Slike sa Paris open-a

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Slike sa Paris open-a

Post by Ko, jel' ja? »

Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Image

Grifinska konjica i kardinal Aerth, sve bolje od boljeg :D
Mnogo dobar alahanski standard bearer
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/tz_ark ... .dir=/931a


evo jos malo slicica....malo losijih doduse...

P.S. pogledajte ime lika koji ih je postovao :P :P :P :P
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Monsterman
Posts: 339
Joined: Fri Jan 27, 2006 2:55 pm
Location: Plane Of Happy Ponies

Post by Monsterman »

Rover wrote:http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/tz_ark ... .dir=/931a


evo jos malo slicica....malo losijih doduse...

P.S. pogledajte ime lika koji ih je postovao :P :P :P :P
Sta treba da predstavlja druga slika (photo 98. valjda)?
No one leaves...the Monsterican Dream
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

to drugo, ako mislis na onaj izbljuvak sa pipcima, je Mid-Nor Chtonian - novi monstrum za midnorce.

3 razlicita modela, po jedan u blisteru, veliko postolje,...

ne znaju se jos statistike, ali izgledaju jako gross (imas na netu mnogo boljih slika, pogledaj prvi link na ovoj temi pa otvori midnor tu.)

--
Dervish the trivia-master
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Dervish the neki wrote:to drugo, ako mislis na onaj izbljuvak sa pipcima, je Mid-Nor Chtonian - novi monstrum za midnorce.

3 razlicita modela, po jedan u blisteru, veliko postolje,...

ne znaju se jos statistike, ali izgledaju jako gross (imas na netu mnogo boljih slika, pogledaj prvi link na ovoj temi pa otvori midnor tu.)

--
Dervish the trivia-master
Neko nam voli Ktulu mitos. Narocito Brian Lumley-a :wink:
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Ne samo Ktulu, već i Mid-Nor :wink: Uzgred, izgleda da smo dobili još jednog (najzad!) igrača Mid-Nor patuljaka. Još samo da bude i ozbiljan i da krene da igra sa njima... Od Peđe slaba vajda, a i ti Derviše nikako da se sa njima pojaviš na megdanu :cry: Onaj momak iz Pančeva pokupi silne figure i nestade bez traga- nadam se da će se tradicija neozbiljnih igrača Mid- Nora već jednom prekinuti :evil:
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

pa, bi ja, ali:
1 - necu da igram sa neofarbanim figurama i
2 - nikako da stignu na red za farbanje... necu ni da ih sastavljam dok ne dobijem pin vice da mogu lepo da ih pinujem (koji, valjda, stize uskoro... narucen od heresy-ja za 5GBP (i besplatnu postarinu) ove nedelje)
ima cak i 3 - pa daleko vam je taj beograd... sacekajte prolece da ne bude toliki pain putovanje...

--
Dervish the najsporiji farbaros figurica na svetu a i sire
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Starce, kada sam rekao "Neko nam voli Ktulua", mislio sam na Rackham. Mah, ne moze covek kriviti nekoga zato sto pozajmljuje takve ideje. Svi su to radili, pocevsi od TSR-a sa Mind Flayerima, preko TSR-a sa slaadima, do Wizardsa sa... Hmm, nesto ovde ne valja.

Ma ok je kopirati Mitos, dok god to lici na nesto.

Fhtagn!
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

lord warrior wrote:Ma ok je kopirati Mitos, dok god to lici na nesto.
Aha 8)
User avatar
atma
Posts: 93
Joined: Fri Jul 08, 2005 12:04 pm
Location: Sarajevo

Post by atma »

Pregledajuci onaj prvi link sa slikama, zapala mi je za oko ova figurica: http://barhan.free.fr/salon_fig.php?id=192
Poslije sam na rackhamovoj stranici trazio jos figura pod "zastavom" Elfes Daïkinees, ali nista nisam mogao naci. Sad pitanja: je li to neka nova vojska koja treba izac (i kad izlazi ako je tako)?; ako nije, u skolopu koje "grupacije" je?
Inace, gdje bih mogao naci "Confrontation fluff" ili kako se to vec zove, jer sam naso onu mapu kontinenta, ali nijednu teritoriju nemogu povezati s odgoivarajucim vojskama i tako to. (dobro, ne bas nijednu ali opet...)
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

e, to su daikinee elfovi, druga od tri rase vilenjaka - sumski fay vilenjaci koji su dosta buboliki.

Pazi, prica ukratko:
Jednom su bili samo jedni vilenjaci - daikinees. Onda, rodili se blizanci kralja i kraljice, i da ne bi doslo do gradjanskog rata, jedni su otisli u dobrovoljno prognanstvo - to su cynwall-i, sto na tom nekom njihovom vilenjackom znaci izgnan ili nesto

I, posle nekog vremena, neko (nisam bas cist sa time ko) odluci da on treba da bude vodja vilenjaka, kalif umesto kalifa, i kada mu nisu dali, on prokune sve daikinees zene da umru ako rode musko dete. Svi uz tog negativca odu i postanu akkyshan elfovi - paukolike spodobe sa 6-8 udova (ona sisata plava teta na tom sajtu).

E, ovi preostali su daikinees - umiruca vilenjacka rasa koja zivi u skladu sa prirodom i sumskim duhovima i stosta...

btw, cthulhu for teh win! Da nisam vec poceo da skupljam midnorce, chtoniani bi me potpuno navukli...

--
ia! ia! pfthagn! nesto! stagod! cthulhu za predsednika... :D
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
atma
Posts: 93
Joined: Fri Jul 08, 2005 12:04 pm
Location: Sarajevo

Post by atma »

Dervish the neki wrote:e, to su daikinee elfovi, druga od tri rase vilenjaka - sumski fay vilenjaci koji su dosta buboliki.

Pazi, prica ukratko:
Jednom su bili samo jedni vilenjaci - daikinees. Onda, rodili se blizanci kralja i kraljice, i da ne bi doslo do gradjanskog rata, jedni su otisli u dobrovoljno prognanstvo - to su cynwall-i, sto na tom nekom njihovom vilenjackom znaci izgnan ili nesto

I, posle nekog vremena, neko (nisam bas cist sa time ko) odluci da on treba da bude vodja vilenjaka, kalif umesto kalifa, i kada mu nisu dali, on prokune sve daikinees zene da umru ako rode musko dete. Svi uz tog negativca odu i postanu akkyshan elfovi - paukolike spodobe sa 6-8 udova (ona sisata plava teta na tom sajtu).

E, ovi preostali su daikinees - umiruca vilenjacka rasa koja zivi u skladu sa prirodom i sumskim duhovima i stosta...
Svidja mi se..... Ako jos koga uspijem zainteresirati, 100% sredstva namijenjena kupovini WH armije preusmjeravam u daikinee.
I bio bih zahvalan ako bih mogao dobiti jos linkova od figura daikina
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Na žalost, sa time ćeš morati da popričekaš, jer osim karaktera iz boksa sa Wolfenima (howling pack) nije do sada izašao ni jedan drugi :cry: . Kada će tačno da se pojave, još se ne zna. Ima par preview-a, a i na našem delu foruma možeš naći linkove.
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

e, to je mali problem - taj archer je tek druga minijatura za njih u jako dugo.

Zvanicno, oni kao armija bi trebalo da pocnu da se prave krajem ove godine. Jedina druga mijiatura je wolfenski heroj Kaeliss, kojeg mozes naci u online radnji u Wolfen Clan box-u, i postoji limited ed. konverzija dostupna samo clanovima NACORD-a/ConfFederacije...

Tako da, vidi ostale armije na radnji pa vidi da li ti se jos nesto svidja, ili se malo strpi, mada ti ja skroz preporucujem ovo umesto warhammer-a - bolje i lepse figure, bolja pravila, a i ispadne jeftinije... osim ako se navuces kao neki...

--
Dervish the zavisnik
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

nazalost to je to za sada....(ni ovo jos nije izaslo, to sto je bilo na paris openu znaci da ce izaci u toku ove godine....

inace postoje jos 2 figure prva je kaelis koji se dobija uz vukove

http://www.rackham-store.com/boutique_u ... i=0&marq=0


a druga se moze dobiti samo ako se uclanis u neku englesko/americku organizaciju, ili ako nadjes nekoga na forumu(engleskomn/francuskom) ko ce da ti je proda....
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Bane
Posts: 40
Joined: Sat Mar 20, 2004 12:56 am
Location: Beograd

Post by Bane »

[quote=Neko nam voli Ktulu mitos. Narocito Brian Lumley-a :wink:[/quote]

Ma kakav Ktulu, Anime bre - a posebno Hentai - vidis da su opsednuti pipcima i prsatim devojcicama 8O , pogledaj novu Dark elficu http://barhan.free.fr/salon_fig.php?id=189

:roll: malo preteruju...Naravno, starac ce adekvatno odgovoriti narudzbinom od tries' komada :lol:
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Ma kakav Ktulu, Anime bre - a posebno Hentai - vidis da su opsednuti pipcima i prsatim devojcicama...
Awakened/mada pod drugim imenom wrote:Japan je izvor sveg zla
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Kaladera
Posts: 18
Joined: Sat Feb 11, 2006 3:41 am
Location: jazbina u zagrebu

Post by Kaladera »

zdravo, kolege, malo kasnimo ali evo vam slikice iz prve ruke..

http://www.ums-agram.hr/phpBB2/viewtopic.php?t=6352

.. nisam mogao izdrzati kad sam vidio frenda na http://barhan.free.fr/Images/Salons/05/open2006-2.jpg kako kupuje blister.... :mrgreen:

pozdrav Dervišu koji visi na nasem forumu! :wink:
What's green and black, squeals like a pig, and has two pieces of steel where it lungs used to be?
Locked

Return to “Confrontation”