Moja armija

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Shunka wrote: Duletov recept je da koristi Beta klonove
Užas! Beta, pa još kloniran, pa uz to u rukama Duleta!! Kuku majko :lol: :D :lol:

Mislim da se radi o Be- klonovima (Be od Belisarius)
Uzgred, ti tu tvoju družinu možeš da koristiš i bez da oni predstavljaju određen čopor- šačica šumom slučajno prolazećih vukova :lol:
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

sirjacica izgleda odlicno.....ali kaelis 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O


sjajno

P.S.
Užas! Beta, pa još kloniran, pa uz to u rukama Duleta!! Kuku majko
pazi zezanje je zezanje ali ja bih da spavam nocas....... :? :?
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Moguce da jesu B klo(v)novi...
Mislim, nije da sam planski slusao sta govori, nekako mi se nametnulo da ga cujem dok hvali svoju prijateljsku vojsku i njenu efektivnost protiv pomenutih copora... Pa sam malo pobrkao latinsko i grcko pismo...
Primeticete da je na karti za Kelisa ostao deo stare slike u pozadini...
Elem, vucke cu da koristim bez odredjenih copora.
Mada moj neki koncept (nerazradjen, samo par ideja do kojih sam slucajno dosao) ne podrazumeva da se tako slucajno setaju sumomo...
No, nebitno.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Ja sam to rekao samo onako, figurativno, misleći pritom da ne moraš da ih vodiš kao određen čopor, već kako bandu skupljenu odasvud - s koca i konopca!
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Najzad, poslednja karta moje armije - Wolfen Sentinel:
Image
Idem jos malo da pogledam, mozda jedna od onih Warriorki bude unapredjena u nesto drugo, da jos malo zbudzim poena, ali vise-manje to je to i moje karte uskoro idu u stampu!
BTW ovu sam crtao na papiru, pa zatim zaskenirao svojim novim skenerom!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Eto jos malo da izrabljavam svoj skener!
Crtez koji je nastao danas na faksu u trenutku dokolice.
Nema veze sa mojom armijom, ali, mislim da je malo prakticnije da postujem na ovoj temi nego li da otvaram novu, pa jos na nekom zabacenom delu foruma (recimo, Kreativna Sekcija)...
Ovo bi se lepo moglo uraditi kao figura. Mozda i bude. Jednog dana. Recimo iskonvertujem ga od nekog Rackhamovog zombija (samo nadjem nekog koji ima odgovarajucu pozu, nabacim mu malo vise 'aljina da pokriju gangrenozne noge, i smenim mu glavu). Pa potom uradim postolje tako da se vidi da on kosi travu (do pola postolja lepim vrh cetke, a od pola onaj ravnomerni deo iz sredine kome je vrh odsecen), sto bi bilo i logicno obzirom da nosi kosu...
Da, crtez! Dakle, stvor nazvan Travokosom (sta radi posle sa travom nije mi poznato):
Image
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

E, baš ti je slatka sentinelka! Travokosom nije loš! Možda vidimo i tu figuru jednog dana, ali najpre skica za tajni projekat Z :!:
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Bravo Shunka majstore, moram malo cesce da gledam ovaj post. Necu nista da pisem samo cu da gledam, mame mi!!!
Fungi rules!!!
Image
Image
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

On se zove Travokos, jer je nazvan Travokosom. Ponekad malo cudno baratam padezima. Mozda neki uticaj ruskog...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Hmm... Travokos, Kosotrav, Travukosim, tra, la, la :lol: :lol: :lol: No, kako god, simpatična skica!
User avatar
Mirijevac
Posts: 214
Joined: Sun Jun 19, 2005 11:17 pm
Location: Beograd, Mirijevo

Post by Mirijevac »

Shunka wrote:Ponekad malo cudno baratam prdezima.
Shunka, nisam te uopshte razumeo.... shta si teo da kazesh ?

Pozdrav Chika Djoka
papi pauer !!!

"Your Mother Is A Hamster And Your Father Smelt Of Elderberries"
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

pa, posto je ovo tema za kacenje slika, evo, da i ja okacim jos jednog wolfena.

Znaci, tacno se vidi da nisam drzao cetkicu u rukama 4-5 meseci... nekoliko nivoa je ispod onoga sto sam pre radio, sto znaci da moram opet da uzmem cetkicu i bojim, bojim, bojim...

no:

http://www.coolminiornot.com/108974

no, sta je, tu je... drugi predator izgleda bolje (a i uskoro ce biti gotov), a predators of bloooood, pa valjda ce da valjaju, jos samo da smislim color scheme :P

--
Dervish the zardjali
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Cika Djole oces i ti da se uclanis u "Red Plave Pilulice" ?!?!?! Ima jos mesta...Clanarina ide u dobrotvorne svrhe, kupovanje plavih pilulica.Javiti se Velikom Majstoru i Malom Majstoru (sitne popravke).....
Ja rekoh da ovde necu postvati ali ova pilulica bejase felericna...sorry :D
Last edited by Zulufic on Wed Dec 28, 2005 4:28 pm, edited 1 time in total.
Image
Image
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Zasto ne bi postovao ovde?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Fensi_Roze_Shishmish
Posts: 9
Joined: Mon Dec 26, 2005 8:30 pm
Location: Beograd/Milano

Post by Fensi_Roze_Shishmish »

shunko samo mi kazi da nisam ja syriak..hur hur hur
btw KOJi Smo MI ??? za sad prepoznajem samo onu sa bebonijem na ledjima nejakim...
It was not until I sat down with a pragmatic open mind did I even realize the scope of moral violations the 83-minute The Lion King fed our minds. - http://www.capalert.com/reports
I go to school so I wouldn't have to work - Cidade de Deus
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Da, ti jesi Sirijacica.
Sta joj fali?
Ne lici nimalo na tebe, no kako objasnih Tijani, vise te karakterise sto si glavni baja (bajica) sa "kroasanom", nego li bilo kakva fizicka slicnost...
Uostalom, ti si izabrala Sirijaka umesto Vargara ili Likaija, tj. izabrala si kroasan nad velikom sekirom i veeelikom puskom...
BTW taj avatar se vec koristi od strane nekoga, tako da mozda ne bi bilo lose da si izaberes neki drugi. Vec je bilo ovde carki oko istih avatara. Kad nisu ljudi lepo stavili da mozes da uploadujes svoj...
Tako da imam Elrika namesto mog lepog mistickog puza sa svetlecim runama.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Fensi_Roze_Shishmish
Posts: 9
Joined: Mon Dec 26, 2005 8:30 pm
Location: Beograd/Milano

Post by Fensi_Roze_Shishmish »

Ja sam nova i mora mi se oprostiti....necu da se menjam!!! Nece mene niko terati da postanem konformista i budem kao i svako drugi, ne, ja cu zadrzati ovog avatara i boricu se protiv sila mraka!!!!!!! I iako ce naizgled to delovati kao da sam se pokorila i uzela avatar kakav neko vec ima i zato se pridruzujem masi to ce u stvari biti moja tiha pobuna...da...hm 8O
It was not until I sat down with a pragmatic open mind did I even realize the scope of moral violations the 83-minute The Lion King fed our minds. - http://www.capalert.com/reports
I go to school so I wouldn't have to work - Cidade de Deus
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

NE , NE , NE , TO NIKAKO NE SMESH DA RADISH!!!! znash, ovde postoje ljudi koji ce tvoje rechi protumachiti kao bezobrazluk ili prostakluk ili aroganciju bez obzira na to shta si mislila( la ako si zensko). nikako ne smesh da dozvolish sebi tako neshto. ipak oni su stariji i pametniji i kulturniji.... itd. ne verujem da ce "rat with a tool" chiji je to avatar reagovati kao neki ali ipak da znash da bi bilo fer da promenish avatar 8)

uh kakav spam na temi moja armija. :?
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Ma sta ima veze, ako devojka oce elfa dobice elfa.... Ajte ljudi jos cemo se kaciti oko glupih avatara.
Svi koji se budu kacili oko avatara, dobijaju dozivotno pocasno clanstvo u "Redu Plave Pilule" sa dozivotnim snabdevanjem!!! Jer ce mu trebati!!!
Mada mogla bi da uzmes neku vucicu ili bolje klingonku... :D:D
Blue Pill Rules!!!!

Joj sto Shunka lepo crta...
A sad ozbiljno juce sam zagledao bas malo Shunkine figure kod Novota strashnog. Bice interesantno videti ih na bojnom polju.... Ali ako me kocka nastavi ovako ......kukuuuuu
Image
Image
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Brushovao sam danas nekakve orahe za potrebe projekta vezanog za faks (da im se lepo vidi tekstura u krupnom planu). Sjajni su za vezbu. Tek sam sada shvatio koliko drybrush moze biti kompleksna tehnika...
Preporucujem svakome ko zeli da usavrsava farbanje da pokusa. Slike cu postovati prvom prilikom, da vidite moja ponosna dostignuca.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Shunka wrote:Brushovao sam danas nekakve orahe... Slike cu postovati prvom prilikom, da vidite moja ponosna dostignuca.
Da li ti hoćeš da kažeš da ćeš na sopstvenoj temi, posvećenoj ofarbanim figurama za confront, postovati nekakve do zla boga fino drajbrašane orahe 8O 8O 8O Zulufiću, evo ti velikog Vojvode od plave pilulice :lol: :lol: :lol:
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

novot wrote:Da li ti hoćeš da kažeš da ćeš na sopstvenoj temi, posvećenoj ofarbanim figurama za confront, postovati nekakve do zla boga fino drajbrašane orahe 8O 8O 8O Zulufiću, evo ti velikog Vojvode od plave pilulice :lol: :lol: :lol:
O, da!

Image

Ovaj je jedan od boljih.
Mislim da je receptura bila - Scorched Brown, Snakebite Leather, Bleached Bone...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Image

Zadnja strana omota za imaginarni album vokalno-instrumentalnog ansambla "Orasi"...

Ovde sam ubacio skoro sve, mada sam im malo vise menjao (tj. uklanjao) boju putem Photoshopa, da bi se ujednacili orasi drajbrasani raznim bojama (dobar deo njih je radjen iz crnog na belo).
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Starce pusti deteda se igra farbom....Ako je lepo ondak dobro... Zho mi je samo sto na takab benad trosi talenat...
Ali ajde neka bude napravicu mu ja armiju za confront koja koristi orasi za figure!!!!!Propasces starce!!!!HAHAHAH

Blue, blue,blue!!!
Image
Image
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Sinulo mi upravo - iskonvertujmo orahe u nekakve kornjace!
Hmm...
Mogao bih to i da uradim.
Nego, dosao ja da se hvalim svojim narednim farbaskim dostignucem:

Image

Valjda cu danas moci da navratim da ga prelakiram i nasadim na postolje.
Na figuri se primecuje moj stil, koji karakterise ocevidnost prelaza i poteza, i neforsiranje jakog sencenja. Kosu sam pokusao par puta da izbrasam, ali to nije islo, stoga sam resio da je tretiram kao celinu i uspesno sam joj nadenuo sadasnju crveno-zlatnu nijansu. Mislim da ce se svideti osobi kojoj je figura namenjena...

Odoh ja da konvertujem orah... Bar da pokusam.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Idi ti, blago meni, da popiješ plavu pilulicu :lol: :lol: :lol:
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Moze se od oraha napraviti lepa kornjaca, ali nemam trenurno biolina u kuci, a ne zelim da trosim zelenu tvar na takve stvari, tako da ce projekat sacekati neka povoljnija vremena...

Nazalost, nemam ni plavih pilulica.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Lako je tebi starce da nudis kad imas unlimited supply....Kad si ti stari odvazni vitez naseg reda i redovan si na svim zasedanjima....:D

Pusti dete, uci se djecarac. A i kornjace su originalne... A da si bolje slusao na poslednjem okupljanju reda ( a ne hrko u cosku i drao se povremeno u snu "Ja sam protiv!!!") cuo bi da su kornjace veoma korisna stvorenja. A i u konfrontu posluze da moji kelti jasu pod njima da pojacaju svoj bedni toughness.

Pa izvolte i uzdravlje (pogledati dole!)
Image
Image
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Jedan slatki mali izvrnuti novogodisnji poklon:

Image

Gloss lak (za nokte) daje cudne efekte pod skenerom... Nekakve duge...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Pa sam delfin izgleda sasvim fino, dok mi je postolje, ono sa natpisom, krajnje problematično- malo je ispisano kao na tarabi, masnom farbom: Čuvaj, se oštar pas! :lol: Možda si to mogao da ispišeš sa donje strane, ako je već nešto moralo da se ispiše.
Uzgred, pošto si završio Nava, zatim bojenje one cice vilenjačke čarobnice, bili bio ljubazan da se vratiš poslu, a???
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Ja nameravam da posao zavrsim pre kraja meseca.
Vilenjakusu nisam ofarbao do kraja, a i nameravam da preuredim par detalja, mozda ukupno jos sat vremena posla.
Ne nameravam nista novo da zapocinjem sledeci put kada dodjem u klub. Tajni projekat it is!
A sto se tice natpisa na tarabi mastnom farbom, nista mu ne fali po mom misljenju! A kakav je to ostar pas?
Uostalom, videcemo uskoro sta kaze klijent...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Dakle, jos jedan farbaski poduhvat:

Image

Ovaj srebrni je isao - beli coat, crni wash, beli brush, pa zatim izvlacenje pojedinih detalja bojom. Negde sam naknadno stavljao crnu. Jedan mali eksperiment. Verovatno je trebalo koristiti siri spektar sivih boja, mada ovako je ispao fin efekat srebra. Pitam se kako bi ceta ovakvih delovala na tabli... Mac je trebalo da bude zao i crn, moglo je to bolje...
Onaj sareniji - crni wash bez coata, pa beli brush, pa sve ostalo. Zlato nije ispalo kao zlato, pre lici na neku bronzu... OK izgleda. Da imam blood-red, verovatno bi uradio jos jedan highlight na crvenim delovima...
Kose su obe sjajno ispale (po meni), dakle, osnovna boja, pa svetlija (nafarbana), i na kraju jos svetliji brush.
Ocekujem komentare.

Jedan mali WIP konverzije moje macke:

Image

Radim trenutno glavu, koja je za promenu zenska, ne zivotinjska (ali bice elfovskih usiju)...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

shunka majstore. ti si car, kralj, prvak u skoku u dalj... pazi, elfovi su xtra. nemam rechi. poshto znam koliko si vremena utroshio u njih moram da ti priznam da izgledaju vrhunski. chak i da si vishe radio na njima ne verujem da bi se neshto primetilo. ukratko, sjajni su 8O
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

izvinjavam se na duplom postu. machka WIP hmmm..... dobar ti je ovaj novi avatar :D
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

sto mu gromova wrote:poshto znam koliko si vremena utroshio u njih moram da ti priznam da izgledaju vrhunski.
Pa prvog sam poceo kad stigoh kuci nakon posete klubu "Grifon", i zavrsio ga pre spavanja (ukupno oko 2 sata), a drugog sam odradio kada sam ustao, za otprilike isto vreme.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

A sada... ri!

Post by Awakened »

E, kad je vec Oliver spomenuo Pedjino ultrasporo farbanje, konacno sam dovrsio i moje Asadare. Sto ukupan broj figura dovodi na oko 6 8)

http://i32.photobucket.com/albums/d5/aw ... CT0019.jpg
http://i32.photobucket.com/albums/d5/aw ... CT0030.jpg
http://i32.photobucket.com/albums/d5/aw ... CT0001.jpg
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

:roll: pa , ovaj, kako da ti kazem... ne bih zeleo da neko sa strane ko ne igra confrontation moju kritiku shvati kao bezobrazluk, ali ... loshe. mislim da nije trebalo da budu tako shareni. asadari crveni, varsym zuto-zelen, galahan plav... ne, ne, to su elfi. znash ono, disciplina, sjajni oklopi, sve u slichnim nijansama... :?
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Ah, ma znam to i sam stari moj, al' ima i to svoje - znas kako, uhvatim da farbam jednom u X meseci, do tada u glavi promenim jedno 2X kolor sema. Pa bi da probas neku ideju, da vidis da li moze. Pa ono, udaris da vidis kako ce da izgleda. Probas, pa uporedis sta ti se vise svidja, sta ide lakse, a sta izgleda bolje. Tako ne brini, sve ce to doci na svoje mesto jednog dana (doduse dalekog).
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Eto da opet malo aktuelizujemo ovu temu!
Dakle, nakon narednog razocarenja i poraza od strane Duletovih Prozdiraca, ispustih Sirijacicu iz ruke i otpadose joj dva roga i jedno uvo... Stoga resih da na licu mesta pocnem izvoditi vec isplanirane prepravke moje armije!
Naime, plan bese ovakav - iskonvertovati jednu od Hunterki u Watchera, iskonvertovati Predatorku u Varghara i izraditi dve Grabljivice Krvi, Ocnjake Boginje Meseca.
Konverzije su dobro prosle, mozda okacim slike ovih dana. Izledaju lepse i zivlje, a zadrzale su karakter...
Juce sam poceo da radim prvu Predatorku of Blood, i divim se sam sebi do izbezumljenosti rezultatima. Bice valjda gotova danas.
Najkasnije za dve nedelje izvodim novu listu.
Dve Predatorke, tri Warriorke, Watcher i Varghar. Sedam vucica koje idu i biju. Bice veselo.
Planovi za dalje:
- Restauracija Kaeliss (rekonstrukcija lica i kose i ponovno farbanje cele figure)
- Izrada Agijara
Mozda:
- Konverzija Sirijaka u Grave Guardiana
- Izrada Asgartha (sto bi mi omogucilo da izvedem listu od 700 poena i u nekoj buducnosti igranje Rag'Naroka u 1000 poena)
- Izrada keltskog vraca koji jase leteci kamen (mogao bih ga voditi u Watcherovom packu, a ionako je Mercenary)
Postovacu slike kada ponovo uvedem Internet na svom licnom kompjuteru...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Sve tece po planu. Postovacu ovih dana nove karte. Fotke kada se dogovorim sa Vidakom da ih zajednickim naporima izradimo...
Imam sve vise ideja za buduce planove, tako da nemam predstavu sta ce od svega toga biti prvo realizovano... Da zavrsim prvo sto sam zapoceo i da se vratim igranju Confronta!!!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Locked

Return to “Confrontation”