Sta trenutno citate?

Post Reply
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: Sta trenutno citate?

Post by lord warrior »

PeraNekron wrote:
Pendargon wrote: ...Postoje mnogi biseri naseg prevodjenja, "Voznja Valkiri" je moj favorit. :lol:
Demon linijskog štampača.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Sta trenutno citate?

Post by PeraNekron »

Liber Chaotica, u narodu poznata kao "Sve sto ste hteli da znate o Haosu, a niste smeli da pitate".
Knjiga je, jednom recju, fantasticna. Odlicne ilustracije, vrhunska naracija i neke jako uznemirujuce price/teorije/psihoticna bulaznjenja. Preporucujem.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Sta trenutno citate?

Post by Pendargon »

Sto nisi pitao, imam je ja vec godinama... 8-)
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Sta trenutno citate?

Post by PeraNekron »

Nisam znao, a i uvek je bolje licno posedovati knjige tog tipa. :D
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Sta trenutno citate?

Post by Dzon Vejn »

Nabavio gde i posto?
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Sta trenutno citate?

Post by PeraNekron »

Dzon Vejn wrote:Nabavio gde i posto?
Sigil, 3900 dinara.
Mislim da im je to bila jedina ostala.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Sta trenutno citate?

Post by opsidiannight »

Nabavi drugi deo ''Liber Chaotica Erotica'', bolja je.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Sta trenutno citate?

Post by Shunka »

Pendargon wrote:Sto nisi pitao, imam je ja vec godinama... 8-)
Samo sto je veci deo tih godina stajala kod mene.
Bar sam prostudirao Haos kako valja :)
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Sta trenutno citate?

Post by opsidiannight »

''Perdido Street Station''. Prelep i dosta obiman stim pank. Iskreno preporučujem svakom ljubilju žanra i prijateljima kvalitetnog pisanja fantazije.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Sta trenutno citate?

Post by Shunka »

Ko Jede Orahe od Rastka Jevtovica.

Pre nego sto smo spoznali muzicki genije Perunka, isli smo na svirke Oraha. Nisam siguran ko bi tu od koga imao vise da nauci - Perunko od Oraha ili obrnuto. Srecom pa nema uzajamnih uticaja. Koliko je meni poznato.

Enivejz, Rastko, vodja i idejni tvorac projekta (da budemo precizni u pitanju je antibend), objavio je knjigu o svome iskustvu. U pitanju je fikcija, i nije lako utvrditi koliko je zasnovana na realnosti.

Meni se, posle procitanih pedesetak strana, cini da je covek resio da da oduska svojim fantazijama o tome da je violinista zapravo peder koji se lozi na njega, ali je zavrsio u kres-kombinaciji sa dve lezbejke cija uloga u bendu nikada nije razjasnjena... I tome slicno. I surovo je iskren prema svom muzickom umecu, to mu se mora priznati.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
pavlicad
Posts: 78
Joined: Sun Mar 07, 2010 8:19 pm

Re: Sta trenutno citate?

Post by pavlicad »

zavrsio sam 12 knjigu iz serijala wheel of time ,neko je napisao ovde da su knjige mnogo dosadne ali poslednje 3 knjige su mnogo bolje od ostalih i prosto te teraju da citas dalje (laguna je prevela samo 9,deveta izasla pre nedelju dana) pa sam morao da citam u pdf formatu 8O 8O 8O 8O
User avatar
Verterdegete
Posts: 287
Joined: Sun Jan 10, 2010 5:32 pm

Re: Sta trenutno citate?

Post by Verterdegete »

Zavrsio Dune:Batlerian Jihad i poceo Dune: Mchine Crusade.

Zanimljive su knjige, ali ni prineti originalu. A i nisu bas morali sve vaznije dogadjaje i naucna otkrica iz Dune univerzuma da zbiju u par godina...
Image
User avatar
pavlicad
Posts: 78
Joined: Sun Mar 07, 2010 8:19 pm

Re: Sta trenutno citate?

Post by pavlicad »

stigla nova knjiga wheel of time (sanderson) samo 30e me je kostalo ovo zadovoljstvo mada ima 840 strana :D
User avatar
DeathJester
Posts: 180
Joined: Thu Dec 04, 2008 9:16 pm

Re: Sta trenutno citate?

Post by DeathJester »

pavlicad wrote:zavrsio sam 12 knjigu iz serijala wheel of time ,neko je napisao ovde da su knjige mnogo dosadne ali poslednje 3 knjige su mnogo bolje od ostalih i prosto te teraju da citas dalje (laguna je prevela samo 9,deveta izasla pre nedelju dana) pa sam morao da citam u pdf formatu 8O 8O 8O 8O
Ja sam upravo procitao 9tu knjigu u domacem prevodu i mogu slobodno reci da bi bilo bolje da ova knjiga nikada nije izasla. Sve iole bitno/zanimljivo se desi u poslednjih 20 stranica. Knjiga je jedna dosadna filler epizoda, nista epske bitke,nista Troloci,Mirdraali i kompanija, nista poludeli Rand koje mrvi face. U nadi da su one posle bolje skinucu pdf pa cu prelistati, ali se stvarno ne nadam cudu. Posle 5-6 knjige vec na silu citam Dzordanovo cedo.
Citao sam knjigu The Runelords od David Farlana, pokupio iz americkog kutka u NS. Tamo ga nesto najavljuju kao Dzordanovog naslednika, ali realno knjiga je sasvim prosecna. Ideja mu je originalna donekle ( bar koliko ja znam ) ali mi se ceo taj princip Runelordova ne svidja preterano i nekad zna biti konfuzan.
Open mind is like a fortress with it's gates unbarred and unguarded.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Sta trenutno citate?

Post by Shunka »

U 9. knjizi Tocka stvari se jos i desavaju. Bitne stvari. Ciscenje Saidina i slicno. Deseta knjiga sa druge strane je ultimativni filler. Radnja se desava paralelno sa tokom 9. knjige, i uglavnom se svodi na Aes Sedai koje sede i piju caj. A Elaina je trudna pa joj je caj previse jak.

Nisam citao, samo sam se druzio sa dosta ljudi koji jesu. I kukali su. O, kako su kukali.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
pavlicad
Posts: 78
Joined: Sun Mar 07, 2010 8:19 pm

Re: Sta trenutno citate?

Post by pavlicad »

to jeste tacno dzordan stvarno odugovlaci u tim knjigama ali drugi deo 12 knjige koji je napisao sanderson ima brze dogadjaje i tada stvari postaju zanimljive,u 13 knjizi ima nekoliko bitaka ...
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Sta trenutno citate?

Post by bojan »

A da vi nabavite lepo neke polovne zilete?
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Verterdegete
Posts: 287
Joined: Sun Jan 10, 2010 5:32 pm

Re: Sta trenutno citate?

Post by Verterdegete »

"The Zombie Survival Guide" - Max Brooks



Odlicno stivo koje uz Bibliju i Veliki Narodni Kuvar mora da ima svako domacinstvo.
Image
KeeperOfSecrets
Posts: 1
Joined: Wed Feb 09, 2011 3:45 am

Re: Sta trenutno citate?

Post by KeeperOfSecrets »

Evgenij Zamjatin - "Mi". Antiutopija/distopija koja bi trebalo da je značajno uticala na Orvela i Hakslija.

Od fantasy knjiga koje bih predložio sada mogu da se setim recimo....

Majkl Murkok (Michael Moorcock) - "The Jewel in the Skull", "The Mad God's Amulet", "The Sword of the Dawn", "The Runestaff".

Kod nas je ove četiri knjige izdala Plava Ptica kao "Vitez sudbine" u dva toma.

Preporuke.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Sta trenutno citate?

Post by Shunka »

Ajoooj... Vitez Sudbine je ultimativno trashy Murkok...
Ja sam Elric fanboy through and through (i imam odredjene simpatije za Koruma), ali Hokmun me smorio.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Verterdegete
Posts: 287
Joined: Sun Jan 10, 2010 5:32 pm

Re: Sta trenutno citate?

Post by Verterdegete »

Zavrsio ''Atlas Shrugged''. Imajuci u vidu ogromnu svetsku popularnost ovog romana, kao i cinjenicu da se distopijsko stivo u Srbiji guta, uvek sam se cudio tome da je ovde Atlas Shrugged (i njegov autor) maltene u potpunosti ignorisan (izgleda da ne postoji ni srpsko izdanje). Skinuo sam knjigu s neta , procitao je i shvatio zasto :mrgreen: . Preporucio bih knjigu. Poopsirna je, ali poprilicno zanimljiva jer (pomalo naivno) brani stavove koji se u Srbiji smatraju za krajnju jeres.
Image
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: Sta trenutno citate?

Post by CirKhan »

Na adresu Ayn Rand bi da je kojim slucajem zivuca trebalo uputiti inkvizitorsku komisiju da se utvrdi da li je u pitanju zapravo preruseni prljavi xeno. I potom je spaliti bez obzira na rezultat istrage.
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Sta trenutno citate?

Post by Shunka »

U cemu je problem sa Ayn Rand?
Ono nisam upoznat sa likom i djelom van opsega npr. wikipedije... Ali nisam shvatio, zasto spaliti?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Sta trenutno citate?

Post by Megabaja »

Heh... pa spaljivanje ne moz' da omane.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Sta trenutno citate?

Post by opsidiannight »

Prvo spaljivanje. Ako ne izgori onda je ksenos. :D

Stare, proverene metode su najbolje.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: Sta trenutno citate?

Post by CirKhan »

Shunka, too long za objasnjavanje. Ali pogledaj samo ovaj klip pa ce ti biti malo jasnije o kakvoj kreturi se radi.
http://www.youtube.com/watch?v=2uHSv1asFvU
Procitaj jos neki intervju ako ne i one njene predugacke, prepotentne literarne egzibicije u svrhu pomovisanja neogranicenog kapitalizma, elitizma bogatih, i cionisticke ideje. Steta sto je kozaci nisu dohvatili u Ukrajni tokom gradjanskog rata i isekli saskama na komade.
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
Verterdegete
Posts: 287
Joined: Sun Jan 10, 2010 5:32 pm

Re: Sta trenutno citate?

Post by Verterdegete »

Shunka wrote:U cemu je problem sa Ayn Rand?
Ono nisam upoznat sa likom i djelom van opsega npr. wikipedije... Ali nisam shvatio, zasto spaliti?

Ima tu dosta stvari zbog kojih je mnogi ne vole.

- Bila je pristalica apsolutne trzisne deregulacije.

- U potpunosti negira bilo kakvo postojanje kolektiviteta i kolektivnog interesa. Svako vodi racuna iskljucivo o sebi, a ta ''vrlina sebicnosti'' posredno vodi i ka opstem dobru. Oni koji zastupaju kolektivisticke ideje su zastupnici parazitizma.

- Svaki oblik altruizma je stetan, suprotan razumu a samim tim i nemoralan.

- Bila je elitista do ekstrema. Atlas Shrugged je upravo njen manifest o ovom pitanju. U svetu postoje ljudi sa inicijativom, odnosno oni koji nose svet na svojim ledjima (kao Atlas), i paraziti koji te Atlase sputavaju. Po Rendovoj, takav parazitizam olicen u socijalnoj pomoci, javnim kuhinjama, drzavnim intervencijama i sl. mora da prestane kako bi covecanstvo moglo nesmetano da napreduje pod vodjstvom preduzetnika. Ova teorija se ne odnosi samo na pojedince, vec i na drzave. Postoje drzave Atlasi (USA, Japan, Izrael...) i drzave paraziti (Treci svet).

- Tvrdila je da je vera u Boga iracionalna (ovo su joj Ameri najvise i zamerali).

- Zastupala je ideju da homoseksualci trebaju da imaju jednaka prava kao i heteroseksualci. Pri tome je ona sama zestoko osudjivala homoseksualizam kao neprirodan i odvratan. ( Nije imala fanove ni sa jedne ni sa druge strane).

- Po njoj, muskarac treba da bude dominantna strana u vezi a zena treba da mu se preda i da ga prati. Na racionalnoj zeni je da nadje muskarca dovoljno velike vrednosti kome bi ona mogla da pokloni svoju vernost. Mozes misliti koliko se ovo svidelo feministkinjama.

- Bila je zestoki kriticar Hegelijanizma.

- Mnogi su je kritikoval i zbog toga sto se u svom zivotu i nije bas pridrzavala filozofije koju je ostrasceno zastupala. Npr, u stvarnosti je itekako bila otvorena za altruizam prema njoj i novac iz drzavnih fondova.
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Sta trenutno citate?

Post by Shunka »

Hvala, sad mi je jasnije.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Sta trenutno citate?

Post by PeraNekron »

Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
shukaku
Posts: 271
Joined: Wed Jan 16, 2008 1:08 am
Location: Fang

Re: Sta trenutno citate?

Post by shukaku »

Da bi prizvali Antica(odnosno Padre-a)treba da upalimo svecu i zavezemo je survival kit :)
User avatar
Millenium
Posts: 293
Joined: Mon Sep 08, 2008 1:19 pm

Re: Sta trenutno citate?

Post by Millenium »

Samo cu reci onaj ko nije procitao Joe abercrombie First Law serial i dva polu-standalone nastavka od istog autora nije jos literarno sazreo :twisted:
Goal i have no goal Fraulein i just want eternal war "Major Montana Max"

"Après moi, le déluge"
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Re: Sta trenutno citate?

Post by Barrel Dragon »

KOnačno stigle na hrvatskom :)
\o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/ \o/

Image
Image
Image
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Sta trenutno citate?

Post by Skobra »

Millenium wrote:Samo cu reci onaj ko nije procitao Joe abercrombie First Law serial i dva polu-standalone nastavka od istog autora nije jos literarno sazreo :twisted:
Dodao bih Best Served Cold kao i Heroes od istog autora. Iako nedostaje fenomenalni inkvizitor Sand dan Glokta ima dostojne (mada neocekivane) naslednike. Abercrombie se doduse (ponegde opasno) poigrava se nekim pravilima koje je ustanovio u First Law triologiji i jos vise naginje ka pajtonovskom humoru ali je dobar.
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Hertz
Posts: 548
Joined: Wed Dec 08, 2010 9:01 pm

Re: Sta trenutno citate?

Post by Hertz »

Preporučujem knjigu "Izgubljena armija" od Heinricha Gerlach-a. Roman o Stalingradu iz prvog lica, čoveka koji je preživeo zarobljavanje i gulag. Must read za svakog FoW igrača ;)
Image
Nemanja
Posts: 805
Joined: Mon Jun 07, 2010 1:01 pm

Re: Sta trenutno citate?

Post by Nemanja »

Hertz wrote:Preporučujem knjigu "Izgubljena armija" od Heinricha Gerlach-a. Roman o Stalingradu iz prvog lica, čoveka koji je preživeo zarobljavanje i gulag. Must read za svakog FoW igrača ;)
ko je izdao?
User avatar
Hertz
Posts: 548
Joined: Wed Dec 08, 2010 9:01 pm

Re: Sta trenutno citate?

Post by Hertz »

Nemanja wrote:
Hertz wrote:Preporučujem knjigu "Izgubljena armija" od Heinricha Gerlach-a. Roman o Stalingradu iz prvog lica, čoveka koji je preživeo zarobljavanje i gulag. Must read za svakog FoW igrača ;)
ko je izdao?
Otovar Keršovani 60-tih godina. Knjiga je antikvarna. Može da se nadje na Kupinu ili Limundu. Na kupindu ima trenutno 2 u ponudi.
PoZZ
Image
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Sta trenutno citate?

Post by teclis »

Stiven Presfild - Vrline Rata

O Aleksandru velikom i njegovom osvajanju. Stvarno dobra knjiga
User avatar
Brother Coa
Posts: 240
Joined: Sun Nov 28, 2010 4:01 pm

Re: Sta trenutno citate?

Post by Brother Coa »

"Foundation" od Isaka Asimova, dugo sam slusao da je to jedna od najboljih naucnofantasticnih saga ikada napisana - i u pravu su. Ima pet knjiga i svaku preporucujem, mada su hronoloski rasporedjene i trebalo bi da se cita od prve.
United we stand!!!
Enemies of Man, fear our wrath!!!
User avatar
Cloud
Posts: 54
Joined: Wed Nov 02, 2011 9:42 am
Location: Herceg Novi
Contact:

Re: Sta trenutno citate?

Post by Cloud »

Da :) nije lose stivo citah ga u gimnaziji, nedavno sam ga ponovo citao na engleskom.
Post Reply

Return to “Knjige: Između korica je neki tekst...”