World of Tanks!

User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

World of Tanks!

Post by Stevan »

Naizgled veoma simpatican arkadni MMO u closed beta fazi.
Preporucujem flames of war ekipi:)

Kljuceve za closed betu mozete dobiti na http://www.mmo-base.com/.

Morate se registrovati (jedno 10 sec vremena) da bi dobili key.

Key mozete dobiti i na http://www.shatteredcrystal.com/index.p ... of_tanks,i tu vam nije neophodna cak ni registracija.

Evo i malo gameplaya http://game.worldoftanks.com/gallery/perm/video/32

Poz,
Last edited by Stevan on Fri Sep 10, 2010 5:42 am, edited 1 time in total.
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: World of Tanks!

Post by Stevan »

Posle 2-3 dana igranja mogu da kazem samo da je igra potpuni HIT!:)
Insta akcija..budzenje tenkica itd.
Princip igre je mnogo jednostavan..pritisnete join battle,server izabere 30 random iograca,podeli ih u dve grupe i krljanje krece:)
Obavezno probajte.
Poz,
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: World of Tanks!

Post by opsidiannight »

Odlična instant akcija i sadržaj pride. Još samo veštine naučiti...
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: World of Tanks!

Post by hindza »

evo ja baš sada hteo da podelim ovo otkriće, kad ono neko me pretekao :)

evo ja danas instalirao, probao, oduševio se i tako dalje. mnogo vozila, mnogo opcija, jedino je krš što neki likovi imaju mnooogo bolja vozila i puške i onda deru kako stignu, al ajde... zezanje.

jel ima neko da još uvek igra, da da neke tipove i tako to ;) ?
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: World of Tanks!

Post by Stevan »

U principu,sto kracim putem doci do mid tenkova i tu vec krece da biva ok.
Mada su meni i light tenkovi bili zabavni:P.
Od tipova..pa recimo gold koji dobijas svaki dan( po 150) nikako ne trosi na municiju...sve konvertuj u kredite.
Ja trenutno vozim tigra i to je vec ozbiljan auto:P
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
manson
Posts: 17
Joined: Wed May 12, 2010 10:16 am

Re: World of Tanks!

Post by manson »

zlato konvertuj u kredite samo dok si tier1, 2 i eventualno 3
za sve preko, sakupi malo, pa uzmi premium nalog, koji imaju bonus na exp i kredite koje dobijas u bitkama

inace igra je odlicna, jedva cekam da ubaci mogucnost da sa drugarima u grupi igras, trenutno je sve random

bas smo ovih dana likovi sa kojima igram eve, igrali wot, svi smo na TSu, i idemo join battle u isto vreme, i skoro uvek smo svi na istoj mapi, i obicno u istom timu, e onda je mnogo zabavno :)
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: World of Tanks!

Post by opsidiannight »

Da, sa premijum nalogom duplo više keša i iskustva. Mada, ja sam sakupio za Čerčila i mogu reći da se tako pristojno zarađuje a zlatom onda konvertuješ xp u free xp.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: World of Tanks!

Post by hindza »

aha aha. ja za sada ono zlato koristim da kupim free xp, da mogu da otvorim KV. pa kada njega otvorim, kupim i upgrade-ujem onda sam mislio da krenem da skupljam keš... a jel može zlato da se kupi za keš, i po kojoj ceni?
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: World of Tanks!

Post by opsidiannight »

ne može, samo za pravi novac kad se beta završi
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: World of Tanks!

Post by hindza »

pa to, to, za pravi novac sam i mislio... znači tek kad se beta završi... cool. sviđa mi se ta fora što se dobija 150 zlatnika dnevno. ono, nisu se stisli i to je baš cool...

jedino što mi se ne sviđa što se ponekada pojavi strašan lag. danas sam "igrao" partiju: dok mi se učitavala mapa, ona linija stigla to odprilike 75% i čujem posadu tenka kako kaže da je tenk uništen... smorio sam se samo tako...
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: World of Tanks!

Post by Stevan »

150 golda dnevno je pusteno u beti da bi ljudi mogli malo ranije da dodju do visih tiera tenkova i opreme ih.
U finalnoj verziji mislim da uopste nece biti te dnevne "doze" golda.
Kupovace se iskljucivo za kes..tako se bar prica.
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: World of Tanks!

Post by hindza »

da da. mislim, to je skroz ok. ono, kome se ne plaća, može sada da se izigra pa kada krene igra onda mož da batali...
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: World of Tanks!

Post by Hypodermic »

Ako hocete da se igrate sa drugarima, napravite kanal na njihovom chatu, i dogovorite se da kliknete u otprilike isto vreme za ulazak u igru (nek neko odbrojava). kako igre pocinju svakih 5-10 sekundi, jako je velika sansa da upadnete u istu igru. Necete nuzno biti na istoj strani, ali sta sad.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: World of Tanks!

Post by opsidiannight »

Bocmane el ti to igraš?
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: World of Tanks!

Post by Hypodermic »

uveliko. User: Hypodermic (d'uh :D)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: World of Tanks!

Post by hindza »

u super. ajde vi što ste iskusniji, dodajte me da vam smetam :D

username: (drumroll) tttttrrrcccsss "hindza"
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: World of Tanks!

Post by Stevan »

Ingame nick-lelemud
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: World of Tanks!

Post by opsidiannight »

user isti ko ovde :)
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3206
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Re: World of Tanks!

Post by Mrzimsvee »

User: mrzimsvee
"They shall be my finest warriors, these men who give of themselves to me. Like clay I shall mould them, and in the furnace of war forge them. They will be of iron will and steely muscle. In great armour shall I clad them and with the mightiest guns will they be armed. They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them. They will have tactics, strategies and machines so that no foe can best them in battle. They are my bulwark against the Terror. They are the Defenders of Humanity. They are my Space Marines and they shall know no fear."
Emperor of mankind – on the Creation of the Space Marines.

"By reason. By truth. I have learned how your hearts and minds function. With that lore, I brought peace to this culture."
"--At the cost of freedom."
"Peace reigns, as I reign. I wouldn't expect your to understand. You are a little man, with little dreams."
"--You've ushered in the peace of the graveyard. Peace, at the cost of surrendering all choice, all freedom. The city lies in terror, forced to live by the standards you place upon our shoulder."
"Yes...yes."
"--But every sin...is punished, but punished by death, no matter the crime. No matter the scale of the sin. The people of the city live in silence, lest a single word earn them death for speaking out against you."
"Yes. Listen. Listen to the sound of raw silence. Is it not serene?"
- Night Haunter addressing a gathering of Nostraman nobles

"Your presence does not surprise me, Assassin. I have known of you ever since your craft entered the Eastern Fringes. Why did I not have you killed? Because your mission and the act you are about to commit proves the truth of all I have ever said or done. I merely punished those who had wronged, just as your False Emperor now seeks to punish me. Death is nothing compared to vindication."
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: World of Tanks!

Post by hindza »

Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: World of Tanks!

Post by Hypodermic »

Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: World of Tanks!

Post by Stevan »

Sjajno...nisam ocekivao da ce igru uciniti bitno kompleksnijom nego sto jeste.
Ovo sto implementiraju,napravice tenkice ipak ozbljnijom igrom.
Ovo je definitivno daleko najbolji koncept..a bogami i izvodjenje koji je neki free MMo ponudio u poslednjih par godina.
Igra je totalni hit.
Jedino sto malo smrducka je gasenje EU servera na "neodredjeno" vreme.
Posle patcha krece testiranje americkog servera,tako da cemo morati da se borimo sa "malo" vecim pingom..al dobro..ovo je beta testing..prezivecemo:)
Ovo je prva igra za koju znam da je privukla veeeliki deo EVE player baze,uglavnom ljude koji su hard core PVPeri.
Ako neko slucajno nije shvatio,posle patcha sav exp koji smo napravili,prelazi u free exp koji se moze rasporediti po zelji i svako dobija 5000 golda + golda(ili kredita sori nisam siguran) u vrednosti tenkova i opreme koju je imao pre wipea.
Preporuka za ljude koji ne igraju tenkice:
Ako ima josh beta keyeva,grabite jer ne znate sta propustate:)

Poz,
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: World of Tanks!

Post by Dzon Vejn »

Ne dadu... Verification temporary not available
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: World of Tanks!

Post by Stevan »

Predpostavljam da je ceo sistem trenutno iskljucen.
Ako si dobio key,probaj obavezno prvog Septembra da napravis acc.

A i dobro si se setio :D
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: World of Tanks!

Post by Dzon Vejn »

Dobio sam key, ali ne mogu da se aktiviram. Bilo je jos nekih 40 kljuceva. Hocu samo da vidim na sta lici... ionako necu nikad stici to da igram :D. (mada je ova nova opcija da svi zajedno udjete primamljiva dosta).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: World of Tanks!

Post by Stevan »

E vidi..ono sto cini tenkice odlicnom igrom je to sto partije traju 15 min maksimum(mada..obicno se zavrse u 5-6 minuta),tako da ces ipak imati vremena da otpikas po koju:)

Meni je ovo taman po meri igra..sednem..otpikam 5-6 partija kad imam vremena i to je to.
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: World of Tanks!

Post by hindza »

slažem se sa Stevanom. a sada će biti još bolje jer će moći da se igraju partije sa ortacima i biće još zanimljivije, da ne lutaš sam po mapi ko slepa kučka, nego imaš s kim da se dogovoriš o nekoj taktici...
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
manson
Posts: 17
Joined: Wed May 12, 2010 10:16 am

Re: World of Tanks!

Post by manson »

moze da se igra ruski wot, beta je, ali nema free dnevnog zlata, moze da se kupi :)
malo sam igrao, mrzi me da lvlujem od pocetka ponovo, pogotovu bez zlata/premiuma, dosta je sporije, naravno ne pada mi na pamet da dajem pare za beta igru

tako da ko bude hteo da igra onako casual, morace da kupi zlato, sto nije strasno, bar za sada i ako bude kao sa ruskim cenama, oko 10USD je zlato za mesec dana premium
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: World of Tanks!

Post by hindza »

od jutros opet rade serveri. počela je tzv "druga faza" iliti drugi deo bete. nije bilo onog "soft wipe-a", nego su ostala sva vozila i krediti, samo je dodato po 5k zlata...
trebalo bi da su ubačene nove mape i pravljene squad-ova. ja nisam video ni jedno ni drugo, jer sam odigrao samo jednu partiju i izgleda da više nema 250 zlata na dan, ali ne držite me za reč povodom toga, videćemo još sutra...
ako nekome treba invitation key ja imam jedan viška, pa mogu da mu prosledim da proba da ga iskoristi...
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: World of Tanks!

Post by opsidiannight »

Ja dobih 150 zlata, ko i obično posle prve odigrane partije dana.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: World of Tanks!

Post by hindza »

hahah da da, ja zaboravi da je 150 a ne 250 :P
hmmmm, ja sam odigrao samo jednu partiju i ništa se nije desilo, doduše nisam čekao da se tenk vrati iz borbe, ali dobro...
jel probao neko da uskoči sa ortacima u taj squad?
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
manson
Posts: 17
Joined: Wed May 12, 2010 10:16 am

Re: World of Tanks!

Post by manson »

danas patchuju, bice squadovi, 2 nove mape, 1 novi tank, tj TD (jagtiger) izmedju ostalog
i trebalo bi da dobijemo svi po jos 3K zlata, da nam nadoknade posade

trebalo bi i da treniranje bude promenjeno, pa ce sada 20K po clanu da kosta trening to 75%, a 200 zlata po clanu posade 100% trening

rade soft wife, sve tenkovi, moduli... ce biti zamenjeni za zlato, i sav exp koji smo sakupuli ce biti pretvoren u free exp
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: World of Tanks!

Post by hindza »

au, 380 Mb, ~150 minuta...
jel zna neko gde ima da se skine ceo patch, da može da se instalira manuelno, jer će ovo inače da davi do sutra...

edit: ne, evo sad sve ide full. ja sam ubo ko prstom u dupe, pravi momenat kada su i sajt i forum bili down i onda je sve išlo veoooma sporo...
novo vreme 10 minuta :D
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: World of Tanks!

Post by Dzon Vejn »

Skida se...
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: World of Tanks!

Post by opsidiannight »

samo lagano, i nek te prva dva tiera tenkova ne obeshrabre
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: World of Tanks!

Post by hindza »

ja sad imao kamaru para i opet sam uzeo tier 1 i 2 tenkove i zadržao moj stari dobri MS-1 i kupio T-34 :D
nekako su mi dragi ti mali tenkići i zanimljivo mi je što sam jak isto ko i ostali...
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: World of Tanks!

Post by opsidiannight »

Brez 100 mm nema selameta.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: World of Tanks!

Post by hindza »

realno, nema... ali nema ni xp-a i keša za takva zadovoljstva :)
Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: World of Tanks!

Post by opsidiannight »

premium nalog rešava te probleme
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: World of Tanks!

Post by Dzon Vejn »

Jel igra opet down?

Nekako sam uspeo da instaliram, probam da se logujem, kaze nepravilno uneta sifra... odem trazim novu sifru, dobijem, opet ne valja. Odem na forum, promeniim sifru. Unesem novu - ne valja. Forum je ok.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Post Reply

Return to “Kompjuterske igre: Zato što je napolju strašno i sunce prejako sija”