Forgotten Realmsi

User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Forgotten Realmsi

Post by IG »

Bio sam odustao od citanja jer sam u odredjenom trenutku skontao da nikada necu imati dovoljno vremena da ih sve procitam, i pored moje velike zelje. Ali sada se stvar promjenila jer pomocu Textalouda mogu da sve pretvorim u audiobooks i potom ih u sasvim dobrom kvalitetu slusam dok ne radim nista sto zahtjeva vecu koncentraciju tako da sam ponovo poceo da razmisljam o citanju :).

Evo ga i sajt sa infoom o njima, http://www.o-love.net/realms/fr_books.html a trenutno sam na pola da procitam Exile od Salvatorea, nakon cega ce Passage to dawn biti zadnja knjiga koju sam citao o Drizztu

Potom Cormyr the Novel bih izdvojio kao meni poslije gospodara prstenova najbolju fantasy knjigu koja je pisao Greenwood i Grubb kootvorci Realmsa, koja ima i dva nastavka koja cu nadam se procitati.

Citao sam i prve dvije o Elminsteru, zatim jednu i po iz Shadow of avatar tirlogije, od Avatar 5 knjiga sam citao zadnje tri :), Finders stone prvu i mnogo mi se svidja (takodje autor Grubb) mislim da cu da nastavim, zatim :) od Antologija Underdark, Starlight & Shadows prvu tj Daughter of the drow, potom od Songs & Swords prve dvije tj Elfshadow i Elfsong, onda :) prvu knjigu iz Lost Empires Lost Library od Cormanthyr, i jos 3-4 iz ne znam kojeg serijala a mrzi me da prelistavam.

Eto, pored ovoga mi je zanimljiv i Pools of Radiance serial koji cu da procitam nadam se takodje.
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by Shark »

zashto bi chitao knjige o Drizztu? zashto jednostavno ne bi odigrao neku epic avanturu, gde bi ti bio vetje mudo od drizzta? :P
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by IG »

Zato sto je Drizzt veci od jedne epic avanture :)
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by Shark »

od epic avanture sa "normalnim*" brojem encountera - da.
od epic avanture sa "neophodnim" brojem encountera - ne.

* normalni = defaultni == previshe.

then again mnogi igrachi ne vole epic avanture zbog njihove "prenabudzhenosti". ja kazhem da je to problem GMovanja.
al ne zhelim da ovo ode tamo. bottom-line mog posta je:

FR knjige su <precrtano>crap</precrtano> bacanje vremena.
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by bojan »

Shark wrote:...FR knjige su <precrtano>crap</precrtano> bacanje vremena.
Vide genije, ali realno je savRPG cisto gubljenje vremena pa se ti time bavis...
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by Shark »

true, al ako se "ovako" nastavi, sve vishe tjemo otkriti kolko je pojam "gubljenje vremena" fuzzy.
EDIT: samo sam naglasio da se meni igranje FRa chini manjim gubljenjem vremena od chitanja neke avanture u FRu.
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by Dawngreeter »

Nije li to kao kada pokusavas da odredis ko ima vecu hranjivu vrednost izmedju dva razlicita djona?
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by Shark »

Dawngreeter wrote:Nije li to kao kada pokusavas da odredis ko ima vecu hranjivu vrednost izmedju dva razlicita djona?
mislish na verziju sa gubitkom zuba ili bez? :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Forgotten Realmsi

Post by Ko, jel' ja? »

Preporucujem ti 'War of the Spider Queen' serijal.
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by IG »

Hvala, pogledacu. Naravno da je igranje bolje od citanja ali citanje zasigurno nije gubljenje vremena tokom npr sadnje paradajiza :). I da RPG je pa meni bar najzabavnije gubljenje odnosno trosenje slobodnog vremena, pored ajde da kazemo kompjuterskih FPS igara.

Takodje sto se tice svega sto se desava u FR novelama ipak one u velikoj mjeri odredjuju sta se desava u samim Realmsima. Znaci u principu realmsi su vecinom obiljezeni dozivljajima tih heroja koji se pojavljuju u novelama, a meni bar je ipak veci dozivljaj kada procitam novele ili odigram kompjuterske FR RPG-ove, pa onda avanturisem.
Image
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Forgotten Realmsi

Post by Aman »

IG wrote:... naravno da je igranje bolje od citanja ali citanje zasigurno nije gubljenje vremena tokom npr sadnje paradajiza :).
pa ne bih se bas slozio, paradajz moze da te usreci na dva nacina, zaradis ili pojedes a FR knjiga ne sluzi nicemu.
IG wrote:I da RPG je pa meni bar najzabavnije gubljenje odnosno trosenje slobodnog vremena...
ali izostavljas cinjenicu da slobodno vreme u teoriji ne postoji, ukoliko svako "slobodno vreme" koristis da nesto naucis sutra ces biti spremniji... a i svako vreme u kome ne radis nista ili radis nesto sto se u kasnijem vremenu ne moze unovciti je neproduktivno/neefikasno vreme... [/cale iz mene has spoken]
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by IG »

Bah, najbolja zabava je igranje rpg-a, igranje fps i rpg igrica na kompu, kao i slusanje FR novela (odustajem od citanja, mislim da cu od sada sve knjige samo da slusam na telefonu cak i na srpskom :)) koje su za mene vrhunac knjizevnosti :) mozda se sa mnom neki nece sloziti ali to je moj ukus. Sto se tice slobodnog vremena naravno da postoji :) slazem se da se treba iskoristiti sto se moze bolje, sto se tice novca jeste vazan ali nije najvazniji mada jeste cool kada se spoji fino i korisno.
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by Dawngreeter »

IG wrote:mozda se sa mnom neki nece sloziti ali to je moj ukus.
Preciznije, nedostatak istog.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Forgotten Realmsi

Post by Pendargon »

Preciznije, nedostatak istog.
Pa dobro bre, nemoj da si nakraj srca... :oops: :D De gustibus non es disputandum...
Znas, svako od nas ima neku glupost, za koju je svestan da je kic i sund, koju onako, bezrazlozno, glupo voli. Gulanova je samo malo veca nego prosecnog coveka.
Give a guy a break... :wink: :wink: :wink:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by Dawngreeter »

Ja bih samo istakao da to o ukusima i neraspravljanju je u starom Rimu znacilo da je dobar ukus toliko ocigledna kategorija da o tome ne vredi diskutovati, a ne da je svaki ukus dobar ;)
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Forgotten Realmsi

Post by Pendargon »

Agreed on that. Mada je u modernom drustvu uzrecica dobila drugo znacenje (pa makar se ti zalazes za pravo razlicitosti, agnowledgeuj Gulanovo pravo da bude... razlicit... :D :D :D )

Once upon a time, DG wrote :
koje vise u ospte nisam sposoban kvalitativno da procenjujem, zajedno sa Prodigy, Body Count, DRI, Biohazard... Najsnaznija asocijacija koja mi se javlja su mladi dani kada sam tek pocinjao to da slusam. Totalno ne umem drugacije da ih dozivljavam.
Drizzt je Gulanov Prodigy... :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by Dawngreeter »

E al' pazi, ja sam citao Drizzta kad sam bio klinac. I znam da je shit. Mislim, ja mislim da svako ima pravo da bude u potpunosti operisan od ukusa (i gramatike, pravopisa i tako dalje) samo, eto, nekako mislim i da mi ostali imamo pravo da upremo prstom i smejemo se. Sto vise i ne radimo, do duse, sad se samo zacudimo kada ipak i dalje uspeva da nas iznenadi.

Takodjer, ja jos uvek tvrdim da su pomenuti bendovi dobri, samo sam takodje svestan svoje nesposobnosti da ih racionalno argumentujem :P
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by IG »

Uf, da, iskreno sad sam bas citao Drizzt strip koji je fenomenalan i koji me je samo podsjetio na to doba kada sam citao knjige o njemu i kolko je sve to bilo super i extra :) i bas sam se sjetio prethodne rasprave na tu temu te mi bjese krivo sto sam tada dopustio da se Drizztovo ime blati te stvarno ovoga puta to nema smisla tako da cu samo reci ok ljudi kome se to ne dopada neka cita sta on smatra da je dobro. Iskreno meni su knjige/stripovi/igrice/avanture o Drizztu super dobra stvar i mislim da mi nije bitno ako neko tamo prica bilo sta sve dok je to za mene nesto sto je vrijedno moje paznje. Ako mozemo da se slozimo oko nekih drugih stvari ok ali ovo je stvarno nesto sto mene ispunjava i sto me cini srecnim. Sto se tice DG-ovog misljenja u sustini postujem ga jer nekako uvjek mogu da naucim ponesto ali ipak smatram da sto se tice DD-ja i ostalih meni zanimljivih stvari ja se i on suvise razlikujemo.
Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Forgotten Realmsi

Post by Ko, jel' ja? »

...koji me je samo podsjetio na to doba kada sam citao knjige o njemu i kolko je sve to bilo super i extra
Mislis proslu nedelju?
Sto se tice DG-ovog misljenja u sustini postujem ga jer nekako uvjek mogu da naucim ponesto...
Ali nikako da naucis pravopis.

@DG: Kad vec raspravljamo o neukusu samo bih skrenuo paznju na tvoju frizuru :lol:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by Dawngreeter »

To nije neukus, to je antiukus! :P

Image
Bre!
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Forgotten Realmsi

Post by Dzon Vejn »

Ko, jel' ja? wrote:
...koji me je samo podsjetio na to doba kada sam citao knjige o njemu i kolko je sve to bilo super i extra
Mislis proslu nedelju?
:mrgreen: :applause: :mrgreen: :applause: :mrgreen: :applause:

Nego, da organizujemo poll ili nesto, da skupi raja para da se DGu popravi masinica za brijanje glave :lol:
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by Dawngreeter »

Image

Ne bi valjda stvarno!


:P
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by bojan »

Svako ko bude dirao Gulana bice banovan.
Megabaja wrote: "Gulan je kao neka retka biljka, te ga stoga treba cuvati i paziti"
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Forgotten Realmsi

Post by Ko, jel' ja? »

@DG:
koji si ti car :lol:
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by Shunka »

Ja jos uvek cekam da vidim poslovicnu mrtvu kokosku uzivo.
Edit:
Vidis, mogao bi time da se iskupis za danasnju ispalu.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by Dawngreeter »

Treba se šišati... a i farbati... a to sam sve ostavio za pred EXIT. Kad je u opste taj EXIT?
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: Forgotten Realmsi

Post by CirKhan »

A sta to uopste ima iole zanimljivo na ovogodisnjem EGXITu?
Osim Ministry,mislim.
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by IG »

Dobra je frizura :) malo ekscentricna ali dobra, sto se tice pravopisa sasvim sam dovoljno dobar u tome, samo nemam bas vremena da na takve stvari obracam paznju dok pisem po forumima. Inace trudim se :).

Sto se tice citanja ranije sam ih citao od srednje skole pa sam stao, a sad samo ponovo poceo :mrgreen:
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by Dawngreeter »

CirKhan wrote:A sta to uopste ima iole zanimljivo na ovogodisnjem EGXITu?
Osim Ministry,mislim.
Gogol Bordello i Sex Pistols.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by bojan »

Dawngreeter wrote:...Sex Pistols.
Da imam 15, godina bio bih na tome pod obavezno.
Ali zivot je stoka jedna velika, sada sa 29 nisam bas siguran da vredi...
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by Dawngreeter »

Moja sestra sa 21 ima isti takav stav. Meni ovako matori i debeli izgledaju neverovatno zabavno i iskreno. Svakom svoje.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Forgotten Realmsi

Post by Slartibartfast »

Mislim da ces se zajebati ako takav odes na Exit... Evo sta da planiras: http://www.dropdeadfestival.com/

Ove godine: sunce, Atlantik i deathrock. Nije Prag, ali vise lici na L.A. :lol:
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Forgotten Realmsi

Post by sto mu gromova »

neshto razmishljam da li da za doruchak kupim burek sa mesom ili sa sirom. zadnji put sam jeo burek sa sirom. shta ja znam... sir i nije bio losh, ali kore su mi bile previshe suve. da, znam, reci cete da je mozda dugo stajao u izlogu, ali nije. bio je vruc. ili mozda da odem u drugu pekaru? ma znam, kupicu burek sa mesom. valjda ce biti bolji. shta vi mislite o tome?
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Forgotten Realmsi

Post by Dzon Vejn »

Ja licno izbegavam burek sa mesom - nikad nisi siguran da li je meso sveze, zatim, natrpaju luk da bi burek dobio na jacini (a ja nisam ljubitelj luka), tako da ti je moja preporuka opet sir, uz nadu da ce biti bolji sledeci put. O:)
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by Dawngreeter »

Slartibartfast wrote:Mislim da ces se zajebati ako takav odes na Exit... Evo sta da planiras: http://www.dropdeadfestival.com/

Ove godine: sunce, Atlantik i deathrock. Nije Prag, ali vise lici na L.A. :lol:
Ove godine Drop Dead ne propustam ni pod tackom sareno. A za Exit, ne idem tako jer mislim da je potpuno odgovarajuce, nego mi je zanimljivo da se zajebavam. Plus, nasao sam zrtvu za farbanje i namestanje frizure sto nikako ne sme proci neiskoristeno.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: Forgotten Realmsi

Post by Awakened »

Nego ljudi, kad se pijani vracate peske kuci, da li pisate u zbunju ili u haustoru?
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Forgotten Realmsi

Post by Dawngreeter »

Zbunje FTW. Osim kad je kuce u njemu.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Forgotten Realmsi

Post by Ko, jel' ja? »

Gogol Bordello
vidis...


Burek prazan je odgovor na sva vasa pitanja.

On topic: je*iga, nemam nista pametno.
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Re: Forgotten Realmsi

Post by jorgurt hlebozvak »

Prazan burek rules. Čak i kada je bajat. Onda rules po želucu.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Forgotten Realmsi

Post by opsidiannight »

Burek je keva i babo i djed i baba sve brze rane. Jedini problem je sto ga dobrog u Beogradu mozes naci na 2-3 mesta, u principu kod Albanaca i Goranaca. Al zato kad ga nadjes to je to, od toga ne moze bolje.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Post Reply

Return to “Knjige: Između korica je neki tekst...”