Dark Heresy, The Ultimate Experience

RPG sistemi, opšta rasprava o RPG temama
Post Reply
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by PeraNekron »

Opasna ekipa, sa koca i konopca, se okupila kako bi razresila misteriju i pretnju koja se nadvila nad Imperijom!

Ekipu cine :

- Xantia, Sister Hospitaller (visoka, preplanula plavusa, neznog srca i opasnih hirurskih instrumenata, puna razumevanja, uprkos Cromwellovim poganim delima, i jos poganije retorike koja sledi pre i posle svakog dela). Igrac : Dule Plavusa

- Zarkov, Techpriest Initiate (mladi, talentovani mehanicar svestenik, pun entuzijazma, i gromovitih dodira, sa fetishom prema dobro izradjenim bravama.) Igrac : Dete Nemanja

- Omar the Terror, Mindwiped Assassin (visoki, napucani crnac sa jos vecom sacmarom kome je ispran mozak, strah i trepet za neprijatelje, sklon blagim homo-erotskim momentima, licni Cromwellov cuvar.) Igrac : Djole Histerija

- Frag, the Scum (trigger-happy nestasni, lakoprsti sljam iz Underhive-a, covek koji puca brze nego sto oko moze da prati, a bogami i brze nego sto on sam moze da potegne. Od skora otkrio skriveni dar - bacanje koplja.) Igrac : Shukaku

- Cromwell, the Redemptionist Priest (poremecni, psihoticni, socijalno neprilagodljivi svestenik sa nezdravim afinitetom prema lomaci i raznim zapaljivim stvarima. Oboleo od hronicne verbalne dijareje. Uzasna dentalna higijena.) Igrac: Antic

- Per-han, the Savage Man (veteran gardista sa Feral/Mad Max planete, krapinac sa velikom sekirom, i veoma vest sa istom, uzasnom higijenom zbog verovanja da cin kupanja skida spiritualnu zastitu i samim tim ga izlaze zlim duhovima i nesreci, svaku vrednost meri u benzinu, od skora otkrio da poseduje redak dar : Pariah Gene. Pusta nokte iz samo njemu poznatih razloga. Licni Xantiin cuvar.) Igrac : Pera Necron

- Game Master : Beta

Prvi zadatak : istraziti uzrok neobjasnjivih smrti rudara na zabacenom asteroidu. Rezultat : uspeh. Cromwell uspeo da digne celu koloniju na bunt, izbegao sigurnu smrt zahvaljujuci Fragu, na veliku Omarovu zalost. Njihov animozitet postepeno raste, iz sessiona u session.

Legendarni momenti : Frag pali cigaru las-pistoljem u sred rudarske kafane, sto rezultitra teskim telesnim povredama.
Per-han terao ljude da bacaju toughness test, zbog (nedostatka) sopstvene higijene. Lezerno odsecanje glava raznim kriminalcima, radi reda, jer pobogu, tako to rade u njegovom selu.
Cromwell dize bunu protiv dahija,upucava kolovodju, i zauzima njegovo mesto. Sve to uprkos Omarovim pokusajima da ga spreci, medju kojima je i (nasilna) obljuba. Cromwella sve to podseca na trecu godinu semenista, stoga nije ni malo uzbudjeni, niti iznenadjen.
Omar, u maniru John Woo filmova, uspeva da prezivi dar-mar u kafani glavnog negativca, otimajuci kratez iz ruku goon-a, koristeci istog kao zivi stit, i ubijajuci zlikovce.
Frag ne uspeva da stigne glavnog narko dilera, koji poseduje vredne informacije. Njegova zalost nije u tome sto nije uspeo da ga stigne kako bi ga druzina ispitala, vec zbog toga sto nije uspeo da mu mazne hand cannon.

Interlude : glavna inkvizitorka ispituje Cromwella, sta se sve desilo. Recit kao i uvek, Cromwell opisuje dogadjaje na asteroidu, i za svaki propust optuzuje "onog uzasnog crnca" Omara, na sta ovaj, srecom, mirno reaguje. Zahvaljuje i "dobrom krapincu" Fragu, zato sto mu je spasao zivot iz sumnjivo iste situacije koja je snasla Charltona Hestona u filmu Khartoum.

Drugi zadatak : pronaci nestale data-slateove u zabacenom polu-napustenom hive-u, obraslom dzunglom. Ekipi pridruzeni James, smuseni adept, i Mogli, lokalni vodic, sklon sitnim kradjama. Prekopavsi deponiju djubreta velicine fudbalskog igralista, nasi junaci uspevaju da se domognu data-slateova, pobivsi hordu zombija uz put. Otkrivaju da se iza svega krije ozbiljno napucani tech-priest i njegova druzina. Misija je jos uvek u toku.

Legendarni momenti : Frag pokusava da ubije gustera, u mozgu i delu ekvivalent dzinovskoj ovci, ali ne uspeva. Xantia resava stvar bacivsi baklje na andramolju. GM glumio gustera, izmamivsi cudne poglede igraca.
Cromwell pokusava da upali svecu flamerom, i baca istu svecu u nameri da zapali baru benzina, lukavo namestenu da spali sve zombije. Umesto da lepo sve to uradi flamerom, nas pop piroman odluci da bude teatralan, ali avaj, sveca se ugasi na pola leta, sto je rezultiralo u ne tako neznom glodanju od strane zombija.
Per-han pokusava da presudi rogue psykeru, ali GMovo bacanje kockica mu je uskratilo sansu, posto su rogue tech-priest, priest i psyker istresli skoro sve u naseg junaka, ostavivsi ga smrtno ranjenog.
Frag bezuspesno pokusava da otkoci oruzje puna 3 turna.
Zarkov uspesno pobedio u debati oko toga ko je pravi/lazni Omnissiah protiv rogue tech-priesta(citaj : prepucavanje laserskim oruzijima), i uz put Palpatine style sprzio dzinovskog zombija-contructa.
Cromwell, ozbiljno ljut, resio da zaveze upaljenu svecu za survival kit, i da kao psinu to baci niz trap-door gde je umakao glavni negativac. Ovaj pokusaj bacanja savrseno dobrog dela opreme biva sprecen od strane igraca i GMa. Rezon Cromwella : sveca bi spalila antibiotike u kit-u, i tako usmrdela celu prostoriju u kojoj se zlikovac trenutno nalazi.
Toliko za sada, ova druzina jos nije zavrsila posao.....to be continued.... :wink:

PS. Izvinjavam se ako sam propustio neke legendarne momente, molim druge igrace/GMa da slobodno dopune. :D
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
shukaku
Posts: 271
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:08 am
Location: Fang

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by shukaku »

Ne zaboravimo danasnja dostignuca mocnog Fraga,kad je rouge psyker ugasio svetlo i jamm-ovao oruzja svima.Junacki Frag je u potpunom mraku skinuo domorodacko koplje sa ledja i bacio ga sa 20 metara uz poklic:This is SPARTA! i ranio dzinovskog zombi konstrukta.Medjutim tu nije kraj njegovim junackim delima.Boreci se sa zombi konstruktom uz pomoc svojih breast knuckles-a i odoljevajuci paljbi laznog sledbenika omnisaje je primetio da podli tinky-winky odnosno psyker maltretira njegove drugare.Izlazuci se velikoj opasnosti zaleteo se na ovog podlaca koji je uvreda, Velikom imperatoru(praised by all) i njegovom liku i delu,hrabro se sukobio sa zlikovcem i upucao ga sa ledja,dok je ovaj lezao u nesvesti od preteranog izlaganja warp-u.


Takodje hrabra Xantia je dominirala podlog zombi konstrukta gadjajuci ga svojim head and shoulders-om nanoseci mu teske rane.
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by PeraNekron »

Per-hanova reakcija posto je prosao fear check kada je ugledao dzinovskog zombie constructa. :D

http://www.youtube.com/watch?v=b1wzQNzt ... re=related
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by Histericni Istoricar »

Jel ziv Omar? I jel pomogao?
U jednog Bocu, mi verujemo!
User avatar
Telion
Commissar Weasel
Posts: 1244
Joined: Tue Dec 22, 2009 4:20 pm

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by Telion »

Ziv je..ali je izgubio Faith poen..msm da je od zverke, nisam video..bio sam prokupiran borbom sa Techpriestom koji veruje u Laznog Omnisaju! :D
"MISSION SUCCESSFUL! Once again, I...Cato Sicarius..."
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by PeraNekron »

Svi smo zivi. Sveden sam na 0 faith poena, posto su me posteno ispresavijali i izbusili raznim best-quality prangijama, ali sam barem propisno isprepadao rogue psykera. :D Nije mu prijalo pariah prisustvo. ;)
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by PeraNekron »

++++++ BEGIN VOX RECORD ++++++
++++++ Dnevnik Adepta Jamesa ++++++
++++++ Datum : 5681753M41 ++++++
++++++ Thought for the day : The only good alien, is a dead alien. ++++++

Dan 1.

Ovaj data-slate ce posluziti kao svedocanstvo o mom (nadam se) kratkom putovanju sa ovom grupom....cudaka. Imperatora mi blagoslovenog, ovakvu skupinu sa koca i konopca jos nisam video. Nije da sam se nagledao, radim kao piskaralo kod inkvizitorke, ali ovo je prevazislo sva moja iscekivanja...ili strahove, vise nisam siguran. Crnac, mrkog pogleda....psihoticni svestenik....onaj,onaj...krapinac koji se ne kupa, sa tetovazama....UZAS! I neki tamo sljam iz Underhivea, i sestra hostpitalerka. Vozili smo se u Valkyire, priznajem da mi je bilo smesno posto se pop ispovracao po crncu...sve dok me onaj australopitek nije potapsao po ramenu....sveca mu, jos uvek imam modrice. Grubijan! Posle toga me udavio svojom zivotnom pricom, o tome kako je bio prvak planete u kopanju rova na 100,200 i 500 metara, i jos sa preponama.....

Dan 3.

Prokleta dzungla, nikad kraja! Napokon ugledasmo taj pogani zabaceni Hive. Per-han (onaj krapinac) se pokazao vrlo korisnim ovde. Prosli smo bez problema krozh hive, sa malim incidentom sa cudnom zivuljkom, kako mi kazu. Briga me, ja sam to prespavao.

Dan 4.

Docekase nas ....neki ljudi. Primitivci, u najbolju ruku. Dobra je bila gozba, doduse. Dodelise nam vodica, Moglija. Fin momak, na ocigled....negde sam zagubio pistolj...majku mu, nikako da ga nadjem.

Dan 5.

Uspeh! Nadjosmo data-slateova, i cogitor od cca 80 kila, posto smo preorali djubriste. Zadivljujuce isto kao data-stacks u katedrali, cak je i miris slican. Zadnji slate je nasao tech-priest.....sumnjiv mi je, veoma. Mozda zeli da ukrade data-slateove za one njegove pogane sektase na Marsu...bah, nikad ih nisam podnosio.


Dan 6.

Oh uzasa, oh grozote!! Imperatora mi, to su bili...sta? Zombiji? Abominacije? Ne znam ni sam. Pop je hrabro istrcao pred njih, nisam video sta je tacno radio, ali nije upalilo. Posto smo pregledali sobu u kojoj se krila zla ekipa, odlucili da previjemo ranjene. Najvise je stradao Per-han, ali iz nekog razloga, sestra hosipitaler mu nije nesto prilazila. Bice da je zbog njegove arome, koja je blago.....uzasna.

Dan 8.

Pobegosmo napokon iz te paklene rupe!! +++++ CENSORED +++++ zombjij, u tri lepe ++++ CENSORED +++++ !!! Docekase nas primitivci iz plemena, priredise pravu gozbu. Domorodacka torta je bila prava poslastica. Iz nekog razloga, pop je bio vise nego neraspolozen...jeo je neki cudni pasulj iz konzerve, a kosa mu je opadala. Bice da je zbog radijacije...


Dan 9.

Nedostaje mi moja zena....davno je nisam video. Zagoreo sam, opasno, a ne smem da pribegavam ruko-bludijama, ne pored sestre, i pored ludog popa piromana i ovih indijanaca...mozda mi izvade utrobu ako me uhvate....mozda neko od njih...onaj crnac deluje privlacno....

Dan 12.

Omar me je nasilno obljubio....prislonio mi je sacmaru na glavu i radio je...oh Imperatore, kakav uzas....tako mi i treba kada ne krijem data-slate....


Dan 14.

Vratili smo se u nasu blazenu bazu! Jeste da smo cekali 2 dana po kisi, da sam trpeo uzasne propovedi popa, i jos uzasniji smrad i ritual kupanja benzinom onog uzasnog primata...ali sam i to nekako pregurao. Izvestaj je spreman za inkvizitorku, blagoslovena bila. Mogu reci...momci su na mestu. Ali nece mi nedostajati...niti oni, niti tegljenje onog uzasnog cogitora...uopste...dobro, mozda Omar...zna taj znanje...


++++++ END TRANSMISSION ++++++
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by Shunka »

Vidim ja morace da padne neka side avantura gde Omaru ubiju dragog pa on ide da se sveti.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3198
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by Mrzimsvee »

U cetvrtak u 17h sledi nastavak.
"They shall be my finest warriors, these men who give of themselves to me. Like clay I shall mould them, and in the furnace of war forge them. They will be of iron will and steely muscle. In great armour shall I clad them and with the mightiest guns will they be armed. They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them. They will have tactics, strategies and machines so that no foe can best them in battle. They are my bulwark against the Terror. They are the Defenders of Humanity. They are my Space Marines and they shall know no fear."
Emperor of mankind – on the Creation of the Space Marines.

"By reason. By truth. I have learned how your hearts and minds function. With that lore, I brought peace to this culture."
"--At the cost of freedom."
"Peace reigns, as I reign. I wouldn't expect your to understand. You are a little man, with little dreams."
"--You've ushered in the peace of the graveyard. Peace, at the cost of surrendering all choice, all freedom. The city lies in terror, forced to live by the standards you place upon our shoulder."
"Yes...yes."
"--But every sin...is punished, but punished by death, no matter the crime. No matter the scale of the sin. The people of the city live in silence, lest a single word earn them death for speaking out against you."
"Yes. Listen. Listen to the sound of raw silence. Is it not serene?"
- Night Haunter addressing a gathering of Nostraman nobles

"Your presence does not surprise me, Assassin. I have known of you ever since your craft entered the Eastern Fringes. Why did I not have you killed? Because your mission and the act you are about to commit proves the truth of all I have ever said or done. I merely punished those who had wronged, just as your False Emperor now seeks to punish me. Death is nothing compared to vindication."
iguman
Posts: 23
Joined: Mon Apr 03, 2006 12:49 pm

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by iguman »

A sad da vam ja kazem pre Pere, kako je to stvarno bilo :)

Nakon kraceg brifinga, vesela druzina se u potrazi za novom avanturom ukrcala na brod.
svako u svoju kabinu, a Omar evnuh i pop bombas samoubica, valjda po kazni ili je to sudbina umesala svoje prste u neventiliran prostor sa kuznim Per-Hanom. Bogoradanje Omara na perhanov smrad imace nesagledive posledice...

Kako je zadatak bio jasan, i samo sestra Xantia u pratnji Tech priesta i Omara bese zaduzena da preruseni kupe gomilu oruzja i pritom prodavca (avaj nepovredjenog i u jednom komadu) namame na brod, Cromwell bese dokon i bez vaznog zadatka, i tu nastade problem.

Posle krace oluje u worpu, moralo se sleteti radi manje popravke.

Pokusaj prvi Omara i Padrea, da mornari slucajno operu PerHane ne urodi plodom jer ipak je on golem, a i velika mu sikira...

U obliznjem manastiru pripitog svestenika spopade, u svom stilu,Cromwell samo sa jednom mislju.. Ocu moj Hand Flamer... (uskracen od strane GM-a pre misije za isti zbog afiniteta da pali stvari, prosto osvedoceni psiho-piroman. prim autora)

Sine, oche, kolega... Ko je naj gresniji u ovoj luci? Pa taj mora da svercuje oruzje? Gde je to gresno mesto? slicnim suptilnim pitanjima Cromwell saznade i zaputi se u podzemlje trazeci mesto gde gresnici i sljam obitavaju, sam na opstu radost druzine...

Prekrsivsi zavet cestitosti uz opijanje i prihvatanje kasnijeg samokaznjavanja zbog uzitka u alkoholu, i jedva se sudrzavsi da ne popali sve sto je gresno (sve sto mrda) sa preskupo placenim flamerom bez dzebane, krenu Cromwell ka brodu teturajuci se i naravno... jarak, kanalizacija, nesvest, ah te kockice :)

Sutradan, orobljen , bez pozlacene kajle, sa sumnjivim bolom u dnu ledja i povece rupe u secanju Cromwell se vratio na brod.Pozajmio pare od Sestre za municju i vidno nervozan dolazi na genijalnu ideju Okupati Per-hana. Tu krecu dve paralene price:

Jedna potpuno nezanimljiva je avantura, zadatak, hotel, vecera, pregovori sa dilerom oruzja, i druga istovrmena je pa recimo ovakva:

Mornari, njih pedeset podlegose inspirativnom govoru Oca, i dzakovima. toljagama iz sacekuse pretukose mrgu PerHana i pade ribanjac ko u crtacima, uz dodatak brijanja pa recimo da su to testisi, i oblacenjem u plisanu pidzamu sa mirisom kajsije... PerHan sada uskracen zastite od demona duhova i raznih nedaca, povredjenog ponosa, natopi se benzinom da se "namirise" i kao kroz maglu seti se i pomisli da je Padre nekako kriv za nevolju koja ga snadje. Kratkim zastrasivanjem i davljenjem popa i pored pucnja u Perhanove "dragulje" pridavi Cromwella. Padre, vezan i u nesvesti, biva recimo nagradjen oruzjem tamo gde sunce ne sija (tu PerHan osta veran obecanju) a zatim se inspirisani mornari izredjase na poboznom Cromwellu podstaknuti abstinencijom i nagovaranjem ovaj put od strane PerHana. Eh ti mornari...

Nekako stisane strasti prepletose avanturistima puteve i Padre se nadje u kazinu hotela gde se Krag uspesno pozdravio od sveg novca pa i zajma od Zarkova. Cestiti i cedni Padre resi da sa ono preostalog novca oproba srecu u kocki ali s obzirom na svu ljubav mornara naravno da mu nije islo. Zabrana kockanja uz ignorisanje njegove svestenicke odore ( i valjda samim tim prava da se okusa u igrama na srecu) i izbacivanje iz kazina dolise ulje na vatru. svima poznati zar u Cromwellovim ocima postade plamen. Skupite se deco, pop poce da dize bunu...

Tech Priest sa secanjem na slicne stvari na prvi povik oca dotrca i kresnu ga tejzerom... bezuspesno... Duzan si mi pare brzo udri popa, rece Zarkov Fragu i pljas, avaj tvrda glava u popa. Gde je ventilacija, gde je kontrolna soba, Cromwell frenziran sa cvorugom ne odustaje od namere da napravi pokolj. Obezbedjenje,potplaceno od strane Zarkova da se ne ide u poiciju odakle spasa nema, onesvestilo je Padrea i uz pratnju vratilo na brod.

Aha, u lisicama, ponovo vezan, gle cuda, ponovo je pao saka svojim drugarima Omaru i PerHanu i majko mila... ostatak druzine je pokusavao da isprati zadatak a momci su se silno zabavili.

Zadatak ispunjen, Diler zarobljen, zarkov inace sa jedinim kljucem od lisica pusta popa zbog neophodnosti da se zli trgovac oruzja propita.

Saznavsi ko stoji iza nabavke oruzja Cromwell u lavini sebi svojstvenih palamudjevina otrca do Roug traderke da i nju propita i zavrsi umalo otfikarene glave i u apsu... Naravno bomba u jednom od sanduka sa oruzjem se detonira, brod je izbacen iz worpa bog zna gde, a Cromwell, ne baz rana, ne bez gubitaka, bez nekoliko zuba, spreman ceka sledeci sesn...

Ja isto :)
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by PeraNekron »

The saga continues....with a twist! ;)

Nasi junaci, posto su ustanovili da ih je napucani tech-priest, zvani Lucius, opasno zavrnuo (citaj preziveo ceo onaj dar-mar, i kao slag na tortu sve vreme radio za istu jebenu stranu kao i mi), bivaju poslani na jos jedan zadatak : da presretnu posiljku oruzija tj. da impersoniraju kupce, koja je namenjena nekim tamo agitatorima. Dodeljeni su rogue trader brodu, na kome ima cca 2500 ljudi + intendanti i oruzana pratnja. Rezultat je za sada uspeh, uspeli su da uhvate glavnog dilera, i posle (neprijatnog) ispitivanja Padrea, priznaje sve, dolaze do vrednih informacija (pre toga je bio ozbiljno zlostavljan, citati dole). A sada, pletora epskih momenata, trudicu se da ih sve navedem, ko misli da sam nesto zaboravio, neka doda slobodno! :D

- Posto su pristali na prvu orbitalnu stanicu zarad nekih popravki pri agri-worldu, Padre (Antic) se upusta solo u avanturu da nabavi si hand flamer, i to u lokalni underhive. U procesu biva prevaren, nasankan, opijen, prebiven, opljackan, dekintiran, razoruzan, i bez vajne mu pozlacene aquile sa prs' debelim lancem, skoro kao sto je Raspucin skoncao. I prespavao je u kaljuzi na ulici, koju ljudi koriste kao poljski wc. Per-han mu je rekao da smrdi dozlaboga, and that's saying something. Naravno, sve je ovo zacinjeno pocetkom cele situacije, gde Padre odlazi kod lokalnog svestenika, i pita ga za lokaciju gresnika. Naravno, u svom svom zanosu, ne seti se on da nabavi dzebane, a posle saznaje da je sve to mogao da nabavi na samom brodu, za dalekom manju cenu, i daleko bezbolnije posledice. Opste odusevljenje za stolom medju igracima.

- Frag (Shukaku) uspeva da potrosi sve pare na kockanje, i jos se zaduzio kod Zarkova pride. Isto tako mu neke ostrige nisu prijale.

- Padre ,iz ciste i castoljubive pakosti dize celu posadu rogue trader broda na svetu misiju da okupaju Per-hana! Uspevaju u doticnoj nameri, na Per-hanovu veliku zalost. Per-han, vidno i trajno uznemiren i mirisuci na breskvu, juri do Padrea, na sta ovaj reaguje sa akutnim bledilom, i obilnim znojenjem. Pokusava da se odbrani, ali Per-han ga onesvesti davljenjem, vezuje ga za krevet, skida ga k'o od majke rodjenog, postavlja stub revolver u nezgodno mesto, i ostavlja ga na milost i nemilost uspaljenim mornarima. Osveta je slatka Per-hanu, ali morace puno vremena da prodje kako bi njegova aroma vratila stari sjaj.

- Padre, frenziran, resava da digne bunu kako bi se osvetio Per-hanu, jos jedared! Izvodi minor stunt opcinjavanja narodnih masa, ispred kockarnice gde su Zarkov i Frag, ali biva onesposobljen od strane lokalnih uterivaca zakona, i uz malo podmazivanje geltovima, biva pusten na slobodu.

- Padre resio, hrabro i odvazno da se pozali Rogue Traderu licno. Posto je bio kranje neuracunljiv i neprostijan, ova ga je muski odalamila iz kuka svojom Propeler-Zviz 5000 Kuku-lele pattern mehanickom rukom, na sta ovaj gubi 3 od svojih preostalih desetak zuba.

Epilog : misija se nastavlja, krivci su otkriveni, i nasa druzina krece dalje. Medjutim, zbog Padreovih over-the-top antics, narusena im je tajnovitost misije, i posiljka oruzija detonira (dileri su ocigledno poturili eksplozive u posiljku i time onesposobili brod za warp-travel)! Nestanak struje i panika! Strasti su se smirile u druzini, za sada. Padre's fate is yet to be determined. To be continued....stay tuned. ;)

EDIT : sad videh Igumanov post. ;) Da, tako je bilo. :D Ko ima sta da doda, neka doda. :P
Last edited by PeraNekron on Fri Mar 25, 2011 2:02 pm, edited 2 times in total.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Millenium
Posts: 293
Joined: Mon Sep 08, 2008 1:19 pm

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by Millenium »

Vaistinu igumane (mislim Zarkov robote) tako je sve bilo ali poput iznoguda ja se vala posle 99000 neuspeha ne predajem :) gorece jeretici a i sam je imperator o blagosloveno mu ime je u glave gresnika stavio naum o bombi koja izazva toliko divnog plamena ah koliki flame and oportunity :twisted: normalno ne sumnjam da ce kazniti zlu rogue traderku sto je udarila slugu najvernijeg nebeskog vladara sa golden throne'a u najvecem ocaju on mi je uvek pokazao put ka rightheous retribution.

Per-han ah sta sa njim ciniti ma ako se on tih igara mane postedece mu moj divine angel zivot otkud sam ja znao da neko ko je vezan za divione one'a moze da worshipuje stroku sta mu mogu kada je on tu formu physical cleansinga tako shvatio umesto da mi skruseno skoci u narucje (ah divni dani mature u underhive semenishtu oca Butcha) on je sve pogresno shvatio i moj pokusaj da ga odviknem od jeretickih rituala mi uzeo za zlo ah kad je Matroness cassidy dovodila repenti'e da purguju underhive umela je ona da me povredi 100 gore (good old days)

A onaj sadista Omar em sam mu zivot spasio em sam ga spasio od stalnog kukanja o stroki od kog nisam spavao do te mere da sam poceo bio neke glasove da cujem uzas nezahvalnik me brutalno pretukao ali ja sve u ime divine one'a prastam dal ce i moj flejmer e to ce samo njegova volja odluciti :twisted:

Na svu srecu brod se lepo raspada pod divine flame'om i detonacijama tako cemo verovatno morati na neki svet pun cistokrvnih varvara koji jedva cekaju da pocuju rec burning flame'a wich purifies simpatican mi je onaj lupez iz mog underhiva (kad bi mu se imena bar setio mislim da sam ga jurio 1-2 sa toljagom u mladosti "melodi memory lanes" i robot zarkov je ok za robota tj a sestra me je najprijatnije iznenadila njena vera je jaka a i plavi komplet joj lepo stoji o gresne mi duse "spank spank spank"

Sad je red krenuti dalje a robot ce biti usefull ako brod skroz krahira ko zna kakva sve jereticka oruzja krije gresna rogue traderka (ps napisati pismo o njenoj nekulturi prema visokom clanu pastve cim nadjem cogitor linking module) ah so mani opurtunities to make it all burn blessed be the Emperor and his holy flame!

Ah da i mali tribute nasem GM'u koji trpi svo to ludilo http://www.youtube.com/watch?v=LtQFpUeQ5tE :wink:
Goal i have no goal Fraulein i just want eternal war "Major Montana Max"

"Après moi, le déluge"
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3198
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by Mrzimsvee »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Priceless :!:
"They shall be my finest warriors, these men who give of themselves to me. Like clay I shall mould them, and in the furnace of war forge them. They will be of iron will and steely muscle. In great armour shall I clad them and with the mightiest guns will they be armed. They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them. They will have tactics, strategies and machines so that no foe can best them in battle. They are my bulwark against the Terror. They are the Defenders of Humanity. They are my Space Marines and they shall know no fear."
Emperor of mankind – on the Creation of the Space Marines.

"By reason. By truth. I have learned how your hearts and minds function. With that lore, I brought peace to this culture."
"--At the cost of freedom."
"Peace reigns, as I reign. I wouldn't expect your to understand. You are a little man, with little dreams."
"--You've ushered in the peace of the graveyard. Peace, at the cost of surrendering all choice, all freedom. The city lies in terror, forced to live by the standards you place upon our shoulder."
"Yes...yes."
"--But every sin...is punished, but punished by death, no matter the crime. No matter the scale of the sin. The people of the city live in silence, lest a single word earn them death for speaking out against you."
"Yes. Listen. Listen to the sound of raw silence. Is it not serene?"
- Night Haunter addressing a gathering of Nostraman nobles

"Your presence does not surprise me, Assassin. I have known of you ever since your craft entered the Eastern Fringes. Why did I not have you killed? Because your mission and the act you are about to commit proves the truth of all I have ever said or done. I merely punished those who had wronged, just as your False Emperor now seeks to punish me. Death is nothing compared to vindication."
User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by Histericni Istoricar »

Jedan padre mora biti ubiven.
http://www.youtube.com/watch?v=dbjCm6gQyV4
U jednog Bocu, mi verujemo!
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by PeraNekron »

Pesma mornara dok su onesvescenog Padrea obescascivali na razne nacine i sa raznim instrumentima/pomagalima :D :

http://www.youtube.com/watch?v=PhHAVaOEO8g
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3198
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by Mrzimsvee »

:lol: :lol: :lol: :applause: :applause:
"They shall be my finest warriors, these men who give of themselves to me. Like clay I shall mould them, and in the furnace of war forge them. They will be of iron will and steely muscle. In great armour shall I clad them and with the mightiest guns will they be armed. They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them. They will have tactics, strategies and machines so that no foe can best them in battle. They are my bulwark against the Terror. They are the Defenders of Humanity. They are my Space Marines and they shall know no fear."
Emperor of mankind – on the Creation of the Space Marines.

"By reason. By truth. I have learned how your hearts and minds function. With that lore, I brought peace to this culture."
"--At the cost of freedom."
"Peace reigns, as I reign. I wouldn't expect your to understand. You are a little man, with little dreams."
"--You've ushered in the peace of the graveyard. Peace, at the cost of surrendering all choice, all freedom. The city lies in terror, forced to live by the standards you place upon our shoulder."
"Yes...yes."
"--But every sin...is punished, but punished by death, no matter the crime. No matter the scale of the sin. The people of the city live in silence, lest a single word earn them death for speaking out against you."
"Yes. Listen. Listen to the sound of raw silence. Is it not serene?"
- Night Haunter addressing a gathering of Nostraman nobles

"Your presence does not surprise me, Assassin. I have known of you ever since your craft entered the Eastern Fringes. Why did I not have you killed? Because your mission and the act you are about to commit proves the truth of all I have ever said or done. I merely punished those who had wronged, just as your False Emperor now seeks to punish me. Death is nothing compared to vindication."
User avatar
Millenium
Posts: 293
Joined: Mon Sep 08, 2008 1:19 pm

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by Millenium »

Ajd da malo zapaprimo pricu brate vreme je za malo megalomanije u svojoj celiji sa radikalnom elefantiozom po 50'ti put 30+kontuzija elektrosokova i cudnih boli u skrutumu tokom eksplozivnog puta iz Warp'a nas dragi padre

"interlude" Padre dreams u svojoj meditaciji iliti prebijenom snu padre je navikao ili na opustajuce scene gunmetal city'a u plamenu ili u poslednje vreme Omara na raznju u velikoj balskoj haljini sa crvenim gorgetima ehem
back to the story cuje se samo zvuk kapi vode koji dolaze iz mrklog mraka a sto je cudnije svugda je mrkli mrak nigde plamena ili prociscujuce svetlosti ali otac se oseca zacudjujuce spokojno slika se polako pomalja nesto maglovito
pa manje i manje cevi drevni sistem za re-aquaciju fontane (odakle to oca nikad nije interesovao rad fontana i slicnih naprava prebogatih gresnika ali jednostavno on to zna)

Slabasno svetlo koje uznemirujuce trepti kao da mu je poslednji put da obasja ukazuje na dvoranu nesumnjivo nekada luksuznog hrama pod na kome otac lezi je ustvari mozaik iako polu-unisten jos uvek se razazaznaju scene neke epske bitke izmedju imperatorovih andjela
i nekakvih covekolikih mutanata ili xeno smeca izmedju fontane i zacudujuce dobro ocuvanog stola od nekog masivnog drveta cudne boje stoji blago stepeniste sa uzasom otac pogledom nagore shvata da ono ne vodu u vise nivoe neke masivne crkve vec ogromnog broda prosaranog
kraterima koji su otvoreni ka beskrajnom svemiru kroz daleke pukotine koje obasjava neko sablasno svetlo vide se olupine beskrajne flote gigantski brodovi koji lebde probodeni poput nekim bescasnim kopljem

Ruinirani zlatni tornjevi poput onih na najlepsim bazilikama iz bajke nemocno lebde na ocevim ocima krecu suze ko bi ovako svetu flotu mogao dovesti do ovakve propasti kako li je tesko blagoslovenom imperatoru ako sve ovo nije san da gleda ovakav masasakr
ali kada se sve to dogodilo vecina natpisa na brodovima je predaleko da se procita a u dvorani su natpisi na teskom high gothic'u ko zna gde se otac zadesio ali nekako je i dalje spokojan i pored svega
a onda iz pravca zardjalog stepenista glas poput sljunka koji se valja kada moj mladi oce oh negde blizu deset hiljada godina vreme mi ovde vec postaje relativno nevazno a posetioce dobijam veoma retko jedan od sablasnih stubova svetla koji vodi ka sablasnim otvorima
se odjednom laganao pomera ka stepenistu tek tada ocu pada na pamet kako je sve to suludo jer cak i on zna da bi sav vazduh trebao u tom slucaju odavno da napusti ovu ladju a kamoli da neku tu zivi dise i prica sa njim ali opet maglovito pa jasnije figura se pomalja iz
mraka utvara na prvi pogled a onda jasnije konture otac mora da zine takvu kolicinu moci i luksuza na jednom telu nikad nije video (um mu govori stvari koje dobro ne razume primera radi kako je pojava odevena u brokatne i svilene tkanine sa svete Terre i zasticena Artificer
Guilded power armor'om sta pa to znaci!) figura zasad samo stoji na stepeniku na kom po svim svetim zakonima nijedna noga ne bi mogla da stoji osmeh je sablasan lice okrutno i puno sirove moce oci plave i prodorne

Ipak nastavka price nema figura gubi fokus i samo bulji u neku imaginarnu tacku dovoljno dugo da se ocu cini da je taj trenutak beskrajan a onda savrseno popunjena usna se krivi u neprirodan osmeh koji vise lici na rezanje psa glas koji probija kosti zamenjuje onaj od sljunka od ranije neka izgubljena
sila se cini se vratila u njega Tako mi svetog trona decace zacu se rezuci osmeh pogledaj se o kakav bedan prizor ima li necega sto ti nisu uradili prebijen ponizen a izgleda i "iniciran" zar su stvari dosle dotle bah da se neko usudio da dirne nekog od mojih Templara Militant tako haha nikad se ne bi
usudili a onda opet muk dalek pogled i nesto nalik na suzi sa tog naizgled celicnog lica a onda uzdah i reci a ipak jesu zar ne decace odjednom otac vidi dvoranu u kojoj je mnogo jasnije na par sekundi za ogromnim drvenim stolom sede lesevi sacuvani u dubokom svemiru
potpuno mumificirani u necemu sto lici na raspale odore pogled sablasnog coveka se na trenutak menja u onaj nalik teskoj koncentraciji i lesevi postaju na 2-3 sekundi utvare mocnih crkvenih vodja za to drugog imena nema u velicanstvenim odorama i sok na sokovima neki na sebi maju simbole inkvizicije
ali oca u sok najvise tera lik coveka velikog kao stirijski bik u ogromnoj beloj odori koji ima iste simbole kao redemptionist dve dve baklje prekrstene ali izmedju njih sveto slovo inkvizicije I figure se cine kao maglovito secanje grupe koja zucno raspravlja nad nekom kartom
od luksuznog veluma koji se kao i oni u roku od nekoliko sekunda zaustavlja i pretvara u bedne ostatke sna pitanja je bezbroj iako je otac ucen da pali a ne istrazuje njegova znatizelja je probudjena (zbog toga je cesto dobijao batine)

Kao da prikaza ili covek na raspadnutom stepenistu to oseca (otac jos ne moze da razluci da li je prikaza ustvari covek nekako mu linija vrata s vremena na vreme gubi konzistenciju) i pocinje da gleda oca prodornim pogledom reci slede ovog puta u nesto laksem tonu jadno dete ti znas da nemas sanse zar ne
u ovom trenutku decace a i sam neznam kako osecam sav tvoj gnev i velicinu nepravde mladic kao ti bi u moje vreme bio obucen najboljim vestinama obucen u oklop od koga bi gardisti i slican olos siktao od ljubomore isto kao i ti oni su dolazili u nepresusnoj buljici
zeljni da sire rec imperatora niko ih kao tebe nije cenio njihovu iskrenost vere i volju da jeretike okupaju u plamenu i krvi dao sam im sve sto crkva moze da pruzi mislis da je bilo otpora dete o ne tada je crkva bila uistinu imperatorova ruka nasa blagajna
je bila nepresusna ne zbog nekakvih bednih tarifa i poreza bednih plemica i naroda koji to cini kao OBAVEZU OBAVEZU zagromi odjednom glas na nestabilnom licu nevidjenom snagom furije to ne moze bit obaveza vec zelja kao u moje vreme nepresusnih masa koji su davali uz osmeh i srecu sve sto mogu
za dobrobit imperije prosao je skoro nema ni 500 godina kurir sa umom jos otvorenim veri i ja cuh u ovom mom utocistu vesti sa terre nekakav Solar admiral Jackson CUMIGA! ni manje ni vise je dozvolio da one bande agitatora Alpha Legion dignu oficirsku skolu Progenium malo sutra prasinari gnjide bah nesposobnosti
i bruke bez kraja (otac ne shvaata sta je to alpha sem broja ali zvuci gadno jereticki a i taj cumiga mora da je bio kriv svi crnci dosada su kidisali na oca u trenutcima slabosti) ali glas nastavlja

cela ova flota Warp oluja da da kao da bi Divine one meni to uradio meni njegovom vernom slugi koji ne shvatam nikad kako nije proglasen za svetca bah proklete kratkovide budale oci se odjednim suzavaju ka ocu poslusaj moje reci dete nikom ne veruj ono mehanicko cudo oni su ucestvovali u sabotazi njegove nebeske misije
sestra mozda dobro misli ali one su prevrtljive o da znam ih ja dobro shvati dete toliko od mog skolovanja ste zadrzali telo je slabo svi su potkupljivi cak i inkvizicija JERES bah ja sam neko ko je bio iznad toga njegov glas i desna ruka ne beci oci dete to je bilo drugo vreme oh koliko smo jeretika samo ocistili plamen
do neba i vislje do vrhe vasione i njegovih svetih ociju ali ne ti to ne mozes da shvatis oci dobijaju oblik procene bar ne zasad ali potencijala ima da vera bez kraja ali ne smes vise gresiti dete suvise gresaka ove budale ne shvataju nasu cistotu i direktan put
oni su svi postali meki i nadmeni hahaha bas da sam video to haridu od rogue traderke da je na mene stavila ruku aparicija stavlja ruku mazeci pistolj kakav otac iako iz gunmetal city'a nikad nije video ni bolter ni pistolj oba u jednom ukrasen zlatnim akvilama kez zauzima mesto na licu od celika
da dete znam tvoju pravednu potrebu ali ne tako o ne tako morace biti dosta promena ovde medju dusama mojih mogu ih nazvati sinovima (apariciju obuzima mesavina gneva i tuge) nekako nisam umro pre tih bezbroj eona vec dosao ovde da me njihovo secanje i tuga istrgnuta od svetlosti greju u samoci ali sada hm ne znam da li cemo se
ikad vise videti a moram priznati da nisam u dodiru sa bednom politikom laznih vernika i jeretika vec 10000 godina ali neke stvari se nikad ne menjaju zato poslusaj pazljivo iako imamo samo par minuta imamo maltene vecnost da te naucim sta je bio pravi templar militant utvarino lice dobija triumfalan izgled koji zraci moci
koji samo po neki smrtnik dotakne otac se napokon oseca u miru i zna da ce dusa ovog mucenika reci nesto korisno oci lutaju po mrtvoj floti i zamisljaju koliko moc moze biti vellika u ocima imperatora
Goal i have no goal Fraulein i just want eternal war "Major Montana Max"

"Après moi, le déluge"
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by PeraNekron »

Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Millenium
Posts: 293
Joined: Mon Sep 08, 2008 1:19 pm

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by Millenium »

Interpunction Shminterpunction :)
Goal i have no goal Fraulein i just want eternal war "Major Montana Max"

"Après moi, le déluge"
User avatar
Millenium
Posts: 293
Joined: Mon Sep 08, 2008 1:19 pm

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by Millenium »

I to je to promrmlja nas dragi otac sebi u bradu i moze se reci da je bio prilicno lose volje sluga nepoznatog "dobrocinitelja" nije hteo da slusa kao ni bilo ko drugi lepo zelis da izdas par naredbi
idi ubij rogue trader gresnicu ili nadji mi ultimate weapon of mass destruction al ne budala koju su mu poslali je samo umela da bulji i igra se eps'a sa svetlom koji gubitak vremena.

Tacnije 8 godina jes da hocu stariji i bolji look ali crne ruke e pa sada ni stasis field nije bio zabavan 8 godina meditacije koje su protekle sa muvom bah sve nesposobno a i koliko otac cuje
onaj petroloman se stalno hvali kako je izresetao demona pravo pred oci good ridance nesposobno govedo igranje sa sanducima posednuti mornar ma ko je uopste organizovao taj ceo cirkus.

Onaj astropata fin covek donosi caj vice kako sam imao veliku veru U imperatora da izdrzim zlo bice hah zlo bice taj nije znao ni kako da otvori vrata a i nazvati to demon je uvreda isao je otac na seminare demon i vi
kako spaliti i profitirati u konfuziji ali ovo ne ne rece Omar da je cudo svetlelo gore od ringispila na scintili kad su ga utukli cak je i sestri oprlio ruke oci koje plutaju sabotiraju sanduke i crne ruke
da da inkvizicija ce bas da poveruje u tu pricu otac zakljuci da su svi nagrabusili.

A ako ga inkvizicija nesto pita ma nek pita kad im bude pola od svega rekao od napaljenih mornara do sludjenog pijanog cumige gun runnera i bizarnog okruzenja njihovom truth teller'u ce trebati odmor ne ne
vreme je za radikalne mere morace popricati sa clanovima svoje small congregation such as it is spremiti se za tu planetu (if they ever actualy see it) pogled na ruke na svu srecu kandze su nestale (mental Note)
vecina bica iz varp'a su kreteni xantia rece da je crtao znake u prasku za buve sto jednostavno nije otvorio neonski kazino pod nazivom unholy creature i velikim rogatim licem na ulazu bilo bi suptilnije.

a normalno rogue traderka i njen jokaero ili koji god podvrsni krapinac jos zivi i zdravi disrispect everywhere (gundj gundj gundj)
Goal i have no goal Fraulein i just want eternal war "Major Montana Max"

"Après moi, le déluge"
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by PeraNekron »

Necu moci da dodjem na sledecu sesiju, razboleo sam se. :(
Ali zato uzivajte uz Per-hanov theme song. :D

http://www.youtube.com/watch?v=Y3q9-PnnlM0
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Millenium
Posts: 293
Joined: Mon Sep 08, 2008 1:19 pm

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by Millenium »

Kratka Sinopsa (otac je smoren sto je morao biti glas razuma) elem dodjosmo ja per-han gresni robot sestra nedajic i frag 1man Gloubtroter team na planetu (ima drugo ime) ali zvacemo je Munze-Blok45 na starportu (neko samo prekrizio aerodrom) muka ziva nikog nema sta ciniti.

Gresni robot Dr zvrkof se povezao sa servitorom kako bi bar saznali gde su nasi veliki ortaci ekipa B (sa kojima se volimo ko grobari i delije posle 12 piva i 20 odbijanja sponzorusa) neki tragovi se pojavise ali sestra nije bila zadovoljna te ostavi dr robota da opsti sa servitorom (perverzni ti roboti a kad im kazes skini mapu grada shvatis da kozna sta rade sa mozgovima tih servitora)

Sestri bozanski vetar dunu u haljetak cedulju da se sa ekipom sretnemo u kafani slozna braca (ono ima ispod mosta mi i dalje zvuci suvise na plavi so skiping) posle uobicajene bitke sa penzosima i ljudima nardkanim zbog neisplacivanja imperial tilthe obaveznica i karti za gradski autobus frag sve razresi pretnjom kalasem ja sam bio pre da spalimo grad posle vicious rumours'a o kugi no dobro nadjosmo mi put do kafane (eventualy)

primecujete da ne pominjam naseg gay friend from cacak omar the terrora elem to je zato sto je ceo sesn bio razuman sto je strasno smorilo oca koji je zeleo da evocira semeniste ali svemu se isprecila ekipa za basket iz bloka 45 naime posto smo poslali the muscle part of the team da prokontrolise reon kafane a frag napokon od omara da izicka cigare (sta je za to morao da ucini bog zna) oni resise da pikaju basket (posle 2 sata u ministorum library'u saznah kako se igra taj arhaicni barbaricni sport no dobro)

posto su ih nadmasili u ubogosti i dobili fajt iliti mec ekipa iz bloka nije htela da propeva dali je Sapke u kafani dok minela peva itd stoga smo prionuli dolaski mi the brain outfit posto sam se bondovao sa ekipom (promasio me metak dok sam branio cast sestre) sve upropasti maniti robot koji u djetic stajlu upuca jedinu lucky loptu u blocku pa nastade tarapana htedoh ja sve da izgladim i sa znanjima naucenim od majstor ljubise kostolomca automehanicara i prodavca ljubicica pomognem robotu da popravi njihovog space 101'a robot izfrenzira i zatrazi mi podmuklo krak granatu.

ja onako fin i naivan ne shvatih da on ekipa i lokalni supermarket kod paje zeli dizati u vazduh no sta je tu je odgovorih ga priveremeno od te nakani (inace ekipa ubrzano bankrotira pa cemo morati verovatno da obijemo interplanetarno odeljenje delta generali ili da se inkvizicija isprsi mislim kakav je to nacin brate!

uspe na svoj gorgeous look sestra da udje u mehanu a uskoro i ja a mesto mi se nije toliko zbog poroka zgadilo kolko sto frag parama kojih ponestaje kiti onu minelu a ona sa pevanjem veze nema jedino je per-han ostao ispred mehane posto mu je drustvo iz bloka vratilo sekiru (detalje necu pricati jer bi nas pera kad ozdravi mogao sve bombom pa u svicu) lupao je i lupao ali
nije znao ni mrx'a ni milana pa ga ne pustise.

u kavani smor i bedni bradonja koji izgleda kao da radi za srbija puteve koji nam saopstava inkvizitora su provalili (tu ima i deo o sestrinoj poseti crkve ali posto je nije spalilia to preskacem) elem njih jure pa su spalili neke kurde i izlazirali svoje ubistvo and are now laying low to sve prodje ali svojim okom sokolovim Sestra xantia opazi da nas neko prati a i fragu su se oci od minele oporavile pa i on povika posto je svo to vreme dr zvrkof aka robot trazio a backway da digne stojadina u vazduh b da upadne u mehane na zadnji ulaz kroz fensi apartman c da se kloni per-hana on bese odabran da proveri voajera.

i tu nastade pakao zvrkof odlucno zgrabi lika koji izgledase kao jos jedan ojadjeni stedisa jugo-skandika sa sve kolicima ali se ispostavi da on ima brate kratez! bam polete nas robot posle totalnog head-shot'a a skitnica se dade u beg frag okom sokolovim primeti tarapanu te dotrcasmo a onda xantia izleci boli zvrkofu ali on ostade gnevan i sa mojom bombom u rukama ode ka mehani
pevuseci i tebe sam sit kafano dabogda se zapalila ja sam kao provereni redemptionist humanista i clan NOS (nevladin organizacioni sektor za neupucene) mu zalepih udarac vaspitni kundakom po tintari ali robot je tvrda vocka te em ostade pri svesti te uzvrati ali u popa je isto vera jaka te se sve pretvori WWF head-butting contest.

Frag u medjuvremenu izlozi spasonosni predlog da mi lepo mehanu torchujemo ali nas nerazumnici nadglasase zbog navodne opasnosti od povecanja kolicine olova iz pravca doticne mehane koja bi usledila (inace frag je postao veoma attached za svoju novu ekipu za basket no torching iz torching) onda je dr zvrkof u napadu agresije nasrnuo na kolica te iz njih ispade kajla tipa akvila (ali ne kraljevska od 2kg te se necemo ovajditi) pa zakljucismo da je onaj haos klosar u stvari jedan od nasih starih ortaka iz ekipe B.

na to pocese predlozi od kojih je naljboji bio da Per-hana u kolicima (od onog klosara jelte) prerusenog u fetish gigantsku bebu ubacimo u fensi ulaz kao svodnici takviju ali ja i sestra ipak zakljucismo da prema bebi to ne bi bilo fer (a i pera bi spalio HS) te na kraju Xantia udje sama prvo u mehanu a posto je odolela carima minele i u fensi deo gde zatece opisanog haos klosara kako sedi do nikog drugog do inkvizitora finurabina! (story continues next time)
Goal i have no goal Fraulein i just want eternal war "Major Montana Max"

"Après moi, le déluge"
User avatar
Millenium
Posts: 293
Joined: Mon Sep 08, 2008 1:19 pm

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by Millenium »

Ove nedelje cu zamoliti peru da on moderatuje dogadjaje jer ja ne bih mogao da budem nepristrasan pripovedac.(p.s.Pero ono poslednje smo ja i Beta uklonili tako da se epizoda zavrsava nalazenjem lesa starog svestenika od xantie i panikom koja usledjuje)
Goal i have no goal Fraulein i just want eternal war "Major Montana Max"

"Après moi, le déluge"
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Dark Heresy, The Ultimate Experience

Post by PeraNekron »

Iguman se dobrovoljno prijavio, sa puno entuzijazma, da pripoveda nase dogodovstine. :)
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Post Reply

Return to “FRP/RPG”