Pay Pal

Svi oglasi ovde, menjaža, prodaja figurice/frp/kartice, sve što vam padne na pamet. Bez preterivanja...

Moderator: žubor

Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Pay Pal

Post by Olsianon »

tema se razvija lagano i mozda za koju dekadu bude nesto ....
http://www.b92.net/tehnopolis/aktuelno. ... _id=543309
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Pay Pal

Post by Dzon Vejn »

That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Pay Pal

Post by Aman »

Kirgan wrote:Hmmm nadjoh resenje :twisted:
UPUTSTVO: Kako registrovati PAY PAL nalog sa KREDITNOM KARTICOM IZ SRBIJE:



1. Pay Pal račun sa karticom iz Srbije možete da otvorite jedino sa MASTER CARD

kreditnom karticom. VISA Electron, Maestro i ostale kartice koje su izdate u Srbiji NE MOGU

da se iskoriste. Pratite sledeća uputstva i veoma jednostavno kupujte preko interneta

bez ograničenja.

2. U banci otvorite MASTER CARD. Za ovo će vam trebati da primate zaradu preko banke

kod koje želite da otvorite Master Card ili da imate štednju kod banke kod koje otvarate

račun. U zavisnosti od banke, ovaj proces može potrajati od par dana do par meseci.

Zato – raspitajte se u svojoj banci o uslovima. Na našu preporuku, procedura se kod

nekih banaka može ubrzati. Javite nam se za više detalja.

3. Kada ste dobili karticu idite na Pay Pal sajt.

4. Za državu možete izabrati Hrvatsku, Sloveniju ili Bosnu

5. U polja adresa, telefon i sve ostale podatke (telefon, mejl...) upišite svoje stvarne podatke

6. Važno: PayPal će sa Vašeg računa skinuti neki mali iznos. Veoma je bitno da imate pristup Vašem računu (e-banking ili call centar Vaše banke), jer ćete za potvrdu identiteta i raspolaganja karticom morati da unesete tačan iznos koji Vam je skinut sa računa.

7. Kada ste registrovali nalog možete da počnete da kupujete preko Interneta, a verujemo da

ćete na našem sajtu sigurno pronaći nešto za sebe.


Ejjj gde je Jazavac :evil:
ne mora da bude master, moze i kreditna. nemojte izabrati bosnu jer bosna ne moze da prima novce jos godinu dve.
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Pay Pal

Post by Aman »

"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Da, vidim da je Zoran Torbica postovao to, ali pre 7 meseci... Bajato ti to, sine Amane :D
Nego, drugari, ja za sat i po govorim malko o Paypal-u na TV B92 (jeste, onu zlu, stvano-placenicku :roll: ), pa i na taj nachin dam svoj skroman doprinos za bolje sutra :wink:
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Da, rekoshe ovi momci sa B92 da ce prilog o Paypal-u biti vecheras u dnevniku od 6 i 30. Koga zanima, nek' pogleda.
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Pay Pal

Post by Aman »

sta si im rekao?

sad kad pogledamo dnevnik a ono novot sa pricom, ma ne treba nam paypal, to je glupost i tome sl :lol:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Upravo tako: shta ce nam to? Kome bre trebaju sve one lepe stvari, koje samo mozemo da gledamo i da balimo za njima? Ko josh normalan zeli da poboljsha svoj kucni budzet tako shto ce prodati neke svoje stvari, bilo da su vishak, bilo da su neki konkretni proizvodi/usluge koje se napolju i te kako mogu unovchiti? Eto, tako sam ja njima, zlim stvanim pvacenicima rek'o! Ovo je bre Srbija! Dalje necesh moci! 8-)
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Pay Pal

Post by Ko, jel' ja? »

Evo i doticnog priloga. Na kraju teksta je video prilog.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php ... _id=544214
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Pay Pal

Post by Kirgan »

Malo mi je nejasan taj video prilog nesto ga nema :roll: :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
hindza
Posts: 163
Joined: Sun Jan 08, 2006 5:19 pm

Re: Pay Pal

Post by hindza »

Smrt fašizmu, Sloboda : Rad - 2 : 0...
User avatar
slobodanns
Posts: 85
Joined: Wed Sep 06, 2006 5:38 pm

Re: Pay Pal

Post by slobodanns »

Bas su se nekulturno podsmevali Oliveru. Nije u redu, mamu im strano-placenicku!
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Pay Pal

Post by bojan »

slobodanns wrote:Bas su se nekulturno podsmevali Oliveru. Nije u redu, mamu im strano-placenicku!
Ne seri.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
slobodanns
Posts: 85
Joined: Wed Sep 06, 2006 5:38 pm

Re: Pay Pal

Post by slobodanns »

Pa istina je da su ga dosta lose prikazali. Molio bih malo vise kulture kada se neko obraca meni, a B92 malo vise kulture prema Oliveru :)
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Pay Pal

Post by Pendargon »

paaaaa... olovne armije FTW! :-D
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Obichno to bude tako, kada hocesh od dosta materijala da iscedish neku sustinu, a onda zaboravish da pojasnish ljudima (ipak smo mi jedno 10-ak minuta prichali, ali od toga je u prilog usla... pa jedna i po rechenica otprilike... Znam, prilozi moraju biti kratki, ali opet!), pa to deluje tako da se obichan gledalac zapita: shta je bre ovo? Na zalost, ja na sam prilog i njegov sklop teshko da sam mogao ikako da utichem, koliko god pametno i argumentovano neshto izlozio... I to pametno deluje sumanuto, kada se svede na jednu, ilustrativnu rechenicu. No, bitno da se o ovome pishe, rade prilozi na TV, da se dize prashina. Mozda se neko seti da bi mogao da nas ipak, makar i sramno na zachelju, uvede u normalan svet elektronskog poslovanja.
Last edited by novot on Sat Sep 24, 2011 7:08 pm, edited 1 time in total.
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Re: Pay Pal

Post by stalker »

novot wrote:Obichno to bude tako, kada hocesh od dosta materijala da iscedish neku sustinu, a onda zaboravish da pojasnish ljudima (ipak smo mi jedno 10-ak minuta prichali, ali od toga je u prilog usla... pa jedna i po rechenica otprilike... Znam, prilozi moraju biti kratki, ali opet!), pa to deluje tako da se obichan gledalac zapita: shta je bre ovo? Na zalost, ja na sam prilog i njegov sklop teshko da sam mogao ikako da utichem, koliko god pametno i argumentovano neshto izlozio... I to pametno deluje sumanuto, kada se svede na jednu, ilustrativnu rechenicu. No, bitno da se o ovome pishe, rade prilozi na TV, da se dize prashina. Mozda se neko seti da bi mogao da nas ipak, makar i sramno na zachelju, uvede u normalan u svet elektronskog poslovanja.

bar si pokusao da pojasnis.... :applause:
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Pay Pal

Post by bojan »

slobodanns wrote:...Molio bih malo vise kulture kada se neko obraca meni...
Na glupu konstataciju (sa sve elementima teorija zavera) sledi glup odgovor.
I da, da nema raznih "stranih placenika" malo morgen bi ti imao i ovoliko prilike da kupis nesto preko net-a.

A sada dosta sa off-topic-om - svaka cast Oliveru za zalaganje.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Beta, mislim da se chovek zeza na rachun jednog mog prethodnog posta, a u istoj ovoj temi, tako da nema potrebe za bilo kakvim tenzijama :wink: Hvala na podrshci- ako ikako budem mogao na neki drugi nachin da doprinesem da ipak ne udjemo poslednji na listu Paypal 2045 godine, potrudicu se iz sve snage :)
Last edited by novot on Sat Sep 24, 2011 8:29 pm, edited 1 time in total.
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
slobodanns
Posts: 85
Joined: Wed Sep 06, 2006 5:38 pm

Re: Pay Pal

Post by slobodanns »

Novot je shvatio. No nema frke ni ljutnje. Svima nam je zelja da dodjemo do svih povlastica koje Paypal nudi. Sto pre. Ako moze odmah!!! Zato hvala Oliveru na njegovom trudu, ako negde treba da se pise (po njihovom forumu npr.), ja cu pisati i tako pomoci.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Pay Pal

Post by opsidiannight »

Pre svega bih čestitao Oliveru na, više nego pristojnoj pojavi u prilogu koji se bavi nama bitnoj temom.
Čak i vrapci na grani znaju da on, dal direktno ili indirektno radi za francusku obaveštajnu službu a možda i za naše. Sve po principu '' http://www.youtube.com/watch?v=ymKh36HU ... re=related '', naravno: ''Bete ako se sete na dan bezbednosti''...
Zato, manje talasanja a više mržnje prema gomili korumpiranih nesposobnjakovića koji su odgovorni za to što nama Pejpal još uvek nije dostupan.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Mladizmaj
Posts: 195
Joined: Tue Apr 26, 2005 10:55 pm
Location: zemlja Zmajeva

Re: Pay Pal

Post by Mladizmaj »

Jel zna neko da me uputi u kojoj banci bih mogao da otvorim racun i uzmem neku karticu sa kojom bi mogao da placam preko interneta, a gde se odrzavanje racuna i ostali haraci ne placaju?
"You'll bend to my will - with or without your precious sanity."
Image
Album sa mojim hordes figurama
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Raiffesen Visa virtuon, sa pochetnim depozitom od 20e, koji uvek ostaje na rachunu kartice. Jedino shto platish je neka mala suma kada ti obnavljaju katicu, odnosno kada je prvi put vadish. Sve kreditne kartice imaju mesechnu chlanarinu, od oko 150 din, koliko ja znam (ovo sigurno vazi za American express).
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Pay Pal

Post by opsidiannight »

Virtuon je divan za onlajn kupovinu zato što ne postoji minus. Poenta je da imaš e banking opsciju te tako iz kuće ili sa posla sa svog računa prebaciš željenu sumu na Virtuon te njom plaćaš transakcije preko intervebza.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Pay Pal

Post by Aman »

poruka onog teksta je: a on je samo hteo da proda svoje olovne vojnike... hahahahhahahahaa da ne znam o cemu se radi, pomislio bih: pa majku mu, moramo pomoci tom coveku hahahahaahahahaha

novot-e sta god da si rekao odlicno je jer je znak da se bar neko ozbiljnije zainteresovao za temu paypala i bar malo istrazio.
koliko ce da urodi plodom, videcemo.
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Pay Pal

Post by Dzon Vejn »

Ako se ne varam (RF) virtuon ti ima i 1% haraca i 1% ako vrse konverziju ka evradima... mozda gresim, ali mi se cini da mi je tako burazer rekao zadnji put. Mislim da nemaju mesecno uzimanje para ni za sta odrzavanje racuna (opet, mozda gresim :D).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Pay Pal

Post by Pendargon »

Intesa visa internet. Nema harac. Ali jednom kad uplatis pare, ne mozes vise da ih podignes (tj. Moras da ih potrosis). Ima i neki pocetni kapital, ne znam koliko, mislim da moras da uplatis 10 eura na pocetku.
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Pay Pal

Post by joggy »

za visu virtuon u raiffeisen banci ti traze pocetni kapital od 20 evra koji ostaje na racunu uvek osim ako neces da ugasis karticu, godisnja naplata je nekih 350 dindzi, i postoji 1% provizije na sve transakcije i jos 1% provizije ako si kupio nesto sto nije u evrima pa oni moraju da konvertuju (a svi znamo kako je to uzasno teskimo za izracunati sirotim malim kinezima koji rade unutar nasih kompjutera). I to je to.
Kad sve sracunas najjeftiniji nacin kupovine preko neta, plus nema minusa, te renomirani tattoo shop iz spanije ne moze da ti skine 1000-2000 evra sa racuna a tebe da ostavi sa mogucnosti podizanja tuzbe protiv NN lica.
U mom licnom slucaju, ne moze EA da ti skine 700 evra sa kartice pa da ti onda odma vrati, ali nasi da ne mogu, "paj sad", da povezu nalog za povracaj sa mojim racunom (nije bilo problema da ga povezu kad su uzimali pare), te da mi onda naplate konverziju iz dolara u evre bez obzira sto je transakcija povucena.
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Pay Pal

Post by opsidiannight »

U Srbiji ti je MNOGO lakše da se baviš prodajom droge, te nadasve profitabilnije, nego da se bakćeš internet trgovinom.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Pay Pal

Post by žubor »

Nema veze sa PayPal-om ali ... uskoro uvoz robe "putem interneta" do €75 bez carine Yeah :-)
Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Pay Pal

Post by Dzon Vejn »

Kakva zbrka emocija:

:D :) :( :o 8O :? 8-) :lol: :?: :!: :wink: :roll: :cry: :oops: :P :x :idea: :arrow: :| :mrgreen: :evil: :twisted: O:) :geek: \:D/ :applause: :-({|= #-o :)~ :-s =; :wall: :-k [-( :-# :-& :-$ 8-[ :pray: [-X :^o :whistle:

Sa obzirom na to da sam ja od onih koji kupuju :D - meni to zapravo znaci vise od samog PayPala (ne kazem da PayPal ne bi bio zgodan, ali ovo mi mnogo vise znaci nego PayPal sa 20 evra limita).

Inace bih samo napomenuo da bismo se ovime zapravo skoro pa vratili na stanje od pre vise godina (nisam siguran koliko, negde izmedju 5 i 10 rekao bih) kada si LJUDSKI mogao da narucis do 100 evra. Imam neki osecaj kao ono kad citam o nasim zeleznicama - gde su nasi preci stizali brze nego sto mi stizemo danas :oops: :oops: :oops:
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Pay Pal

Post by opsidiannight »

Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Prochitah chlanak, samo drugari, sa kojih BRE 45 SUNCE IM POLJUBIM evra???? Bilo je 20, od sluchaja Neckerman, koji im je tako fino legao...
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Pay Pal

Post by Zekina banda »

Trenutno je na snazi 45e (jedino sto se postuje kao i 20E - tj. ako je sa komercijalne adrese mogu da ti naplate i na 1 e)
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Pay Pal

Post by opsidiannight »

A da, ako si državljanin republike Srbije mogu da te obljube kako im je po volji. Nekada stvarno pomislim kako bi divno bilo biti čovek koje ne preza od streljanje neistomišljenika.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Pay Pal

Post by žubor »

Zekina banda wrote:Trenutno je na snazi 45e (jedino sto se postuje kao i 20E - tj. ako je sa komercijalne adrese mogu da ti naplate i na 1 e)
u textu pise ... 45 eur za IZVOZ robe ... 20 za uvoz ...
Image
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Pay Pal

Post by joggy »

da, pise da je to trenutno 45 za izvoz i 20 za uvoz, a da ce povecati na 75 i 40. To sve ako ti, kao sto je vec pomenuto, salje fizicko a ne pravno lice paket. Za pravno lice i dalje moze i na 1 evro pljackanje. Fascinantno je kako se za 60 godina nista nije promenilo. I onda si morao da poznajes nekog svercera ili da imas rodjaka, kao i sada. To je valjda cena koja mora da se plati za zivot medj' nebeskim narodom.
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Pay Pal

Post by Dzon Vejn »

Trecim prelistavanjem teksta, shvatio sam da je tekst takav da ja zapravo ne mogu, sa sigurnoscu, da zakljucim koji limit planiraju za nas koji hocemo da kupimo robu :-k :-k :-k
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Pay Pal

Post by novot »

Predlazem da sachekamo da donesu zakon, a onda, po svemu sudeci, pushke u ruke pa na barikade- nema nam druge :evil:
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Pay Pal

Post by Hypodermic »

Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Locked

Return to “Flea Market”