Warhammer online

User avatar
Chamil
Posts: 96
Joined: Thu May 23, 2002 1:47 pm
Location: I ja sam sa Vrachara
Contact:

Warhammer online

Post by Chamil »

Obavestenje za sve freakove, zaludjenike i geekove (dakle ljude slicne nama),

Warhammer online pocinje za ponosne vlasnike preordera. Svi koji imaju preorder nek nam se prikljuce odmah, ostali "bijednici" nek dodju 18. kad krene zvanicna igra.

Server: ELTHARION
Moj Char: CHOMIE
Naravno igramo DESTRUCTION (orkovi, haos ili Delfovi)

Ako se nesto u medjuvremenu promeni obavesticu vas.

Ukratko bih sumirao moje iskustvo igranja Warhammer online open bete:

-Karakteri su verne kopije figura
-Prvih deset levela mi je bilo zabavno...nadam se da je i ostatak takav.
-RvR sistem je zanimljiv i sve vas zaista vuce ka krucijalnom elementu igre sto je WAR....
-Svako ko je igrao WOW nece imati bilo kakvih problema posto je interfejs identican, potrebno je pola sata da se naviknete na razlike...
-Ako ste igrali WOW i ljubitelj ste PVP-a onda je ovo igra za vas, sve je podredjeno doborm pvp-u. Lako ulazenje u scenarije, PVP donosi XP i rewards tako da u teoriji mozete da se izlevelujete u battlegroundsu. Ako ste pak ljubitelj PVE-a onda preskocite.
-Imam utisak da trade sistem jos nije zavrsen tako da nas kroz patcheve cekaju novi trade skillovi.

Na sva radoznala pitanja o igri rado odgovaram.
Jedva cekam da vidim ostatak igre.

Umal' da zaboravim. Igranje ordera je za pickice :)
Last edited by Chamil on Sun Sep 14, 2008 2:12 am, edited 1 time in total.
Chamilov FAQ:
"Kako da smrsam hraneci se u kafani?"
Jedite chorbu i shopsku. Trenirajte 6 sati dnevno.

Chaplain umire samo na 1 a kocka ima 6 strana.Pa ti vidi...
Moj novi blog=> http://logaritam.rs/
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Warhammer online

Post by Shark »

nisi rekao najvazhniju stvar - jel za dzhabe ili ne?
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Chamil
Posts: 96
Joined: Thu May 23, 2002 1:47 pm
Location: I ja sam sa Vrachara
Contact:

Re: Warhammer online

Post by Chamil »

Ne, naravno da nije dzabe.
Chamilov FAQ:
"Kako da smrsam hraneci se u kafani?"
Jedite chorbu i shopsku. Trenirajte 6 sati dnevno.

Chaplain umire samo na 1 a kocka ima 6 strana.Pa ti vidi...
Moj novi blog=> http://logaritam.rs/
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Warhammer online

Post by Slartibartfast »

Jos jedan Diabloliki MMO sa prakticno nula game design -a. Jeeeeej.

Mada, ima jedan apsolutno do jaja momenat za sve ljubitelje Warhammer sveta: Dwarf Flight Master usred Ulthuana, koji ti za pare iznajmi rucni... helikopter (elisu sa ruckama?) kojom ti zatim preletis okean i sletis direktno u Altdorf. Sta li su pusili?
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Warhammer online

Post by joggy »

Slartibartfast wrote:Dwarf Flight Master usred Ulthuana, koji ti za pare iznajmi rucni... helikopter (elisu sa ruckama?) kojom ti zatim preletis okean i sletis direktno u Altdorf.
8O 8O 8O
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Ljuba
Posts: 16
Joined: Wed May 15, 2002 10:48 am
Contact:

Re: Warhammer online

Post by Ljuba »

Nego reci ti nama jel to nesto valja ili ne?

Da dajem pare ili da kupim patike?
(\__/)
(O.o )
(> < ) Im a Bunny Hop Hop Hop!!
User avatar
Chamil
Posts: 96
Joined: Thu May 23, 2002 1:47 pm
Location: I ja sam sa Vrachara
Contact:

Re: Warhammer online

Post by Chamil »

Pa da li je dobro ili ne moze biti krajnje subjektivno...ALI....

Ja licno mislim da je igra dobra i vredi svaku paru, pogotovu za nekog ko se lozi na warhammer svet. Za sada zaista uzivam u svakom momentu i nije mi se desilo da sam imao smaranja, cekanja, wipove. Sve je nabijeno non stop akcijom i igra te tera da se udruzujes sa drugima i zamisli...healeri zapravo healuju....sto mene kao black orca cini veoma srecnim.

Ima sitnih bugova ali treba imati na umu da je igra tek izasla i da stalno peglaju greske patchevima.

Cini mi se da su godine igranja WH: online pred nama. Vreme ce pokazati da li sam u pravu.
Chamilov FAQ:
"Kako da smrsam hraneci se u kafani?"
Jedite chorbu i shopsku. Trenirajte 6 sati dnevno.

Chaplain umire samo na 1 a kocka ima 6 strana.Pa ti vidi...
Moj novi blog=> http://logaritam.rs/
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3198
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Re: Warhammer online

Post by Mrzimsvee »

Chamile, igramo Sloba , Velja, Deda i Ja ali sve na nekim razlicitim serverima. Mogli bi da se dogovorimo pa da krenemo na jednom serveru svi zajedno.
"They shall be my finest warriors, these men who give of themselves to me. Like clay I shall mould them, and in the furnace of war forge them. They will be of iron will and steely muscle. In great armour shall I clad them and with the mightiest guns will they be armed. They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them. They will have tactics, strategies and machines so that no foe can best them in battle. They are my bulwark against the Terror. They are the Defenders of Humanity. They are my Space Marines and they shall know no fear."
Emperor of mankind – on the Creation of the Space Marines.

"By reason. By truth. I have learned how your hearts and minds function. With that lore, I brought peace to this culture."
"--At the cost of freedom."
"Peace reigns, as I reign. I wouldn't expect your to understand. You are a little man, with little dreams."
"--You've ushered in the peace of the graveyard. Peace, at the cost of surrendering all choice, all freedom. The city lies in terror, forced to live by the standards you place upon our shoulder."
"Yes...yes."
"--But every sin...is punished, but punished by death, no matter the crime. No matter the scale of the sin. The people of the city live in silence, lest a single word earn them death for speaking out against you."
"Yes. Listen. Listen to the sound of raw silence. Is it not serene?"
- Night Haunter addressing a gathering of Nostraman nobles

"Your presence does not surprise me, Assassin. I have known of you ever since your craft entered the Eastern Fringes. Why did I not have you killed? Because your mission and the act you are about to commit proves the truth of all I have ever said or done. I merely punished those who had wronged, just as your False Emperor now seeks to punish me. Death is nothing compared to vindication."
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Re: Warhammer online

Post by shilja »

Jos ako bi Deda igrao nekog zlocu a ne patuljka :p
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
Chamil
Posts: 96
Joined: Thu May 23, 2002 1:47 pm
Location: I ja sam sa Vrachara
Contact:

Re: Warhammer online

Post by Chamil »

Momci,

Mi smo na gore navedenom serveru...
Sa nama je vec cela ekipa (Iguman, Pera, Djole i gomila njihovih drugara plus englezi, norvezani...itd).
Svi smo lev 20+ sa mountovima.
Imamo guild sa 20 aktivnih clanova ( a da igra jos nije ni krenula).

Pozivamo vas da nam se pridruzite pa da gemamo svi zajedno.
Ovaj server je dobar.

Mali edit:
Ako ja nisam online evo malog spiska koga da kontaktirate:

Shanys-Pera
Maelgrim-Iguman
Decline- englez, guild leader samo mu recite da cte Chomijev ortak i odma ce da vas ubaci
(Da ne navodim sve ostale....)
Chamilov FAQ:
"Kako da smrsam hraneci se u kafani?"
Jedite chorbu i shopsku. Trenirajte 6 sati dnevno.

Chaplain umire samo na 1 a kocka ima 6 strana.Pa ti vidi...
Moj novi blog=> http://logaritam.rs/
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3198
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Re: Warhammer online

Post by Mrzimsvee »

Svi ste zlikovci, jel tako?
"They shall be my finest warriors, these men who give of themselves to me. Like clay I shall mould them, and in the furnace of war forge them. They will be of iron will and steely muscle. In great armour shall I clad them and with the mightiest guns will they be armed. They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them. They will have tactics, strategies and machines so that no foe can best them in battle. They are my bulwark against the Terror. They are the Defenders of Humanity. They are my Space Marines and they shall know no fear."
Emperor of mankind – on the Creation of the Space Marines.

"By reason. By truth. I have learned how your hearts and minds function. With that lore, I brought peace to this culture."
"--At the cost of freedom."
"Peace reigns, as I reign. I wouldn't expect your to understand. You are a little man, with little dreams."
"--You've ushered in the peace of the graveyard. Peace, at the cost of surrendering all choice, all freedom. The city lies in terror, forced to live by the standards you place upon our shoulder."
"Yes...yes."
"--But every sin...is punished, but punished by death, no matter the crime. No matter the scale of the sin. The people of the city live in silence, lest a single word earn them death for speaking out against you."
"Yes. Listen. Listen to the sound of raw silence. Is it not serene?"
- Night Haunter addressing a gathering of Nostraman nobles

"Your presence does not surprise me, Assassin. I have known of you ever since your craft entered the Eastern Fringes. Why did I not have you killed? Because your mission and the act you are about to commit proves the truth of all I have ever said or done. I merely punished those who had wronged, just as your False Emperor now seeks to punish me. Death is nothing compared to vindication."
User avatar
Chamil
Posts: 96
Joined: Thu May 23, 2002 1:47 pm
Location: I ja sam sa Vrachara
Contact:

Re: Warhammer online

Post by Chamil »

"Lepo pise plakata gore"

Da svi smo zlikovci,

server: Eltahrion
frakcija: Destruction
guild: Hierarchy

Ja igram zlog Black orca.

Vidimo se online.
Chamilov FAQ:
"Kako da smrsam hraneci se u kafani?"
Jedite chorbu i shopsku. Trenirajte 6 sati dnevno.

Chaplain umire samo na 1 a kocka ima 6 strana.Pa ti vidi...
Moj novi blog=> http://logaritam.rs/
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3198
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Re: Warhammer online

Post by Mrzimsvee »

Ja igrao sinoc i nadje Igumana, ali tebe nigde.
"They shall be my finest warriors, these men who give of themselves to me. Like clay I shall mould them, and in the furnace of war forge them. They will be of iron will and steely muscle. In great armour shall I clad them and with the mightiest guns will they be armed. They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them. They will have tactics, strategies and machines so that no foe can best them in battle. They are my bulwark against the Terror. They are the Defenders of Humanity. They are my Space Marines and they shall know no fear."
Emperor of mankind – on the Creation of the Space Marines.

"By reason. By truth. I have learned how your hearts and minds function. With that lore, I brought peace to this culture."
"--At the cost of freedom."
"Peace reigns, as I reign. I wouldn't expect your to understand. You are a little man, with little dreams."
"--You've ushered in the peace of the graveyard. Peace, at the cost of surrendering all choice, all freedom. The city lies in terror, forced to live by the standards you place upon our shoulder."
"Yes...yes."
"--But every sin...is punished, but punished by death, no matter the crime. No matter the scale of the sin. The people of the city live in silence, lest a single word earn them death for speaking out against you."
"Yes. Listen. Listen to the sound of raw silence. Is it not serene?"
- Night Haunter addressing a gathering of Nostraman nobles

"Your presence does not surprise me, Assassin. I have known of you ever since your craft entered the Eastern Fringes. Why did I not have you killed? Because your mission and the act you are about to commit proves the truth of all I have ever said or done. I merely punished those who had wronged, just as your False Emperor now seeks to punish me. Death is nothing compared to vindication."
User avatar
Chamil
Posts: 96
Joined: Thu May 23, 2002 1:47 pm
Location: I ja sam sa Vrachara
Contact:

Re: Warhammer online

Post by Chamil »

Ma tu sam Dulence nego vikendom zujim pa manje igram. Preko nedelje sam stalno online od 17h pa do ujutru, sa pauzom za teretanu od 22-23h.

Stavi na friends listu i mog alta: Chaky. Sa njim grajndujem low lev iteme da upgradeujem talisman making....

Vidimo se tamo.
Chamilov FAQ:
"Kako da smrsam hraneci se u kafani?"
Jedite chorbu i shopsku. Trenirajte 6 sati dnevno.

Chaplain umire samo na 1 a kocka ima 6 strana.Pa ti vidi...
Moj novi blog=> http://logaritam.rs/
User avatar
Batinjo
Posts: 18
Joined: Wed Jan 26, 2005 1:17 pm
Location: Beograd,

Re: Warhammer online

Post by Batinjo »

evo i ja sam se kreirao na tom serveru Batica pa se gledamo tamo, samo jos jedno pitanje, ja pravim talismane ali nemogu da ih stavim u empty slot,zasto i kako?
Image
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Warhammer online

Post by joggy »

i pored one nebuloze iz par postova gore, nisam mogo da odolem a da ne uzmem igru :-({|= . upravo je instaliram pa da napravim (teska srca) nekog zlog baticu i da vidimo mi taj gild \:D/ koji chamil tako 'fali.
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Warhammer online

Post by joggy »

WTF!!! Patch za igru staru 4 dana je 800 MB 8O . Nista vidimo se sutra :-({|=
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Warhammer online

Post by Rover »

da da...to sam i ja reko... ovi shto su igrali betu ni ne znaju...
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Chamil
Posts: 96
Joined: Thu May 23, 2002 1:47 pm
Location: I ja sam sa Vrachara
Contact:

Re: Warhammer online

Post by Chamil »

Batinjo wrote:evo i ja sam se kreirao na tom serveru Batica pa se gledamo tamo, samo jos jedno pitanje, ja pravim talismane ali nemogu da ih stavim u empty slot,zasto i kako?
Kad ti je item u inventoriju lupis shift right click i otvori ti se prozor
sa talismane
Chamilov FAQ:
"Kako da smrsam hraneci se u kafani?"
Jedite chorbu i shopsku. Trenirajte 6 sati dnevno.

Chaplain umire samo na 1 a kocka ima 6 strana.Pa ti vidi...
Moj novi blog=> http://logaritam.rs/
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Warhammer online

Post by joggy »

Evo za sve one koji se premisljaju, moja iskustva do sada. Daklem

WARHAMMER DNEVNIK:

Dan prvi:
Kao sto vec rekoh, dosao kuci, tutnuo dva DVD-a u drive, sve se lepo instaliralo i ja odma krenuo na net. E tu nastaje prvi problem posto sam sistem registrovanja nije bas straightforward kao sto sam ocekivao, a naravno nisam procitao uputstvo pre toga tako da
izgubih nekih pola sata na registraciju. Onda zatim odma sok kao sto sam napisao gore - 800mb patch. Sva sreca, server je sa velikim protokom pa se sve skinulo na vezi od 512kbps za nekih 4 sata. Posle 4 sata cekanja, ponovo pokretanje igre, i opet saznanje da je u toku mog patchovanja nastao jos jedan hotfix patch, sva sreca vrlo malih dimenzija (oko 1mb), i konacno igra krece... Vrlo, vrlo lep intro sa dosta smesnih scena (mora da se vidi), i konacno ekran za izbor servera i kreiranje likova. Tu nije bilo nikakvih iznenadjenja, sve je jednostavno i vrlo slicno wow-u, malo potrosenog vremena na estetiku karaktera (ipak je to witch elfica) i avantura moze da pocne.
Prvi utisak posle 1 min igranja: Grafika je "tehnicki" mnogo bolja od wow-a, medjutim sav svet
je nekako bez odbljeska (figure nemaju gloss varnish na sebi), sto po mom misljenu nekako vise ubija raznolikost boja koja postoji u wow-u. Takodje, sama kontrola karaktera, iako vrlo slicna sa onom iz wow-a (bukvalno treba 15 sec da se naviknes na interfejs), deluje nekako kruca, mada nije da bas utice na sam gameplay. Utisak posle otprilike sat vremena je da su kvestovi mnogo razlicitiji nego u wow-u. Svaki kvest ima "fluff" tekst ispisan obicnim slovima i tekst onoga sto se trazi od tebe ispisan boldovano. Znam, i u wow-u postoji to, ali tamo je cesto slucaj da je tekst potpuno nejasan, pa moras vise puta da procitas SVE pre nego shvatis o cemu se radi. Ovde je sve kristalno jasno, plus, ako 'ocete fluff imate i fluff. Svi kvestovi se upisuju u takozvani "tome of knowledge", koji je max dobro odradjen, i koji ti dozvoljava da cak "track-ujes" 10-ak kvestova. Track je super opcija, jer ti odma na mapi obelezi Area-u gde treba da odradis taj kvest. "Tome" sadrzi raznorazne informacije, tvoje podvige, opise monstera koje si sreo i sl. i sve je jako zanimljivo. Jedina zamerka je sto track opcija ne razlikuje da li je kvest iznad zemlje ili u nekoj pecini, tako da se moze desiti da tumaras neko vreme pre nego shvatis da tu postoji i pecina. Na mapi se lepo vide svi vazniji NPC-jevi (merchant, trainer itd.). Posle 2 sata igranja dodjoh na lvl5 u tu se uspesno zavrsava prvi dan.
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Warhammer online

Post by joggy »

Dan drugi:
Prvo sto sam saznao kad sam pokrenuo igru je bilo da je u medjuvremenu bilo jos 2 hotfixa, sva sreca manje velicine. A sada nastavak:Ono sto je takodje prednost je da mozes da krenes prakticno odma u pvp battleground, koji, za razliku od wow-a ima i tajmer od 15 minuta, tako da se nece desiti da satima budes zarobljen za sacicu honora. Veliki pomak u raznovrsnosti kvestova su takozvani public questovi (PQ) gde ucestvuje ko god hoce, ne mora da se pravi party ili bilo sta. Jednosto postoje u principu 3 faze: faza 1 - ubi odredjeni broj monstera, sto u principu moze da odradi i jedan igrac; Faza 2 - pojavljuju se sampioni (ekvivalent elite monstera) koje je vec mnogo teze ubiti sam (rekao bih nemoguce), i takodje ima tajmer za koje vreme moras da predjes tu fazu; faza 3 - ponovo tajmer, medjutim sad se pojavljuje i Hero koji je ekvivalent boss-a u wow-u (stim sto je obicno bez nekih posebnih moci, hack and slash). Kada ubijes i heroja, SVI igraci koji su ucestvovali u kvestu dobijaju odredjen broj "poena" na koji se dodaje roll (1D1.000!!!) i tako sabrani poeni cine konacan plasman ucesnika. Prvih nekoliko (recimo 6) dobijaju i loot koji nije bas zanemarljiv (ja recimo dobio plavi item), zatim ide cooldown timer od nekih 3 minuta posle cega sve krece ispocetka. Ono sto sam takodje zapazio drugog dana je da iako ima manje rasa nego u wow-u, sve rase i njene klase su prilicno razlicite, tako da igrati witch elficu i witch huntera, iako su oba u principu rouge je dosta razlicito. Razlog - iako postoje "talenti" kao u wow-u, oni su samo deo tvog lika, koga ipak cine "osnovne osobine", a te osobine svaka klasa ima samo za sebe, tako da razlika izmedju dva recimo rouge-a je daleko od samo kozmeticke kao u wow-u. Takodje, dodaj na te osobine i abilitije koje kupujes "honorom" zaradjenim od pvp-a (koga ovde ima mnogo vise), i dobices vrlo zanimljiv sklop kombinacija. E sad, tehnicke mane: Drugi dan sam zapazio da se u toku prepodneva desava hotfix na otprilike svakih sat vremena, sto se u igri reflektuje momentalnim ispadom na desktop uz info prozor windowsa sa sve znakom uzvika tipa "u hebem ti, greska" (nikakvo upozorenje servera da ce pasti za x minuta i sl). Sledi ponovno startovanje, par stotina kb patcha i ponovo idemo izpocetka. Kada se karakter krece uzbrdo, noge mu se bukvalno zarivaju u zemlju (ostade bez tabana). Mape su jako velike, ali imam jak osecaj da su instancirane. Rezultat: ides ti lepo i bez problema mapom, onda pocnes da prelazis most (koji je, jelte, izmedju dve instance mape), i odjednom igra krece da koci... dosta... treba 5 do 10 sec da se sve stabilizuje ponovo (imam 5ghz dualcore, 9600nvidia grafiku, 4 gb rama itd,itd, tako da definitivno nije konfiguracija). Sad dal je zbog toga sto igra rovari po hard disku ili ti treba 2Mbit konekcija ne znam, ali definitvno nije bas srecno resenje.
Sledi pauza za rucak i odlazak u grad, pa u vecernjim casovima ponovno logovanje.... u medjuvremenu (4-5 sati razmaka) desilo se 5 mb hotfixeva, i ponovno logovanje........ jooooj.... "Server is full, youre #486 in line, aprox waiting time 45 min". Ako nista drugo, igra dobro prognozira vreme cekanja, tako da posle 45 minuta sledi ponovno uranjanje u svet. Dalje se sve odvija u redu, sto me navodi na misao da se hotfixevi ipak ne desavaju u "prime time"-u, tako da posle drugog dana igranja konacno stizem do lvl 10 jej.
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Warhammer online

Post by joggy »

Dan treci:
Nesto se urotilo protiv mene. Taman sam ustao i krenuo prstom ka prekidacu na kompu, kad
nestade struje!. I tako prodje 4 sata mog slobodnog vremena... I evo sad sam na poslu, cekam da mi prodje smena pa da se ponovo bacim na WH. Elem, ukupna ocena WH sto se mene tice je jako dobra, bolja od wow-a, uprkos svim ovim nedostatcima, koje su vrlo verovatno porodjajne muke. Iskoristicu ovo da dodam jos par stvari iz drugog dana koje nisam pomenuo:
Na mapi se vide samo NPC-jevi iz tvoje okoline, sto nije dobro, jer sam proveo 30 min trazeci
apotekara (Skill trainer) u glavnom gradu (nisam primetio da mozes nekog da pitas za direkciju). by the way glavni grad (za sada video samo chaos) je mega dobro uradjen,
oooogromnih dimenzija i vrlo mastovit. Za sada na ovom serveru grad je malo razvijen (lvl 1)
(dada, i gradovi se razvijaju), tako da postoji pristup samo osnovnim stvarima, ali i to je
mega dobro. Video sam jednu witch elficu kako prolazi na cold one mountu pored mene, auhhh, hocu i ja ovako....
Guild sekcija je mnogo srecnije odradjena od wow-a. Ima gild kalendar integrisan, sve sto hoces i neces da znas o drugim clanovima, vidljivi info-i tipa sajt gilda itd, kao i sve one lepe
opcije iz eve-a (naplata taxe za clanove, guild banneri, taktike i sl). Stos je sto nije sve
odma dostupno gildu, vec giuld dobija odredjene poene, koji su direktno zavisni od aktivnosti
clanova, i onda se polako otkljucavaju dodatne opcije. Odlicno. Posoje samo dve proizvdne
profesije, ali mi se cini da su one jaaaako fleksibilne (mozes da napravis bukvalno svasta,
miliooni kombinacija). Tako sam recimo napakovo brdo healing potiona raznih vrsta (posto iste
vrste imaju cooldown kao u wow-u), i onda otiso da lemam high elfove 3-4 nivoa veceg od mene :). Verovatno ce vremenom biti dodato jos profesija, ali nije ni ovako nezanimljivo.

Nastavice se....
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Re: Warhammer online

Post by Bathory »

Ti si lud.....







Ili 'oces da isteras zenu iz stana na laksi nacin.......
Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Warhammer online

Post by Dzon Vejn »

Bathory wrote:Ti si lud.....







Ili 'oces da isteras zenu iz stana na laksi nacin.......
Ajde Momo, ti ko da ga ne poznajes :lol:... a znas da je kutija bila sarena :lol:
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Warhammer online

Post by joggy »

Dan treci, nastavak:
daklem, dodjdoh kuci, malo sam skratio sam sebi radno vreme, narafski desilo se 2mb patch u medjuvremenu, medjutim vec sam upao u "prime time" tako da sam opet bio 400 i neki u redu, sto prevedeno u minute iznosi 30. Lepo, odem ja da provedem nesto vrmena i sa zenom, vratih se uredno posle 30min, kad ne lezi vraze... upade mi neki mallware, spyware ili stavecware (zena krstarila netom dok sam bio na poslu) i izazva pad svchost.exe :x . Probam da pregazim windows bez ponovne instalacije, nece :x . Posto mi nije padalo na pamet da posle svega jos sve ispocetka instaliram u windowsu, lepo iskljucim firewall i krenem u ponovnih 30min cekanja....

Prvo sto sam zapazio je da ako program ne nadje servere (sto moze da se desi) za nekih 10 sec, sledi momentalni ispad na desktop, ALI.... momci su nesto ipak uradili. Sada osim sto i dalje ima prozor u windowsu "u hebote, greska" (na koji ti mozes da odgovoris samo "vaistinu greska", nista send report, dont send itd.), sada i sama igra ostane da radi, i cak se i pojavi prozor u samoj igri, koji je gle cuda pogodio da je prosao timeout za konekciju na spisak servera. Ispod cak postoje i opcije "retry" i "quit to desktop". Needles to say, bez obzira koju opciju izaberes, ides nazad u desktop :D . Sledi ponovno startovanje, gledanje logoa WH online, pa logo Mythic entertainment, pa logo games workshop, pa logo GOA (nista ne moze da se prekine), pa intro film (koji moze da se prekine), pa loading screen, pa onda screen koji ja zovem "da li se odrices sotone" (rec je o onom dal si procitao i prihvatas da je mythic ustvari drustvo sa neogranicenom neodgovornoscu), koji se pojavljuje iznova i iznova svaki put kada startujes igru.... i eto nas ponovo u akciji.
Malo sam pogledao sad i screen LFG (look for group koji se ovde zove drukcije). Tjah, sad, screen ima neke dobre informacije tipa kolko je grupa udaljena od tebe (u minutima hoda), ali se ne vidi odma za sta se grupa ustvari okupila (istina postoji opcija da upises Note, ali to niko ne radi i nije odmah vidljiva vec moras da uradis mouseover da bi to provalio). Provalio sam da i svaka zona ima battleground, sto bi ukupno bilo... 12-ak BG-ova, koji se razlikuju, tako da je to vrlo pohvalna stvar. Neverovatno dobra stvar je i timeout od 15 min. Kako igra odmice PQ (public questovi) postaju sve zastupljeniji, tako da ih sad (na tier 2 mapi) ima otprilike 50% od ukupnog broja questova, sto je odlicno ako ima drugih igraca koji se isto tu tabaju, ali ne znam kako ce to fercerati kada recimo vecina populacije stigne na lvl 40, i onda manji tieri ostanu prakticno prazni.
Nisam mogo da zaustavim smeh kada me je "Tome of knowledge" obavestio da sam postigao "achievement" : "you have clicked on yourself 100 times", kao i kada sam postigao titulu "The imp squisher" (titula inace ima zilion, i mozes da izaberes jednu od njih kao zvanicnu, i onda svaki igrac moze da vidi osim imena i titulu) :D .
Takodje sam primetio da sad igra na pojedinim mestima koci manje nego ranije (mozda ipak nesto rade i na tome???).
Sve u svemu, posle jos par sati igranja (uglavnom BG i PQ), stigoh na lvl 13,5 jej.
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Warhammer online

Post by Dzon Vejn »

joggy wrote:Dan treci, nastavak:
daklem, dodjdoh kuci, malo sam skratio sam sebi radno vreme, narafski desilo se 2mb patch u medjuvremenu, medjutim vec sam upao u "prime time" tako da sam opet bio 400 i neki u redu, sto prevedeno u minute iznosi 30. Lepo, odem ja da provedem nesto vrmena i sa zenom, vratih se uredno posle 30min, kad ne lezi vraze... upade mi neki mallware, spyware ili stavecware (zena krstarila netom dok sam bio na poslu) i izazva pad svchost.exe :x . Probam da pregazim windows bez ponovne instalacije, nece :x . Posto mi nije padalo na pamet da posle svega jos sve ispocetka instaliram u windowsu, lepo iskljucim firewall i krenem u ponovnih 30min cekanja....
Najverovatniji solution: ne vadi CD / DVD iz kompa. Ta akcija izaziva aktivaciju toga (najverovatnije). Ja samo uvek drzim nesto u CD & DVD-u, i nikad mi se ne javlja greska.

Ubaci zabranu na sve sajtove koji sadrze porn u imenu, manje se igraj, vise se posveti zeni :lol:... posle nekog vremena, mozda ti nece trebati zabrana :lol:

Jel ti to sugerises da igra ovog tipa ima ceo 1 server? Ne kontam kako bi ti se inace desavalo da uvek budes u que-u???
joggy wrote: Kako igra odmice PQ (public questovi) postaju sve zastupljeniji, tako da ih sad (na tier 2 mapi) ima otprilike 50% od ukupnog broja questova, sto je odlicno ako ima drugih igraca koji se isto tu tabaju, ali ne znam kako ce to fercerati kada recimo vecina populacije stigne na lvl 40, i onda manji tieri ostanu prakticno prazni.
Mmmm... ne... uvek ce biti onih kao, hrmh, ti :lol:, koji ce imati po 26 likova, tako da ce uvek nekoga razvijati ;).
joggy wrote: Takodje sam primetio da sad igra na pojedinim mestima koci manje nego ranije (mozda ipak nesto rade i na tome???).
cache kao u EVE-u?
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Chamil
Posts: 96
Joined: Thu May 23, 2002 1:47 pm
Location: I ja sam sa Vrachara
Contact:

Re: Warhammer online

Post by Chamil »

I meni je seckalo i ubijalo. Nasao sam nekoliko threadova na forumima za resenje:

http://www.warhammeralliance.com/forums ... hp?t=68274
Chamilov FAQ:
"Kako da smrsam hraneci se u kafani?"
Jedite chorbu i shopsku. Trenirajte 6 sati dnevno.

Chaplain umire samo na 1 a kocka ima 6 strana.Pa ti vidi...
Moj novi blog=> http://logaritam.rs/
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Warhammer online

Post by joggy »

Ne, igra ima dosta servera, danas sam saznao da je moj jedan od 4 sa najvecom populacijom, pa opet nisam mogo da levelujem jer se eto bas potrefilo da ga danas kloniraju (sad cu da imam 2 witch elfice lvl 13,5, jeej). ali, postoji jedan server (koji ne pravi problem sa queue) koji ucitava spisak i usmerava igrace na stvarne servere na kojima se nalaze same igre.

Problem netapi32.dll sa svchost.exe nije vezan sa dvd/cd drajvovima (odnosno, ima vise procesa svchost.exe, konkretno moj pada kada mallware konstantno pokusava da prodje pored firewalla koji mu to jelte ne dopusta, i to se desava samo kada je prikacen na net)
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: Warhammer online

Post by lord warrior »

Skini program po imenu Process Explorer (sa Microsoftovog sajta), pokreni ga, i pomocu njega vidi koji se svchost spucava (kada se kresuje, pocrvenece u process exploreru). U istom programu vidi koje sve servise pokrece bas taj svchost i dalje trazenje problema ce biti donekle olaksano. A da, proveri sta imas od malware-a.

EDIT:
Tak sad videh poslednju recenicu...
A da probas da iskopiras novi netapi32.dll u system32 folder. Ili, ako to ne radi, mozes da probas (rizicnu) opciju:

Code: Select all

regvr32 /u netapi32.dll
iskopiras novi
regsvr32 netapi.dll (mozda moras otkucati i path do dll-a)
Mada, sada kad razmislim, nisam siguran da ce windows hteti da izvrsi prvu komandu. U svakom slucaju probaj sa kopiranjem svezeg netapija i restartom.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Warhammer online

Post by opsidiannight »

Umesto svezeg netapija preporucio bih svezu Tapioku i zapamtite nikako Tofu, pa makar je donosile djeve (kamile).

Izvinte na offtopiku ali ovo je bile predobro da bih se suzdrzao.

Zivio Warhammer online, zivio stariji brat Ubice indijanaca poznat kao Tlacitelj indijanaca.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Re: Warhammer online

Post by Bathory »

Ajde ja da pokusam da pomognem sa resavanjem tih malih ali nezgodnih problema.....

Zavod za bolesti zavisnosti Teodora Drajzera 44
11000 Beograd 011/3671-431 011/3671-429 011/3671-496 [email protected]
Zavod za dezinfekciju, dezinsekciju i deratizaciju Trebevićka 16
11000 Beograd 011/554-132 011/557-899 [email protected]
Zavod za psihofiziološke poremećaje i razvojnu patologiju Kralja Milutina 52
11000 Beograd 011/685-180 011/659-768 011/681-667 011/686-615 [email protected]
Institut za mentalno zdravlje Palmotićeva 37
11000 Beograd 011/3238-160 011/3238-814 011/3240-527 011/3240-528 [email protected]
Specijalna psihijatrijska bolnica Gornja Toponica nema adrese
18202 Gornja Toponica 018/601-670 018/601-070 [email protected]

Nadam se da sam bio od pomoci u resavanju problema sa tapom dllom firewallovima i ostalim problemima savremenog coveka.
Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Warhammer online

Post by Dzon Vejn »

Moma to sprecava ovakav epilog:

http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/engl ... 636821.stm

:lol:
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Re: Warhammer online

Post by Bathory »

Dokle god Nikola ne izadje na mracne Koteske avlije sa po jednom sabljom dimiskijom u svakoj ruci i sa zeninim donjim rubljem, glumeci witchelficu, mislim da je situacija pod kontrolom, mada ako mu se igrica bude kvarila cesto, nista nije iskljuceno.......
Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Warhammer online

Post by Dzon Vejn »

Nece sigurno sa dve.... mozda sa 1 sabljom. Jer ako pogledas ovu lokaciju:

http://www.warhammeronline.com/armiesof ... tchElf.php

videces da sve slike witch elfice imaju po 1 sablju, a sve mora da bude kao u igrici :lol:...

edit: vec ima 1422 igraca koji su banovani 8O (zbog prodaje zlata za $)
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Re: Warhammer online

Post by Bathory »

Sve dok je obucen, fine by me. Ali ako izadje samo u gacama na ulicu, pa pocne da se dernja, onako cupav, ''blood for khaine'', mislim da mu neka od gorenavedenih ustanova ne gine.
Image
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: Warhammer online

Post by Stevan »

Nikola posle toliko godina se ulogovah na ovaj foruma samo da ti kazem.....



....blago tebi:))))


Jedino sto ne valja je sto si doziveo da te Moma proziva..i to SA razlogom:))
Igrajte bre EVE..igru za prave muskarce.
Poz,
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Warhammer online

Post by opsidiannight »

Nije stvar u "pravim muskarcima". On je u kontaktu sa svojom zenskom stranom. Verovatno zato i vodi najkrvolocniji zenski lik u igri Witch Elf. 8)
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Warhammer online

Post by joggy »

@Alfa:
Probo ja sa kopiranjem, nece. Registracija ponovo ubije totalitaris windows (probo ranije). Ma, lepo iskljucim firewall i nista se ne desava, malware radi svoj poso ja svoj :D

@moma & ostali prozivaci:
Tesne gace kupijo , samo da ih stavim na sebe (doduse nisu original WH online pa se premisljam), sablji i bodeza imam kolko oces od raznih wh turnira (to ajd moze da prodje ipak je sa wh turnira)....

A sad nazad na igru:
Posle kloniranja servera, vreme cekanja je sa 40m palo na 18m, sto se desava samo u "prime time"-u. U medjuvremenu skinuh najnovije drajvere za grafiku (stare dan-dva), i sada grafika radi kako treba. Treba mu 5 sec kad se ulogujem da se stabilizuje, i na prelazu izmedju instanci samo maaaalo skljocne, bukvalno delic sekunde, ali sem toga sada radi sasvim zadovoljavajuce. Danas nije radila aukcijska kuca, ali to je samo prolazan problem. U medjuvremenu je chaos glavni grad dosegao do nivoa 2 i sad su oslobodjene i krcma, razni dungeoni i merchanti, itd,itd. Sve je uradjeno max dobro. Ljudi su od danas krenuli da ubacuju i prozor da ce server pasti za 20m. Sad bar znas kad ce padne.
Kako odmicem sa lvl-om (20. danas jeeej) vidim da se kolicina abilityja, taktika, renown taktika, morala, i banner taktika sve vise umnozava, tako da bukvalno postoji nebrojeno kombinacija (ljudi koji sve igre gledaju u brojkama ce se poooosteeeno namuciti da ovde naprave "ultimativnu kombinaciju"). To mi je za sada ubedljivo najbolji element igre.
U medjuvremenu me igrica i nagradila za trud (posle ubijenih 1.000 high elfova). Dobio medalju koju mogu da okacim na sebe (mislim na witch elficu u igri) i time pokazem svima koliko sam ja "man without life". Uopste ima gomila tih stvarcica koje ne uticu na igru uopste ali izgledaju cool.
Za sada nisam naisao ni na jednu gresku u skripti koja recimo ne omogucava da se zavrsi neki quest ili sl. (sto je cest slucaj cak i danas u wow-u) tako da je to pohvalno. Dal ce sve biti tako i do lvl-a 40 - videcemo. Jos uvek nisam naisao na dungeon-e tako da jos ne znam kako ovo izgleda, ali battleground-ovi izgledaju (i igraju se) mega dobro. Uopste, ovde je pvp glavna atrakcija a pve sporedna, za razliku od wow-a.
Toliko za sada, pa opet pisem nesto kada bude nekih promena.
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Warhammer online

Post by Dzon Vejn »

joggy wrote:"man without life"
Za one sa jeftinijom ulaznicom:

ova titula se dobija u guild warsu kada uspes da stignes do 20. nivoa na 1. ostrvu. Inace plafon plafona sto mozes da stignes je (cini mi se) 16. level. Medjutim, na nekom groblju postoji neki gavran koji se respawnuje. Gavran je level 1, tako da lik mora prvo potpuno da se skine, da udari samo 1 gavrana (jer ga sa 2 puta ubija), i onda da ga gavran kljucka (skidajuci 1 po 1 HP). Kada ga gavran ubije dovoljno puta on (gavran) skoci u levelu. Kada dodje do dovoljnog nivoa, dobijas XP za gavrana. Kad tako ubije gavrana dobije par XP poena. I onda ispocetka :lol:. Mislim da je jasno zasto ide takva titula :lol:
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Re: Warhammer online

Post by Bathory »

Tuzno je, da ja, iako ne igram nijednu online igricu (osim Battle of Wesnoth), redovno pratim Nikolin dnevnik, maltene ga zeljno iscekujem...

Mozda ja da posetim one institucije koje sam naveo... :?
Image
Post Reply

Return to “Kompjuterske igre: Zato što je napolju strašno i sunce prejako sija”