menjaju nocu ljudima secanja?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: New Wave Requiem

Post by opsidiannight »

Ciro, zasto jednostavno ne priznas da svr..va. na The Crov pa da zavrsimo sa time?

Covoce, noc uglja, je..m ti ideju. mocno. Totalno teen.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Dawngreeter »

Friske vesti - New Wave Requiem je skoro gotov. Kazu da jos samo testiraju 80's layout knjige, sto znaci da ce da ide u prodaju verovatno do kraja meseca. Nazalost, samo kao eBook, al' bolje ikako nego nikako.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Dawngreeter »

Izasao cover. Now excuse me while I go scream with excitement in my bathroom.

Image
(click za high res)
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: New Wave Requiem

Post by Megabaja »

sasvim sigurno mogu da kazem da cu ovo da igram i vodim. ako oce jos neko hop on...

naravno morace da slusa Rika Estlija bar jednom...

EDIT:
think of it as Requiem for Rome meets Miami Vice.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
ifke
Posts: 227
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:51 pm
Location: bg

Re: New Wave Requiem

Post by ifke »

na koji nacin se ovo razlikuje od obicnog rekvijema? ne razumem odusevljenost.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: New Wave Requiem

Post by Megabaja »

ajd' da ja kazem,
na isti na koji se stari dark age razlikovao od maskarade...
jel si primetio razliku?

plus - da li inace mozes tokom sesna da slusas majkla dzeksona i duran duran, a da ne narusis atmosferu...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
ifke
Posts: 227
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:51 pm
Location: bg

Re: New Wave Requiem

Post by ifke »

shvatam tu razliku, Serloce. zanima me sta je to sto bi te sprecilo da igras obican rekvijem u 80-im, zbog cega nam je za to potrebna nova knjiga?
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: New Wave Requiem

Post by Dawngreeter »

Sta ce ti bilo koja knjiga? Sedi i glumi vampire gde god ili kako god.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Locked

Return to “World of Darkness”