Trazim dobru igricu

Post Reply
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Trazim dobru igricu

Post by Moff_Tarkin »

Ako je neko igrao neku super igricu u zadnje vreme od ovih novijih neka mi samo da naziv a dalje cu sam da odradim :)
Uglavnom vazno je da nisu igre sa preplatom
Hvala unapred
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Trazim dobru igricu

Post by opsidiannight »

Ako voliš da letiš i pucaš probaj Warthunder. Evo ti link http://warthunder.com/en/registration?r ... te_2143708
Odradi tutorijal i prve partije igraj sa rusima dok ne dobiješ premijum Čajku koja je za glavu bolja od ostalih početničkih poklon aviona.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Trazim dobru igricu

Post by bojan »

Warturd nazalost. Probao, odustao kada sam shvatio da mozes odmah da lepo kupis 3+ skilova za pare... +uzasan grind, na nivou starog Navy Fields.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Trazim dobru igricu

Post by Rover »

ako ti ne smetaju indi igre prve stvari koje mi padaju na pamet: Don't starve, FTL, mark of the ninja, Deadlight, Rogue Legacy...
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Trazim dobru igricu

Post by joggy »

+1 za don't starve i FTL. Jos bambija za chtulu saves the world, zatim dogs of war, frontline tactics. Ako ti je do simulacije svemirskog programa onda kerbal space program obavezno.
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Trazim dobru igricu

Post by Moff_Tarkin »

Hvala ljudi ( oni koji se smartraju vilenjacima izvinjenje unpared ) na predlozima i slobodno ih dajte jos mada ste mi dali materijal za ovaj mesec bar :)
Post Reply

Return to “Kompjuterske igre: Zato što je napolju strašno i sunce prejako sija”