Trenutno slusam

Šta volite da slušate?
Post Reply
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by IG »

Виктор Верстаков - Девятая рота http://ru.youtube.com/watch?v=fYhtVavHYEE
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Trenutno slusam

Post by Megabaja »

Dragana Mirkovic - Umirem Majko (ft. W-ICE) REMIX

ko se ne seca trebalo bi da baci pogled na vesele devedesete...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by IG »

Image
User avatar
Iskusinjo
Posts: 338
Joined: Mon Feb 16, 2004 10:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Trenutno slusam

Post by Iskusinjo »

Atheist Rap - Strikanje
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by IG »

Pozitiv Negativ feat.DST - Sa Niksickih Ulica Full http://www.youtube.com/watch?v=9MYBdCrFEj4
Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Trenutno slusam

Post by Ko, jel' ja? »

User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by Dawngreeter »

Pih bre, to je bezveze verzija. Treba pogledati ceo spot da bi covek shvatio sve uzase: http://www.youtube.com/watch?v=XESqTiVfvJE (izdrzite do kraja, vredi; mame mi)
Taj spot je definitivno momenat kada sam skontao da smo, kao drustvo, totalni neuspeh.

Posle ne znam koliko gledanja tog spota u krug, prosao sam kroz par faza. Prva i najociglednija - GOSPODE BOZE KRVARE MI OCI! To je ujedno bila i druga i treca faza. Tek sam onda proniknuo u dubinu brutalnog besmisla i shvatio da to sto je na povrsini brutalno i besmisleno nije ni za prineti dubiozama prosevtljenog besmisla koje se kriju ispod povrsine. Cisto da nacnem temu - na pocetku izgleda kao da o bombonama, koje mnogo voli, prica kao o metafori za pedofiliju. To je uznemiravajuce ali jasno. Pravi problem nastaje kada direktno kaze "slatke su bombone, keksi, cokolade ali vise, nano, volim momke mlade". Znaci te bombone u ospte nisu metafora za pedofiliju. Ona peva o bombonama u bukvalnom smislu. Svaki put kada dodjem do tog zakljucka pocinje da me boli mozak.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Trenutno slusam

Post by Ko, jel' ja? »

Pesma je potpuno bezazlena, nego tvoj devijantni mozak konstruise stvari malo drugacije :lol:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by Dawngreeter »

Nisam siguran da drugacije konstruisanje moze da se koristi kao argument kada se gospoja skida gola pred decom u osnovnoj skoli :P
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by IG »

heh lol totalno je :) ma ajde sve nase stvari su takve, samo se skidaju i kao nesto pjevuckaju :), doduse ovo stvarno jeste u osnovnoj skoli :)

Rednex - Wish You Were Here http://www.youtube.com/watch?v=7U69Dqc4WqI
Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Trenutno slusam

Post by Ko, jel' ja? »

Kamo sreće da sam ja imao ovakvu nastavnicu u školi :lol:
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by IG »

Image
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Trenutno slusam

Post by PeraNekron »

Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by IG »

:) Hokuto no Ken-Raoh Den Junai no Sho-MV http://www.youtube.com/watch?v=qxLZwd_ChZU
Image
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Trenutno slusam

Post by Gassalasca Jape »

Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by Shunka »

Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Trenutno slusam

Post by Rover »

"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by IG »

Parni valjak - Kad me dotakne http://www.youtube.com/watch?v=whX2yE5UkI4
Image
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by IG »

i VANNA & AKI - Kada me dotakne/Pusti nek traje

http://www.youtube.com/watch?v=4eXamJ5r ... re=related
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Trenutno slusam

Post by Megabaja »

Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by IG »

Image
User avatar
Iskusinjo
Posts: 338
Joined: Mon Feb 16, 2004 10:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Trenutno slusam

Post by Iskusinjo »

Dawngreeter wrote:Pih bre, to je bezveze verzija. Treba pogledati ceo spot da bi covek shvatio sve uzase: http://www.youtube.com/watch?v=XESqTiVfvJE (izdrzite do kraja, vredi; mame mi)
Taj spot je definitivno momenat kada sam skontao da smo, kao drustvo, totalni neuspeh.

Posle ne znam koliko gledanja tog spota u krug, prosao sam kroz par faza. Prva i najociglednija - GOSPODE BOZE KRVARE MI OCI! To je ujedno bila i druga i treca faza. Tek sam onda proniknuo u dubinu brutalnog besmisla i shvatio da to sto je na povrsini brutalno i besmisleno nije ni za prineti dubiozama prosevtljenog besmisla koje se kriju ispod povrsine. Cisto da nacnem temu - na pocetku izgleda kao da o bombonama, koje mnogo voli, prica kao o metafori za pedofiliju. To je uznemiravajuce ali jasno. Pravi problem nastaje kada direktno kaze "slatke su bombone, keksi, cokolade ali vise, nano, volim momke mlade". Znaci te bombone u ospte nisu metafora za pedofiliju. Ona peva o bombonama u bukvalnom smislu. Svaki put kada dodjem do tog zakljucka pocinje da me boli mozak.

Idi bre,šta se tu kao iščuđavaš?Takve muzike ima svuda oko nas,samo što je uvijena u oblande druge boje.Gospojici samo fali suptilnosti,sve ostalo ima. 8)

Moloko - I Want You
User avatar
ifke
Posts: 227
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:51 pm
Location: bg

Re: Trenutno slusam

Post by ifke »

Dawngreeter wrote:Pih bre, to je bezveze verzija. Treba pogledati ceo spot da bi covek shvatio sve uzase: http://www.youtube.com/watch?v=XESqTiVfvJE (izdrzite do kraja, vredi; mame mi)
Taj spot je definitivno momenat kada sam skontao da smo, kao drustvo, totalni neuspeh.

Posle ne znam koliko gledanja tog spota u krug, prosao sam kroz par faza. Prva i najociglednija - GOSPODE BOZE KRVARE MI OCI! To je ujedno bila i druga i treca faza. Tek sam onda proniknuo u dubinu brutalnog besmisla i shvatio da to sto je na povrsini brutalno i besmisleno nije ni za prineti dubiozama prosevtljenog besmisla koje se kriju ispod povrsine. Cisto da nacnem temu - na pocetku izgleda kao da o bombonama, koje mnogo voli, prica kao o metafori za pedofiliju. To je uznemiravajuce ali jasno. Pravi problem nastaje kada direktno kaze "slatke su bombone, keksi, cokolade ali vise, nano, volim momke mlade". Znaci te bombone u ospte nisu metafora za pedofiliju. Ona peva o bombonama u bukvalnom smislu. Svaki put kada dodjem do tog zakljucka pocinje da me boli mozak.
Druze moj to je benigno. Cik pogledaj ovo ako smes:
http://www.youtube.com/watch?v=YFsT3qYjTnM
Ali obavezno pogledaj do kraja.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Trenutno slusam

Post by Dzon Vejn »

Pih bre, to je bezveze verzija. Treba pogledati ceo spot da bi covek shvatio sve uzase: http://www.youtube.com/watch?v=XESqTiVfvJE (izdrzite do kraja, vredi; mame mi)
Taj spot je definitivno momenat kada sam skontao da smo, kao drustvo, totalni neuspeh.
U prvoj sekundi scene kada primati ulaze u skolu, ucinilo mi se da nose WC papir u rukama. Posto mi je zvuk, naravno, bio iskljucen, taman sam se ponadao da ce se nesto desiti u spotu :? (tek sam posle procitao da se radi o bombonama u pesmi)
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Trenutno slusam

Post by PeraNekron »

Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Trenutno slusam

Post by Dzon Vejn »

Ah Pero, taj je stari :D.... mada je cak i meni bio SKORO neverovatan :D
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by IG »

Hawker Hurricane - Back In Action http://www.youtube.com/watch?v=PZirHVNtCxY
Image
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Re: Trenutno slusam

Post by valhalla »

Halid Beslic - Beogradjanka
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Trenutno slusam

Post by Pendargon »

Diorama - Synthesize me
- Advance
- Definition power

Pripreme za koncert pocinju 3 nedelje unapred...!!!! 8) 8)
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Trenutno slusam

Post by Megabaja »

Saban of a down :lol:

Odlicna montaza....
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Trenutno slusam

Post by Slartibartfast »

Pendargone, jebo mu mater. Jedan od kamena temeljaca mog dusevnog zdravlja je verovanje da je Advance smorio cak i najzadriglije fanove Diorame. Sad necu moci da spavam neko vreme...

No: Björk - Human Behavior
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Trenutno slusam

Post by Gassalasca Jape »

Mene nije smorio. Ali to je zato sto sam ga cuo ne vise od tri puta u zivotu i imam strogu dijetu pustanja pesme sebi ne cesce od jednom godisnje.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by IG »

Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by Dawngreeter »

Jel' Gulane, ako zakljucamo ovu temu, sto ovim povodom pozivam da se uradi, jel' da da vise ne bi imao razloga da dolazis na Zmaj?
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by IG »

:) DG ti si tako dosadan tip ponekad
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by Shunka »

Evo i ja potpisujem Advance.

Pa idemo dalje:
Howland Road
Panes of Glass
Home to Millions

Spremati se za koncert, spremati se...

@Slarti
Mi nismo zadrigli fanovi pa nas nije smorio.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by bojan »

Ja dioramu drzim u istom rangu sa Hank William Jr.-om i Tim Buckley-em - moj guilty pleasure za koji iako znam da nije neka (nikakva) umetnost/avangarda/stagod meni prija i briga me sta drugi misle o tome...
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Trenutno slusam

Post by sto mu gromova »

gulane druze, od tvojih poslednjih 140 postova, ima 20 postova koji nisu na OVOJ temi. chak ni u tih 20 postova nisam primetio neku diskusiju, raspravu... da li si se u jednom trenutku zapitao:
"da li mozda spamujem"?
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by IG »

uh pa valjda je poenta da se postuje o omiljenoj muzici, ako je to spam onda heh prestacu, a i komentarisao sam povremeno ono sto mi je zanimljivo

khia - my neck, my back http://video.yahoo.com/watch/2021562/v2155014
car wash ver http://www.youtube.com/watch?v=GQVc0z23I4U
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Trenutno slusam

Post by Shunka »

Nemoj tako, odgovarao je Gulan na provokacije sa moje strane kako ne zna sta je valjana ruska muzika...

The Cure - Just Like Heaven
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Post Reply

Return to “Muzika”