Pay Pal

Svi oglasi ovde, menjaža, prodaja figurice/frp/kartice, sve što vam padne na pamet. Bez preterivanja...

Moderator: žubor

User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Pay Pal

Post by Skobra »

Mislid da ce praviti razliku sto ja vec imam karticu sa chipom?

p.s. davljenik se i za slamku hvata :cry:
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Pay Pal

Post by žubor »

Skobra wrote:Mislid da ce praviti razliku sto ja vec imam karticu sa chipom?

p.s. davljenik se i za slamku hvata :cry:
iskreno se nadam da hoce ;)
Image
User avatar
Mladizmaj
Posts: 195
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:55 pm
Location: zemlja Zmajeva

Re: Pay Pal

Post by Mladizmaj »

Jel ima neko mogucnost da prodaje stvari preko eBay-a ? Verujem da bi mnogim ljudima znacilo (a sigurno znam da bi meni ) da se otarase starog magica ili nekih igri koje im sede kuci i skupljaju prasinu, pa cak i za neku odredjenu proviziju tog nekog ko bi imao mogucnost da nesto prodaje na e-bay-u. Ako neko moze da mi pomogne na ovu temu bio bih mu zahvalan. :)
"You'll bend to my will - with or without your precious sanity."
Image
Album sa mojim hordes figurama
User avatar
Sammael
Posts: 371
Joined: Mon Mar 18, 2002 9:52 pm
Location: Zvezdara

Re: Pay Pal

Post by Sammael »

User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Sve je to lepo, ali nishta konkretno ne kaze za Paypal. Back door je naravno Moneybookers- ljudi van nashe zemlje ga bash mnogo ne vole, ali je bolje od zurenja u ekran i uzdisanja za buducim vremenima kada ce Paypal (receive money) da dodje. Radi sasvim pristojno, ljudi koji ga imaju trenutno upload-uju sredstva, podizanje sa rachuna je u roku od dana, nekada dva, od momenta kada stigne notifikacija da je transfer moneybookers/bankarki rachun obavljen... Ako nekome trebaju dodatne informacije, pitajte :)
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Pay Pal

Post by Aman »

Mladizmaj wrote:Jel ima neko mogucnost da prodaje stvari preko eBay-a ? Verujem da bi mnogim ljudima znacilo (a sigurno znam da bi meni ) da se otarase starog magica ili nekih igri koje im sede kuci i skupljaju prasinu, pa cak i za neku odredjenu proviziju tog nekog ko bi imao mogucnost da nesto prodaje na e-bay-u. Ako neko moze da mi pomogne na ovu temu bio bih mu zahvalan. :)
samo ako imas nesto sto vredi preko 50$, sve ostalo je cimanje za male parice. jbg :wink:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Aman wrote:
Mladizmaj wrote:Jel ima neko mogucnost da prodaje stvari preko eBay-a ? Verujem da bi mnogim ljudima znacilo (a sigurno znam da bi meni ) da se otarase starog magica ili nekih igri koje im sede kuci i skupljaju prasinu, pa cak i za neku odredjenu proviziju tog nekog ko bi imao mogucnost da nesto prodaje na e-bay-u. Ako neko moze da mi pomogne na ovu temu bio bih mu zahvalan. :)
samo ako imas nesto sto vredi preko 50$, sve ostalo je cimanje za male parice. jbg :wink:
Ne budi na kraj srca- ja se cimam i za 10-12$ - ono shto ti je u pochetku JAKO vazno je da nabiflash shto je moguce vishe pozitvnih feed back-ova, kako bi ljudi stvarno ozbiljnije pocheli da kupuju od tebe :) Kasnije te sume mogu da budu kud i kamo ozbiljnije, pod uslovom naravno da imash shta da ponudish na prodaju ;)
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Pay Pal

Post by Skobra »

Ohrabrujuca, mada neproverena vest. Rece mi jedan drug da je uspesno otvorio nalog sa American Express karticom Intesa banke. Navodno mu je prihvatio broj kartice, skinuo mu 1,50$ i sada ceka da ukuca sifru sa izvoda da bi verifikovao nalog. Prijavio se kao da je iz Hrvatske. Kaze da su mu u Intesi rekli da te kartice rade u Zagrebu (cekao je 15 dana karticu) pa je mozda to kvaka.

Javice mi sta je uradio i da li je uspeo da uradi neko placanje. Do tada ako neko ima American neka proba...
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Pay Pal

Post by Olsianon »

User avatar
Hertz
Posts: 548
Joined: Wed Dec 08, 2010 9:01 pm

Re: Pay Pal

Post by Hertz »

@ Skobra

imas PM
Image
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Pay Pal

Post by Dzon Vejn »

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/2757 ... od-Pejpala

Nista spektakularno novo za nas, ali mi je ovaj pasus zaista fenomenalan:

U Ministarstvu finansija kažu za „Blic“ da pripremaju niz mera koje će dodatno olakšati elektronsku trgovinu, i to kako sa inostranstvom (tu spadaju i promene u delu carine, što podrazumeva i trgovinu korišćenjem usluga „Pejpala“), tako i među građanima Srbije. Sve to bi uskoro trebalo da bude završeno i nakon toga će Ministarstvo finansija izaći s detaljima i objasniti građanima kakve će koristi oni od toga imati“, stoji u odgovoru.

Sve to - sve te vase gluposti....
uskoro - da li mi imamo isti pojam o vremenu? rekao bih ne :)
bi trebalo - mozda bude a ne mora da bidne :?

Koliko ja vidim stvari, na "to" cemo morati jos "malo" da sacekamo :(
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Baneblade
Posts: 392
Joined: Thu Apr 10, 2008 12:00 am
Location: Teretana

Re: Pay Pal

Post by Baneblade »

ja bih ovo izdvojio:

Pola Afrike ispred nas
Zanimljivo je da „Pejpal“ posluje u zemljama kao što su Zambija, Ruanda, Togo, Senegal, Uganda, kao i Tadžikistan i Zaopadni Samoa, koje se sve smatraju slabije razvijenim od Srbije, dok naša zemlja na ovakvu privilegiju još čeka.

od zemlje koja ima ozbiljne probleme u izradi registracija i licnih dokumenata tesko da cemo docekati p.p. u blizoj buducnosti.
Александар Велики је заправо српски војсковођа Александар Карановић и он је трећи српски војсковођа који је у свом походу на исток дошао до Индије. Пре њега су то учинили Нино Белов и Сербо Макаридов.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Pay Pal

Post by opsidiannight »

Ne mogu da se ugrade pa ni ne žure. Seme im se zatrlo!
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Razz
Posts: 44
Joined: Sun Mar 29, 2009 6:54 pm

Re: Pay Pal

Post by Razz »

E to je problem ne ce moci da uzimaju pare kako oce i da te carina kosta vise od robe. Tako da neka mutljavina je tu u pitanjeu ko ce koga i za koje pare. Ali samo neka pozure :( :badger:
Vodka! That's a child's drink, why am I drinking this stupid drink, oh and why am I on a traffic island?
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Re: Pay Pal

Post by Barrel Dragon »

jbt, srce me boli kako se ljudi pate u Srbiji bez ove blagodeti neta.
Ja imam status na paypalu da mogu i da primam pare a ne samo da kupujem. Inace ga koristim vec 2 godine, a da ne govorim o tome da Hrvatska nema carinu na igracke, a PDV platis ako te ukenja da ti provere paket. :/
Meni se samo jednom desilo i to jbg jer sam narucio neki ogromni lego set pa su morali da otvaraju jer je kutija bila od pola metra. :)
Image
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Poshto nasha vlada tako tezi Jevropi, mislim da je vreme da se savije tabak i napishe tuzba Evropskoj komisiji povodom ovoga. Ovo mislim ozbiljno. Pa neka onda njima objasne zashto se gradjanima Srbije godinama uskracuje pravo na slobodan promet roba putem interneta.
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Pay Pal

Post by Kirgan »

Ja sam ZA :badger: :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Pay Pal

Post by Zekina banda »

Bio juce clanak u Bolikiti. Na sajtu pejpala se pojavio spisak zemalja koji u septembru ulaze u pp, a medju njima i Srbija. Ondak su oni to demantovali, da bi novinari od ministarstva ili nb dobili informaciju da su pripreme u zavrsnoj fazi te da se ocekuje za mesec - dva. Po svemu sudeci ce u pocetku moci samo da se placa.
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Re: Pay Pal

Post by Barrel Dragon »

Zekina banda wrote:Bio juce clanak u Bolikiti. Na sajtu pejpala se pojavio spisak zemalja koji u septembru ulaze u pp, a medju njima i Srbija. Ondak su oni to demantovali, da bi novinari od ministarstva ili nb dobili informaciju da su pripreme u zavrsnoj fazi te da se ocekuje za mesec - dva. Po svemu sudeci ce u pocetku moci samo da se placa.
Tako je. I Hrvatskoj je trebalo 2 godine da dobije status da mogu i uplate da se primaju.
Image
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Ja nigde nisam video taj chalanak, a jedino sht na netu mogu da nadjem je upravo naj iz Blica, koji i drugi citiraju...
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Pay Pal

Post by Kirgan »

PayPal je nacin placanja (tako da ne vidim kakve veze ima sa carinom sem sto je ona izgovor, a realno je u pitanju to sto ne mogu da uzmu pare sa racuna osobe tj"oporezuju" kad vam neko uplati) Kakvi gramzivi bednici sa losim izgovorom (al dovoljan da ljude zaludi al na pogresnu stranu) :evil: :badger:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Pay Pal

Post by opsidiannight »

Ko kaže da ne mogu da oporezuju prihod. Još im je lakše zato što je elektronska transakcija. Nek stave bajo 10% na transfer do 500 eura i ja ću da pevam.

P.S. Seme im se zatrlo!
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Pay Pal

Post by Kirgan »

Hmmm nadjoh resenje :twisted:
UPUTSTVO: Kako registrovati PAY PAL nalog sa KREDITNOM KARTICOM IZ SRBIJE:



1. Pay Pal račun sa karticom iz Srbije možete da otvorite jedino sa MASTER CARD

kreditnom karticom. VISA Electron, Maestro i ostale kartice koje su izdate u Srbiji NE MOGU

da se iskoriste. Pratite sledeća uputstva i veoma jednostavno kupujte preko interneta

bez ograničenja.

2. U banci otvorite MASTER CARD. Za ovo će vam trebati da primate zaradu preko banke

kod koje želite da otvorite Master Card ili da imate štednju kod banke kod koje otvarate

račun. U zavisnosti od banke, ovaj proces može potrajati od par dana do par meseci.

Zato – raspitajte se u svojoj banci o uslovima. Na našu preporuku, procedura se kod

nekih banaka može ubrzati. Javite nam se za više detalja.

3. Kada ste dobili karticu idite na Pay Pal sajt.

4. Za državu možete izabrati Hrvatsku, Sloveniju ili Bosnu

5. U polja adresa, telefon i sve ostale podatke (telefon, mejl...) upišite svoje stvarne podatke

6. Važno: PayPal će sa Vašeg računa skinuti neki mali iznos. Veoma je bitno da imate pristup Vašem računu (e-banking ili call centar Vaše banke), jer ćete za potvrdu identiteta i raspolaganja karticom morati da unesete tačan iznos koji Vam je skinut sa računa.

7. Kada ste registrovali nalog možete da počnete da kupujete preko Interneta, a verujemo da

ćete na našem sajtu sigurno pronaći nešto za sebe.


Ejjj gde je Jazavac :evil:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Pay Pal

Post by Pendargon »

To nije jedini nacin.

A i ne mora da uspe. Moze, ali ne mora. Pitanje je samo da li ce u zadatom trenutku njihov server raditi proveru destinacije, ili ce prihvatiti kao granted tvoje podatke bez provere nakon sto uneses tacnu cifru koja ti je skinuta sa racuna.
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Pay Pal

Post by Kirgan »

Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Kirgane, ovo je staro k'o biblija- ko kupuje sa neta a, a radi sa Paypal-om ovo koristi vec odavno- dok ga ne uhvate, a onda jednostavno ograniche rachun, tako da mozesh samo da mu se divish i plaches na sav glas. Ispravka- nije samo Master, radi i Amex- imao, radilo. Ali, ako zelimo da prodajemo preko neta, tu nastaje problem: kako svuci novac (nikako, posto nisi ni u jednoj od gore navedenih drzava, a samim tim nemash ni rachun ni u jednoj od njihovih banaka), zatim, ako te uhvate, a rachun ti je vezan za recimo Ebay, onda si stvarno u veeelikom problemu, poshto gubish paypal kao prihvaceno sredstvo placanja, a samim tim ti DRASTICHNO opada broj stvari koje cesh prodati (da ne pominjemo da na UK i Australijskom Ebay-u ne mozesh ni da radish, poshto prihvataju samo PAypal kao elektronsko sredstvo placanja).
Ovo si sve i sam znao!
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Pay Pal

Post by Kirgan »

OK al imam opciju za bosansku banku i gde je taj Jazavac :evil:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

JAzavac je u banci 8-)
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: Pay Pal

Post by lord warrior »

Koji jazavac?
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Pay Pal

Post by Kirgan »

Onaj hmmm smilies koji se skoro pojavio e sad ga nema :evil:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Pay Pal

Post by joggy »

ja imam master card, probao sam to da uradim odavno, i nije uspelo
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Pay Pal

Post by Skobra »

potvrdjeno da american expres intesa banke radi
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Da, ali se ja NIKADA ne bih kockao da pravim lazni nalog i da posle rizikujem da kao prodavac ostanem i bez Paypal-a i bez Ebay naloga, ako jednog dana krenu da verifikuju ispravnost istog...
Shvatate verovatno svu vaznost da ova nesrecna drzava (ako se tako uopshte moze nazvati), shto pre donese chitav niz zakona, kako bi mnogo ljudi pochelo nesmetano da radi preko neta. A priche o tome kako smo mi malo trzishte i kako im nismo interesantni (izjava zamenika ministra za trgovinu od pre jedno 10-ak meseci), neka zadrze za sebe i pochnu konachno da donose zakone bitne za regulisanje elektronskog nachina poslovanja sa inostranstvom, kao i uskladjivanje carinskih zakona (skidanje onih idiotskih limita).
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Orijana
Posts: 102
Joined: Sun Aug 14, 2011 10:40 pm
Contact:

Re: Pay Pal

Post by Orijana »

novot wrote:Da, ali se ja NIKADA ne bih kockao da pravim lazni nalog i da posle rizikujem da kao prodavac ostanem i bez Paypal-a i bez Ebay naloga, ako jednog dana krenu da verifikuju ispravnost istog...
Slazem se 100% :applause:
Mole se pametni da ne popushtaju. Stanje je kritichno!!!
`Za novu godinu hocu da mi kupish neshto za figurice`...``Odlichno, kupicu ti Nitro razredjivach`...
`Izvinite, da li je Vash pas beo tokom CELE godine?`

---------------------------------------------------------------------------------------------------
`Nisam recipijent verbalne perforacije karaktera`.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Danas josh 2 chlanka: jedan na B 92 http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php ... _id=543066
a drugi u Politici (nisam gledao on line, vec sam prochitao u shtampanom izdanju). Neshto su se mnogo raspisali u poslednjih nedelju dana ... Ne znam da li je to neka vrsta pritiska, ali svakako se o ovoj problematici sve vishe chuje u medijima. Josh samo da ova autistichna vlada i ubogi parlament neshto urade...

Evo, nadjoh u poslednji chas josh jedan link: http://www.smedia.rs/vesti/vest/75330/P ... ejPal.html
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Pay Pal

Post by opsidiannight »

Pre svega bih želeo da potsetim ljude na predivnu umotvorinu: '' Svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje''.

Čitanje između redova
Nigde se u člancima ne spominje transver novca ka nama, ua smradovi.
Niko ne daje egzaktan datum uvođenja ikakve Pejpal usluge za Srbiju. Svi se samo nešto nadaju ili bi voleli da to bude tad i tad...

Primetno je da je članak objavljen od strane B92 portala veova ogorčenog tona. Ja iskreno delim ta osećanja, seme im se zatrlo lopovsko, lenjo i glupo.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Pay Pal

Post by Dzon Vejn »

Iskreno se nadam da nisam dobro razumeo ovo sa B92 - postoji mogucnost da uvedu PayPal, a da ne regulisu buljave carinske propise na uvoz (i, meni manje bitno, izvoz) robe??? Predzadnji pasus...
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Evo, danas izashao josh jedan chlanak:

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php ... _id=543066
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Orijana
Posts: 102
Joined: Sun Aug 14, 2011 10:40 pm
Contact:

Re: Pay Pal

Post by Orijana »

Vec si postovao taj. :oops:
Mole se pametni da ne popushtaju. Stanje je kritichno!!!
`Za novu godinu hocu da mi kupish neshto za figurice`...``Odlichno, kupicu ti Nitro razredjivach`...
`Izvinite, da li je Vash pas beo tokom CELE godine?`

---------------------------------------------------------------------------------------------------
`Nisam recipijent verbalne perforacije karaktera`.
Locked

Return to “Flea Market”