Confront Army Builder, Confrontacija greskama :)

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Confront Army Builder, Confrontacija greskama :)

Post by Zulufic »

Confrontovci, ako koristite Army Builder, daj da napravimo army builder koji se moze koristiti i da ne bude graska. Javite ovde sve sto u vasim armijama je pogrsno uneto u tabele ili je pogresno na bilo koji nacin. Okacicu ternutno verziju koju ja imam i koja je vec prepravljana ali ne znam sve armije....
Javite!!! Pa da to sredim....
User avatar
Mirijevac
Posts: 214
Joined: Sun Jun 19, 2005 11:17 pm
Location: Beograd, Mirijevo

Post by Mirijevac »

Koj Army Builder ?
Najnoviji ? Jel imash crack ?

Pozdrav Chika Djoka
papi pauer !!!

"Your Mother Is A Hamster And Your Father Smelt Of Elderberries"
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Najnoviji 3.1 je jedno fino pakovanje balege zapakovano u oblandu.... Valjda zato niko nece ni da ga ga crackuje :D Lep je nasminakan ali relativno neupotrebljiv...

No da se vratim na temu....
File-ovi su za 2.2 verziju "dobru staru" i ja sam serdjivao ono sto ima za armije koje ja vodim...
Ali posto se Wolfen prvi javio imace cast ta prvi javi sta nije uredu u njegovoj vojsci u army builderu :D:D:D i bice uradjeno swiftly and with stile...
Znaci sve sto vam smeta.... Osim boje podloge/slova/sto vas zena bije i neda da celu noc budzite armiju/ malih plata/ ispita (jer ni svoje ne mozem da resim :D )..itd a vezano za army builder javite
Ok dosta zezanja ocu da ovo bude ozbiljna tema, ali ni meni ne ide...
Bilo bi lepo da ocistimo bugove i mozemo lepo i natenane pravimo vojske...
Image
Image
Image
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Evo ovde mozete preuzeti file: http://abcon.20fr.com/index.html
Image
Image
Image
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Evo, da ovu temu malko aktuelizujem i da apelujem na sve da se prikljuce akciji upotpunjavanja i prepravke armi buljdera, ovaj builder-a :lol:
Dakle, u cilju sto efikasnijeg i preciznijeg sastavljanja armijskih lista, molim sve koji imaju ovaj program da pomognu oko upotpunjavanja baze i ispravke gresaka kojih u datoteci ima. Sto vise nedostataka otklonimo, to ce nam biti lakse!
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
crematory

army bilder

Post by crematory »

Molim vas dali mi mozete reci sa kog sajta da skinem bilder potreban mi je!!!!! :idea:
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Pa, imamo ga u klubu, tako da ga tamo mozes pokupiti.
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Veoma jednostavno, kucas Army Builder u Google-u i prvi link je tvoj....Smo sto nema updateovane armije...Donekle updateovane imas kao sto starac rece u klubu a donekle su zato sto lenje guzice nece da postuju ovde.....
Image
Image
Image
Locked

Return to “Confrontation”