Serije

Filmske teme.
Post Reply
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Serije

Post by Gassalasca Jape »

Mad Men, odgledah prve tri epizode. Serija je totalni awesomeness.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Serije

Post by Ko, jel' ja? »

Nova serija, krece u februaru sledece godine

V

http://www.youtube.com/watch?v=ahjPQjQGdbU
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Serije

Post by Slartibartfast »

Aaaaaajoj, taj V deluje potpuno umobolno.
Eventualno bi funkcionisalo kada bi svi ti 'riscani potpuno pogresno procenili situaciju, isparanoisali i sami zapoceli sranje. Ali nesto mi se ne cini da ce serija ici u tom pravcu.
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Serije

Post by Shunka »

Ne mozes da podneses koncept moralno ispravnih 'riscana?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Serije

Post by bojan »

Shunka wrote:Ne mozes da podneses koncept moralno ispravnih 'riscana?
Kao 9i vecina new-age/holier then holy/sveznajucih/wikipedia je sve likova - ne moze.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Serije

Post by Slartibartfast »

Shunka wrote:Ne mozes da podneses koncept moralno ispravnih 'riscana?
Ne onda kada se njihovo 'riscanstvo uzima kao osnova njihove moralne ispravnosti.
A potonji komentar nije ni za ignorisanje.
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Serije

Post by Shunka »

Slartibartfast wrote:Ne onda kada se njihovo 'riscanstvo uzima kao osnova njihove moralne ispravnosti.
Da li ti to pokusavas reci da je uredu imati moralno ispravnog 'riscanina dokle god je to uprkos cinjenici da je covek 'riscanin, a ne da jedno proistice iz drugog?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Serije

Post by Slartibartfast »

Ne bas - ja ne postavljam nikakve uslove, samo tvrdim da moralnost ne proistice iz religioznosti, niti obrnuto - da ne ulazimo sad u problem relativnosti takvih pojmova - prosto, predstavljanje 'riscanstva kao osnove necije moralnosti mi je jednako apsurdno kao i kada bi takva jedna osnova bila necija lepota, pol, nacionalna pripadnost, boja koze ili bilo koja druga ne-eticka kategorija.
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Serije

Post by Megabaja »

Mad Men, odgledah prve tri epizode. Serija je totalni awesomeness.
... nemas Fox life, a?
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Serije

Post by Gassalasca Jape »

Ne znam. Ne gledam TV. Sto mi se ponekad obije o glavu. <_<

Taman dok odgleam ovih postojecih 26 epizoda, krenuce treca sezona. :D
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Serije

Post by Shunka »

Slartibartfast wrote:Ne bas - ja ne postavljam nikakve uslove, samo tvrdim da moralnost ne proistice iz religioznosti, niti obrnuto - da ne ulazimo sad u problem relativnosti takvih pojmova - prosto, predstavljanje 'riscanstva kao osnove necije moralnosti mi je jednako apsurdno kao i kada bi takva jedna osnova bila necija lepota, pol, nacionalna pripadnost, boja koze ili bilo koja druga ne-eticka kategorija.
Osim sto hriscanstvo podrazumeva neka ucenja, moralne vrednosti i svasta nesto slicno, za razliku od lepote, pola i boje koze.
Voli bliznjeg svog kao samoga sebe i tomu slicno.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Serije

Post by Megabaja »

Ne bas - ja ne postavljam nikakve uslove, samo tvrdim da moralnost ne proistice iz religioznosti, niti obrnuto - da ne ulazimo sad u problem relativnosti takvih pojmova - prosto, predstavljanje 'riscanstva kao osnove necije moralnosti mi je jednako apsurdno kao i kada bi takva jedna osnova bila necija lepota, pol, nacionalna pripadnost, boja koze ili bilo koja druga ne-eticka kategorija.
U odnosu na koji pojam, koji nije apsurdan? Ili je svaki pojam apsurdan kada se moralnost uzima kao referenca? Hoces da kazes da postoje neke eticke kategorije koje jasno definisu moralnost?

Hocu da kazem, naravno da religije daju nekoliko moralnih obrazaca ( kojih ocigledno nisi svestan ), ali, postovanje moralih obrazaca od strane pripadnika tih religija - to je druga stvar. To jest, svi vernici koji striktno (do koske) postuju religiju, posedovace i odgovarajuci moralni obrazac.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: Serije

Post by Awakened »

A uz to, lepo pametni ljudi kazu... "Religija je prakticna primena morala"
User avatar
Krle
Prince of Belgrade
Posts: 172
Joined: Sun Aug 06, 2006 1:49 am
Location: Beograd

Re: Serije

Post by Krle »

Mora da je to Pahomije rekao :-({|= :-({|=
“The events which transpired five thousand years ago;
Five years ago or five minutes ago, have determined
what will happen five minutes from now; five years
From now or five thousand years from now.
All history is a current event.” -Dr. John Henrik Clarke (sic)
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Serije

Post by Slartibartfast »

Megabaja wrote:U odnosu na koji pojam, koji nije apsurdan? Ili je svaki pojam apsurdan kada se moralnost uzima kao referenca? Hoces da kazes da postoje neke eticke kategorije koje jasno definisu moralnost?

Hocu da kazem, naravno da religije daju nekoliko moralnih obrazaca ( kojih ocigledno nisi svestan ), ali, postovanje moralih obrazaca od strane pripadnika tih religija - to je druga stvar. To jest, svi vernici koji striktno (do koske) postuju religiju, posedovace i odgovarajuci moralni obrazac.
Au, ne ulazi mi se sad u ovu pricu, posebno ne preko foruma. Izvini.
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Re: Serije

Post by slayer king »

Ajde, bre batalite tu pricu sa religijom, svi dobro znate pravila foruma.
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Serije

Post by Megabaja »

http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries

ovim je preplavljen Cikago. Ne moze bre da se zivi od ove reklame...

Au, ne ulazi mi se sad u ovu pricu, posebno ne preko foruma. Izvini.
Super
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Serije

Post by Shunka »

Ultraviolet
Jedna pristojna serijica o vampijerima.

Ovaj Vampire Diaries deluje uzasno...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Serije

Post by Shunka »

Undeclared
Odgledao sam celu seriju za jedno vece (dobro, poceo kasno popodne, zavrsio u pola noci).
Zaista simpaticna komedijica.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Serije

Post by Ko, jel' ja? »

Odgledao prve dve epizode nove sezone Californication-a, a premijera je tek 27.
Moraš voleti pirateriju :D
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Re: Serije

Post by Barrel Dragon »

Fringe.
Nije losa serija, FBI detektivka, ludi naucnik i njegov sin su ekipa, istrazuju paranormalno.
Dosta slicno Dosije X-u, samo sto je ovde uzrok pojava covek.
Svidja mi se.
1 cela sezona / 20 epizoda i sad krenula druga / 2 epizode.
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Serije

Post by Shunka »

Muahaha, najzad dobavljam prvu sezonu Homicide-a!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Serije

Post by Slartibartfast »

Glavni problem je taj sto prva + druga sezona imaju sveukupno 13 epizoda. A ubedljivo su najbolje (osim sto me je oduvek pomalo smaralo ono Bejlisovo prenemaganje oko ubijene klinke sve do "Three Men and Adena" epizode, koja jeste maestralna). Sad se i meni gleda, posebno sa tom prvobitnom ekipom: Giardello, Meldrick, Pembleton, Baylis, Crosetti, Munch, Bolander, Kay i Beau Felton. Uf.
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Sammael
Posts: 371
Joined: Mon Mar 18, 2002 9:52 pm
Location: Zvezdara

Re: Serije

Post by Sammael »

Odgledao Battlestar: Galactica (2004+). Prve dve sezone odlične, a onda malo previše religije/misticizma u SF seriji za moj ukus.

Počeo da skidam/gledam Legend of the Seeker 2. sezonu. Prva je krenula malo kilavo (dok se glumci nisu uhodali) ali je postajala sve bolja i bolja, a druga je solidno krenula.
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: Serije

Post by CirKhan »

Jeli ko gleda "Being Human" na AXN-u?
Zaplet zvuci kao vic: nasli se vampir, vukodlak i duh...ali je zapravo autenticno valjana i nepateticna lo fi engleska serijica na tragu WoDa.
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Serije

Post by opsidiannight »

Ko nije gledao ''The Big Bang Theory'' taj ne zna šta je sprdnja na visokointelektualnom nivou. Ovome se od Amera nisam nadao.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Serije

Post by Shunka »

@Cira
Cuo sam ja za to, mogao bih gledat' nekom prilikom u zivotu.
@Slovic
Seti se da je Kirgan veliki fan pa onda eventualno pricaj o visokointelektualnosti.
Mislim meni je serija super - sitkom kao sitkom ali sa ogromnim dozama geek-related humora.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Serije

Post by Slartibartfast »

Nije Big Bang Theory visokointelektualan, cak ni likovi nisu preterano... pametni. Bas su klasicni geek -ovi.
Jedino mi se fora sa maskiranjem u Doplerov efekat svidela.

A Being Human, nemam pojma. Van toga sto me tematika blago smara, bas me je razocarala promena glumca vampira posle pilota, pa sam prestao sa gledanjem posle prve epizode. Bah.
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Serije

Post by opsidiannight »

OK možda sam preterao ali nemojte smetnuti sa uma koje je tržište izrodilo tu seriju.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Serije

Post by Ko, jel' ja? »

Flashforward

Gotivna nova serija. Izaslo 10 epizoda, nastavak u sledecoj godini.
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: Serije

Post by CirKhan »

Gledljiv je ali mi se sve cini da ce krenuti stazom Losta sa gomilom random nabacanih elemenata koji neobrazovanom genpopu zvuce misticno i intrigantno, sto je bazicna scenaristicka lenjost. Kada mi neko spomene sredingerovu macku kao kao objasnjenje 'nedokucivog fenomena' u kontekstu pop kulture, ja se masam za pistolj (da parafraziram Geringa).
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Re: Serije

Post by Barrel Dragon »

Skinuo i odgledao Legend of Seeker 1 sezonu i 6 epizoda druge.
Ova ispovedacica je pobrala sve moje simpatije.
1 sezona mi je ok, ali drugu mi nekako skenj... do bola. Malo su preterali s temom lordova. Da se covek pogubi, trebaju naci jedan kamen, ali da bi ga nasli treba ima runo, koje otkriva kompas koji ih vodi da izuce vestine, koje ce pak upotrebiti za...
ahhh puce mi glava.
Image
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Serije

Post by Slartibartfast »

Zar nisi ti gledao ceo Heroes?
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Fenjer-paša
Posts: 233
Joined: Sat Jan 17, 2009 11:57 pm

Re: Serije

Post by Fenjer-paša »

My Name Is Earl...

Toliko je glupo da umirem od smeha, i ne mogu da prestanem da gledam...
I wear my Grudge like a crown of negativity... desperate to control all and everything... unable to forgive...
User avatar
Verterdegete
Posts: 287
Joined: Sun Jan 10, 2010 5:32 pm

Re: Serije

Post by Verterdegete »

Vratice se rode


Genijalna serija... Sam sebe krivim sto, iz inata, ranije nisam hteo da joj pruzim sansu...
Image
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Serije

Post by Baneblade »

dead set.britanska mini serija od 5 epizoda.radnja:na vece izbacivanja iz kuce britanskog velikog brata krece zombi apokalipsa.zivi ostaju ukucani i jos par ljudi sa strane i naravno tu krece borba za opstanak,sunjanje iz kuce po zalihe itd.moram priznati da nikada nisam video tako upecatljive gore efekte kao ovde.produkcijski stvarno lepo odradjeno.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3198
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Re: Serije

Post by Mrzimsvee »

SPARTACUS BLOOD AND SAND

Extra nova serija, za sada 2 epizode.
"They shall be my finest warriors, these men who give of themselves to me. Like clay I shall mould them, and in the furnace of war forge them. They will be of iron will and steely muscle. In great armour shall I clad them and with the mightiest guns will they be armed. They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them. They will have tactics, strategies and machines so that no foe can best them in battle. They are my bulwark against the Terror. They are the Defenders of Humanity. They are my Space Marines and they shall know no fear."
Emperor of mankind – on the Creation of the Space Marines.

"By reason. By truth. I have learned how your hearts and minds function. With that lore, I brought peace to this culture."
"--At the cost of freedom."
"Peace reigns, as I reign. I wouldn't expect your to understand. You are a little man, with little dreams."
"--You've ushered in the peace of the graveyard. Peace, at the cost of surrendering all choice, all freedom. The city lies in terror, forced to live by the standards you place upon our shoulder."
"Yes...yes."
"--But every sin...is punished, but punished by death, no matter the crime. No matter the scale of the sin. The people of the city live in silence, lest a single word earn them death for speaking out against you."
"Yes. Listen. Listen to the sound of raw silence. Is it not serene?"
- Night Haunter addressing a gathering of Nostraman nobles

"Your presence does not surprise me, Assassin. I have known of you ever since your craft entered the Eastern Fringes. Why did I not have you killed? Because your mission and the act you are about to commit proves the truth of all I have ever said or done. I merely punished those who had wronged, just as your False Emperor now seeks to punish me. Death is nothing compared to vindication."
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Re: Serije

Post by RatGod »

Stvarno VRRRRRRRRHHHHHHHHHHHHHHHHHH
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Re: Serije

Post by Barrel Dragon »

Jel ima neko link s kog mogu da skinem seriju Assassins Creed?
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Serije

Post by Shunka »

Seti se da je zabranjeno postovati linkove vezane za pirateriju na forum.
Tako da jedino ako postoji legalan i legitiman nacin da se to gleda iz Srbije...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Post Reply

Return to “Film: Pokretne slike u Putinačkom bioskopu”