Terraria

Post Reply
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Terraria

Post by joggy »

Uzeo kao kusur na steam sale za 2 evra. Suuper igrica. Dugo nisam hteo da uzmem igru jer mi je grafika bila idijotska, ali posto su je svi hvalili ajde reko za 2 evra.
Prva dva sata sam se pitao na kojim su drogama ljudi koji su igri dali pozitivnu kritiku, ali to je ustvari zbog toga sto je igra toliko ogromna da ti treba 2 sata samo da shvatis o cemu se u stvari radi.

Ne znam da li ima u zalivu, ali ako ima preporuka za skidanje (ili sacekati ponovo neki sale na steamu)
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
ZmYchE
Posts: 1
Joined: Sat Apr 30, 2016 12:43 pm

Re: Terraria

Post by ZmYchE »

Po meni jedna od nevidjeno dobrih multiplayer igara koju toplo preporucujem svim fanovima osmobitnih fazona :) :D
Na foru je Minecrafta, ali po meni daleko *graficki/user-friendly/game interface/story* bolja.
Nas nekolicina ju je igrala online zajedno preko steam-a i u zivotu nikad nisam spojila preko 10h igranja jedne igre. Terra je vrhunska za ekipu online. Istrazuje se svet, prati se terrapedia (wiki enciklopedija i slicno za budzenje svega sto treba radi opstanka u igri) :)

Mozda cak nepravedno zapostavljena jer vremenom vecina igraca digne ruke najvise zbog novog apdejta koji je doneo nova oruzja, bosove and what not i samim tim je teza za igru (nama bar - najcesce smo je peglali u dvoje) i sada imamo osecaj da nam treba jos nekolicina igraca da bi presli novog najtezeg bosa :D hiihih
Post Reply

Return to “Kompjuterske igre: Zato što je napolju strašno i sunce prejako sija”