Pravila koriscenja marketa

Svi oglasi ovde, menjaža, prodaja figurice/frp/kartice, sve što vam padne na pamet. Bez preterivanja...

Moderator: žubor

Locked
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Pravila koriscenja marketa

Post by lord warrior »

Posto su stara pravila ovog foruma vec dosta, jel'te, stara, a uglavnom nije bila obracana preterana paznja na iste, od sada imamo novi set pravila.

Takodje, na prividnoj snazi je bilo i pravilo o maksimalno jednoj temi po korisniku, koju je deo korisnika postovao, dok deo nije. Ovo pravi problem zato sto teme korisnika koji postuju pravila brzo zapadnu na drugu stranu kada korisnici koji ne postuju pravilo otvore nekoliko tema istovremeno, a zatim non stop bampuju svoje teme.

:siren: Jedna tema po korisniku dnevo. :siren:
:siren: Jedan bump po korisniku dnevno. Ako imate vise otvorenih tema, razmislite koju cete bumpovati pre nego sto to uradite. :siren:

Teme koje nisu pogledane 30 dana bice automatski obrisane.
Teme na koje nije odgovoreno 60 dana bice automatski obrisane.
Ne morate vise obavestavati moderatore da se teme mogu obrisati, ali je lep gest da editujete naslov u slucaju da oglas vise nije aktuelan.

Ovo je radna verzija pravila do daljnjeg, videcemo kako funkcionise. Ako imate pametne predloge, mozete ih mi poslati.
I za kraj, osim automatskog brisanja starih tema, nista od forumskog softvera ne enforce-uje ova pravila. Znam da deluje kao da je moderacija odsutna i da je ovaj forum Thunderdome, verovatno zato sto to jeste slucaj. Stoga, nemojte da mi korisnici skrecu paznju na ovaj forum, u suprotnom: :commissar:
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Pravila koriscenja marketa

Post by Hypodermic »

Drustvo, malo obavestenje oko koriscenja market sekcije foruma. Iako market funkcionise ponajvise po principu dobre volje i zdravog razuma, moramo da naglasimo par stvari vezano za nacin oglasavanja.

- Pre nego sto okacite oglas da nesto kupujete, pogledajte ostatak marketa da vidite da li neko to vec prodaje.
- Molim vas naglasite stanje modela koje prodajete
- Kako svako sada ima pristup 3d stampacu, oglasavanje nudjenja usluga stampe je totalno OK. Samo molim vas porazmislite da li je ok da reklamirate prodaju GW knockoff modela na forumu cije odrzavanje placa GW uvoznik. Malo zdravog razuma nije na odmet ;)
- Pravila koje je Lord Warrior okacio gore i dalje stoje. Suzdrzite se od preteranog bumpovanja tema.

Toliko za sada, screno trgovanje!
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Locked

Return to “Flea Market”