Youtube kanal

Obaveštenja, predlozi i pitanja o radu kluba Zmaj.

Moderators: stalker, lord warrior

Post Reply
FrOzZeN
Posts: 24
Joined: Sat Oct 11, 2014 3:58 pm

Youtube kanal

Post by FrOzZeN »

Zanima me da li imate youtube kanal.
Pa da vas pitam: imate li youtube kanal?
User avatar
Histericni Istoricar
Kапитан Рубинщайн
Posts: 1341
Joined: Thu May 01, 2008 9:47 pm
Location: Jarak

Re: Youtube kanal

Post by Histericni Istoricar »

Nemamo, na zalost. Jel ti treba? Ili mozemo da ti pomognemo na drugi nacin?
U jednog Bocu, mi verujemo!
FrOzZeN
Posts: 24
Joined: Sat Oct 11, 2014 3:58 pm

Re: Youtube kanal

Post by FrOzZeN »

Pa to bi vama dobro došlo,a i vašim članovima.Mogli bi da pravite reviewove i unboxinge i tutoriale itd.Pošto za svakih 100 subscribera mesečno se dobija po 100 eura,zato kažem da bi vam dobro došlo.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Youtube kanal

Post by Hypodermic »

Licno ne volim ni unboxinge ni video tutoriale, preferiram kucano. Ali ako ljudi zele da gledaju, mogli bi da pravimo neke. Dellamorte mislim da ima vec neke video klipove.

Medjutim, ovo da se za 100 subscribera dobije 100 eura, yeah, right :) ni blizu.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
FrOzZeN
Posts: 24
Joined: Sat Oct 11, 2014 3:58 pm

Re: Youtube kanal

Post by FrOzZeN »

Pa dobro ako želiš detaljnije onda evo: 100:110eur 200:205 eur 300:300eur 400:400eur...
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Youtube kanal

Post by Hypodermic »

Link bi pomogao odakle si izvukao te podatke ;) Posto ja sve sto nalazim je $5 na svakih 1000 views, sto i nije nesto, a o subscriberima ne nalazim nista...

EDIT: ah, here we go - Subscribers: A youtube partner will get paid $0.05 per subscriber. sto je mnogo mnogo manje od 1 evra po jednom subscriberu

Ne znam kako tacno udruzenje gradjana i google adsense mogu zajedno legalno da funkcionisu, neko sa vise znanja bi mogao to da pogleda? Ekstra pare su uvek dobro dosle, but still... ovo je previse cimanja za premalo para koje bi ko zna kako stigle do nasih ruku da bi mogli zaista da ih iskoristimo.



No dobro, pare na stranu, ako bi YT kanal privukao jos clanova, sa te tacke, sto da ne.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
FrOzZeN
Posts: 24
Joined: Sat Oct 11, 2014 3:58 pm

Re: Youtube kanal

Post by FrOzZeN »

Pa super eto možete zbog članova da napravite YT kanal i sad sam se setio možete da snimate meceve.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Youtube kanal

Post by Dzon Vejn »

Ovo svakako nije losa ideja. Da li imamo nekog aktivnog clana koji se vec bavio ovime? Ukoliko ne, mogu da pogledam malo oko toga, pa da otvorimo i razmotrimo sta bi mogli da okacimo na kanal.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
FrOzZeN
Posts: 24
Joined: Sat Oct 11, 2014 3:58 pm

Re: Youtube kanal

Post by FrOzZeN »

Pošto sam juče kupio jedan box, snimio sam unbox i sad trebam da snimim kako izgledaju sklopljeni , a posle i ofarbani . A na kraju videa ću da ih pozovem da dodju da se učlane(oni koji su videli video) u zmaj i da kažem da je warhammer jedan lep i zabavan hobi i da trebaju da ga probaju. Naravno još snimam i ništa nisam okačio na YT ali će garantovano stići na YT uskoro.
uroskg
Posts: 16
Joined: Wed Apr 10, 2013 2:28 pm

Re: Youtube kanal

Post by uroskg »

Kako napreduje ovaj projekat? Odlicka je ideja i voleo bih da vidim kako je ispalo.
dare89a
Posts: 46
Joined: Sat Sep 24, 2011 9:24 pm

Re: Youtube kanal

Post by dare89a »

Hm odlicna ideja. Mozda bih napravio battle reportove uradjene sa voice overom. Svidelo mi se kako u miniwargamingu rade iste. Ima dosta video editinga do duse...
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Youtube kanal

Post by Dzon Vejn »

U principu nikako. Otvoren je kanal, ali mislim da nisu dostavljeni nikakvi snimci u klub od onoga sto vec postoji. A mislim da nema ni interesovanja / vremena da se neko bavi snimanjem partija / cega god.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Post Reply

Return to “Klub Zmaj”