Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Ma dragon lord je jedno vece primio gomilu u klan tako da cemo morati da vidimo sa njim koga je sve vrbovao.
Inace <3MAJ><Darko> je moj burazer koga sam ja aktivirao kao clana klana.Pozitivno se izjasnio i cvekiboy za pristup klanu a videcemo koji ce nick on odabrati.

Povodom saveza Q je jednom i SFC klan ponudio savez ali se mi nista nismo dogovarali po tom pitanju.Tako da je i to otvoreno.Ovi momci su mahom ok i spremni su da pomognu posto sam imao prilike da kontaktiram sa njima vise puta i spremni su da pruze pomoc.

Malo pre sam vrbovao i Damjana_Velikog da pristupi klanu i covek se pozitivno izjasnio.Dogovorilli smo se da pitamo i igraca mosera koji je poput damjana isto iz slovenije. Svim novopridoslim clanovima srdacna dobrodoslica.

23.03.2007.
Igrac EZGOROTH_PL je izrazio zelju da pristupi 3MAJ klanu. Upoznao sam ga sa obavezama prema klanu kao i nameri klana da kupi sistem cim se neki slobodan pojavi na lageru.Covek je iz poljske ima zelju da poseti srbiju dogodine a u klan sam ga primio odmah posto se vec nedelju dana dopisujemo nas dvojica.Nadam se da je to u redu?E sad koliko me je on obavestio klan kad doje u posed sistema moze da kupi 5 traina a on bi zeleo jedan posto voli da radi trade.Buduci da koliko sam ja video trenutno nas cetvoro radi trade ozbiljnije (zvoncica odnosno Q,Crni_Gruja iliti Dr@gonLord,Macro iliti galaxy i moja malenkost chorbadzija ali mene sada i brat ispomaze u trade) obecao sam mu da ako je tako njegov je peti posto vec voli da trguje, a i tvrdi da je vest trgovac.Trenutno je blizu cifre za kupovinu AT-a tako da sam mu rekao da je to prioritet pre poreza i da ce kasnije to nadoknaditi.Nadam se da ovo nece biti problem.
Inace se odusevio kada je cuo da je klan parlamentarna monarhija i da je kraljica lider klana ali mu je bilo tesko da poveruje da je stvarno zensko. Mislim muska kraljica pa gde to ima.....
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

HA...

Post by zvoncica »

Pa ima muskih kraljica...nemoj tako... :oops: ali necemo sada o tome...
Nego,ja nemam nista protiv prijema ovog coveka,vidim da voli da radi a takav nam i treba :pray: ...
Ali cisto radi vodjenja neke evidencije ajd da se napravi neki spisak ljudi koji su clanovi,malo da formalizujemo stvari...
A sto se tice traina..valjda ide 1 train po systemu a mi smo tako daleko od 1 a kamoli od 5 #-o ...ali bitno je da se radi pa polako...ce kupimo nesto na kraju 8)
Pozz zmajevima od Q :P
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

1 train po sistemu.
Kad pudete posedovali 5 sistema moci cete kupiti 5 trainova ukupno. Ne postoji ogranicenje koliko sistema mozete posedovati ali broj trainova je ogranicen na 5 (npr EFS poseduje 11 sistema ali ima samo 5 trainova sto je i dozvoljeni maksimum). U medjuvremenu dogovorite se ko ce voziti prvi train kad se kupi prvi sistem. Imajte na umu da ce taj sto ga bude vozio imati ogromnu obavezu da zaradjuje pare za sledeci sistem (train zaradi 10 mil za manje od sat vremena trgovinom pa je steta ne iskoristiti to). Takodje procitajte o system ownershipu na homepage, jer ja bas i nisam toliko upucen u to pa nisam siguran da li u istoj rundi mozete kupiti i system i train za njega (mislim da ne moze)...

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Novosti

Post by Dejan_Tutor »

Ezgoroth_pl je rekao da ce videti sa nekim svojim drugarima da nam se prikljuce u klan.
Igrac Danilo_Suba ulazi u klan sa ocem,znaci jos dva pripadnika klana.Inace Danilo ima 11 godina tako da lord vise nije najmladji igrac pa moze da se raduje.Cim novi igraci naprave klanski lik gledacu da postujem njihove nazive kako bi dopunili listu clanova klana.
Svaki dan u svakom pogledu nas klan raste :)
Jos samo da sve pribelezimo pa da se prebrojimo da znamo koliko nas tacno ima.
Pozdrav.
Last edited by Dejan_Tutor on Mon Mar 26, 2007 6:07 pm, edited 1 time in total.
cvekiboy
Posts: 9
Joined: Fri Mar 16, 2007 10:51 am
Location: Palic
Contact:

Kakav jadac!

Post by cvekiboy »

Pozdrav klanu!
AVE !!!
Pratim pomno desavanja i aktivnosti kod Vas, ali na zalost, ometan od stvari van moje kontrole, ne mogu aktivnije da sudelujem u njima. Naime, posle dugogodisnje izolacije kucne kante od sveta (dial-up), nagradjen sam pilot projektom testiranja WiMAX (wireless) neta vece brzine (2 MB/s DL) + VOIP telefona. Medjutim kolko to dobro zvucalo, ne radi bas savrseno. Na srecu, alternativno, za kratko vreme treba da zazivi i ADSL! :wink: Takodje razlog ovako kasnog, individualnog tehnoloskog razvoja je cinjenica da sam na poslu const. online! Nakon otklanjanja navedenih tehn. problema, dacu sve od sebe, da nadoknadim pomoc koju sam iz prve ruke dobio od VAS!

Pozdrav,

c u in space,

Login out...

END
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Cveki samo polako i uzivaj kada ti prilike dozvole.Trenutno nas sve kolje net tako da nisi usamljen.
Od veceras je Damjan_Veliki zvanicno clan klana pod nickom <3MAJ><Anubis>.Kompletno opremljen eagle je u sluzbi klana.Znaci dobili smo jos jedan par krila.U opremanju nomadima su nam srdacno pomogli: Alfa.Overburn,Pinky i Lab_Rat.
Uzbuna nomad na nisanu!!!
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Od sinoc je Cvekiboy punopravni clan ekipe sa opremljenim eagleom.
Tako da lista klana sada otprilike izgleda ovako:

1 >3MAJ<>BigBear<
2 >3MAJ<>Dr@gon_Lord<
3 >3MAJ<>Ivicaa!<
4 >3MAJ<>PavXter<
5 >3MAJ<>Red_Sonya<
6 >3MAJ<>Tuta<
7 >3MAJ<>xX_Macro_Xx<
8 >3MAJ<>Gene_Starwind<
9 >3MAJ<>DejanDida<
10 >3MAJ<>Anubis<
11 >3MAJ<>Darko<
12 >3MAJ<>Haakk<
13 >3MAJ<>FLYFLEAF<
14 >3MAJ<>The_Fog<
15 >3MAJ<>Cveki<
16 >3MAJ<>DEATHSCYTHE<
17 >3MAJ<>Crash&Burn<


Mislim da lista nije kompletna pa molim ostale da jave koga sam izostavio da bi dopunili listu
Last edited by Dejan_Tutor on Tue Apr 10, 2007 1:15 am, edited 2 times in total.
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

A onaj amerikanac sto voli sabre-a vise od svega? Valjda bese >3MAJ<>DEATHSCYTHE< ako ne gresim...

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

Post by zvoncica »

Pa poljak je sada >3MAJ<>The_Fog< cini mi se... :)
NEGO...zbog moje nemogucnosti da napecam Lorda i predam mu pare koje su se nagomilale kod mene 8) ,odlucila sam da napravim novu banku - <$credit$>3MAJ2...Pare su dali :
1. Macro za prethodne 2 nedelje - 2 x 3 mil.
2. Ja za prethodne 3 nedelje (zakljucno sa ovom) - 3 x 3 mil.
3. Damjan_Veliki za ovu nedelju - 2 mil.
Dakle,ko nije dao kod Lorda moze kod mene.... :lol:


POZDRAV ZMAJEVIMA \:D/
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

Finansijski izvestaj

Post by zvoncica »

E ovako... :
:lol: 3.04.2007 pare dadose :lol: :

1. Macro - 6.100.000
2. Tuta & Dejan - 15.000.000
3.Cveki - 1.500.000

Imamo i novog (potencijalnog) clana Djordjeta...njemu su date pare,tacnije 350.000, za kupovinu humpback i za pocinjanje trade :P
TRENUTNO STANJE U BANCI IZNOSI NEKIH 40 MIL..NIJE LOSE ZA DVA DANA... :lol:
Toliko od mene... 8) ..

POZDRAV ZMAJEVIMA OD Q :wink:
Last edited by zvoncica on Thu Apr 12, 2007 1:32 am, edited 1 time in total.
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

Finansije

Post by zvoncica »

8O ...dakle... :
1. Moja malenkost je dodala jos 5 mil. u banku danas... :roll:
2. Damjanu_Velikom je data pozajmica od 20 mil. za kupovinu AT (600.000 je % prilikom slanja)...izrazio je zelju za "ozbiljnijim trejdom" i tako dobismo Moneymaker-a :lol:
...eto izvestaja...da svi zainteresovani budu u toku :P
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Samo jedno kratko obavestenje izgleda da se moze srediti status i kada ste ukucali setrole trader.Samo ovaj put ubijanje ne pomaze da bi sredili stvari sa nekom drugom frakcijom.Ali zato podmicivanje radi samo pazite za koga podmicujete,posto sa corsairima i nije bas pametno to raditi.
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

da, mozete podmititi sve organizacije osim onih koje su vam permanently hostile po RP-u...Mislim mozete ih vi podmititi, ali onog trenutka kad undockujete, resetovace se na full hostile...

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

UPLATE

Post by zvoncica »

Lord je danas uplatio 1.500.000 i prebacio iz banke 1 pare ( 17.000.000),a Chorbadzija 6.000.000 ...
A Rocketa sam danas ubila 8) ...posle ko zna koliko pokusaja..ali eto malo sam napredovala... :lol:
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Nove vesti:
Za pocetak oteli smo od SFC klana jednog njihovog clana Alfa.Overburna i necemo im ga vratiti on je sada >3MAJ<>Crash&Burn<
Malo smo ludovali kod leeds jh i sve u svemu klan je osakatio junkerse za najmanje 30m tacna cifra se jos ne zna ali nije ni vazno.
Zahvaljujuci Zvoncici klan je dobio svoj forum http://3maj.proboards60.com/index.cgi?
forum je trenutno jos u razvoju ali svratite.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Al' meni je bas gotivno da vas gledam ovde kako se zabavljate 8)
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Ovde ti zabavno? Dodji na server pa da vidis sta su ludaci. Sinoc smo imali izazov za ludake ja sam sa AT nadletao nomad city dok je X to isto odradio sa TRAINOM. Samo nadmasi me X on sa TRAINOM ubio nomad batlle ship. Sada ja moram da cekam da dodjem do TRAIN-a da se revansiram.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Dejan_Tutor wrote:Ovde ti zabavno? Dodji na server pa da vidis sta su ludaci.
Rado, ali, k'o sto sam rekao pre neki dan drugaru, shvatio sam da ljudi spavaju 8 sati dnevno, sto predstavlja 1/3 dana, sto predstavlja ogromni neiskorisceni potencijal koji ovih dana redovno koristim 8)
User avatar
Roderick
Posts: 135
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:56 pm

Post by Roderick »

Awakened wrote:Al' meni je bas gotivno da vas gledam ovde kako se zabavljate 8)
Moram se sloziti :D . Uziveo sam se citajuci.
Jedno pitanje za sve klanovce posto sam i ja jedno vreme igrao Freelancer (offline doduse):
1. Pre svega. Koja konekciju imate? Ja imam ADSL 256k. I sad ne znam kako bi mi radilo, verovatno lose? Pogotovo sad kad vidim da vas ima tako mnogo. Mislim bitke sa preko 10 brodova...
2. Da li se krece ispocetka? Znaci ono standardno: dobijes najosnovniji brod (kako li se svase?) sa dva najprostija blastercica, nastanjen si na nekoj setback planeti i navodno radis sta ti je volja.
3. Ima li nekih inovacija u samoj igri/gameplay-u? (PvP i i sve sto ide uz to). Drugaciji interface zbog komunkacije, nesto takvog tipa....
4. Koliko dugo igrate (mislim i vremenski i ovako, dnevno :))? Pitam ovo zato sto vec igram nesto online i znam koliko moze da mi oduzme vremena.... previse. Takodje pitam, jer je sasvim moguce da cu odustati od tih nekih igara, kako bi mogao igrati ovu :P (naravno u slucaju da mi radi kako valja).
5. Da li primate nove clanove? I kad kazem nove mislim dvosmisleno. (Nisam dugo igrao. Ima godinu dana i vise, trebace mi malo vezbe :()
Uz ovo pitanje par podpitanja:
1) Kakve sve odgovornosti kao clan treba da snosim (primetio sam da ima neki porez za kupovinu ... sistema???)
2)Koliko ocekujete od svojih clanova da budu aktivni? :roll:
Ok, ova dva ispadose povezana...

P.S. Naravno izbrisite post ukoliko smeta dimanici razgovora (ipak je ovo klanski topic ;)), a odgovor mi u tom slucaju posaljite na PM. :)

Pozdrav
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Prijem novih clanova u 3MAJ klan

Post by Dejan_Tutor »

Konkretno odgovaram na roderickova pitanja ali vazi za sve zainteresovane:
-Tip konekcije nije toliko bitan da li je modemski,wifi,ISDN,ADSL posto igra trosi oko 2kbps protoka.Mnogo je vaznija stvar koliki ce ti ping biti.
-Za igru na eagle utopia serveru vam treba :
Igra se verzija igre v1.0 ne trebaju patchevi (ovo vazi za vecinu servera) ali zato treba eu death mach mod oko 3 mb i flmm instaler modova oko 1 mb.Oba fajla imate na
http://efs.redirect.to
ili
http://efs.homepagehere.com
Osnovna pravila na serveru takodje mozete videti na istom mestu.
Instalirajte igru(znaci nemora orginal) pa zatim instalirajte flmm (moze i u istom direktorijumu gde je igra) a nakon toga aktivirajte eu dm mod duplim klikom na fajl resto ide automatski.Startujte flmm i aktivirajte eu dm mod selektujte ga i klik na activate izaci ce prozor sa 5 stavke:
-cruise 600 postavite na yes inace ce vam svi bezati
-druga opcija menja neke skinove
-cetvrta na yes da bi iskljucili introe na pocetku
Konekcija se moze ostvariti i u opciji multiplayer lan stavka gde ce izaci samo EU server.I nikako ne zatvarajte dos prozor koji se otvara jer vam vise nece raditi lan podrska na lan konekciji.
Pozeljno je i da zapisete id broj koji ce vam se pojaviti prilikom instalacije igre jer nakon kasnije reinstalacije mozete da vratite taj id da nebiste pocinjali iz pocetka posto vas po njemu pamti server.Nisam siguran ali mislim da vam se kreirani lik gasi nakon mesec dana neaktivnosti.
Obavezno instalirajte mod sa linka inace ce vam se srusiti igra kad treba da uletite u dodatne sisteme.Plus prilikom krstarenja cete biti duplo sporiji od ostalih pa cete cesto ostajati sami sto je jako nezgodno u pojedinim sistemima.
- Svi potencijalni igraci sa naseg govornog podrucja su dobrodosli i kod mene imaju protekciju prilikom prijema u klan.Znaci ako me vidite pod >3MAJ<>Tuta< ili Chorbadzija ili Dejan_Tutor javite mi se pa ako vam se ne javim odmah sacekajte malo nemojte odmah da odete.Javite se slobodno vise puta ako vam ne odgovorim odmah.
-Za razliku od singla dodate su opcije za chat i razmenu dobara izmedju igraca(trade roba,oruzja,novac).Chat prozor vam je na Y ili slika glave gore desno.Sa leve strane imate spisak igraca koji su online i klikom na nekoga od njih prebacate chat sa sistemskog na privatni kanal.Chat konzolu otvarate sa enter ispisete poruku pa ponovni pritisak na enter salje poruku.Poruke na privatnom kanalu su zelene boje.
-Prethodno iskustvo je dobrodoslo a oni koji nisu nikada igrali igru trebalo bi da predju prve 3-4 misije sto je dovoljno da se savlada nacin funkcionisanja igre
-Multiplayer podrazumeva PvP borbe i grupno resavanje tezih misija,kao i pomoc novima oko opremanja broda

-Novi igrac ce od nas dobiti oko 300000 kredita pomoci sto je dovoljno za kupovinu trade broda i pocetak trgovine.Od novog potencijalnog clana klana se ocekuje da zaradi oko 3m kojee ce kasnije prebaciti na klanski lik za kupovinu i pocetno opremanje prave borbene masine.Trgovina je najbrzi nacin da dodjete do potrebnog kapitala,a postoji tu i izazov koji ce te tek otkriti.Klan ce pomoci putovanje do baze gde se brod kupuje i pomoci oko naoruzavanja nomadskim oruzijem.
-Pa od klanskih igraca se ocekuje da budu redovni (koliko im mogucnosti dozvoljavaju),o vremenu provedenom u igri odlucujete sami.E ovo sam sada slagao ali ajde koliko sam samo puta svratio na 5min a ostao satima.
-Porez smo u pocetku dogovorili da bude 1,5 miliona nedeljno i verujte da nije neki problem spremiti tu sumu.Na koji god nacin zaradjivali zaradicete je za nekih sat vremena bilo misijama bilo trgovinom.

Ako sam nesto ispustio dodacu naknadno.
Posetite nas na
http://3maj.proboards60.com/index.cgi?
User avatar
Roderick
Posts: 135
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:56 pm

Post by Roderick »

Hvala na odgovorima. Potrudicu se da se sto pre vratim u formu i obezbedim sve sto je potrebno kako bi poceo sa igrom.
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

E dobro nam dosao.
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

Re: Prijem novih clanova u 3MAJ klan

Post by zvoncica »

Dejan_Tutor wrote:Konkretno odgovaram na roderickova pitanja ali vazi za sve zainteresovane:
-Tip konekcije nije toliko bitan da li je modemski,wifi,ISDN,ADSL posto igra trosi oko 2kbps protoka.Mnogo je vaznija stvar koliki ce ti ping biti.
-Za igru na eagle utopia serveru vam treba :
Igra se verzija igre v1.0 ne trebaju patchevi (ovo vazi za vecinu servera) ali zato treba eu death mach mod oko 3 mb i flmm instaler modova oko 1 mb.Oba fajla imate na
http://efs.redirect.to
ili
http://efs.homepagehere.com
Osnovna pravila na serveru takodje mozete videti na istom mestu.
Instalirajte igru(znaci nemora orginal) pa zatim instalirajte flmm (moze i u istom direktorijumu gde je igra) a nakon toga aktivirajte eu dm mod duplim klikom na fajl resto ide automatski.Startujte flmm i aktivirajte eu dm mod selektujte ga i klik na activate izaci ce prozor sa 5 stavke:
-cruise 600 postavite na yes inace ce vam svi bezati
-druga opcija menja neke skinove
-cetvrta na yes da bi iskljucili introe na pocetku
Konekcija se moze ostvariti i u opciji multiplayer lan stavka gde ce izaci samo EU server.I nikako ne zatvarajte dos prozor koji se otvara jer vam vise nece raditi lan podrska na lan konekciji.
Pozeljno je i da zapisete id broj koji ce vam se pojaviti prilikom instalacije igre jer nakon kasnije reinstalacije mozete da vratite taj id da nebiste pocinjali iz pocetka posto vas po njemu pamti server.Nisam siguran ali mislim da vam se kreirani lik gasi nakon mesec dana neaktivnosti.
Obavezno instalirajte mod sa linka inace ce vam se srusiti igra kad treba da uletite u dodatne sisteme.Plus prilikom krstarenja cete biti duplo sporiji od ostalih pa cete cesto ostajati sami sto je jako nezgodno u pojedinim sistemima.
- Svi potencijalni igraci sa naseg govornog podrucja su dobrodosli i kod mene imaju protekciju prilikom prijema u klan.Znaci ako me vidite pod >3MAJ<>Tuta< ili Chorbadzija ili Dejan_Tutor javite mi se pa ako vam se ne javim odmah sacekajte malo nemojte odmah da odete.Javite se slobodno vise puta ako vam ne odgovorim odmah.
-Za razliku od singla dodate su opcije za chat i razmenu dobara izmedju igraca(trade roba,oruzja,novac).Chat prozor vam je na Y ili slika glave gore desno.Sa leve strane imate spisak igraca koji su online i klikom na nekoga od njih prebacate chat sa sistemskog na privatni kanal.Chat konzolu otvarate sa enter ispisete poruku pa ponovni pritisak na enter salje poruku.Poruke na privatnom kanalu su zelene boje.
-Prethodno iskustvo je dobrodoslo a oni koji nisu nikada igrali igru trebalo bi da predju prve 3-4 misije sto je dovoljno da se savlada nacin funkcionisanja igre
-Multiplayer podrazumeva PvP borbe i grupno resavanje tezih misija,kao i pomoc novima oko opremanja broda

-Novi igrac ce od nas dobiti oko 300000 kredita pomoci sto je dovoljno za kupovinu trade broda i pocetak trgovine.Od novog potencijalnog clana klana se ocekuje da zaradi oko 3m kojee ce kasnije prebaciti na klanski lik za kupovinu i pocetno opremanje prave borbene masine.Trgovina je najbrzi nacin da dodjete do potrebnog kapitala,a postoji tu i izazov koji ce te tek otkriti.Klan ce pomoci putovanje do baze gde se brod kupuje i pomoci oko naoruzavanja nomadskim oruzijem.
-Pa od klanskih igraca se ocekuje da budu redovni (koliko im mogucnosti dozvoljavaju),o vremenu provedenom u igri odlucujete sami.E ovo sam sada slagao ali ajde koliko sam samo puta svratio na 5min a ostao satima.
-Porez smo u pocetku dogovorili da bude 1,5 miliona nedeljno i verujte da nije neki problem spremiti tu sumu.Na koji god nacin zaradjivali zaradicete je za nekih sat vremena bilo misijama bilo trgovinom.

Ako sam nesto ispustio dodacu naknadno.
Posetite nas na
http://3maj.proboards60.com/index.cgi?
uf...sta htedoh reci...
aaa...da ... a sto bre samo kod tebe imaju protekciju... :D

ma samo svrati ti kod nas i videces kako je opustena atmosfera...sam pocetak ,trade i sl. , ce ti taman pomoci da se malo uhodas u igricu,upoznas systeme i sl... e a onda krece ludilo.. :lol:
Sa ovim modom se dodaju par novih systema kojih nema u singly i takodje nekih systema iz singla nema u igrici...ali sve to daje posebnu draz ....

Ali si Tuto detaljan svaka cast 8)
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Pa trudimo se.
Samo sam sve skupio na jednom mestu.
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Klan je dobio jos dva clana Danilo i Tata_Suba su sada punopravni clanovi.
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Od sinoc klan je u ratu sa DFA klanom i ako sve prodje kako treba uskoro cemo posedovati dva sistema
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

STA RECI

Post by zvoncica »

pa naravno nije sve kako smo mislili....bice i akcije :D ....
Klan $[xMx]$ je u savezu sa DFA tako da smo u ratu i sa njima. Pojavljuju se samo dva igraca,doduse, ali ipak rat je rat. Svi naravno clanovi ce ubiti po vidjenju (ili to pokusati) ove ljude. Nemojte biti uvredljivi,odgovarati na njihove provokacije i sl. Sva pitanja koja imaju mogu postaviti meni,Tuti ili Lordu . Bitke se odvijaju u svim sistemima samim tim i kostaju,vodite racuna o tome . Pozeljno je u grupama da duelisete jer ce oni to sigurno raditi. I eto....to je to za sada....Sa srecom svima :lol:
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Lista naseg clanstva na eu serveru cisto da vas upoznamo sa trenutnom situacijom

1 >3MAJ<>BigBear<
2 >3MAJ<>Dr@gon_Lord<
3 >3MAJ<>Ivicaa!<
4 >3MAJ<>PavXter<
5 >3MAJ<>Red_Sonya<
6 >3MAJ<>Tuta<
7 >3MAJ<>.:PALLINO_Macro:.
8 >3MAJ<>Gene_Starwind<
9 >3MAJ<>DejanDida<
10 >3MAJ<>Anubis<
11 >3MAJ<>Darko<
12 >3MAJ<>Haakk<
13 >3MAJ<>FLYFLEAF<
14 >3MAJ<>The_Fog<
15 >3MAJ<>Cveki<
16 >3MAJ<>DEATHSCYTHE<
17 >3MAJ<>Crash&Burn<
18 >3MAJ<>Tavi<
19 >3MAJ<>Danilo<
20 >3MAJ<>Tata_Suba<
21 >3MAJ<>HUNTER_KILER<
22 >3MAJ<>HEADHUNTER<
23 >3MAJ<>Storm<
24 >3MAJ<>Predator<
25 >3MAJ<>alpha-com<
26 >3MAJ<>Seraphim<
27 >3MAJ<>NIMROD_PL <
28 >3MAJ<>Zakkera<
29 >3MAJ<>the_Riot<
30 >3MAJ<>Grim_Reaper<
31 >3MAJ<>Do$$<
Archangel

Post by Archangel »

Ako dozvolis...

*edited*
Last edited by Archangel on Sun Feb 10, 2008 12:45 am, edited 1 time in total.
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

jel ovo josh uvek postoji? ja igram freelancera na nekim serverima, al kapiram da bi mogao da dodjem da blejim sa vama... ne znam kolko chesto bi igrao though...
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Shark wrote:jel ovo josh uvek postoji? ja igram freelancera na nekim serverima, al kapiram da bi mogao da dodjem da blejim sa vama... ne znam kolko chesto bi igrao though...
Naravno da postoji.
Samo da znas ne govore svi clanovi 3MAJ klana naski jer su, verovao ili ne, vecina clanova stranci.

Klikni ovde da posetis njihov forum.

A na ovoj adresi mozes naci homepage Eagle Utopia servera...

Pozdrav!

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Tu su zmajevi tu. Samo nazalost ja trenutno mnogo radim po terenima ali boze moj ide zima pa cemo se blejati ove zime.Od zmajeva srpski govore cvekyboy,anubis,redsonya ili vril,tuta,crash&burn,sube,mada mislim da nas zadnje troje slabo igramo ali boze moj slobodno pocni ti na eu da igras.Inace da znas da su zmajevi pretezno aktivni kasno nocu obicno posle 22:00
cvekiboy
Posts: 9
Joined: Fri Mar 16, 2007 10:51 am
Location: Palic
Contact:

Post by cvekiboy »

Eeee, lepo podsecanje gde sam ponikao!
Drago mi je da se josh uvek tu vidimo na ovom forumu.
U vezi nas na EU serveru, mogu da Vas obavestim da je zezanje josh uvek na nivou i da se drzimo veoma dobro kao klan. Trenutno stvari kako stoje, chini mi se da smo na trecem mestu po posedu sistema, a o aktivnim chlanovima da i ne govorim. Za manje od godinu dana smo postigli stvarno zavidne rezultate.
Izvinjenje za ovo samohvaljivanje, al eto chisto neki info shta se zbiva sa nama tamo.

- Pozdrav klubu od >3MAJ< klana -

Login out...

END
User avatar
zvoncica
Posts: 34
Joined: Sat Feb 17, 2007 5:10 pm
Location: bg
Contact:

: )

Post by zvoncica »

O boze..bese davno .. i prosto nisam mogla da poverujem da ovo jos postoji ovde :lol:
Ja sam >3MAJ<>Red_Sonya< ponosna kraljica klana >3MAJ< 8)
Pozdrav svim zaljubljenicima u ovu igru .
Dodjite da se druzite sa nama :o
User avatar
Ranger
Posts: 20
Joined: Tue Nov 02, 2004 6:21 pm
Location: B. Karlovac

Post by Ranger »

Moze li se postati clan ovog prestiznog klana???
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Moze kao sto si vec obavesten u toku igre :)
Dejan_Tutor
Posts: 57
Joined: Sun Feb 18, 2007 12:32 am

Post by Dejan_Tutor »

Juce je na eagle serveru bio party a povod je bio prvi rodjendan klana 3MAJ na serveru.Party je obuhvatio vise razlicitih takmicenja
-trke trainova
-trke s havkovima
-i vise tipova pvp borbi

Normalno proslava je odrzana za vikend koji dan ranije od pravoga rodjendana koji tek dolazi 19 februara.
Sta da vam kazem navratite jos smo tu.
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Re: Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Post by vampir »

samo da pitam, posto me je mrzelo da citam sve postove na temu freelancera, jel mi treba neki patch il nesto slicno? kad idem na net da trazim servere, ne moze da se konektuje. samo pise "connecting to global server" pet godina. inace kad updatiram na 1.1 onda mi ne radi crack :evil: smor..
"i can read my mind!"
User avatar
ICeSTorM
Posts: 14
Joined: Tue Jan 24, 2006 1:36 pm
Location: Petrovgrad
Contact:

Re: Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Post by ICeSTorM »

vampir wrote:samo da pitam, posto me je mrzelo da citam sve postove na temu freelancera, jel mi treba neki patch il nesto slicno? kad idem na net da trazim servere, ne moze da se konektuje. samo pise "connecting to global server" pet godina. inace kad updatiram na 1.1 onda mi ne radi crack :evil: smor..

Trebaju ti modovi, npr:

Hamburg City Server - Hamburg City Mod (v3.14)
http://www.freelancerserver.de/v2/stats ... b5e025d7d3

ili

24/7 Eagle Utopia server - EU DeathMatch v2008.07.13
http://www.xs4all.nl/~marends/downloads.html

Treba ti i mod manager: Freelancer manager v1.31 (FLMM)
http://www.xs4all.nl/~marends/downloads.html

Naravno "aktuelnih" servera ima jos desetak Ja sam igrao na ova dva, trenutno na EU gotovo i da nema ljudi, a Hamburg je
dobro "posecen"... Da, sve radi sa verzijom 1.0 - ne treba update.
Embrace the storm. Its voice shall echo within you, and its fire shall become your touch!
User avatar
vampir
Posts: 29
Joined: Sat Jan 20, 2007 12:34 am
Location: vozd

Re: Freelancer klan >3MAJ< - klanska rasprava

Post by vampir »

Funkcionira! :) zahvaljujem
"i can read my mind!"
Post Reply

Return to “Kompjuterske igre: Zato što je napolju strašno i sunce prejako sija”