Preludijum za Rag'narok

Sve o Rackhamovim fantazijskim igrama (Confrontation, Hybrid, Rag'narok i Cadwallon)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Preludijum za Rag'narok

Post by novot »

E pa izgleda da je došlo vreme da načnemo i ovu temu. Naime, kako nezvanično saznajemo, u subotu (ova koja dolazi), prisustvovaćemo prvom, eksperimentalnom duelu u Rag'naroku! Uz minimalan broj proxy figura, sukobiće se Wolfeni (čika Đoka) i Orci (Musarion veličanstveni, poznatiji kao Jogurtasti Žvakohleb).
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Pouka - ne treba se raspitivati oko Rag'Naroka i podsecati ljude da to postoji... Jer ko zna do cega ce dovesti razgovor na temu...
Tj. u konkretnom slucaju ljudima je palo napamet da bi mogli da isprobaju kako to ide...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Ništa se ti ne sekiraj, zato je tema i nazvana "Preludijum", a moglo je i "Uvertira", "Uvod""...
Budući da glavni protagonisti ovog susreta jedva da trenutno znaju pravila koliko i ja (čitao sam ih ovog leta dok sam lečio nogu), za ozbiljniju raspravu ćemo malčice sačekati. Uzgred, ako je tvoja opaska-neverica bila u vezi sa blaaagom konfuzijom po pitanju DoW pravila, da te razuverim- za Rag'narok imamo kompletna pravila na Jengleskom :wink:
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Ne, samo htedoh reci da ne treba pominjati Rag'Narok!!! No, neki ljudi nisu bili upozoreni na vreme, stoga navukose bes Bogova na nase glave! Koji je rezultirao dogovorom da se igra isproba...
Siguran sam da ce sve biti OK sto se pravila tice.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Mirijevac
Posts: 214
Joined: Sun Jun 19, 2005 11:17 pm
Location: Beograd, Mirijevo

Post by Mirijevac »

Znachi Shunka, slushaj Oliverijusa ! Rech je o preludijum-u ! To ti znachi da pre ludim, a posle ne lichim na sebe !

Brate shto ovaj Oliver zna da chuva tajnu... a dogovorili smo se da nikome ne kazemo, nego da po odigranoj partiji samo postujemo slike...
A shto se pravila tiche, pa... ako nas ne bude mrzelo da chitamo pravila i igramo, super, a ako ne ... improvizovachemo... kao i kod DoW-a... nismo mnogo omashili... dodushe ja sam ga malo iskomplikovao, ali kad malo bolje pogledash nije n iloshe ispalo.

Ja mislim da che jedini problem biti to shto mi se chini da se igra po C2 pravilima, koja sam skroz zaboravio.

Nego, trazi se pacijent koji bi ovekovechio prvu Ragnarok partiju u klubu Grifonf, koja bi se odigrala izmedju druge dvojice pacijenata, gore pomenutih ? Ima li zainteresovanih ?

Pozdrav Djole
papi pauer !!!

"Your Mother Is A Hamster And Your Father Smelt Of Elderberries"
User avatar
Mucous
Posts: 140
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:08 pm
Location: Zagreb,Hrvatska

Post by Mucous »

Evo pitanje iskusnim igracima Rag-a :P (kažete jedna partija).
Sto se tice preludija mozete li postati ovdje neku eksperimentalnu listu, moze bilo koju, a ako se nekome da moze i sa figurama koje spomenem dolje :arrow: .
Tk toliko da znam koliko mi figurica, tj. regimenti treba za Rag' Narok.

Cini mi se da bih uskoro imao dovoljno bodova za tu igru(imam oko 1000 AP), ali me zanima koliko dodatnih figura bi mi trebalo za sastavljanje regimenata sa nekim vise uniformiranim figurama.

Ja i jos jedan prija (Kaladera, mislim da je postao slike sa Opena na forumu) mislimo zapocet sa 1200 bodova (on igra sa lavovovima Alahana), a htjeli bi ovo demonstrirat u nasoj komuni u roku od godinu, dvije. Ima jedan tip sa knjigama, ali nikako da mi ih posudi, a osim toga bih volio neki brzi odgovor, jer ga nisam dobio na Rackhamovom forumu.

Evo ja npr. namjeravam igrat sa Prozdiracima Vile Tis-a, pa me zanima koliko ratnika krvi (onih vilenaka), Vorace-a, Flesh Eatera i lovaca trebam za sastavljanje validnih regimenti. To su dvije jeftine i dvije skuplje regimente + par charactera(Managarm, te sestre drune i Cyanur,gobbo ubica), carobnjak(bilo koji), saveznici (lanhyfs) i pokoja specijalizirana jedinica sa malim brojem figura(ratnice eklipse).

Hvala :wink: .
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Mirijevac wrote:Brate shto ovaj Oliver zna da chuva tajnu... a dogovorili smo se da nikome ne kazemo, nego da po odigranoj partiji samo postujemo slike...
Pa ja se čika Đole uopšte ne sećam da je to trebalo da bude tajna 8O Čak sam i ceo jedan dan mozgao kako da nazovem prvu temu posvećenu Raguu (to je od milošte Rag'narok :lol: ), a ti tako :!: No, ako je to stvarno trebalo tajiti, ja se zaista izvinjavam, mlogo :oops:
Kako bilo, ja vam sutra nabavljam neke od elemenata za igru.
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

Mirijevac wrote:Znachi Shunka, slushaj Oliverijusa ! Rech je o preludijum-u ! To ti znachi da pre ludim, a posle ne lichim na sebe !

Brate shto ovaj Oliver zna da chuva tajnu... a dogovorili smo se da nikome ne kazemo, nego da po odigranoj partiji samo postujemo slike...
A shto se pravila tiche, pa... ako nas ne bude mrzelo da chitamo pravila i igramo, super, a ako ne ... improvizovachemo... kao i kod DoW-a... nismo mnogo omashili... dodushe ja sam ga malo iskomplikovao, ali kad malo bolje pogledash nije n iloshe ispalo.

Ja mislim da che jedini problem biti to shto mi se chini da se igra po C2 pravilima, koja sam skroz zaboravio.

Nego, trazi se pacijent koji bi ovekovechio prvu Ragnarok partiju u klubu Grifonf, koja bi se odigrala izmedju druge dvojice pacijenata, gore pomenutih ? Ima li zainteresovanih ?

Pozdrav Djole
doci cu ja sa aparatom za ovekovechivanje. 100% aj' zdravo 8)
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Mucous wrote:Evo pitanje iskusnim igracima Rag-a :P (kažete jedna partija).
Sto se tice preludija mozete li postati ovdje neku eksperimentalnu listu, moze bilo koju, a ako se nekome da moze i sa figurama koje spomenem dolje :arrow: .
Tk toliko da znam koliko mi figurica, tj. regimenti treba za Rag' Narok.

Cini mi se da bih uskoro imao dovoljno bodova za tu igru(imam oko 1000 AP), ali me zanima koliko dodatnih figura bi mi trebalo za sastavljanje regimenata sa nekim vise uniformiranim figurama.

Evo ja npr. namjeravam igrat sa Prozdiracima Vile Tis-a, pa me zanima koliko ratnika krvi (onih vilenaka), Vorace-a, Flesh Eatera i lovaca trebam za sastavljanje validnih regimenti. To su dvije jeftine i dvije skuplje regimente + par charactera(Managarm, te sestre drune i Cyanur,gobbo ubica), carobnjak(bilo koji), saveznici (lanhyfs) i pokoja specijalizirana jedinica sa malim brojem figura(ratnice eklipse).

Hvala :wink: .
Pa, kao što rekosmo, ovo je apsolutni početak- mislim da igrači još ne znaju kako da sastave sopstvene armije, a kamoli tuđe :lol: No, ako imaš katalog Rackham-a za 2005 godinu, tu imaš neke liste (ako postoji analogija sa "zvaničnim" listama WH-a, dakle ne turnirskim, onda je to poprilično sumnjivo).
No kako bilo, evo ti njihove liste za Proždirače Vajl-tisa:
1000 bodova
Prva jedinica- Managarm, opremljena Y'Anryhh's Snarl-om i ima status lidera
Korgan
4 Flesh eater-a, od kojih jedan ima status lidera

Druga jedinica- jedan tiranin Vajl- tisa, koji ima status lidera

Treća jedinica- jedan gospodar pokolja (master of...) sa magijom "pact of the enchained" i statusom lidera
3 Lovca na glave (head hunters)

Četvrta jedinica- 4 voracious warrior-a i jedna eklipsantkinja

Peta jedinica- 4 voracious warrior-a i jedna eklipsantkinja
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Scenario

Post by jorgurt hlebozvak »

Dakle, igra se scenario.

Leta gospodnjeg, pocetkom februara 2006. godine po ljudskom racunanju, krenule su dve vojske u pohod. U potragu za svetim zelenkasto - plavicastim totemom bogom buljavosti, poznatom po imenu "Bulja" Po informacijama Oraka, totem cuva vojska Dirza. Zbog toga su se Orci okupili u velikom broju i debelo naoruzali, da iskoriste priliku i sukobe sa svojim iskonskim neprijateljem. Po informacijama Wolfen-a, totem cuva velika vojska. Koja? Nebitno. Toj primitivnoj rasi za razliku od Oraka, najvaznije je da se proliva krv. Moze i sopstvena. Elem, sredinom februara, negde oko 18. dana, sresce se dve vojske. O tome kako se ovaj susret zavrsio, bice reci kasnije
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Mucous
Posts: 140
Joined: Wed Feb 08, 2006 1:08 pm
Location: Zagreb,Hrvatska

Post by Mucous »

Pa, kao što rekosmo, ovo je apsolutni početak- mislim da igrači još ne znaju kako da sastave sopstvene armije, a kamoli tuđe :lol:
Trebale su mi informacije samo da dobijem dojam kako se sastavljaju uniti, te koliko cu trebati da kupim blistera figura kojih vec imam.
Nice, ovo znaci da mi nece trebati vise od cetiri, pet blistera, a to ce biti zabavno konvertanje figura.

Hvala! Te se vidimo na kojoj partiji Raga poslije sljedeceg bozica ili nove godina :wink: .
andrej

Post by andrej »

U koliko sati pocinje duel? Nedavno sam poceo da sakupljam Wolfene, pa bih voleo da vidim kako se to igra...

I jedno pitanje: Sta su proxy figure?


Pozdrav
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

andrej wrote:U koliko sati pocinje duel? Nedavno sam poceo da sakupljam Wolfene, pa bih voleo da vidim kako se to igra...
I jedno pitanje: Sta su proxy figure?
Pozdrav
Pozdrav i tebi momče!
Pa po svemu sudeći, susret će početi negde oko 16h, ali ti slobodno dođi oko 18h- neće oni ni do tada početi :lol: Koliko znam, ti tek počinješ sa Konfrontacijom, a ovo je nešto veće- angažuje se znatno veći broj figura, a i pravila su drugačija, iako se koriste iste kartice sa statistikama kao i u Konfu.
Proxy figure su figure koje zamenjuju figure koje su nam nedostupne. Na primer Musi (Jorgurt Hlebožvak) treba 10 orkovskih Jackal warrior-a, a on ima samo tri. Ostatak će uzeti od svojih orkova za Warhammer i time nadoknaditi/zameniti figure koje nema (Jackal warrior-e). Na taj način orci iz Warhammera će da, za potrebu bitke "glume " jackal warrior-e. Za razliku od njega, Đole (Mirijevac) ne mora ništa da proksuje (ili gotovo ništa), pošto ima skoro sve moguće i nemouće Wolfene 8O Znaš, čika Đole je veliki ludak :lol: :lol: :lol:
andrej

Post by andrej »

Pa po svemu sudeći, susret će početi negde oko 16h, ali ti slobodno dođi oko 18h- neće oni ni do tada početi Laughing Koliko znam, ti tek počinješ sa Konfrontacijom, a ovo je nešto veće- angažuje se znatno veći broj figura, a i pravila su drugačija, iako se koriste iste kartice sa statistikama kao i u Konfu.
Nema veze, čisto da se upoznam sa osnovnim stvarima oko igre (rasporedjivanje figura, pravila...).

Koje su još razlike izmedju Confa i Rag'naroka?


Pozdrav
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Prvo, Konfrontacija je igra čarkaškog tipa, što znači da vodiš između 6-7 i 15-20 figura, u zavisnosti od rase (Vulfena pre 6-7 nego 15-20, zbog njihove cene u poenima). Osim toga, svaka figura se vodi zasebno, iako se često dešava da na jednu karticu aktiviraš više od jedne figure- one preduzimaju nezavisne akcije jedne od drugih (samostalno se kreću, pucaju, bacaju magije itd...) U Rag'naroku, vodiš čitave jedinice (sama jedinica može imati 10,20 pa i više članova-figura), izdaješ im komande, po kojima postupaju svi pripadnici jedne jedinice. Kada odigraš neku od kartica (iste one karte koje se i u Konfu koriste) postavio si sve figure koje toj jedinici pripadaju, a ne samo 1,2 ili 3. Budući da vodiš vojsku, samim tim je i broj bodova armije znatno veći: u Konfu je to od 300 do 450 (može i više, ali je ovo neki standard), dok je u Rag'naroku to 1000+ (može i manje, ali onda to više liči na čarku, a samom tim može se igrati i po Konfront pravilima :wink: )
Neću ulaziti u finese same borbe i njenih mehanizama, koji se takođe razlikuju u jednom odnosno drugom sistemu. Zatim tu su sistem komandovanja, odnosno izdavanja naređenja, koji de fakto kao takav u Konfu ne postoji, masovne magije i procesije (udruživanje više magova, odnosno sveštenika), koje služe za bacanje moćnih magija- čuda, čiji efekti imaju razarajuće uticaje na protivnika- one takođe ne postoje u Konfu....
Dakle, razlika ima dosta, ali jedno (Rag'narok) proizilazi iz drugog (Konfrontation)- tamo gde prestaju mali sukobi -čarke, počinju veći okršaji, odnosno bitke.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Kao što je ranije najavljeno, juče je odigrana prva bitka u Rag'naroku. Doduše, uz mnogo manje pompe i posmatrača, ali poprilično uspešno. S obzirom da ni igrači ni sudija nisu još sasvim najbolji sa pravilima, što će naravno doći vremenom, partija je trajala nekih 3 i po- 4 sata. Igralo se u 1000 poena, a šta se zapravo dogodilo niko nije mogao sa sigurnošću da kaže, budući da su i jedna i druga strana objavile pobedu! No, uz brojne propuste koji su nastali, što je sasvim i normalno kada se nešto igra po prvi put, logično je što je to tako ispalo- kao u pravim, epskim bitkama, obavijeno velom misterije :wink: .
Nadam se da će uskoro Musa i čika Đole da nam iznesu svoje utiske i viđenje čitavog sistema.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

novot wrote:šta se zapravo dogodilo niko nije mogao sa sigurnošću da kaže, budući da su i jedna i druga strana objavile pobedu!
OVO JE NAJBOLJI SISTEM IKADA!!!
User avatar
Mirijevac
Posts: 214
Joined: Sun Jun 19, 2005 11:17 pm
Location: Beograd, Mirijevo

Post by Mirijevac »

Mozda ce vam se svideti Ragnarok, a mozda i ne, ali ce se svi sloziti da je veoma interesantan sa nekim svojim pravilima.

Znachi, Musarion i ja smo krenuli sa po 1000 pojena figura. Poshto nismo imali ne samo figure, nego i ideje, uzeli smo Orkovski i Wolfenski sastav iz kataloga. Bez obzira da li nam se svidja ili ne, koristili smo vojsku koju je Rackham sastavio. Za Musu neznam, ali sam ja imao sledeche figure :
1.Jedinica
- Killyox I inc. sa Horn of the Pack (koj che mi limena truba ?)
4 rane, 3 kocke
- 3xPoB
2 rane, 2 kocke
2.Jedinica
- 4x Sacred Vestal (jedna je liderka za 10 pojena)
2 rane, 1 kocka
- Guardian of the runes + Blind Omen (radi, ali nije neshto)
3 rane, 2 kocke
3.Jedinica
- Lonewolf (Lider za 10 pojena) + Ring of Mist (koj che mi glupi spell ?)
3 rane, 1 kocka
- 4xWolfen Repenant
1 rana, 1 kocka
4.Jedinica
- 4xWolfen Warriors 3 (jache zilje - 32 pojena - jedan Lider za 10 pojena)
2 rane, 1 kocka
5.Jedinica
- 4xWolfen Warriors 4 (slabije zilje - 25 pojena - jedan lider za 10 pojena)
1 rana, 1 kocka

Ovo je samo za pochetak. Izveshtaj sa bitke ide sutra.

Pozdrav Djole
papi pauer !!!

"Your Mother Is A Hamster And Your Father Smelt Of Elderberries"
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Evo vam i slika sa ovog istorijskog dogadjaja

Image
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

First Blood

Post by jorgurt hlebozvak »

Dakle bilo je odlicno!!! Obzirom na okolnost da ne poznajemo pravila. I velicanstvena pobeda Oraka. Dominirali su sve vreme. Izvini cika Djoko, ipak sam ja prvi postavio izvestaj. Pa ti sad demantuj koliko hoces. Cika Djoka je sve vreme bunario sa postojecim pravilima, a ja sam ih izmisljao na licu mesta. Plus sto sam varao na kocki. Ali sam to javno priznavao malo kasnije. Posto sam karakter, pustio sam mu da uchardzuje orkovske strelce sa vestalkama iako je bilo potpuno izvesno da nema domet. Falilo je celih 0,001 cm. Pa je cika Djoka prvo izveo popa van jedinice, da bi on posebno jurisao, pa se na kraju ipak nasao u drustvu zena sumnjivog morala. Pre tog su moji brontopsi pocistili neke vukove. I to potpuno posteno. Pa su izveli jednu sjajnu stvar. Naime po pravilima koja nismo izmislili, vec zaista stoje u knjizi, svaka jedinica moze da se reorjentise za 1/2 poteza (tj vise ili manje) i da ako prodje disciplinu odredjene tezine (mislim da je 6), moze da jurisa na jedinicu koju posle reorjentacije vidi. Recimo da sam ja prosao tu disciplinu. Bacio sam jedno 7 puta. Onda su brotopsi utrcali u vestalkei pomlatili ih sve do jedne. Ostala je jedna vestalka i pop. I onda kaobajagi, tako me je ubedjivao cika Djoka, a bogami i Bojan koji je u pogledu ovog fray-a, navijao za cika Djoku, a u svemu ostalom, za mene, Vestalka kao nema problem sa leadership-om. Kao ne bezi. I na kraju, kako to obicno biva ubije sva tri brontopsa. Zahvaljujuci Bojanu, koji mi je sve vreme suflirao sta da radim i koja naredjenja da postavljam, kao i tome da je tumacio pravila u moju korist, Amok Slayer-i sa Kal Shadar-om i jedinica Jackal Warriora, pocistili su svoje protivnike. Jedino je jedinica bruteva imala neke sitne probleme sa Predatorima. Toliko sitne da je i sama nestala pod vucijim nogama. Posto mi je dosadilo da ih vise ubijam, pustio sam cika Djoku da se casno povuce sa svojim vodjom i 3, 4 vuka. A pustio sam i vestalku da se j... sa popom. Ko ih j.... Neka, nek nosi prokletog idola. Koj ce mi.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Sta su uradile ove moje nesretnice?!
Jeli neka od njih ona koja je presudila Brontopsima?! Ili su zalud poginule?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Mirijevac
Posts: 214
Joined: Sun Jun 19, 2005 11:17 pm
Location: Beograd, Mirijevo

Post by Mirijevac »

Pazi ovako, uzeo sam tri tvoje wolfenke da mi predstavljaju vestalke, a moju sa proglasio za lidera. U prvom shibanju koje je Musa prethodno preprichao, moja vestalka je odmah, tj istoga momenta ispustila dushu. Tvoje dve su ciknule u drugom krugu, ali je tvoja trecha, jeb... kevu i strelcima i brontopsima.
Znachi, u jednom krugu je skenjala jednog brontopsa i strelca, u drugom drugog brontopsa i taman kad sam pomislio da je to kraj, u super finishu, sa jednom jedinom kockicom, je skrljala tri strelca ! Za svo to vreme je popila samo jednu ranu !
Njoj rame uz rame je bio pop (Guardian of the runes) koji je preziveo sve bez i jedne rane i potamanio jedno 3-4 strelca i nekog musinog baju na brontopsu.

Da napomenem za verne posetioce da sam iskreno zeleo da postujem danas izvjeshche, ali poshto sam uspeo tek sada oko 23:00 da se ulogujem na forum kluba zmaj, nemam zivaca vishe za pisanje.

Usput, jedino je Kyllox sa tri Predatora kao jedinica sve preziveo u celini celosti. Broj figura koji je chetverac PeaceKeeper-a potamanio se nezna. Neki su poginuli od udaraca, a neki od straha. Vazna napomena... onaj amochki baja, je u stvari sisica, jer se u poslednjem krugu uk.akio te nije uspeo da uchardzuje usamljenog Kylloxa i tri PoB-a. Em ga ima vishe, em je kukavica ! I to mi je neki Ork ! :D
papi pauer !!!

"Your Mother Is A Hamster And Your Father Smelt Of Elderberries"
User avatar
Mirijevac
Posts: 214
Joined: Sun Jun 19, 2005 11:17 pm
Location: Beograd, Mirijevo

Post by Mirijevac »

Samo da napomenem.... Forum radi bash fantastichno... server je izuzetno brz i tek posle 23:00 mogu da se zakachim na ovo sr.an.je od servera.

Izvinjavam se shto nisam postovao izveshtaj sa bitke, ali kad sam raspolozen za pisanje, nemogu da se zakachim na forum. Da li sam rekao da je konekcija fantastichna ? Tako da chu ocigledno morati da izvestaj odkucam offline pa da ga copy-paste...

Forum se otvara brzinom bliskoj svetlosti !!!

Pozdrav svima od Djoku

P.S. Brzina servera je nemeriva !!!
papi pauer !!!

"Your Mother Is A Hamster And Your Father Smelt Of Elderberries"
User avatar
Mirijevac
Posts: 214
Joined: Sun Jun 19, 2005 11:17 pm
Location: Beograd, Mirijevo

Post by Mirijevac »

Server je abnormalno brz. Toliko je brz da nije moguche postovati poruku. Poruku je moguce postovati, ali samo ako imate dosta vremena, recimo uzmete nedelju - dve odmora i reshite da to vreme utroshite na postovanje par poruka na forum.

Server je brz do imbecilnosti. Hoche li neko da me banuje vech !
papi pauer !!!

"Your Mother Is A Hamster And Your Father Smelt Of Elderberries"
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Da li ce skoro neko odigrati jos koju partiju rag'naroka?
Voleo bih da pogledam bitku.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

mozda musa i ja ako se vremena poklope...
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Mirijevac
Posts: 214
Joined: Sun Jun 19, 2005 11:17 pm
Location: Beograd, Mirijevo

Post by Mirijevac »

Opet ja ....

Pa Pehdragohe, mozzemo da probamo i jednu partiju Ragnaroka... i to mi je interesantno, ali to bi moglo negde u petak... mozze ?

Pozdrav Djole
papi pauer !!!

"Your Mother Is A Hamster And Your Father Smelt Of Elderberries"
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

ne tako brzo, morao bi prvo negde da nabavim i procitam pravila
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

Da bi mogao da manchkinishe ili da tachno zna da ta magija NE radi na pegavim grifonima i da to lepo pishe na 175. strani drugi pasus! :twisted:

Shalim se! O:) Ocem i ja da vidim kako se to igra!
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Pendargon wrote:ne tako brzo, morao bi prvo negde da nabavim i procitam pravila
Ne moras posto ni cika Djoka ne zna pravila, tako da mozete usput da ih izmisljate :D :D :D
User avatar
Mirijevac
Posts: 214
Joined: Sun Jun 19, 2005 11:17 pm
Location: Beograd, Mirijevo

Post by Mirijevac »

Jeste, u pravu si... U proshloj partiji sa Musoom, niko nije znao pravila, a obojica smo se lepo naigrali i bilo je bash zabavno. Meni mozda vishe, nego njemu, ali je to bilo verovatno shto me kocka htela....
papi pauer !!!

"Your Mother Is A Hamster And Your Father Smelt Of Elderberries"
Locked

Return to “Confrontation”