Moja armija

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Moja armija

Post by Shunka »

Sirijacica vec ima noge!
Stoji na ogromnom korenu koji izbija iz zemlje, i kranje fino izgleda.
Cela Sirijacica ce biti od greenstuffa...
Bice gotovo do kraja nedelje.
Ako neko hoce verovatno ce moci da je proseta na turniru. A i ostale. Njih svakako. Ako ikome slucajno treba... Za nesto... Izasao bi ja na trurnir, no nemam jos uvek karte, niti cu ih imati.
Toliko o tome.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
mrmot
aD&Das
aD&Das
Posts: 55
Joined: Fri Apr 05, 2002 2:38 pm
Location: Beograd

Post by mrmot »

Ovakve teme generalno treba da budu pracene slikama koje pokazuju WIP (Work In Progress), kao i tekstom koji objasnjava sta i kako autor radi na svojoj armiji. Inace, nema poente.

Dakle, dje su te slike? :P
I like you. You got balls. I like balls.
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Karte

Post by jorgurt hlebozvak »

Pricas o onim tvojim rucno pravljenim Wolfenima, tj. Wolfenkama? Samo napisi koje sve Wolfenke si napravio, ja cu da ti poskidam i napravim sve karte, pa ucestvuj na turniru. Sto se ne bi igrao?
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Elem, slazem se sa konstatacijom da je tema pomalo spam.
Slicki ce biti veoma skoro.
Ja licno trenutno ne raspolazem opremom za snimanje, tako da ce slike biti iskljucivo dovrsenih stvari.
Tema nije bez poente zato sto racunam da ovde opstim uglavnom sa ljudima koje sam licno upoznao i koji znaju kako i sta radim...
Ako je bilo koji predstavnik nesto sire javnosti zainteresovan za bilo kakve pojedinosti, bice mi drago da ga uputim :) .
Na turniru necu ucestvovati zato sto mi je namera da imam i customizovane karte, sa svojim slickama.
Drugi i bitniji razlog je sto sam u pravila kranje neupucen, i zaista ne bi bilo bilo kakvog smisla da igram jer bi neko morao da me vodi korak po korak kroz sve na licu mesta, stoga to ne bi bila moja igra...
Treci je sto imam armiju okvirno na 300 poena, sto je bila moda kada sam je zapoceo. Siguran sam da bi mogao da je nekako razvucem i na 400, mada ne verujem da bi tako nesto dobro proslo na turniru.
I tako dalje, i tako blize.
Turniru cu verovatno prisustvovati.
Ako te ne mrzi da mi saljes karte, za potonju modifikaciju, trebaju mi:
- dva huntera
- tri warriora
- predator
- sentinel
- Sirijak
Takodje predpostavljam da ti ovo nije dovoljno informacija.
Buduci da sam vrlo neupucen u svoju armiju, koja je nastala slepim slusanjem saveta Duleta Kosanovica...

P.S. Shvatih, Mrmote, da ti verovatno i nisi upucen u projekat moje armije. Pa ukratko - doticni autor je bio dovoljno lud da svaki model radi od nule. Koliko znam nema nikog drugog ko to radi, stoga ne verujem da ikoga stvarno zanimaju detalji izrade. Osim sto naravno svi neupuceni pitaju - a kako si to uradio?
No, ako neko naidje, evo odmah kratkog uvoda u celu pricu. Radim kombinovanjem biolina i greenstuffa. Bilo bi lepo da sve radim u greenstuffu mada je to skupo i sporo. I sa armaturom.
Biolin ne naleze lepo na armaturu tako da izbegavam da je koristim (2 od sadasnjih 7 figura imaju zicanu artmaturu u nogama).
Stoga sve figure radim u nekoliko stadijuma. Prvo noge, pa telo, ruke i glava, i na kraju kose, repovi, torbice, cvetici i ostali detalji (o, da, ima i cvetica).
Najbolje je kada svi stadijumi sem poslednjeg idu u biolinu, jer je najbrze. Greenstuff se susi 2-3 sata, biolin se kuva za 5 minuta.
Uspeo sam da odradim jednu od njih za jedno popodne. Obicno mi treba 2 ili 3.
Za oruzje koristim jos ponesto, uglavnom cackalice i tu i tamo izrezbarenu plastiku.
Farbanjem se nisam proslavio, ali simpaticno sve to izgleda, uostalom figure nisu toliko detaljne da se mogu narocito dobro ofarbati.
Ispale su (dosta njih) manje od neke standardne velicine za Wolfene, i izgledaju pre simpaticno no zastrasujuce, no tako sam to otprilike planirao i ispocetka...
Dakle, koga zanima, nek pita jos.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Zanima me gde bih mogao da skinem te karte (a da nisu na francuskom), pa ako bi mogli da date neke linkove bilo bi super :D
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

imas temu pravila i karte najengleskom.....tamo ima nekoliko linkova....
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

More, bre, nema spama na mojoj temi!
Mislim, osim sto ja spamujem vezano za temu...
Dobro, nije ni meni jasno sta sam vise hteo reci.
Elem, na moje veliko cudjenje, Sirijacica je zaista zavrsena pred turnir (tri veceri zaredom napustam prostorije kluba oko 11 navece).
Fotke nje, i ostatka armije, ocekujte u toku sledece nedelje.
BTW ubedio me Odliver da mozda ne bi bilo lose da okacim i neke WIP fotke, tako da cu postupno da snimam neku od sledecih figura (obzirom da cu verovatno imati uslova za to).
Proverio sam, izvorni Sirijak i dalje vise seze u visinu od Sirijacice, uprkos cinjenici da ona ima uspravljeniju pozu i da strci na ogromnom korenu koji izbija iz zemlje...
P.S. Kada sam nabrajao sastav armije zaboravio sam napomenuti da imam i vilenjacicu. Ona nije izvorno planirana kao deo vojske, ali bila mi zanimljiva za izradu kao figura, mada svakako ne bi bilo lose da mogu ponekad i nju da izvedem!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Hvala, pogledacu tamo.

Izvini Shunka, ali nisam hteo da postavim novu temu samo zbog toga.
Inace, video sam Sirijacicu i super izgleda, (mnogo mi se svidja postolje).
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

A ko si ti uopste?
Buduci da se nisi adekvatno predstavio...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

I ja sam video sirijachicu. 8O Odlichna je....xtra. Nisam ni sumnjao..... A i lepo je i obojena, bravo, sto mu gromova.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

No kad ce kakve slike za nas prostorno izazvane koji ne mozemo navratiti do Grifona? 8)
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Pa, cim nahvatam Mind Uploader-a tokom nedelje da dodje sa foto-aparatom do kluba! Malo strpljenja! Tada ćemo verovatno postaviti kompletnu Shunkinu bandu, koja izgleda jako lepo.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Mozda i ranije.
Treba mi fotoaparat ovih dana i za faks, pa mozda navatam od ortakinje neki...
Dobro bi bilo kada bi ja imao udela u tom photosessionu...
@sto mu gromova:
A kada si ti to stigao da vidis, sto mu gromova?!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

pa svratio sam danas do grifona i umilostivio 8) sir olivera da otvori na par minuta da uzmem neshto. dodushe bilo je na par sati ... ali nema veze. nego mnogo ti to neshto navatavash ortakinje, te dodji da mi vidish patku,te ovo te ono.... e ljudi ne zezam se za patku. shta niste videli shunkinu patku? :D :D :D
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

sto mu gromova wrote:da otvori na par minuta da uzmem neshto. dodushe bilo je na par sati ... ali nema veze.
Pazi Zlajo, tako sam i ja poceo, rekoh "da navratim na par minuta da vidim koga tamo ima" a sad evo me farbam Cynwall-e 8)
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Nekako mi cudno kad ne radi Grifon. Odjednom eto mene kuci na rucku.
Pa zatim na forumu...
Sto se ortakinja tice, sta da se radi kada ih ima. Sve one vucke, i jos nekoliko njih koje nisu upale u tu kombinaciju (mada bice prilike kada budem menjao army-listu).
I ima ih sve vise.
Buduci da sam darezljiv sto se pataka i slicnih stvari tice.
Mada korist od svega toga nije neka...
Pocecu da naplacujem svoje usluge, bre!
Koliko bi ti dao za patku, odokativno?!
E, da, vec sam radio onaj poslic za Bodzana...
Planiram da odradim par stvari samo od greenstuffa, pa da ih dam Odliveru na multiplikaciju, pa posle da radim neke konverzijice i slicne varijacije (skuzio sam da od iste zivotinje mogu da napravim i kozu, i ovcu, i jelena, i muflona, samo menjam krzno/rep/rogove, pa onda razne fantasy varijante, sa krilima i ostalim nefunkcionalnim ekstremitetima)...
Mozda probam da stavim krzno na neku zivotinjku, poput statica, samo prefarbano...
Naravno, sada prvo sledi major projekat - zmaj!
I da, resio sam da naucim da farbam kako valja! Tj. da ispostujem sve detalje, i trudim se da sakrijem prelaze i poteze...
Naravno da u potpunosti ovladam wash i brush tehnikama (mada imam efektivnih upotreba obe).
Doboljno od mene, za sada.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

awakened, kako idu ti cynwal-i? koliko ih ima na bojenju? imash za turnir?
a shunka shto se tiche teme da od vuchice napravish muflona ili t-rex-a 8O , nemoj da se uzbudjujesh! pa ona ekipa iz gw-a radi bash to, i ne samo oni nego i sve koliko toliko poznate firme koje se bave proizvodnjom minijatura. mislim da je normalna pojava da imash nekoliko modela-manekena u nekoliko poza pa onda samo nabacujesh kozu odecu krljushti itd.....
mislim da ti je to poznato?! :lol:
nema tu nishta neprirodno ili neprofesionalno. dodushe jedini izuzetak je naravno ekipa iz Rackham-a koja sve radi od noole 8O.zato im minijature izgledaju onako kako izgledaju.
nego da se vratim na temu. bilo bi dobro da i ti napravish nekoliko manekena. chini mi se da bi se stvari brze odvijale :idea:
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Da, znam ja kako to funkcionise sve...
Ne nameravam ja od vucica nista da pravim, niti da ih pravim jos u neko skorije vreme, ali neke druge stvari bih mogao.
Pade mi napamet obzirom da je Zulufic resio da customizira pravila za svoju narednu vojsku, mogao bih i ja nesto slicno da uradim sa svojim vuckama, da uvodim neka ludila, tipa male vucice koji jasu na ogrooomnom medjedu... I gadjaju prackama. Dobro, mozda ne bas to, moze i nesto drugo. Bice jos vremena za dobre ideje.
Ne nameravam da se hvatam nikakvog velikog projekta dok ne dovrsim zmaja...
U svakom slucaju necu moci da provodim vremena u klubu koliko sam do sada, bar do kraja decembra. Tako da me to unekoliko ogranicava.
A i hocu da se igram malo sa Wolfenkama.
Sutra dolazim u klub sa velikim, zlim, digitalnim fotoaparatom, pa mozda i uradim nesto...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Ah, veliki zli Shunka, sa velikim zlim foto-aparatom, koji će da slika malu- patku :lol: :lol: :lol: No, lepo što ćemo da imamo te fotke i brže nego što sam mislio!
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

sto mu gromova wrote:awakened, kako idu ti cynwal-i? koliko ih ima na bojenju? imash za turnir?
Evo, veceras sam ranije zavrsio sve obaveze, pa sam kraju priveo Galahana, velikog baju maga (i figuru koja mi najduze stoji nedotaknuta, hehe). Posto izgleda da necu doci u BG za predstojece praznike, mozda ce i biti gotovi za neki turnir naleto 8) Ovde mi je veliki bonus sto imam one kekse, pa kad osetim da mi secer pada uzmem jedan pa nastavim 8)
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Awakened wrote: Ovde mi je veliki bonus sto imam one kekse, pa kad osetim da mi secer pada uzmem jedan pa nastavim 8)
Šmrc, divni, slatki, mali, izvruti, oblandasti!!! Kada se samo setim!
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

ah sto mu okruglih velikih keksastih gromova. mislish na one velike zetone za koje sam ti rekao da mi donesesh karton istih? :cry:
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Bas ti. Ne znam koliko cu moci doneti sledeci put, ali potrudicu se. Do tada, evo nekog recepta pa vezbajte i kulinarske vestine 8) http://www.thehollandring.com/food/food-stroopwafel.htm
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Usled tehnickih problema fotosesija nad samom armijom bice sprovedena sutra-preksutra.
Do tada, eto vam moje patke:
Image
Kome treba u zivotu, moze slika na mail u duplo vecem formatu.
Bice ih mozda jos par, kada ih spasim sa ovog fotoaparata koji ostade bez baterija...
Evo jos jedna, mada jos uvek samo patka:
Image
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Image

Dakle, beta verzija slicki za karte.
Jeste Photoshopovano!
Ne mnogo.
Mislim da ipak to moze malo bolje, mada ovo je vec prihvatljivo.
Danas nastavak snimanja, pa bice valjda i ostale uskoro.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Eh, evo i par fotki mojih pulena:

Galahan, spreda. Postolje jos nisam krenuo da radim.

Image

Galahan, sa strane. Hteo sam da postignem lep prelaz iz plave u tirkiznu, sto je i islo relativno glatko, ali sam na kraju morao malo da popravim donji deo, usled cega je prelaz mnogo grublji.

Image

Varsym, sa strane. Na oklopu sam se prvi put igrao sa retarderom.

Image

Varsym, sa ledja.

Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Poceo sam da radim i konkretne karte:
Image
Ova fotka je najvise pretrpela u Photoshopu, zato sto figura inace ne izgleda kako je zamisljeno i kako bi ja licno voleo...
Imajte u vidu da ce to da bude jos manje kada se bude odstampalo.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Poceo sam da radim i kartu za drugu inkarnaciju Sirijaka:
Image
Mislim da ce biti simpaticna kada se dovrsi...
Moguce da cu uspeti da skrpim skoro 400 poena, iako je armija planirana na 300. Mada postavlja se pitanje u kojoj meri ce sve to biti upotrebljivo...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

E, jako lepo! Nadam se da ćeš uskoro završiti i ostale kartice. Kada ćemo da vidimo i fotke ostatka družine :?: :?: :?: Još da počneš da radiš na tajnom projektu Z !!!
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

8O 8O 8O xtra. karte izgledaju super.
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

ah da, awekened, koristi malo flesh washa razredjenog sa vodom da bi ti koza na trooper-ima dobila senku gde treba. znam, reci ce neki:
pa ne treba flesh wash na ovim minijaturama. sve treba da se izvuche...
ma nemoj, ti cesh da mi kazesh....
nego, modeli izgledaju suvishe bledo. da, da, to su elf-cynwals, znam...
galahanov ogrtach izgleda super, a varsym sija od retardera (pretpostavljam). kako cesh da uradish postolja?
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

sto mu gromova wrote:kako cesh da uradish postolja?
pazi, Varsyma trazim neko malo dekorativno bilje koje bi mogao da povijem da izgleda da se povija od brzine njegovog prolaska.

Sto se Galahana tice, posle konsultacija sa flasom Zemunske Dunjevace, odlucili smo da doticni stoji na 15-cm visokoj litici iznad mora, ispod koje je nasukana olupina broda koju rastrze Water Elemental koga ovaj kontrolise.
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

hmm... bilje? ima u toj chudnoj zemlji dosta bilja.... :lol: ... u slobodnoj prodaji pa, nadji neshto :lol:
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Povijanje pod vetrom

Post by jorgurt hlebozvak »

Da se povija od brzine njegovog prolaska? Tesko, pre ce da se povija od siline ruznoce kako Galahana, tako i Versym-a. Narocito od ovog drugog. Izgleda Awekened da si ti tamo poceo da se povijas od upotrebe tog bija. Pobogu covece, skini se sa tog bilja i pocni da farbas te figure tako da ne lice na papagaje i kanarince. Slozi boje. Daj im jedan ozbiljan ton. To su ratnici. Nisu cirkuzanti. Moji orci ce se povaljati od smeha kad im budem ispricao sta sam video. A sad da bi se oporavio od soka, idem da popijem jednu zuto-zelenu tableticu. Mozda ce posle toga ovi tvoji elfovi da mi izgledaju prihvatljivo.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax
hlebozvak ima najbolje komentare na forumu. xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax
odoh da popijem neshto za smirenje
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Dakle, mala digresija (buahahaha- ako Jorgurte ne prestaneš sa ovim tvojim orkovskim pošalicama , crći ću od smeha :lol: ):
Znači, ova tema iako je prvenstveno zamišljena kao lična i personalna tema druga Šunke, mislim da je prerasla u onu na kojoj se postuju fotke ofarbanih- izmodeliranih-iskonvertovanih figura vaših armija. Mislim da se svi slažu.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: Povijanje pod vetrom

Post by Awakened »

jorgurt hlebozvak wrote:Mozda ce posle toga ovi tvoji elfovi da mi izgledaju prihvatljivo.
hahahahahahahahaha, imas piva od mene u Kalenicu cim skoknem dole, a bice valjda tu i nekih cevapa 8)
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Dakle, najpre da se slozim sa drugom predsednikom.
To sto sam ja otvorio temu "Moja armija" ne mora znaciti da se misli iskljucivo na moju...
Odgovara mi da tema ima svoj zivot nezavisno od mene.
Dalje, da prijavim da danas nema progresa, ali takodje da postujem stvar od juce:
Image
Bilo bi lepo kada bi uspeo da iskombinujem tako nesto i za drugu ingarnaciju Gejvuda, i za Sentinela, mada ne verujem da ce tako lako ici.
Pitanje - da li da uzimam obicnog predatora, ili Predatora of blood?
Koliko sam skuzio ovaj drugi je posednut Silvanom i stoga je malo ludji...
Mada kako imam Sirijaka, Vodju Copora, pretpostavljam da mi vojska naginje ka Crvenim Hrastovima (sta su Crveni Hrastovi, i kakvi su to hrastovi crveni, nemam predstavu).
I sprecava li to mene da vodim Gejvuda koji se jedino svrstava u Dajkine i Zavijajuci Copor?
Obzirom da cu igrati prijateljske partije mogu da radim kako i sta hocu bez da ce iko da se buni, ali eto pitam ovako informativno...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

pa ono shto ja znam o crvenim hrastovima je to da im taj chopor obezbedjuje neke sachuvaj boze bonuse na str. i res. (majko mila pa zar moze vishe). ali ne lezi vraze. video sam ca dule (kosanovic) ima neki recept protiv istih. aj' da ne pricham, t.j. ne otkrivam tudje recepte, videcesh vec... nego karte su ti super.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Receno, ucinjeno:
Image
Pokazalo se lakse no sto sam se nadao.
Meni se svidja ovako zbrzano...
Duletov recept je da koristi Beta klonove, i jos neke koji imaju toxic, i onda surovi resiliance ne vredi nista...
Ja sa Duletom necu da igram.
Zato sto on mrzi vuke i konstruisao je svoju "prijateljsku" armiju kojoj je jedina namena da zgromi Crvene Hrastove.
Mada sa druge strane on mi je govorio sta da uzmem za armiju, a vuke sam odabrao zato sto imaju malo modela, a vise mi se dopadaju od Prozdiraca, i uspeo sam da ih uklopim u neki svoj fazon.
Da radim jos jednu armiju, odabrao bih verovatno Mid'Nor, mada mozda i Gobline. Zato sto su i jedni i drugi mutirani i neizdefinisani i krajnje izopaceni i moze da se radi bilo sta sa njima...
Nisam jos lud da zapocinjem i drugu armiju, mada u nekoj buducnosti...
Pogotovo ako bih recimo iscimao nekoga da se potrudi oko osmisljavanja iste, recimo Bodzan, pa da je potom prodam...
No, imamo sada mnogo preceg posla - tajni projekat Z. za koji vec i vrapci znaju, stampanje karata, izucavanje pravila, igranje Confronta i Banga, zatim zelim da ucim da farbam, mozda iscimam Odlivara (znam da se on deklarise kao Odliver, mada meni je kao Odlivar ostao u pamcenju, uostalom bar ga ne zovem Zli Starac) da mi da neke figure da se vezbam na njima...
Kupio sam jos 4 nijanse braon boje!
No, dosta od mene za sada.

P.S. Dodjavola, zasto se nisam setio da smanjim malo ovu kartu?!
Mada bice ona dovoljno mala kad se nastampa...
Vidim sada da pise na ovoj karti da je on i Wolfen regularni sampion...
Ma necu bre da koristim Crvene Hrastove, nisam munchkin!!!
Samo jedna zbrda-zdola sacica vucki, i vilenjakinjom.
Dule Kosanovic, zvani Zmaj iz Penkala.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Locked

Return to “Confrontation”