Pay Pal

Svi oglasi ovde, menjaža, prodaja figurice/frp/kartice, sve što vam padne na pamet. Bez preterivanja...

Moderator: žubor

User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

U sushtini, oni i nisu uradili Bog zna shta, a zahtevanih 100e limita, sveli na 50e pri kupovini sa neta (za javnost- povecali za celih 150%). Ostale stvari oko izvoza verujem da ovde malo koga zanimaju, jer niko ne namerava da se preko neta bavi izvozom na veliko... Voleo bih da u skorije vreme sve ovo profunkcionishe. Jedino me brinu one opservacije" do kraja godine" , a tichu se izmena zakona o fiskalnim e-rachunima... Verujem da ce Paypal zahtevati da se sve postojece zakonske prepreke otklone odjednom, tako da dok i jedan "mali" zakon ostane ne doneshen, ne verujem da ce ovde doci.
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Pay Pal

Post by Dzon Vejn »

50 evra je taman toliko da ne moze da se poruci nista (sa 70 bi jos mogli da se gicamo kao prase u blatu)... a ova recenica je vrhunska:
odnosno da se ovaj limit prilikom uvoza robe koju naši građani primaju besplatno od fizičkih lica iz inostranstva podigne sa 45 na 70 evra
Cekaj... ako je besplatno uvezeno - kako je onda vrednost 70 evra??? To je taman uvedeno tako da oni mogu da nastave da muljaju (jer iako si ti napisao da je nesto vrednosti 0, carinik ce proceniti da to vredi 71 evro, i eto povoda za carinjenje :roll: :roll: :roll: ).

Dakle nista od onoga da cemo skoro pa biti na stanju na "kojem su bili nasi preci" :roll:
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Pay Pal

Post by Dzon Vejn »

That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Pay Pal

Post by Zekina banda »

Za mene je najtuznija informacija da ce ovim zakonom drzava izgubiti 11000 evra godisnje. Verovatno bi zigubili jos toliko da su podigli na 100e. #!%$bes drzavu kojoj je za budzet bitno 10000 evra.
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Pay Pal

Post by opsidiannight »

Drugačije bi ti pričao da su to tvoje pare. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Mladizmaj
Posts: 195
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:55 pm
Location: zemlja Zmajeva

Re: Pay Pal

Post by Mladizmaj »

Zekina banda wrote:Za mene je najtuznija informacija da ce ovim zakonom drzava izgubiti 11000 evra godisnje. Verovatno bi zigubili jos toliko da su podigli na 100e. #!%$bes drzavu kojoj je za budzet bitno 10000 evra.
Ovako ce morati da razocaraju jednog od svojih partiskih drugara i otpuste njegovog sina koji je sisao drzavne jasle i dobijao platu za mlacenje prazne slame. EEEEE da su povecali na 100e morali bi da razocaraju cak dva partiska druga, a mozda cak i 3. Nije to zajebancija. Neki od tih razocaranih bi mogao i da progovori za novine onda. Pa bi bila zajebata sitvacija.
"You'll bend to my will - with or without your precious sanity."
Image
Album sa mojim hordes figurama
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Pay Pal

Post by opsidiannight »

Kamo sreće da će ga otpusti.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Pay Pal

Post by Zekina banda »

Ne se brines, nece nikog otpustiti, samo ce da ustinu par marendi vojsci ;)
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Re: Pay Pal

Post by slayer king »

Dzon Vejn wrote:
Cekaj... ako je besplatno uvezeno - kako je onda vrednost 70 evra??? To je taman uvedeno tako da oni mogu da nastave da muljaju (jer iako si ti napisao da je nesto vrednosti 0, carinik ce proceniti da to vredi 71 evro, i eto povoda za carinjenje :roll: :roll: :roll: ).
Besplatno je ako ti za to nisi platio, a roba ima neku (npr. tržišnu) vrednost i ako ju dobijes na poklon. A ovo za muljanje svakako stoji...
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
Miki88

Re: Pay Pal

Post by Miki88 »

Mozda ce Vas ovo zanimati, imao sam problema sa kupovinom proizvoda iz Amerike, onda sam na netu nasao www.viaddress.com, gde je moguce da obavite kupovinu iz bilo koje prodavnice na netu, kreiraju virtuelnu americku adresu, registracija je besplatna, moze se kupiti sa Ebay-a , amazon.com i sl. Povoljniji su od konkurencije, svima preporucujem.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Ovo je i dalje samo jedan od posrednika, koji ni u kom sluchaju ne reshava mnoga bitnija pitanja vezana za trgovinu preko net-a. Tema je Paypal u Srbiji i kada ce isti doci.
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
d00m1n80r
Posts: 193
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:20 pm
Location: Bg

Re: Pay Pal

Post by d00m1n80r »

Uspeo sam da iskopam veoma zanimljivu stvar koja moze da omoguci placanje paypalom. Registrujete se na bwin.com (kockarski sajt), izaberete kao da ste iz neke paypal zemlje, uplatite pare na racun, zatim uradite withdraw na paypal account koji ste napravili bez verifikovane kartice. Imate limit koliko mozete da platite paypalom pre nego sto verifikujete karticu (ja imam 650$ limit sa izabranom zemljom Hrvatskom, ali ima zemalja gde se ovaj limit resetuje mesecno), samo sto morate da ubedite prodavca da vam ne shipuje na paypal adresu (sto ne ebay nije problem). Ukoliko ne mozete direktno da platite karticom na bwin.com, onda moneybookers pa odatle na bwin.com. Kako trenutno nemam tih 10 funti na kartici da isprobam metodu, nisam siguran koliko ovo radi kod nas ali vidim da braca Indijci ovo rade bez problema :)

Pa eto, mozda nekome znaci nesto.

P.S. Indijci kazu da se povremeno kladite na nesto da ne bi bilo sumnjivo, par funti tu i tamo.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Pay Pal

Post by opsidiannight »

Super, uskoro niko neće imati novca za minijature jer će sve spiskati na klađenje. :mrgreen:
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Pay Pal

Post by žubor »

d00m1n80r wrote:Uspeo sam da iskopam veoma zanimljivu stvar koja moze da omoguci placanje paypalom. Registrujete se na bwin.com (kockarski sajt), izaberete kao da ste iz neke paypal zemlje, uplatite pare na racun, zatim uradite withdraw na paypal account koji ste napravili bez verifikovane kartice. Imate limit koliko mozete da platite paypalom pre nego sto verifikujete karticu (ja imam 650$ limit sa izabranom zemljom Hrvatskom, ali ima zemalja gde se ovaj limit resetuje mesecno), samo sto morate da ubedite prodavca da vam ne shipuje na paypal adresu (sto ne ebay nije problem). Ukoliko ne mozete direktno da platite karticom na bwin.com, onda moneybookers pa odatle na bwin.com. Kako trenutno nemam tih 10 funti na kartici da isprobam metodu, nisam siguran koliko ovo radi kod nas ali vidim da braca Indijci ovo rade bez problema :)

Pa eto, mozda nekome znaci nesto.

P.S. Indijci kazu da se povremeno kladite na nesto da ne bi bilo sumnjivo, par funti tu i tamo.
koliko sam ja video ovo ne radi ...
Meni ne da da povratimn pare na pay pal jer ih nisam uplatio preko pay pala vec preko CC-a ...
B.
Image
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Pay Pal

Post by Skobra »

Dobra vest, makar za one koji su ranije uspesno registrovali paypal account (na primer Zubor).

Danas sam uspesno ubacio i registrovao Intesa American Expres (green) karticu. Najnormalnije je prihvatio podatke i chargovao 1,5 eura kako bi verifikovao racun - nakon toga ubacis broj sa izvoda na kome je prikazano to zaduzenje i sve fercera kako treba. Moj nalog je inicijalno registrovan na Grcku, medjutim nije bilo nikakvih problema oko sifre kartice ili slicno.
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Pay Pal

Post by Kirgan »

Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Pay Pal

Post by joggy »

Neverovatno. Stalno se nesto vade kako su oni uradili sve i nema vise prepreka, a ustvari samo gledaju kako da promuljaju to kroz rupe u sistemu. Vidim ja da i od ovih naprednijih nema nista :-({|=
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Pay Pal

Post by Dzon Vejn »

Jos jedan u nizu "evo ga, samo sto nije"

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/352112 ... o-kupovinu
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Pay Pal

Post by opsidiannight »

Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
wuradosan
Posts: 28
Joined: Wed Feb 29, 2012 3:25 pm

Re: Pay Pal

Post by wuradosan »

Да лу неко од вас цењених чланова овог форума има картицу којом може да плати преко PayPala? У питању је 13$ које би вам ја уплатио на жр те картице или како већ :)
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Pay Pal

Post by Ko, jel' ja? »

Evo opet najava. Jes' da pričaju godinama istu priču, al' nešto se ne sećam da su nam dolazili u posetu.

http://www.blic.rs/IT/376690/PejPal-dol ... tu-PejPalu
User avatar
DeathJester
Posts: 180
Joined: Thu Dec 04, 2008 9:16 pm

Re: Pay Pal

Post by DeathJester »

A rece Rasim Ljajic neki dan da PayPal dolazi do pre kraja godine sto posto.
Open mind is like a fortress with it's gates unbarred and unguarded.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Pay Pal

Post by Kirgan »

Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Pay Pal

Post by joggy »

probao kirganov sajt, probao da idem dirktno preko paypal.com, i on me prebaci na ovaj rs domen. Da li je moguce da je stigao?

isto probao sa uk i us da se prebacim i ima nas na spisku
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Pay Pal

Post by žubor »

Jeste. Upravo sam se registrovao ;)
Image
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Pay Pal

Post by joggy »

http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php ... 03549&fs=1

@zubor. I ja, ali prosto ne mogu da verujem, sve mislim da je neki test ili zakasnela prvoaprilska sala :)
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
Protrch
Posts: 2
Joined: Sat Mar 31, 2012 1:49 pm
Location: Niš

Re: Pay Pal

Post by Protrch »

http://ftw.rs/paypal-od-nocas-dostupan-u-srbiji/

Pitanja & Odgovori:

Da li je moguće primiti novac iz inostranstva? Ne.
Da li je moguće poslati novac u inostranstvo? Da.
Da li je moguće platiti neku uslugu ili proizvod u inostranstvu (Amazon, Ebay i sl)? Da.
Da li je moguće novac koji je na računu povući (withdraw) na račun u banci? Ne.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Pay Pal

Post by joggy »

da, to je standardno za sve nove zemlje. Tek posle mislim 2 godine mozes da napredujes na sledeci nivo kao zemlja
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
No 1
Posts: 877
Joined: Mon Jan 30, 2006 10:21 am

Re: Pay Pal

Post by No 1 »

Do koliko se ne plaća carina?
Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.

Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Pay Pal

Post by Ko, jel' ja? »

Evo videh i ja jutros, za nepoverovati :)
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Pay Pal

Post by opsidiannight »

Uskliknimo radosni, konačno je stigao taj dan.

http://www.youtube.com/watch?v=VnT7pT6zCcA
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Pay Pal

Post by Aman »

No 1 wrote:Do koliko se ne plaća carina?
70 eur
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Pay Pal

Post by Dzon Vejn »

70 eur za fizicka lica koja ti salju poklon. 50 eur za pravna lica koja ti salju robu (cena postarine ulazi u tih 50 eur).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Mozete sa tekucim da se registrujete, a provereno radi Visa banke Intese. Takodje znam da ne rade kartice Pro Credit banke. Ako se ide preko tekuceg rachuna, automatski se dobija Premier account, a mislim da registracija traje neshto nezamislivo kratko. Bash mi je pre par sati drugar ovo saopshtio :)
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
DeathJester
Posts: 180
Joined: Thu Dec 04, 2008 9:16 pm

Re: Pay Pal

Post by DeathJester »

Okej, moze li samo neko da mi objasni nesto>
da li ja mogu nesto da prodajam na ebay recimo i da mi te pare legnu na paypal i onda da ja nesto kupim sa tim parama ?
Skontao sam da ne mogu da podignem te pare, ali mogu li primiti pare na paypal racun i onda ih trositi ?
Open mind is like a fortress with it's gates unbarred and unguarded.
User avatar
igor
Mental midžit
Posts: 771
Joined: Thu Aug 14, 2003 12:21 am
Location: Pancevo

Re: Pay Pal

Post by igor »

DeathJester wrote:Okej, moze li samo neko da mi objasni nesto>
da li ja mogu nesto da prodajam na ebay recimo i da mi te pare legnu na paypal i onda da ja nesto kupim sa tim parama ?
Skontao sam da ne mogu da podignem te pare, ali mogu li primiti pare na paypal racun i onda ih trositi ?
Koliko sam ja shvatio, uopste ne mozes primati nikakav novac na svoj paypal racun.
Za sada. :?
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Pay Pal

Post by joggy »

DeathJester wrote:Okej, moze li samo neko da mi objasni nesto>
da li ja mogu nesto da prodajam na ebay recimo i da mi te pare legnu na paypal i onda da ja nesto kupim sa tim parama ?
Skontao sam da ne mogu da podignem te pare, ali mogu li primiti pare na paypal racun i onda ih trositi ?
to o cemu pricas je druga faza paypala, posle otprilike 2 godine. Onda ces moci da primas pare na njihov racun ali ne i da ih podizez. Podizanje je tek u fazi 3. Hrvatska, bosna i ostale zemlje su vec u fazi 2.

Nisam znao da mozes da registrujes tekuci racun. ja sam registrovao mastercard, ali ne bas tako jednostavno. Naime, prvo ti skinu 1,5 evra sa racuna i posalju ti u izvestaju neki kod od 4 cifre. Problem nastaje posto u postanskoj stedionici izvestaj mozes da vidis jednom mesecno, kad ti ga posalju. Samo zato sto radim tamo sam uspeo da nagovorim operatera da mi da taj necuveno tajni podatak odmah uz jedan mini kviz od 50 pitanja radi provere identiteta. Navodno, paypal ti odmah po registraciji vrati taj 1,5 evro, ali iz iskustva znam da je vratiti pare nazad sizifovski posao kod nas, te sam vec odlucio da poklonim tih 1,5 evra za bolju buducnost nasih politicara.

Molim te mi reci olivere, bas je moguce registrovati najobicniji tekuci racun?
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Bloodsucker
Posts: 76
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:34 am
Location: Srbija do Tokija,Cerak do Terazija...
Contact:

Re: Pay Pal

Post by Bloodsucker »

Ja sam registrovao svoju Visu Electron, i cim su mi skinuli 1.5 evro stigne mi sms od banke u kom je i taj kod, stvarno nije moglo jednostavnije.
"Funkcija lepe je da bude Gulan."
~Žena
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: Pay Pal

Post by lord warrior »

Iskustvo sa Raiffeisenom I virtuonom je da kako sam kliknuo na Verify credit Card, tako mi je stigao SMS sa opisom transakcije. Evro I po mi nisu vratili jos uvek...

Starce, kako si dodao TR? Meni javlja "This feature is not supported at this moment".
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
atma
Posts: 93
Joined: Fri Jul 08, 2005 12:04 pm
Location: Sarajevo

Re: Pay Pal

Post by atma »

joggy wrote:to o cemu pricas je druga faza paypala, posle otprilike 2 godine. Onda ces moci da primas pare na njihov racun ali ne i da ih podizez. Podizanje je tek u fazi 3. Hrvatska, bosna i ostale zemlje su vec u fazi 2.
neznam u kojoj je fazi Bosna ali sam ja uredno i bez ikakvih problema podizao pare sa Paypala. Odnosno, svakog 5. u mjesecu su mi pare sa PayPall acc. vracane na racun u banci.
Locked

Return to “Flea Market”