Panzer Corps, Order of Battle: Pacific

Post Reply
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Panzer Corps, Order of Battle: Pacific

Post by TomZG »

Znam da ovo nije grupa za PC igre, ali ne znam gdje staviti osim možda pod razno pa molim administratore da slobodno premjeste. Ispričavam se unaprijed.
Prije 15 ili više godina sam igrao Panzer General na poteze (PBEM) protiv živih protivnika i bila je odlična zabava. Iako su mnogi "pravi" stratezi tvrdili da je to igra za žene i djecu, igra je bila odlično prihvaćena u to vrijeme.
Prije par mjeseci sam kupio Panzer Corps na nekakvoj akciji i želio bih opet zaigrati protiv živih protivnika. Ako ima zainteresiranih za PBEM potez dnevno, slobodno se javite, tj. pošaljite poruku. Igra je zanimljiva i ne traje dugo, a vjerujem da se može odvojiti 15-30 min dnevno za potez. Kod mene (u HR) nema zainteresiranih za igru, bar do sada nisam nikoga našao.

Isprika administratorima još jednom.
Last edited by TomZG on Tue Sep 22, 2015 7:54 am, edited 1 time in total.
sinbad
Posts: 2
Joined: Wed Jul 04, 2012 4:01 pm

Re: Panzer Corps

Post by sinbad »

Hi,
Ja sam za !
Već igram na Slitherine serverima MP.
No ljudi znaju odustati prije kraja.

Obožavam igru.

Javi se na :
[email protected]

; kad si za igru.
Ja igram do kraja i kad gubim.
Dapače mogli bi se dogovoriti neku večer za majstoricu tako da dugo ne čekamo jedan drugoga, malo chat-amo i tako to, ako si za.


Obožavam stari Panzer i igrao sam više verzija Panzer-a. People's general mi se jako svidio.

Panzer Corps je prekrasan novi život igrice koje spada u TOP 100 video igara svih vremena.
Vrlo zarazno, na žalost za omladinu i neprivlačno pa je svaki igrač zlata vrijedan :))

Za one koji pokušaju pobijediti čovjeka, bez da brzo odustanu, igra odaje svoju taktičku dubinu kao i šah - prekrasno.

Pozdrav,
Siniša
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Panzer Corps

Post by TomZG »

Spustili su cijenu, download verzija za $19.99 do 15.07.
sinbad
Posts: 2
Joined: Wed Jul 04, 2012 4:01 pm

Re: Panzer Corps

Post by sinbad »

Da i najavili su izlazak dugo očekivane ekspanzije Afrika Korps krajem srpnja.
Jedva čekam ...
User avatar
Duc d' Elchingen
Posts: 2198
Joined: Sat Apr 02, 2005 5:11 pm

Re: Panzer Corps

Post by Duc d' Elchingen »

za one koji ne znaju Srpanj=Jul
User avatar
Mikaan
Posts: 507
Joined: Mon Jul 07, 2008 4:51 pm

Re: Panzer Corps

Post by Mikaan »

sinbad wrote:Da i najavili su izlazak dugo očekivane ekspanzije Afrika Korps krajem srpnja.
Jedva čekam ...
To ce biti pravo osvezenje - dojadio je vise ovaj istocni front sa brdom zelenih rusa :mrgreen:
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Panzer Corps

Post by TomZG »

Taman da završimo ove partije (ako odigram bar potez dnevno) pa krećemo u Afriku, Italiju...
Mikaan wrote:
sinbad wrote:Da i najavili su izlazak dugo očekivane ekspanzije Afrika Korps krajem srpnja.
Jedva čekam ...
To ce biti pravo osvezenje - dojadio je vise ovaj istocni front sa brdom zelenih rusa :mrgreen:
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Panzer Corps

Post by TomZG »

Odgodili izlazak igre za 06.08.
Može se već sada kupiti za $19,99.
TomZG wrote:Taman da završimo ove partije (ako odigram bar potez dnevno) pa krećemo u Afriku, Italiju...
Mikaan wrote:
sinbad wrote:Da i najavili su izlazak dugo očekivane ekspanzije Afrika Korps krajem srpnja.
Jedva čekam ...
To ce biti pravo osvezenje - dojadio je vise ovaj istocni front sa brdom zelenih rusa :mrgreen:
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Panzer Corps

Post by TomZG »

Izbacili su update od skoro 600 Mb bez kojeg se više ne može igrati multiplayer, niti će se moći igrati Afrika Korps. Update sam skidao 6 sati, strašno.
Više informacija o updateu i novitetima na linku: http://slitherine.com/forum/viewtopic.php?f=121&t=36277

Afrika Korps Countdown -6: AAR on Battleaxe Scenario!
Više na linku: http://slitherine.com/forum/viewtopic.php?f=121&t=36261

t.

[quote="TomZG"]Odgodili izlazak igre za 06.08.
Može se već sada kupiti za $19,99.
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Panzer Corps

Post by TomZG »

Kupio sam i jako kratko isprobao Afrika Korps. Izgleda odlično, malo sam igrao bitku za Maltu. Dobra je novost što se sada može uključiti opcija da nema vraćanja poteza pa je igra još realnija.
Samo da je malo više vremena? Koliko se može živjeti ako se prepolovi spavanje?

t.
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Panzer Corps

Post by TomZG »

Od 06.06. Panzer Corps: Allied Corps

http://www.slitherine.com/games/panzer_corps_ac

t.
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Panzer Corps

Post by TomZG »

Netko zainteresiran za jednu PBEM bitku? Potez dnevno, ali nije uvjet.

t.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Panzer Corps

Post by Dzon Vejn »

Kakva je igra u poredjenju sa panzer general II? Da li vredi tih para? Ako se pazari iPad verzija, da li je moguce igrati sa onim ko ima PC verziju?
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Panzer Corps

Post by opsidiannight »

Igra je bruka dobra u poređenju sa generalom, savetujem sve dodatke. Ne štedi para.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Panzer Corps

Post by TomZG »

Dzon Vejn wrote:Kakva je igra u poredjenju sa panzer general II? Da li vredi tih para? Ako se pazari iPad verzija, da li je moguce igrati sa onim ko ima PC verziju?
Meni je igra odlična.

Koliko vidim možeš igrati protiv PC igrača. Bilo je nekakvih problema, međutim update 1.22 to rješava.
http://panzer-corps.com/2013/12/panzer- ... -to-v1-22/
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Panzer Corps

Post by Dzon Vejn »

Dosao sam u posed PC verzije jos ranije. Odlicna je, igram je vec danima ;). edit: pardon, igram je vec nocima :D.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Panzer Corps

Post by TomZG »

Dzon Vejn wrote:Dosao sam u posed PC verzije jos ranije. Odlicna je, igram je vec danima ;). edit: pardon, igram je vec nocima :D.
Ja igram svako malo, baš sam prije koji dan razbio Ruse kod Kurska :)
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Panzer Corps

Post by TomZG »

Ima zainteresiranih za koju partiju, potez dnevno?

t.
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Panzer Corps

Post by TomZG »

Prije par dana sam počeo igrati "Order of Battle: Pacific". Lijepo je za promjenu malo igrati pomorske bitke.

Ima li možda zainteresiranih za jednu partiju? Potez dnevno.

T.
TomZG
Posts: 265
Joined: Thu Nov 25, 2010 9:06 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Panzer Corps

Post by TomZG »

Prije tjedan dana (ili nešto više) kupio sam novi dodatak, Soviet Corps.

Dvadeset+ pojedinačnih misija od 1939. pa do 1945. ili kampanja sa Rusima.
Odigrao sam nekoliko misija i pomalo sam razočaran. Bez problema sam kao Nijemac pobijedio u Staljingradu, kao Finac sam dobio u zimskom ratu... i sve to puno poteza prije kraja.

Rezerve su riješene čudno, neke misije su maksimalno pojednostavljene...

Dodatak vrijedi 15 sjeverno-američkih novaca i pruža sate i sate zabave, samo... ne mogu se oteti dojmu da je napravljen iz razloga da izvuče još više novaca uz minimalno truda.
Ako ništa drugo bar je zanimljivo igrati sa toliko nacija jer su misije raznolike.

Ako netko nađe malo vremena možemo baciti jednu PBEM bitku.
Pišem recenziju igre za blog pa ću za koji dan staviti link na to.
Post Reply

Return to “Kompjuterske igre: Zato što je napolju strašno i sunce prejako sija”