Confrontation 3.5!!!

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Confrontation 3.5!!!

Post by Zekina banda »

http://www.rackham.fr/pdf_EN/CONFRONTAT ... web_VU.pdf
Alahanski konjanici vise nisu tolike baje, ali cinavoli, magovi, popovi i strelci postaju baje!
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Post by Zekina banda »

Evo i dopune:

Q. Is the imaginary line traced after the AIM test?
Or must it be declared before of test?

Before.

Q. How would experimental fusil of sharpshooters goblins work now?
When is dice rolled to determine modifier to range? Before or after of determining point and imaginary line?

Before.

Q. Does the shooter need line of sight on the chosen point? And on every model below the imaginary line?

Nope.

Q. This is important: “whose base” or “whose figure”.

Base.

Is not there an AIM test by target in line? Only is necessary one AIM test? i.e. projectile impacts all fighter or none…

Ony one AIM test.

Modifiers as large size, different height levels, moving, dodging… do they affect the AIM test difficult?

Altitude level does : you choose only one level that is going to be affected.
The rest doesn't.

Can an artillery shooter fire on friends models? i.e. can the imaginary line be traced on friends models?

Yes.

If the imaginary line crossed on a model in melee, does the shot impact that model or must a dice be rolled to determine what model is impacted?

No roll.

How Sceptre of atrocity work now?
Does it allow acquiring infinite spells to The Gorgon?

Yes.

Do Aspects of Faith modified by Liturgy Relics allow acquiring additional miracles?

Yes.

Do character marksmen with artillery gain these abilities?

They get assault fire as per C3 rules. They don't get bull's eye.


Can a character combine bull’s eye and quick recharge?

He can shoot once using Bull's eye and then once normally.

Then, if a fierce fighter is killed outright during activation phase, it’s retired before combat phase. Am I right?

You are so right

Are successful defences whose final result is not two points higher than final result of attack considered valid defences to avoid the attack?

They are.

What is a valid part of body?
a hand? an arm?
a foot? a knee? a leg?


Picture your miniature naked, ready to take its shower. Everything he still has then is a body part (this includes prosthesis).

Can lines of sight be traced crossing between legs of a model to see another model behind (for example, seeing a foot of a wolfen between legs of other wolfen)?

Yes, if the shooter can see its target between said legs without bowing.

Caps (Cyanhur) and banners aren’t valid parts, but they block line of sight, aren’t they?

Yes, they do block line of sight.



Najvise polemike izazivaju nova pravila za line of site i besplatne magije i cuda. Mozda bi tu trebalo ugalviti neka kucna pravila:
1. Line of site kao sto je bio
2. Magije i cuda za prizivanje se palcaju
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Pa nije lose , svidja mi se ovo za fierce........ :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

igra se naglo i neverovatno pogorsala... Vracamo se na koncept c2/ shooty-spelly-faithy stvari, pri cemu je hand-to-hand renderovan nebitnim. Narocito mi je neverovatno i ekstremno glupo ono o besplatnom uzimanju spelova i magija.
Vec vidim kombo za turnir :
Ardokath+invocation of N'agoth + ira tenebrae summoning+song of cornu... sve za 90 pts... hahahahha....ne....
Ipak, oslabili su fierce (sto je trebalo), artiljeriju (sto je trebalo), charging str (sto je trebalo) i malkice su ojacali normalne warriore zbog sequence...

Jako sam tuzan zbog ovoga
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Gorgona

Post by jorgurt hlebozvak »

Super. Sad ću da uzmem Gorgonu i da joj platim samo Spectre of Atrocities koji joj omogućava da uzima magije i preko duplog Pow. Pa te magije neću da plaćam. Platiću i artefakt koji je koristio Minja da na 1 ne padam incatation test. Pa ću joj dodeliti jedno 10 magija. Za dzabe. Čisto da joj se nađe. Od viška ne boli glava. I stavim ekipu u House Brisis. I imamo Pow 7. Sreća da postoji maksimum mana koje može da ima. Još i to da ukinu... Već vidim gomile morbid Puppeta, Ira, Darkness elementale Fire Elementale i jedno do dva fajtera.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Knight
Posts: 554
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Post by Knight »

Sreća da postoji maksimum mana koje može da ima
Sva sreca da pravi gospodar madjije ima artifakt koji mu dozvoljava bacanje spelova bez mane ;)

Zbog ovakvih 'sitnih' problema c2 sam prestao da igram posle desetak partija.
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Image
User avatar
Blaurgh
Posts: 58
Joined: Tue Jan 24, 2006 10:44 pm
Location: Beograd, Kostunjak

Post by Blaurgh »

Ne razumem odakle ideja da magije i miracli postanu besplatni..

Jel moze neko da me ispravi ako sam pogrsno ukapirao ambidexterous:
svaki put kad se odbranim (znaci bez povecane tezine) dobijem attack dice, ako taj attack dobije 1 na rolu meni se vraca difens kocka ili mogu da uzmem jos jedan attack?

Koliko karaktera mogu da se vode?
User avatar
Mucous
Posts: 140
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:08 pm
Location: Zagreb,Hrvatska

Post by Mucous »

Image
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

ja sam za to da se ova pravila revidiraju....

line of sight...igrati po starom

firing.....moze da ostane....pojacava male strelce, sa ogranicenjem da neradi za modele koji imaju artiljeriju.....

Rallying .... moze,

Perforating artillery......ovo na neki nacin oslabljuje, a na neki pojacava artiljeriju.....neznam....mozda da mozda ne.....

magije i miracly.....izbaciti....

ambidexterus, counter attack.......moze

charging str.....moze

bulls eye, assoult fire.....moze

fierce......da

sequence.....moze.....


ovo moze da bude SECORD revizija 3.6 pravila
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Meni samo smeta pravilo o magijama ostalo je OK :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Pravila

Post by jorgurt hlebozvak »

Slažem se. Sad Ambidekstrični Gulovi imaju nekog smisla. Ne bi bilo loše postaviti glasanje tipa - ko je za to da se magije i dalje plaćaju? Ja sam za. Line of sight treba ostaviti po starom. Ostalo možemo da primenimo.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Pazite, svidjalo nam se to ili ne, tako je izaslo i CORD-ovi, ce se, jedan po jedan morati na neki nacin uklopiti u ovo, pa i mi, ukoliko imamo aspiraciju da budemo ozbiljan CORD. Sada svi u inostranstvu cekaju reakciju GDR-a koji treba da as we speak objavi limitacije za 2007-mu, posto je naravno jasno da GDR rulinzi za turnire cirkumventuju knjigu (bar do sada je bila takva praksa).
A posto svi daju komentar, ajde i ja :
Line of sight : Ovo je definitivno najdebilnije i zaista mislim da jedini haus rule treba da bude da nastavi da se gleda baza. Jer, ovako, najozbiljnije vam govorim da cu na svim mojim velikim modelima (vukovima, konjima itd) da napravim scenske baze pune kamenja i rastinja tako da izgledaju kao da su u j**noj dzungli ne bih li sprecio ljudima da im pucaju "kroz noge, pa u glavu"
firing : tja... nije bas cool, ne toliko zbog assault firea, koliko zbog bull's eyea. sada skauti sa pistoljima, ili nedaj boze drunski strelci koji mogu da reroluju 5 i 6 postaju neverovatan problem, svi sa prosecnom snagom shota na short rangeu od 8-10... ali sta je tu je, kao sto sam rekao to ce samo voditi vise u shooty/spelly/ faithy pravcu...
rally : ok, ajde, sada je malo teze rallyovati se, ali obratiti paznju da je nemoguce to ucijniti ukoliko ste u kontaktu sa fear-inducing fighterom, sto je cista glupost...
Perforating artillery : e ovo je jedina prava stvar. To ce da spreci krititcne sentinele da pucaju u short rangeu na nekoga na 6, pa onda projektil nastavi u onog iza njega na 3 i vise, kada ovaj promasi...
Magije i miracli : Ideja ovoga je bila da osposobi male magove (npr druid sa prosecnim spelom kosta kao formor, i naravno da ga neces izvoditi. Ovako, jos i razmislis), kao i da poveca frekvencu uzimanja magova i fathfulla ( zasto bi npr, vuk uzimao karaktera faithfulla kada za manje poena moze da uzme megaubicu iz dimenzije x?) jerbo su samo cynwall, alahan drune i acheron konstantno uzimale magove, dok su druge armije preferirale fighter karaktera sa velikim leadershipom disciplinom i sta-sve-ne... u principu za tu ustedu u poenima mozes da kupis 1-2 nova fightera, i imas vecu fleksibilnost, ali si i dalje ogranicen brojem spelova i manom/faithom. ALi naravno francuzi su kratkovidi i vec su izasle rupe u struktur : gorgona sa svim darkness spelovima, Ardokath sa svim cudima ciji je fervor 2 i manji, i onaj alahanski baja, kako li se bese zove ono... :) 8) . Cinjenica je da cemo mnogo manje na turnirima vidjati fighting karaktere, jer sada magovi/ faithfuli za iste/manje pare daju mnogo vise supporta, naravno ukoliko vam armija nije plasljiva...
Ambidexterous je vracen na c2 izdanje i ponovo je jako zao
COuter attack je logicniji
charging str, svejedno
fierce je oslabljen, IMO previse. U redu je da se sklanjaju na kraju svake faze, ali je ekstremno glupo da moze da se krece,ali ne i da radi pursuit... Ne vidim nesto da su oslabili sacred w/sareda a na to je bilo mnogo vise prituzbi nego na fierce... Sto potvrdjuje moju teoriju zavere light francuskih cordovaca :twisted:
sequenca: pa ovo je ojacanje koje je bilo bespotrebno, ali sada jako znaci fighting karakterima.
Uopste, objasnjenje koje se provlaci tu i tamo jeste da je ideja bila da se igra balansira i da se cynwalli icine igrivim. PA NAPRAVITE IM NEKE DECENT TRUPE ONDA, RACKHAM MORONI!!!
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Balder
Posts: 608
Joined: Tue Nov 29, 2005 11:42 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by Balder »

Ovo za magije i miracle nije ni toliko lose... Mozda bi trebalo to sve ograniciti na neki drugi nacin, ali mislim da je Dule u pravu za doticno... Npr. ja nikad ne bih stavio mage, kad moram da puknem brdo poena za neki manje-vise ok spell...
User avatar
Knight
Posts: 554
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Post by Knight »

-Privremeno resenje koje izgleda koriste svi cordovi: Nova pravila za sve osim magije i Line of Sight-a.

Tako se moze normalno igrati :)

Pogledajte rasprave na rackhamovom forumu, ako imate vremena - ima puno zanimljivih argumenata ;)
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Pa to za magije bi ipak trebalomalo korigovati, bar kao house rule, line of sight jeste malo debilan (malo vise zapravo), ali mi ipak ovo sa magijama najvise smeta(iako sam smislio novu Mid/nor i Dirtz powerplay listu .........ali ipak)

@Pendragon
Racham je bar posteniji u svojoj zaveri, u WH su Light vojske pretezno slabje od zlih, a opet nekako pobede horde Haosa :twisted:
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

da znam, ucestvujem u njima. Ali za sada koncenzus postoji samo za line of sight... Mozda bi bilo dobro probati da npr, samo jedna figura moze da dobije besplatne magije/faith, a sve ostale, ako ih ima moraju da plate. To deluje kao solomonsko resenje ( a i sprecice one koji hoce da izvedu sardara tiliusa, meliadora, i barda sa : Chimerical glaive
elemental storm
sparkling summoning
Light elemental summoning
Bard's song
Primal attack
Upisite jos po zelji i ostane vam mesta za konjanike, strelce itd...
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Knight
Posts: 554
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Post by Knight »

I da, Dule - kako to mislis samo jedan Alahanski baja? ;)
lions army:
Mage1 72ap
Mage2 76ap
Mage3 44ap
Bard of allahan
-fill the rest of ap with some archers, falconeers and 2 knighs or a knight and some royal guards.
these boys brings wth them to the field:
-Chimmerical Glaive
-Sparkling Summoning
-Elemental summoning
-Celestial Scourge
-Strange art
-Storm of light
-Source of light
...and much more, but you you get the idea. Notice that quite possibly this is not even the best way to go about winning while frustrating the opposition with magic , but it illustrates the problem the best. What would it look like to cut down to 2 characters and deck out with some artefacts that affects mana recovery/casting difficulty/enables casting for free? Now that, my friend, is no longer the game of confrontation i enjoyed playing so far.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

lost INI :-)
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

slayer king wrote:...
...u WH su Light vojske pretezno slabje od zlih, a opet nekako pobede horde Haosa :twisted:
Neki ljudi se ne bi slozili.
Ale ne vise o tome na ovoj temi posto je OT.
I da - u WH nemas bas Light vs Darkness vojske. Srecom.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

A sta ce biti ako na spelovima i miriklima prestanu da stavljaju AP?
Kako onda ignorisati promenu pravila?
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

ma smislicemo nesto.....inace moze samo jedan mag koji nije karakter da ima dzabe spellove....

i da ograniciti shooting da dobiju samo modeli koji nisu artiljerija, jerbo sentinel sa bulls eye-om ili assaulotom je mnooogo zajebata stvar, ili imaju specijalna oruzja, poput seruma.......
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

bojan wrote:
slayer king wrote:...
...u WH su Light vojske pretezno slabje od zlih, a opet nekako pobede horde Haosa :twisted:

I da - u WH nemas bas Light vs Darkness vojske. Srecom.
Istina, istina......... :twisted:

@Rover
Ovo za shooting je u redu, ali bi magije sveukupno trebalo vratiti na staro ili sto blize moguce tome
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Magovi

Post by jorgurt hlebozvak »

Ne Damjane, pravilo je jasno. MAG kao takav, dakle bez obzira da li je karakter ili ne, može besplatno pribavljati magije u okviru svog Pow-era. Isto važi i za faithfula.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

e Damjane, pravilo je jasno. MAG kao takav, dakle bez obzira da li je karakter ili ne, može besplatno pribavljati magije u okviru svog Pow-era. Isto važi i za faithfula.
tacno tako
da ograniciti shooting da dobiju samo modeli koji nisu artiljerija, jerbo sentinel sa bulls eye-om ili assaulotom je mnooogo zajebata stvar, ili imaju specijalna oruzja, poput seruma.......
to i pise u pravilima. Shooteri koji NISU artiljerija... citaj bre to
A sta ce biti ako na spelovima i miriklima prestanu da stavljaju AP?
Kako onda ignorisati promenu pravila?
To je tacno ono sto ce se desiti. DA, da rackham prestaje da stampa ap na spellovima i miraclima, tako da ce se svi, nazalost morati pokoriti promeni pravila.
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

E jbg. onda idemo da se gadjamo magijama :?
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Post by Zekina banda »

Bila bi dobra fora da samo nekarakteri dobijaju dzabe magije i cuda. To bi bilo vise u duhu onoga sto je Dule rekao (mislio) da je R hteo ovim da postigne.
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Post by srebrni vitez »

Ако су правила пре измена била боља, а на измене кукате, зашто уопште прихватате измене и зашто не играте по правилима каква су била пре измена?
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

Ko, jel' ja? wrote:A sta ce biti ako na spelovima i miriklima prestanu da stavljaju AP?
Kako onda ignorisati promenu pravila?
eto odgovora....
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Kukanje

Post by jorgurt hlebozvak »

Debeli,

Niko ne kuka na izmene, ovo je samo faza prihvatanja izmena. Mi smo ljudi evropskih shvatanja, sa teznjom da postanemo punopravni clanovi medjunarodne zajednice i CORD-a, te prihvatamo evropske trendove i pravila igre, koliko god da nam tesko padaju. A ti balkanski saveti koje nam nudis, samo nam unose nemir i nespokoj u nase evropejske duse i zato te molim da ne podrivas nas uskladjen i harmonican sistem vrednosti.

Idem da popijem jednu plavu pilulicu.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Musa, kad mi donosis Gorgonu na farbanje?
Gledacu da do tada odradim Azaelku i Bugimena!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Shunka wrote:Musa, kad mi donosis Gorgonu na farbanje?
Gledacu da do tada odradim Azaelku i Bugimena!
Moderator pa još offtopicira. Sramota :D
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Post by Zekina banda »

Rade na reviziji svih kartica. Bice gotovo pocetkom 2007. To bi trebalo da napravi balans u odnosu na nova pravila
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
Mind Uploader

Post by Mind Uploader »

Zekina banda wrote:Rade na reviziji svih kartica. Bice gotovo pocetkom 2007. To bi trebalo da napravi balans u odnosu na nova pravila
Do tada mislim da imam "mice" negde u ormanu...
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Ne ljuti se čoveče

Post by jorgurt hlebozvak »

Ja sam sačuvao "Ne ljuti se čoveče" To je jedna veoma izbalansirana igra. Zavisi samo od kocke. Predlažem turnir u ovoj igri.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Knight
Posts: 554
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Post by Knight »

Tada:

http://en-forum.confrontation.fr/viewtopic.php?t=25719

Nova pravila za turnire.

najzanimljiviji deo, tj deo koji zaustavlja megasprz magijske liste:
The total rank of all mystic characters (magician, warrior-mage, faithful and warrior-monk characters) is limited as follows:

200 AP: 2
400 AP: 3
600 AP: 4
800 AP: 5

Only one example of a same spell, miracle, artefact or treatment can be played for every 500 AP (even incomplete).

All large Elemental summonings (Darkness Elemental, Fire Elemental, etc.) are restricted to rank 2 (or above) characters and count as the same spell for uniqueness purposes.
8)
Postigli su zeljeni efekat - sada svako moze da izvede jednog maga koji moze poneti vise spelova,a nema onog momenta imam 5 magova na tabli :roll: . Tako da su nova pravlia zapravo postala interesantna ;)

Najludja stvar koja se btw desava je da su summonig spelovi zapravo oslabljeni posto za njihov intenzitet 4+ mogu da se ponesu 3 spela koji pomeraju tvoje jedinice, lece rane, daju kocke ili abilitije - a vise nema onog momenta pa to kosta 90 poena.
thezgag
Posts: 122
Joined: Tue Oct 10, 2006 7:24 pm
Location: Zagreb

Post by thezgag »

Dobar. All makes sense now. Magovi pojačani, swarming ujeban. Me likey. 8)

EDIT: Sad sam malo gledao, kao da sam ja radio pravila :lol: Moja lista je samo ojačana, a skoro sve liste koje sam sretao moraju se modificirat. Hihi. Samo 1 alahan konjanik? 2 pretorijanca? 2 fomora? Nemaštoviti igrači će se nać na 100 muka :twisted:
"I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy."
User avatar
Mucous
Posts: 140
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:08 pm
Location: Zagreb,Hrvatska

Post by Mucous »

Hm, ovo je možda istina ... a svi su podivljali na line of sight pravila...

http://en-forum.confrontation.fr/viewtopic.php?t=25720 Image
Locked

Return to “Confrontation”